Hokej - Archiv 01.08.2014 - 18.06.2019

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Jestli je fandeni tragicky,mate moznost se jit pridat, prijit s nejakym napadem atd.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

digitalmouse píše:Jestli je fandeni tragicky,mate moznost se jit pridat, prijit s nejakym napadem atd.
jako obohatit současný "repertuál"?
Sorry, ale musel jsem
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

jimmypop píše:jako obohatit současný "repertuál"?
Sorry, ale musel jsem
To slovo jsem nenapsal ja ;-)
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: RE: Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

digitalmouse píše: To slovo jsem nenapsal ja ;-)
To samozřejmě vím Obrázek
Gonzales277
Příspěvky: 1159
Registrován: 17 dub 2017 09:22

Re: Hokej

Příspěvek od Gonzales277 »

Dnes odmakaný zápas, zaslouženě Perníci vyhráli. Až na jednu šanci v závěru si oceláři nějaké tutovky nevypracovali, vcelku objektivně to po utkání zhodnotil Zadina. :clap:

Ad k fandění, že v tomto směru se v Pardubicích zaostává, to je snad všem objektivním fandům jasné... Já už to po čtyřicítce nevytrhnu a ty ani ne nactileté slečny taky ne :whistle:

Tak v neděli vejlet na ves... :pivko:
depresive
Příspěvky: 87
Registrován: 06 srp 2014 08:42
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 9 krát

Re: Hokej

Příspěvek od depresive »

Po dlooooouhé době něco napíši. Velmi mě pobavila francozskí mládež, která byla na severu a část jí přešla na 3-tí třetinu jih. Vůbec nevěděli co skandují, třeba "Kloudy" pochopili až po zápase, ale šli do toho naplno... příjemné mezinárodní setkání. a pokud to znamená výhru jen když bosou frantíci v publiku.... :rock:
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Dneska po všech stránkách pěkný.....dokonce i po stránce repertuálu... :thumbup: Díky, všichni :clap:
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Tak ze by se k nám před bránu nechtělo?

http://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tip ... rakos.html
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Od prvního do posledního chlapa povedený představení. Tahle to půjde! Takhle body sbírat budeme.

Základ je gólman, kterej jistotu přenáší na spoluhráče před sebou. Ti zase plní svoji práci. Čistění (nejen to) dnes výborný. Ta spojená nádoba funguje. Klepám na dřevo, na zuby.

Gratulace Stardovi za gól (a nejen za něj). Nemyslel jsem si, že toho ještě dočkám. Trochu závan starých časů, kdy tam Honza takových dokázal dát cca dvacet za sezonu.

Vyloženě se mi zamlouvala spolupráce Perreta s Jánkem Sýkorou. Hodně rychlá křídla.

Výkon celýho týmu mi udělal radost. Jen tak dál.
Dezinformátor
Příspěvky: 97
Registrován: 22 lis 2016 20:58

Re: Hokej

Příspěvek od Dezinformátor »

Petr Sýkora bude mimo hru přes 2 měsíce, prý si poškodil meniskus...
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

To je hodně špatná zpráva.. :-/
Dizzy
Příspěvky: 3584
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Sweník píše:To je hodně špatná zpráva.. :-/
Statisticky vzato, až zas tolik ne;)

Za poslední tri matche se musí rozhodne pochválit Sýkorka. Btw i Trony se pres své minely docela rozehrává k lepším zitrkům. Pavel Marek zhodnotil zápas profi a hodne presne.
Well done....
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Dezinformátor píše:Petr Sýkora bude mimo hru přes 2 měsíce, prý si poškodil meniskus...
No... Takhle dlouhodobý zranění v jeho pardubických sezonách nepamatuju. I přes dlouholetý problémy se zády vždy odehrál většinu zápasů. Přinejmenším z jeho osobního pohledu, byť mu o to osobně třeba ani nejde, to komplikuje útok na metu 500 gólů (ELH, NLA, repre, NHL). V každým případě je to škoda a po návratu nějaký góly ještě nastřílí.

