Hokej - Archiv 01.08.2014 - 18.06.2019

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
jelítko
Příspěvky: 272
Registrován: 03 lis 2016 06:57
Bydliště: Pardubice

Re: Hokej

Příspěvek od jelítko »

Muf píše: Kouky dostal co si zasloužil, zachoval se jak se zachoval a tím to celé končí. Je to opravdu jediný hráč za posledních cca. 25 let, co byl takto v Pardubicích "vypeskován".

Již jsem to psal v zimě, jeho dres měl jednou viset pod stropem haly, teď se hodí tak na vytírání podlahy - jeho volba. Každý má jiné osobní a sportovní cíle.

Zřejmě špatně pochopil přísloví "Slibem nezarmoutíš".

Jeho kroky bych pochopil, pokud by mu bylo 28 - 30 roku, ale v jeho věku takhle zahodit klubovou příslušnost? :roll:
No pamatuju mimo Koukala jen jednoho, který stál fandům ua to, aby si ho víc všímali. Ale to byly osmdesátky a křičelo se hlavně: "Dolana ven!" :party:

btw - ani nevím, co na to tenkrát říkal jeho táta...
Uživatelský avatar
Mišel
Příspěvky: 2458
Registrován: 27 říj 2014 15:41
Bydliště: Svratouch

Re: Hokej

Příspěvek od Mišel »

Taky bych se na Tronču složila náhodou Tronča a Rosťa začínají mít moje sympatie :rock:

5tacu je málo a tímto derby bych taky uzavřela nadávání Koukalovi...
užijeme si to :pivko:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Ok, taky beru 5 pro nás za vulgarity, ale mech by měl dostat taky ne? Tech vulgarit tam od nich bylo též dost..
Devalvovat společné predrikavani naší sestavy to jim šlo dobře uz v minulosti + některé klasické pokriky. Pískat při sestavě protivníka beru..to je normální, ale to co předvádějí při sestavach oni to je vrchol ubohosti a trapnosti.
Rikalo se přece ze budou trestáni i hosté nebo ne?

"Simulovaní" Berana uz dobře okomentoval Woe, po tom zákroku se ani nevylucovalo, takže tenhle podnět od nich beru vyloženě jako frustraci.

Na Trondu klidně pridam, každej dáme kilo a je to splaceny za chvíli. Ještě jednou řeknu ze Béďa si to zasloužil, bourat zákeřně protihráče to by mi slo(viz Výborný) ale přijímat výchovný to ne.. Ta tatranka prostě za to stála to je fakt.. A nejde tak ani o peníze, jako spíš dát najevo Trondovi - super..hřebíček na hlavičku si udeřil.. :party:
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Dizzy píše:Za bůra, pro nás pro kostelní myšáky, to docela ujde:

http://www.cslh.cz/clanek/3430-rozhodnu ... ubice.html

Trony 10 procent za taranku:

http://www.cslh.cz/clanek/3429-rozhodnu ... bice-.html

Mech neuspěl s bonzováním na Berana:

http://www.cslh.cz/clanek/3431-rozhodnu ... bice-.html

V mých očích to stálo za ty prachy :)

Nicméně, nějak tady pozoruju častější výskyt vulgarit na adresu HK. Jsem trochu zklamán z některých dosti (logicky emočně přibarvených) vulgarních příspěvků . Trefně a vtipně popíchnout (klidně i trochu vulgárně) ano, ale co je moc to je moc. Klidek, nesnižujeme se na jejich úroveň. Fakt mne to mrzí a trošku se stydím, pánové.

