Hokej - Archiv 01.08.2014 - 18.06.2019

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

mach píše: Ale to jo, ale je tam celou dobu v podstatě on je nadřízený Holaňe jako SM a stejně je to o hovne. Já v tomhle krom toho zadarmo nevidím nic pozitivního. Třeba se pletu.
Pokud mají dané to, že poslední slovo ohledně taktiky, sestavy a hry jako takové má Holaň (což se říká ,že ovšem se baví všichni, ale konečné slovo má Holaň) tak on může být klidně ředitel zeměkoule a neudělá s tím absolutně nic.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

No já nevím, zda by byl pro hráče pan Marek vzpruha. Obranu dělá pan Marek.

Plzeň ještě naštvaná, že to byl z její strany špatný výkon.


Miloš Holaň (HC Dynamo Pardubice): „Směr utkání byl udán naší úvodní přesilovkou pět na tři, kterou jsme neproměnili. Potom už jsme se trápili až do konce zápasu, neproměnili jsme ani ty nejvyloženější šance. Gól jsme nedali. Říká se, že když nedáte přesilovku pět na tři, tak si nezasloužíte vyhrát. Dnes se to potvrdilo.“

Jiří Hanzlík (HC Škoda Plzeň): „Pro vývoj zápasu bylo důležité, že jsme hned na začátku uhráli oslabení. Hned potom, co jsme se dostali do rovnovážného stavu, tak jsme dali na 1:0. Z naší strany jsme ze zápasu spokojení pouze s body. Výkon nebyl ideální a hokej nebyl na pohled moc pěkný. Chtěl bych dnes vyzdvihnout našeho brankáře Míru Svobodu, který podal výborný výkon. Nebýt jeho, tak byl určitě výsledek jiný.“
miirkaa
Příspěvky: 925
Registrován: 09 srp 2017 09:22

Re: Hokej

Příspěvek od miirkaa »

Dneska to bylo zas silene..Vsechno špatně....Baraz to jistí.Dneska jsem vzala poperve maleho..Bude to mit v krvi.
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Co trejdovat se Spartou, bral bych Hlinku centr by se hodil...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

Georgre píše:Co trejdovat se Spartou, bral bych Hlinku centr by se hodil...
A koho tam za něj chceš poslat? Navrhuju Duška. Třeba by si toho nevšimli...
zdendap
Příspěvky: 312
Registrován: 02 črc 2017 13:04

Re: Hokej

Příspěvek od zdendap »

Hosi, me spise sere jedna vec... Proc kurva vidim na tom lede bojovat jedine 177cm vysokyho Rolinka? Je schopnej zajet do golmana, dokonce si dal mimo hru nekolik pestovek takovej s Moravcikem a proste kurva hraje do tela. Ostatni se bojej nebo co do prdele? Budu radsi, kdyz prohrajeme 0:4, ale kdyz uvidim aspon snahu s tim neco udelat. Nevsiml jsem si toho, ze by tam nekdo odvadel z padesati procent podobnou praci jako Rolas... Bliju kurva a jsem nasranej.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

torrent píše: A koho tam za něj chceš poslat? Navrhuju Duška. Třeba by si toho nevšimli...
No loni kdokoliv sel do jinyho tymu ligy tak se chytil...coz je mimochodem velmi smutny.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

zdendap píše:Hosi, me spise sere jedna vec... Proc kurva vidim na tom lede bojovat jedine 177cm vysokyho Rolinka? Je schopnej zajet do golmana, dokonce si dal mimo hru nekolik pestovek takovej s Moravcikem a proste kurva hraje do tela. Ostatni se bojej nebo co do prdele? Budu radsi, kdyz prohrajeme 0:4, ale kdyz uvidim aspon snahu s tim neco udelat. Nevsiml jsem si toho, ze by tam nekdo odvadel z padesati procent podobnou praci jako Rolas... Bliju kurva a jsem nasranej.
Pravda pravdouci. To bylo kecu jak to soupere bude bolet. Boli to tak maximalne nas. Se ani nedivim Rolasovi ze dnes vybouchnul...
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

torrent píše: A koho tam za něj chceš poslat? Navrhuju Duška. Třeba by si toho nevšimli...
Qecko
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 583 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Holani vypadni!!!! Dost lidí mě za tenhle názor asi ukamenuje, ale Rohlík měl podle mě mnohem lepší trenérské schopnosti než Holaň. A to Rohlíka bytostně nesnáším. Ty přesilovky všechno na Sejka už jsou vážně trapný.