Nechtěně to trochu řeší malej rébus v sestavě na pravým křídle..
Pořadím první útok potřebuje na pravým křídle jezdce (Vondrc) a Q. s Sýkorkou si rozeberou pravá křídla v druhým, respektive třetím útoku.

Treille - Tomášek - Vondráček
Rolinek - Marosz - Quenneville
Perret - Bojko - J. Sýkora
Starý (Beran) - Poulíček (Dušek) - Kaut

Každej útok by měl trochu jinou charakteristiku. Třetí útok by mohl lítat. :-)
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1708
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 79 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Doba prace.
Vždy jen Dynamo!
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

4 zápasy po sobě jsme bodovali, to už jsem zapoměl jaké to je 3 + 1 +2 + 3 nezvyk, kuci pokračujem
Smil Flaška z Pce
Příspěvky: 845
Registrován: 17 bře 2017 19:11
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »

Včera paráda, zodpovědný výkon dozadu, hra do těla před brankářem, to jsem tu neviděl už hóóódně dlouho.
Jen malé rýpnutí, proč to nešlo od začátku, takhle to vypadá, jakože liga pro většinu hráčů začala až zápasem na Spartě.
Smil Flaška z Pce
Příspěvky: 845
Registrován: 17 bře 2017 19:11
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »

Gonzales277
Příspěvky: 1159
Registrován: 17 dub 2017 09:22

Re: Hokej

Příspěvek od Gonzales277 »

Smil Flaška z Pce píše:Včera paráda, zodpovědný výkon dozadu, hra do těla před brankářem, to jsem tu neviděl už hóóódně dlouho.
Jen malé rýpnutí, proč to nešlo od začátku, takhle to vypadá, jakože liga pro většinu hráčů začala až zápasem na Spartě.
Tak přece jenom se to chce více poznat, sehrát se a získat sebedůvěru. Co mě se na hráčích Dynama nejvíc líbí, že se podporují, mají radost z gólů, věřím, že je to tým! Jen tak dále :thumbup:
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Citace : Tak přece jenom se to chce více poznat, sehrát se a získat sebedůvěru. Co mě se na hráčích Dynama nejvíc líbí, že se podporují, mají radost z gólů, věřím, že je to tým! Jen tak dále :thumbup:[/quote]

Orosená desítka : Naprosto souhlasím s kolegou přede mnou - ano tento tým dýchá, žije, žádné leklé ryby. DYNAMO ! Zítra bojovat, nevypustit ani minutu, odjezdit poctivě všechna střídání, střílet ! :pivko:
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Nikoho se nebojme, pojďme sebevědomě !
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Souhlasím, taky mám pocit, že ten tým více žije. Ono je to po té šílené zkušenosti z baráže asi logické. Jasně, přišlo hodně nových hráčů, ale ti, co zůstali, je tím museli "nakazit", respektive ti noví asi na klucích z loňska hned poznali, že baráž není legrace. Proto je tady najednou taková radost z každého bodu, z každého gólu nebo povedeného zákroku brankáře..

Navíc někdy i ta celková nedůvěra zvenčí dokáže taky stmelit.
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

Krátké hodnocení ke včerejšku.

Na jásání je brzo,celkový obraz hry je takový všelijaký, ovšem vypadá to, že si to celkem sedá. Cenná výhra na silným Třincem se rozhodně počítá, to je bez diskuzí. Závěr skvěle odbráněný, ovšem nechápu #15 co pořád vymýšlí, naprosto zbytečné.

V bráně máme jistotu, tam je to bez diskuzí (možná to trochu potvrzuje to co jsem říkal před sezonou, vykašlat se na Kacetla, který nic moc v lize nedokázal a v rámci úspor to hodit na bedra Kločkouvi - s Růžičkou jako 3 je ten Polívka.)