Edit: Sory pane Jelítko za duplicitu, byl jste rychlejší...
Tatranka skvělá věc :wave: :thumbup:
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Přesně takovejhle hokej jakej jsme hráli proti mechům bude na ně platit.Je to tam samej krasobluslař,ale žádnej bijec a pokud někoho neseženou dostanou v play-off nařezáno nevídaným způsobem je to tam samej baleťák a simulant. :pivko: :dance: :pardubice:
špelec
Příspěvky: 33
Registrován: 31 črc 2017 16:14
Obdržel "To se mi líbí": 2 krát

Re: Hokej

Příspěvek od špelec »

jelítko píše: No pamatuju mimo Koukala jen jednoho, který stál fandům ua to, aby si ho víc všímali. Ale to byly osmdesátky a křičelo se hlavně: "Dolana ven!" :party:

btw - ani nevím, co na to tenkrát říkal jeho táta...
jelítko píše: No pamatuju mimo Koukala jen jednoho, který stál fandům ua to, aby si ho víc všímali. Ale to byly osmdesátky a křičelo se hlavně: "Dolana ven!" :party:

btw - ani nevím, co na to tenkrát říkal jeho táta...

Ahoj, můžete mi prosím nějak v pár bodech sesumírovat jak to teda vlastně bylo s vyjednávání s Koukalem před sezónou ? včetně klidně nějaký časový osy

Já tak nějak vím,že byl na kostce jako pardubickej srdcař během baráže a ty virtuální nabídky atd...ale byl v době jeho videa na kostce už teda domluvenej a podepsanej v Hradci a na kostce hrál falešný divadlo ?

Nejde ani tak o mně,ale mně přijde,že ani v Hradci ani třeba v médiích o tomhle pozadí moc nevědí a řeší přestup jako takovej,ale o ten tu přece nejde. Jde tu o to pozadí a ty řeči a intriky nebo jak to napsat :-D Sepište to tu někdo kdo o tom fakt víte dost a umíte to sesumírovat, třeba si to tu pak ostatní (lidi mimo PCE) přečtou a uvidí o co vlastně jde....Přestup jako takovej by se dal asi časem překousnout,to se prostě stává...ale jde tu prostě o ty řečičky a jak už někdy po koupi klubu Salfa jasně říkal,že jedná i s Petrem Koukalem,ale že ho asi z KHL nepustí,ale že tam zájem prostě je atd...viděl jsem dřív i článek , kterej byl s Říhou a řešili se tam mimo jiné i PCE, že si am ten klub dělá pro svoje ego jeden pán majitel a jeho kámoši atd atd (teď ten článek nemůžu najít) a byl tam i vzkaz od Koukala,že má starosti,že pokud to půjde s PCE dál z kopce,že se nebude mít kam vrátit,protože ten klub bude zlikvidovanej atd...
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Cavalera píše:Přesně takovejhle hokej jakej jsme hráli proti mechům bude na ně platit.Je to tam samej krasobluslař,ale žádnej bijec a pokud někoho neseženou dostanou v play-off nařezáno nevídaným způsobem je to tam samej baleťák a simulant. :pivko: :dance: :pardubice:
Mimochodem, když jsem si teď znovu prohlédl záběr situace před naším 3. gólem, tak jsem přesvědčen, že Dragoun, spadl dříve, než k němu náš hráč dobruslil, zřejmě vítr :wave:

Pustil jsem si to třikrát, dokonce se ho náš hráč ve výsledku ani nedotkl :rock:

Dragoun je taky ochotník, to jsem nevěděl. :wave:
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Muf píše: Mimochodem, když jsem si teď znovu prohlédl záběr situace před naším 3. gólem, tak jsem přesvědčen, že Dragoun, spadl dříve, než k němu náš hráč dobruslil, zřejmě vítr :wave:

Pustil jsem si to třikrát, dokonce se ho náš hráč ve výsledku ani nedotkl :rock:

Dragoun je taky ochotník, to jsem nevěděl. :wave:
:goodpost:
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8632
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 515 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1215 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Muf píše: Mimochodem, když jsem si teď znovu prohlédl záběr situace před naším 3. gólem, tak jsem přesvědčen, že Dragoun, spadl dříve, než k němu náš hráč dobruslil, zřejmě vítr :wave:

Pustil jsem si to třikrát, dokonce se ho náš hráč ve výsledku ani nedotkl :rock:

Dragoun je taky ochotník, to jsem nevěděl. :wave:
Ono i to "kopnuti" Cingela do tvare Casyho vypadalo fakt divne, jak uz tu nekdo zminoval. To jak hraci vyleti nohy, kdyz ztrati rovnovahu, vypada vetsinou jinak. Nerikam, ze chtel udelat, co udelal, ale vypada to fakt zvlastne
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Pustil jsem si několikrát toho Tomáška...no, ať mi nikdo nevypravuje že tohle nebylo aspoň vražení na hrazení. Na netu najdete milion videí s těmito zákroky a vždy to je faul. Pavlík ho jasně nevzal tělem, ale šel napřed bokem a použil i ruce. Navíc už dopředu šel na Tomáška, nebyla to náhoda.
Stěžovat bychom si mohli i my.
Cingel to s tou nohou podle mýho taky přehnal...neříkám že to byl úmysl, ale takhle vysoko vykopnout když tak žádnej extra zásah nebyl...

Nevím no, ať se na to každý podívá sám a ať si udělá názor taky každý sám. Asi to moc rozebírám, ale takhle to vidím.
Obrázek Za Dynamo!
Dizzy
Příspěvky: 3584
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

@Špelec:

Zkusím to chronoligicky v bodech, ale už prosím naposled. Nechtěl bych se v tom více babrat:

1: "Aby se bylo kam vracet" tehdy trefná Koukalovic poznámka na Rohíka s Kamionem (Heřmana), kteří tehdá byli u kormidla a......
2: Konec v KHL se blíží, Koukal zvažuje možnosti (první koket s Mechem, koket CML ani nepočítám, Koukal ho nesnášel)
3: Rohlíkovo + Šmidberského konec, Město plus Salfickej s Markem u kormidla. Komu první volá Salfickej je Mr. Stres.
4-5: Nabídnuta "virtuální" nabídka od Pardubic na dva roky v součtu (první rok více, druhý logicky vzhledem k věku méně) v ročním průměru o 20 procent ročně nižší ta hradecká (na tři roky). Fotka se Salfickym na jednání (jde dohledat)
4-5 Nabídnutá tříletá smlouva od HK s 20procentním vyšším základem, než nabídka hcpce.
6. Nabídku HK tajmo přijmul, pač nejasný vásledek Pcí v baráži ho chudáčka jaksi "stresoval" (Zdravíme tímto kabrňáka Kácu) . A do toho jeho památný shot na kostce a v médiích (odkaz tady proběhnul nedávno)
7: Do toho mazal med všem, že počká, jak to dopadne s barage - Od Salfy až po Mandyho, či Libora Hovorku.
8: Samotný podpis v HK, nebo spíše: zmedializování jeho podpisu + jeho kouzelná výmluva na téma "virtuální nabídka"
9: 26.11 Afektovaný, polouražený, teatrální a sebeobhajující se herní projev při prohraném derby 2:3 s Pardubicemi.
Naposledy upravil(a) Dizzy dne 28 lis 2017 14:26, celkem upraveno 2 x.
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Mne se taky líbí od Trondy ten zásah do oblasti hlavy a krku, když mu jasně dal přes záda a svezla se mu rukavice, ale tak tady se to dalo čekat, že to vyfásne, nicméně fakt nechápu, proč na toto musí Hradec dávat podnět. Kdyby k němu přijel a dal mu jednu zepředu, tak to pochopím, ale za takový postrčení .. :crazy: Jinak podnět jsem čekal od delegáta, který ho dal, to je správně. Ale od HK je tohle bulení.
jelítko
Příspěvky: 272
Registrován: 03 lis 2016 06:57
Bydliště: Pardubice

Re: Hokej

Příspěvek od jelítko »

Dizzy píše:@Špelec:

Zkusím to chronoligicky v bodech, ale už prosím naposled. Nechtěl bych se v tom více babrat:

1: "Aby se bylo kam vracet" tehdy trefná Koukala pznámka na Rohíka s Kamionem (Heřmana), kteří to byli u kormidla a......
2: Konec v KHL se blíží, Koukal zvažuje možnosti (první koket s Mechem, koket CML ani nepočítám, Koukal ho nesnášel)
3: Rohlíkovo + Šmidberského konec, Město plus Salfickej s Markem u kormidla. Komu první volá Salfickej je Mr. Stres.
4-5: Nabídnuta "virtuální" nabídka od Pardubic na dva roky v součtu (první rok více, druhý logicky vzhledem k věku méně) v ročním průměru o 20 procent ročně nižší ta hradecká (na tři roky). Fotka se Salfickym na jednání (jde dohledat)
4-5 Nabídnutá tříletá smlouva od HK s 20procentním vyšším základem za rok než nabídka hcpce.
6. Nabídku HK tajmo přijmul, pač nejasný vásledek Pcí v baráži ho chudáčka "stresoval" (Zdravíme tímto Kácu) . A do toho jeho památný shot na kostce a v médiích (odkaz tady proběhnul nedávno)
7: Do toho mazal med všem, že počká, jak to dopadne s barage - Od Salfy až po Mandyho, či Libora Hovorku.
8: Samotný podpis v HK + jeho kouzelná výmluva na téma "virtuální nabídka"
9: 26.11 Afektovaný, polouražený, teatrální a sebeobhajující se herní projev při prohraném derby 2:3 s Pardubicemi.
Já jsem někde četl, že první kontakt mezi HK a Koukalem byl už v Davosu a tam, že se předběžně domluvili... nevím přesně, kde to bylo, ale určitě tam kontakt byl viz link http://www.mountfieldhk.cz/clanek.asp?i ... burgu-6992
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Já už to tu psal taky, na Tomáška se rozhodně pískat dalo, v tomhle je Vymětalíková dost mimo(respektive ty co jí to napověděli - sudí)

A když jsme u toho Cingela, já tu prve psal že je to faul a za tím si stojím taky. Hráč by měl být zodpovědný za části své výstroje - nejen za hokejku ale i za brusle atd.. Podle pravidel to nakonec faul není, ale pro mě morálně to faul je, kor když dojde k takovýmu zranění, to ať se na mě nikdo nezlobí. Nakonec když se na ten záběr podívate z horní(stropní kamery) tak se neubráníte dojmu že rozhodně tak vysoko nohu vykopávat nemusel jak říkal Digitalmouse a ostatní a troufám si říct že by se dalo spekulovat i o úmyslu. Pouze spekulovat. Nechci říkat že ho chtěl kopnout do obličeje, ale kopnout ho možná chtěl.. Být orgánem, tak takovéhle jednání, kdy je brusle nad úrovní ramen nebo v jejich úrovni zahrnu do nedovolených zákroků. Ve fotbale toto pravidlo(vysoká noha) docela dobře znají..V hokeji to bývá vyjímečně, proto se na něj možná nedostalo. Takže pro mě to na vyloučení prostě bylo z výše uvedených důvodů..

Jinak ještě si naposled rýpnu do mecháčků:) Že oni se nedokáží tak moc vyrovnat s prohrou to mě taky udivuje.. Ať si zkusí přiznat že jejich první gol v prvním derby nederby padl z vymyšleného vyloučení těsně před koncem první třetiny a nás v té době labilní mužstvo rozhodil natolik, že určil ráz zápasu. Do té doby jsme byli vyrovnaným týmem. To vytahuji jen proto, aby si meši taky něco uvědomili když už se chtějí ohánět nějakým chráněným týmem jak oni nás nazývají.. Kdyby jen věděli kolik jen letos máme už za sebou křivd. Ale nepamatuji si že my bychom tu ten nefaul a následný Gregorcův gol do šatny(který byl pěkný mimochodem) nějak výrazně řešili a následnou situaci neunášeli, ba podávali tucty protestů po každým druhým, třetím zápase.. Tenkrát jsme byli naštvaní jenom na naše hráče a prohru uznali jako fakt momentální síly a formy protivníka.. Tím na adresu mechu končím, snad se trochu zamyslí:) :dance:
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Dizzy: Vyborna ikonka :)))
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Trochu jsem se rozhodnutí té přeslavné disciplinární komise obával. Dopadlo to dobře.