Osobně by se mi tady líbil jako hlavní trenér Šejba, ale to je utopie.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

torrent píše: A koho tam za něj chceš poslat? Navrhuju Duška. Třeba by si toho nevšimli...
Třeba Vondráčka s Duškem :-D vím neprošlo by to
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Gonzales277
Příspěvky: 1159
Registrován: 17 dub 2017 09:22

Re: Hokej

Příspěvek od Gonzales277 »

Ta obrana by měla být základ, ale bohužel, není. I já jsem čekal, že s tou výškou a váhou si soupeři nebudou dělat co chtějí. Viděli jste dnes plzeňské beky? Ti se s tím nestalo a nejen obránci. Hrajeme (pokud se to dá napsat) jak tréningový zápas. Je to už k posrani. Nějaká změna teď v pauze musí nastat!!!
Uživatelský avatar
sune2009
Příspěvky: 219
Registrován: 04 lis 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od sune2009 »

Sejk a nic jiného než Sejk.:-)
Láďa 66
Příspěvky: 343
Registrován: 06 srp 2014 18:00

Re: Hokej

Příspěvek od Láďa 66 »

A tak je mi to dneska po šesti pivech a čtyřech slivovičkách (jenom malilinkejch, dětskejch) tak nějak jedno. Ale bublá to ve mně bublá, bublá :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: Přátelé, v našem klubu je tááákovej bordel, že okresní přebor je soubor profesionálů. Jo, po těch veletočích s trenérama se do toho bojí šáhnout, chápu, ale kurva, ten Holaň je ... raz dva tři. ( Budu slušný - Holaň je další z řady MEGAPRŮSERŮ) ZBYŇKU, TY TO VIDÍŠ.
Teď mně přemlouvaj na další slivovici, chtěl jsem si vylít srdce, ale stejně by to k ničemu nevedlo jdu popít ............ :pivko: :pivko: :pivko: :pivko: :pivko: :pivko: :pivko:
Přátelé BDĚTE ... :wave: :wave: :wave:
76marek
Příspěvky: 272
Registrován: 04 srp 2014 16:21
Dal "To se mi líbí": 11 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 76marek »

Láďa 66 píše:A tak je mi to dneska po šesti pivech a čtyřech slivovičkách (jenom malilinkejch, dětskejch) tak nějak jedno. Ale bublá to ve mně bublá, bublá :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: Přátelé, v našem klubu je tááákovej bordel, že okresní přebor je soubor profesionálů. Jo, po těch veletočích s trenérama se do toho bojí šáhnout, chápu, ale kurva, ten Holaň je ... raz dva tři. ( Budu slušný - Holaň je další z řady MEGAPRŮSERŮ) ZBYŇKU, TY TO VIDÍŠ.
Teď mně přemlouvaj na další slivovici, chtěl jsem si vylít srdce, ale stejně by to k ničemu nevedlo jdu popít ............ :pivko: :pivko: :pivko: :pivko: :pivko: :pivko: :pivko:
Přátelé BDĚTE ... :wave: :wave: :wave:
Pod hodným strejdou Holaněm se nikam nedostanem. Pokud budem 12. po ZČ bude to úspěch. Jak hluboko jsme klesli :-(.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

ale, jak tady někdo psal Šejba by nebyl špatný, ale já jsem pro Říhu, at je to, jak chce, je to pardubák
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

mě dneska sralo, jak nasi a nejen dneska nechají soupeře přejít až pomalu za naši bránu bez ataku. Tohle nám plzeň neumožnila. Dalsi vec je samozřejmě přechod do útoku a přesilovky. Nebe a dudy v porovnání s Plzni.. Škoda te rolasovi chyby v rozehravce, padl z toho gól kterej nás dost srazil, ale jinak se rolasovi nedivím.. Jak jednou v tv říkal pospa on si to nemá s kým dát...je to chytrej hráč, v tymu kde to funguje by jeho výkon vynikl..