Obrana až na Časyho celkem ok. Hodně dobrý jsou Cardwell (krásně to vystřelil na beton aby Starý mohl dorážet, to nebyla náhoda ten gól) a Wishart. Mrzí mě že nehraje Holland.

V útoku si to pořád sedá. Treille - super maká, sráží se, Q by opravdu potřeboval centra. Rolas klasika, pan kapitán, 4 lajna včera ok. Perret, až si pořádně zvykne bude mu naše liga malá, má potenciál. Poulíček, Dušek... no snaží se, ale na ligu to opravdu není, tohle jsou dva omyly Salfickýho.

Hlavně neusnout na vavřínech a makat. Žádné velké oslavování a hodně pokory. Jistě všichni pamatujeme na slogan "stále první". Liga je vyrovnaná čím dál tím víc a bude to těžké. Ten tým může hrát o 9-10 když se bude makat na 100 % celou sezonu, ale jakmile na to začnou srát uspokojí se tak cesta k 12-13 místu bude velmi rychlá. Uvidíme v neděli jestli dokážeme překvapit.

ad. fandění - za mě stále hrůza
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 583 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

No pokud bude Sejk opravdu takhle dlouho mimo, tak to má i jedno pozitivum. Konečně se začnou hrát přesilovky jiným způsobem než všechno na Sejka na modrou.


A ještě k fandění.

Neříkám, že se mi líbí všechny chorály, který se tam momentálně rozjíždí. Víc by se mi líbilo, kdyby se fandilo takovým stylem jako za starých časů. Nicméně je to furt lepší než aby tam bylo ticho jak v kostele. Jako to bylo s minulých sezónách.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

torrent píše:Krátké hodnocení ke včerejšku.

Na jásání je brzo,celkový obraz hry je takový všelijaký, ovšem vypadá to, že si to celkem sedá. Cenná výhra na silným Třincem se rozhodně počítá, to je bez diskuzí. Závěr skvěle odbráněný, ovšem nechápu #15 co pořád vymýšlí, naprosto zbytečné.

V bráně máme jistotu, tam je to bez diskuzí (možná to trochu potvrzuje to co jsem říkal před sezonou, vykašlat se na Kacetla, který nic moc v lize nedokázal a v rámci úspor to hodit na bedra Kločkouvi - s Růžičkou jako 3 je ten Polívka.)

Obrana až na Časyho celkem ok. Hodně dobrý jsou Cardwell (krásně to vystřelil na beton aby Starý mohl dorážet, to nebyla náhoda ten gól) a Wishart. Mrzí mě že nehraje Holland.

V útoku si to pořád sedá. Treille - super maká, sráží se, Q by opravdu potřeboval centra. Rolas klasika, pan kapitán, 4 lajna včera ok. Perret, až si pořádně zvykne bude mu naše liga malá, má potenciál. Poulíček, Dušek... no snaží se, ale na ligu to opravdu není, tohle jsou dva omyly Salfickýho.

Hlavně neusnout na vavřínech a makat. Žádné velké oslavování a hodně pokory. Jistě všichni pamatujeme na slogan "stále první". Liga je vyrovnaná čím dál tím víc a bude to těžké. Ten tým může hrát o 9-10 když se bude makat na 100 % celou sezonu, ale jakmile na to začnou srát uspokojí se tak cesta k 12-13 místu bude velmi rychlá. Uvidíme v neděli jestli dokážeme překvapit.

ad. fandění - za mě stále hrůza
Třeba je ten centr právě Marosz, jak psal kolega tuším tomaso lajna Rolas - Marosz - Qéčko, by mohlo vyhovovat Q
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

Georgre píše: Třeba je ten centr právě Marosz, jak psal kolega tuším tomaso lajna Rolas - Marosz - Qéčko, by mohlo vyhovovat Q
Vidíš na toho jsem nějak zapomněl, no snad tomu tak bude
Zamčeno