Taky jsem očekával, s jakými podněty se Kmoníček vytasí. No, docela slabý. Na to že Kouky říkal, že pardubičtí hráči hráli jako šílenci, tak by se tam jistě dalo najít něco lepšího. No, asi se nenašlo... Oba podněty jsou spíš důsledkem emocí, který nevychladly ani druhej den ráno po zápase. Nařknutí ze simulace přišlo asi proto, že vlastní hráči už za to samý flastr dostali. A podnět na Tronču... Jak píše kolega výše, tohle je na zaznamenání přítomnýho delegáta, kterej to taky zaznamenal. Ano, bylo to v emocích udělaný nesportovní gesto, za který měl být hráč potrestán na ledě menším trestem. Ale čekal bych od blazeovaného Kmoníčka trochu víc nadhledu (i když po tý včererejší odpovědi na téměř hysterickou otázku pana "Bhawks" vlastně ani ne...). Kdyby Köhler dostal krosček, opravdu velkou ránu do zad nebo pěstí do ksichtu, neřekl bych proti podnětu ani popel. Trest za nesportovní gesto je pro Tronču podle mýho adekvátní a tím bych to uzavřel.

Pokuta za nadávky je podle ceníku. Příště by to už asi bylo za 10.
Uživatelský avatar
matér
Příspěvky: 158
Registrován: 28 říj 2017 12:38

Re: Hokej

Příspěvek od matér »

