Hokej - Archiv 01.08.2014 - 18.06.2019

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Mišel
Příspěvky: 2458
Registrován: 27 říj 2014 15:41
Bydliště: Svratouch

Re: Hokej

Příspěvek od Mišel »

Jako vážně si myslíte, že nám to prohrál Káca?..
Vedli jsme 3:0 měli jsme navýšit skóre..
Co hráli obránci??. Kulový...
Gól na 4:4 bylo po teči našeho obránce si já myslím a gól předtím šel přes Vondráčka stínil mu a jeden gól šel taky přes stín Trončinskyho možná ten první....
užijeme si to :pivko:
Jimny11
Příspěvky: 322
Registrován: 01 dub 2017 19:24
Bydliště: Jeseník
Dal "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jimny11 »

Mišel píše:Jako vážně si myslíte, že nám to prohrál Káca?..
Vedli jsme 3:0 měli jsme navýšit skóre..
Co hráli obránci??. Kulový...
Gól na 4:4 bylo po teči našeho obránce si já myslím a gól předtím šel přes Vondráčka stínil mu a jeden gól šel taky přes stín Trončinskyho možná ten první....
Opakovaně jsem si prohlédl všechny inkasované branky a Kácu bych za ně určitě nevinil. Jak říkáš, branky byly stínované a jedna s tečí. Ano musíme více bránit a ono to půjde.
Když hokej, tak jedině DYNAMO
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Nehrál tady Dyma Monja tenkrát centra? Je volnej.....
Dizzy
Příspěvky: 3584
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

tau píše:Nehrál tady Dyma Monja tenkrát centra? Je volnej.....
Myslim ze hrál Nahec na centru, Míťa a Orsava na křídlech. Ale jestli má alternaci na centra, bral bych ho vsema deseti.

Ho nam sem poslal Pytlák, bo to byla Salfova práce?
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1124 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Dizzy píše: Myslim ze hrál Nahec na centru, Míťa a Orsava na křídlech. Ale jestli má alternaci na centra, bral bych ho vsema deseti.

Ho nam sem poslal Pytlák, bo to byla Salfova práce?
Je to tak, naše první lajna tehdy byla Monja, Nahec, Orsava. Taky to tehdy konečně ulevilo Sejkovi a začal to tam sázet jako zamlada..
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7565
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 610 krát
Obdržel "To se mi líbí": 820 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Pilsner Urquell
Příspěvky: 2400
Registrován: 01 srp 2014 19:18

Re: Hokej

Příspěvek od Pilsner Urquell »

Dizzy píše: Myslim ze hrál Nahec na centru, Míťa a Orsava na křídlech. Ale jestli má alternaci na centra, bral bych ho vsema deseti.

Ho nam sem poslal Pytlák, bo to byla Salfova práce?
To byla Pytláka akce. Monju bych tady moc rád viděl.
Dizzy
Příspěvky: 3584
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Pilsner Urquell píše: To byla Pytláka akce. Monju bych tady moc rád viděl.
Jj skvelej kreativní hráč. Uměl podržet puk a mel skvělou finální přihrávku, kterou Orsava jakžtakž proměňoval (Nahec uz méně). Myslim, ze za posledni 4 Járy to byla naše nejlepe hrající lajna ...
miirkaa
Příspěvky: 925
Registrován: 09 srp 2017 09:22

Re: Hokej

Příspěvek od miirkaa »

Pilsner Urquell píše: To byla Pytláka akce. Monju bych tady moc rád viděl.
Peto,tak jsme ty 3body nejak zakrikli,ze?
Pilsner Urquell
Příspěvky: 2400
Registrován: 01 srp 2014 19:18

Re: Hokej

Příspěvek od Pilsner Urquell »

miirkaa píše: Peto,tak jsme ty 3body nejak zakrikli,ze?
Holka zlatá já přežil infarkt. Na dnešek jsem vůbec nespal a ráno v práci dohánět včerejšek,kdy jsem to kvuli hokeji zapichnul o tři hodiny dříve. Moc rád jsem tě potkal !!! :thumbup:
miirkaa
Příspěvky: 925
Registrován: 09 srp 2017 09:22

Re: Hokej

Příspěvek od miirkaa »