A akce pro malý děti taky dobrý.. Poslat je na mokrej nezamrzlej led. V podstatě z nich udělali nemehla.. To se nepovedlo palec dolů....

A vyhazov Holaně by pomohl uz jen tím ze by tam nebyl. V současné době tymu vyloženě škodí.. To jen k tomu jestli by někdo jinej vedl z lavky mancaft líp..

Jinak dnes jsem byl na hokeji s jedním člověkem co chodil na NHL a potvrdil mi ze i v současným stavu fandime líp a je u nás lepší atmosféra než ve většině amerických týmů...
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Stars píše:ale, jak tady někdo psal Šejba by nebyl špatný, ale já jsem pro Říhu, at je to, jak chce, je to pardubák
Taky chci Milose,, navic v jednom rozhovoru rekl, ze by rad jeste trenoval jednou Pardubice...verim, ze s timto mancaftem by to povzedl....Pavel Marek at je spis SM a treba preskoci Salfu a bude i GM, ale podle me je u tymu ted taky a nejakou zodpovednost ma taky....klidne at je asistentem Breta...ale Marek asi hlavni to by nepomohlo...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Omluvit by se mel Rolasovi zbytek tymu, ne on nekomu...
Obrázek Za Dynamo!
Jimny11
Příspěvky: 322
Registrován: 01 dub 2017 19:24
Bydliště: Jeseník
Dal "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jimny11 »

Plzeň jasně lepší, ta její lehkost, přesné přihrávky, systém..souhlasím s názorem, že ten tým má navíc a za tím si stojím. Přestat točit sestavou jak s osudím, sehrát dvě přesilovkové pětky a jde se na ně! Vždyť ta přesilovka je alfou a omegou, my jsme v ní nebezpeční i za svoji bránou, dokud se to nezmění, výsledek se těžko dostaví. Pan Holaň= rychle odeslat doporučeně směr Ostrava, bez zpáteční adresy..
Naposledy upravil(a) Jimny11 dne 05 lis 2017 20:33, celkem upraveno 1 x.
Když hokej, tak jedině DYNAMO
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Georgre píše: Jeste na jednoho jsi zapomnel....vlastne na dva...ze Salfa dohodi trafiku Romanovi s Lenkou a sestava bude kompletni....
Ještě přidej svěšenej hrb a už taky nepusobime jako namachrovane a nabubřelé Dynamo z dílny Mr. Hoha
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Jimny11
Příspěvky: 322
Registrován: 01 dub 2017 19:24
Bydliště: Jeseník
Dal "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jimny11 »

Né, že bych souhlasil s Rolasem, ale co se týká výkonu není slepý a to je dobře
Když hokej, tak jedině DYNAMO
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Ani nejsem nasranej. Nemá cenu se rozčilovat.

Plzni jsme posloužili jako slušnej sparing partner. O vítězi nebylo pochyb ani na chvilku.

A tak jsme s jedním panem pořadatelem mluvili o druhý pauze o tom, jakej je v hale bordel. A že to zaschlý rozšlapaný pivo nebyl nikdo schopen vytřít od začátku sezony.

Na rozdíl od známýho jsem ale neměl úplně zkurvenej den. Tu "čest" potkal Ondru Heřmana a politruka Honzu jsem naštěstí neměl.

Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Jen z historie, Pavel Hynek. Mnohokrat zmineno...

Extraligoví šampioni propouštějí svého trenéra v situaci, kdy je tým na 8. místě tabulky s pětibodovou ztrátou na třetí Kometu Brno.

Ale 12. s dvoubodovym naskokem na posledniho je v poradku...
Obrázek Za Dynamo!
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

digitalmouse píše:Jen z historie, Pavel Hynek. Mnohokrat zmineno...

Extraligoví šampioni propouštějí svého trenéra v situaci, kdy je tým na 8. místě tabulky s pětibodovou ztrátou na třetí Kometu Brno.

Ale 12. s dvoubodovym naskokem na posledniho je v poradku...

njn, bohužel, to je smutný
Zamčeno