Co se týče Koukala:
  • Lži o angažmá v Mechau a trapná videa, aby on byl ten dobrý.
    ...
    Na rozbluslení, kdy přežvykující nastupoval na led s výrazem mistra světa jak jsou mu všichni Pardubáci u zádele.
    Časymu rozříznou hubu a on má starosti dvakrát otočit k rozhodčím a upozorňovat na nefaul.
    Tomáškovi pomáhal, pokřik nebyl na místě.
    Poražen opouštějící led udělal takové krásné gesto, jako že čááááu.
    Všechny ty jeho namistrovaná vyjádření do médií. Nejvíc mě namýchlo, že jsme hrdinové jenom v hledišti, na ulici mu to nikdo neřekne. Pevně věřím, že se jednoho dne dočká.
Suma sumárum, napsalo se už hodně, ale buďme vděční že tu není a že tu máme kapitána pravého "mistra světa", srdcaře a vyjímečnou osobnost Tomáše Rolinka!
Naposledy upravil(a) matér dne 28 lis 2017 14:06, celkem upraveno 1 x.
https://hcdynamo.cz/clanek.asp?id=9803 ... od te doby ANO, stabilne destabilizovani :clap:
Hromosvod #60 s úctou a respektem odstaven.
PCE.MAN
Příspěvky: 1630
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Stars píše:Tak jsem kouknul po ránu DF Hradec, oni to tady čtou a už nás tam probírají jednotlivě....
Jedná porážka od mul, jak nám říkají, oni mají velké téma, od nejvyspělejších fanoušků bych čekal něco jiného...
jasně na vyloučení to nebylo, ale rozhodčí chyby dělají Bolka by mohla vyprávět u nich je problém, že si myslí o sobě, že jsou něco víc a opravdu nejsou viz pán GM
Obdivuji tě, že si takový masochista, že čteš jejich diskusní fórum. Mě by to ani nenapadlo :))
Koho konkrétně tam probírají. Doufám, že jsem mezi nimi - to by mě potěšilo :))
A to že to tady čtou, o tom nepochybuji, ten jejich mindrák z nás je obrovský. Kolikrát jsem tady už psal, že pýcha předchází pád a ať si tady lidi nezoufají, že nic neroste do nebe. Mají kecy jako že si k nám jezdit pro body je rutina a najednou dostanou nářez a prostě nedokáží uznat prohru. Cítí se méněcenní, protože nemají nic a strašně by chtěli. Ani ligu si nevybojovali, museli ji ukradnout. Historii nemají, žádné odchovance nemají, tak je ten mindrák musí být ohromný. Teď tam Schön sype hromady prachů přímo a další kupy nepřímo a oni získali pocit, že můžou rozdávat rozumy. Můžeme vyprávět o tom, že cesta dolů je rychlá a potom ti tu povýšenost dají všichni sežrat. A na nich si všichni smlsnou až to Schöna nebo město přestane bavit tam každý rok utopit takovou raketu. Já říkám, že bude stačit jedna nepovedená sezóna a budeme koukat co se tam bude všechno dít. prošli si tím všichni, projdou si tím o oni, žádný strach.
Dřív jsem nemusel Třinec. Byli kvůli prachům namachrovaný, ale sebevědomý. Mechováci jsou namachrovaný a ubrečený :)))
PCE.MAN
Příspěvky: 1630
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Stars píše:Tak jsem kouknul po ránu DF Hradec, oni to tady čtou a už nás tam probírají jednotlivě....
Jedná porážka od mul, jak nám říkají, oni mají velké téma, od nejvyspělejších fanoušků bych čekal něco jiného...
jasně na vyloučení to nebylo, ale rozhodčí chyby dělají Bolka by mohla vyprávět u nich je problém, že si myslí o sobě, že jsou něco víc a opravdu nejsou viz pán GM
Obdivuji tě, že si takový masochista, že čteš jejich diskusní fórum. Mě by to ani nenapadlo :))
Koho konkrétně tam probírají. Doufám, že jsem mezi nimi - to by mě potěšilo :))
A to že to tady čtou, o tom nepochybuji, ten jejich mindrák z nás je obrovský. Kolikrát jsem tady už psal, že pýcha předchází pád a ať si tady lidi nezoufají, že nic neroste do nebe. Mají kecy jako že si k nám jezdit pro body je rutina a najednou dostanou nářez a prostě nedokáží uznat prohru. Cítí se méněcenní, protože nemají nic a strašně by chtěli. Ani ligu si nevybojovali, museli ji ukradnout. Historii nemají, žádné odchovance nemají, tak je ten mindrák musí být ohromný. Teď tam Schön sype hromady prachů přímo a další kupy nepřímo a oni získali pocit, že můžou rozdávat rozumy. Můžeme vyprávět o tom, že cesta dolů je rychlá a potom ti tu povýšenost dají všichni sežrat. A na nich si všichni smlsnou až to Schöna nebo město přestane bavit tam každý rok utopit takovou raketu. Já říkám, že bude stačit jedna nepovedená sezóna a budeme koukat co se tam bude všechno dít. prošli si tím všichni, projdou si tím o oni, žádný strach.
Dřív jsem nemusel Třinec. Byli kvůli prachům namachrovaný, ale sebevědomý. Mechováci jsou namachrovaný a ubrečený :)))
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

S Cingelem mám jasno - skočil úmyslně skok Reného Higuity .. Scorpion Kick ... viz



abyste si nemysleli, že je Cingel nějak v pohodě- dostal do tlamy od Časyho ještě v bolševikstánu, viz



Kdo nezná "bukvy", je tam psáno Petr Čáslava vs Lukáš Cingel ...

Myslíte, že to od té doby Cingeela přebolelo? Asi ne, že? Tohle mělo základ v minulosti, Cingel dostal po tlamě

Dizzy - hezký avatar :D

@digitalmouse - dle dikce pravidel naražení Tomáška faul byl .. zebry to moc dobře věděly
Tesla
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3380
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 585 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Pokaždý když sem dá Dizzy nějaký příspěvek, tak si vzpomenu, jak jí pěkně Béda Trávníček dostal. Navrhuji po příštím derby hodit kromě perníků na led i jednu tatranku. Děkuji :-)))))
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

woe píše:S Cingelem mám jasno - skočil úmyslně skok Reného Higuity .. Scorpion Kick ... viz



abyste si nemysleli, že je Cingel nějak v pohodě- dostal do tlamy od Časyho ještě v bolševikstánu, viz



Kdo nezná "bukvy", je tam psáno Petr Čáslava vs Lukáš Cingel ...
Tak to je fakt přísný. Nevěděl jsem, že to jsou kámoši i mimo hokej :nene:
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Jirka. píše:Já už to tu psal taky, na Tomáška se rozhodně pískat dalo, v tomhle je Vymětalíková dost mimo(respektive ty co jí to napověděli - sudí)
Darina hokeji rozumí asi tak jak já opeře.... Stačí si poslechnout její přestávkový či pozápasový rozhovory...
Jediný, v čem je dobrá, jsou jazyky... Myslím teda, že to je ona, kdo z těch čété redaktorek ovládá několik jazyků... Uritě angličtinu, ruštinu a myslím že dělala s Jordannem rozhovor ve fránině....
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

tomaso25 píše:Trochu jsem se rozhodnutí té přeslavné disciplinární komise obával. Dopadlo to dobře.

Taky jsem očekával, s jakými podněty se Kmoníček vytasí. No, docela slabý. Na to že Kouky říkal, že pardubičtí hráči hráli jako šílenci, tak by se tam jistě dalo najít něco lepšího. No, asi se nenašlo... Oba podněty jsou spíš důsledkem emocí, který nevychladly ani druhej den ráno po zápase. Nařknutí ze simulace přišlo asi proto, že vlastní hráči už za to samý flastr dostali. A podnět na Tronču... Jak píše kolega výše, tohle je na zaznamenání přítomnýho delegáta, kterej to taky zaznamenal. Ano, bylo to v emocích udělaný nesportovní gesto, za který měl být hráč potrestán na ledě menším trestem. Ale čekal bych od blazeovaného Kmoníčka trochu víc nadhledu (i když po tý včererejší odpovědi na téměř hysterickou otázku pana "Bhawks" vlastně ani ne...). Kdyby Köhler dostal krosček, opravdu velkou ránu do zad nebo pěstí do ksichtu, neřekl bych proti podnětu ani popel. Trest za nesportovní gesto je pro Tronču podle mýho adekvátní a tím bych to uzavřel.

Pokuta za nadávky je podle ceníku. Příště by to už asi bylo za 10.

Za podnět na Tronču by se simulanti ubrečený měli stydět. Rozhodně ten zápas nedodýchali, Šén asi kope do košů ještě teď. Na mechové plačky na jejich df nechodím již dlooouho, stačí mi, co sem interpretujete někteří z vás, tam to musí vypadat. Oči vyplakaný, ti to fakt asi nedávaj. Musíme je nechat vyhrát, nebo nás smete slaná přílivová vlna jejich slz. Fňuky fňuk je slyšet až sem :dance:
Tesla
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Dynamík Jistič píše:Pokaždý když sem dá Dizzy nějaký příspěvek, tak si vzpomenu, jak jí pěkně Béda Trávníček dostal. Navrhuji po příštím derby hodit kromě perníků na led i jednu tatranku. Děkuji :-)))))

Béďa Trávníček - mnohoznačné, výborně :) ... proto je asi Šénův kuleklízal kapitánem, když marodí mysliveček simulant ... Bedřich Béďa Fňuknička ... tatranku určitě příště beru, Tronča zažehl legendu ...
Tesla
Zamčeno