Pilsner Urquell píše: Holka zlatá já přežil infarkt. Na dnešek jsem vůbec nespal a ráno v práci dohánět včerejšek,kdy jsem to kvuli hokeji zapichnul o tři hodiny dříve. Moc rád jsem tě potkal !!! :thumbup:
To me povidej.Ja si musela jit dat panaka....Taky jsem Te rada potkala.....Tohle vzdy potesi:-)
miirkaa
Příspěvky: 925
Registrován: 09 srp 2017 09:22

Re: Hokej

Příspěvek od miirkaa »

Kolega Woe to vcera neprezil?nevsimla ksem si,ze by napsal post:-(
snorry
Příspěvky: 853
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

ano tez me schazi woeho prispevek je to take divne ze od nej nic :D
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
Uživatelský avatar
LuKing
Příspěvky: 319
Registrován: 02 led 2016 18:04

Re: Hokej

Příspěvek od LuKing »

:clap:
Přílohy
AF65FEE8-B96B-4EDC-9FE5-E574888B5254.jpeg
Oni musí, my můžeme :ruleta:
Uživatelský avatar
Mišel
Příspěvky: 2458
Registrován: 27 říj 2014 15:41
Bydliště: Svratouch

Re: Hokej

Příspěvek od Mišel »

Kolega WOE to asi nevydýchal...no nedivím se....i já nechápu jak jsme mohli prohrát....
užijeme si to :pivko:
miirkaa
Příspěvky: 925
Registrován: 09 srp 2017 09:22

Re: Hokej

Příspěvek od miirkaa »

Mišel píše:Kolega WOE to asi nevydýchal...no nedivím se....i já nechápu jak jsme mohli prohrát....
Snad je v poho.Kolego pokud to ctes,tak se ohlas:-)
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1124 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Kolega woe mezi řádky psal, že sportuje, potažmo není nějaký zavalitý fanda.. :-)
Takže o jeho zdraví bych se nebál.. Třeba už jen nemá slov..
miirkaa
Příspěvky: 925
Registrován: 09 srp 2017 09:22

Re: Hokej

Příspěvek od miirkaa »

Sweník píše:Kolega woe mezi řádky psal, že sportuje, potažmo není nějaký zavalitý fanda.. :-)
Takže o jeho zdraví bych se nebál.. Třeba už jen nemá slov..
To uz nss je vic......zitra si Libaci na nás chytnou.
Pilsner Urquell
Příspěvky: 2400
Registrován: 01 srp 2014 19:18

Re: Hokej

Příspěvek od Pilsner Urquell »

Mišel píše:Kolega WOE to asi nevydýchal...no nedivím se....i já nechápu jak jsme mohli prohrát....
Ze zimáku nekoho odvážela sanita.......
Pilsner Urquell
Příspěvky: 2400
Registrován: 01 srp 2014 19:18

Re: Hokej

Příspěvek od Pilsner Urquell »

Jo a kdo tu kritizuje včerejší zahájení ledu,tak tohle udělat sudí za našich mladých let,tak šli domu pěšky a z placu by lezli zliti pivem s pár fackama na cestu. Já mít v pátek v kapse dlažebku,tak ji má pruhovanec na palici.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3438
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

LuKing píše: :clap:
Pokud je to tak, popira to vse co jsme se ve skole ucili ohledne anglicke vyslovnosti. Ale v pohode, aspon je v tom jasno a jsou proste pripady kdy je neco jinak ;-) Proto ho mozna vsichni shodne vyslovuji jinak ;)
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Dobré jitro,

tak nehráli jsme až tak špatně, že, ale jak zde již bylo tisíckrát psáno. Máme neschopného nezkušeného neúspěšného head kouče, který neumí reagovat na průběh zápasů. My musíme lovit body a ne hrát na krásu. Dokud nevysmahne, již se nemíním nijak rozčilovat. Salfoj teče do lodi. Když si myslí, že se před tím schová tím, že vyleze na nejvyšší palubu, tak se plete. Salfa, hejbni si. Jako fakt.
Mmj pan Lohnilský v kabině po zápase? Tak tady už se někdo definitivně - posral. Pardon.
Děkuji kolegové za obavu o mé zdraví, velmi si toho vážím. Přeji vám všem pevné nervy,sezona bude dlooouhá.
Tesla
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

digitalmouse píše: Pokud je to tak, popira to vse co jsme se ve skole ucili ohledne anglicke vyslovnosti. Ale v pohode, aspon je v tom jasno a jsou proste pripady kdy je neco jinak ;-) Proto ho mozna vsichni shodne vyslovuji jinak ;)
Komentátor Honza Slepička (starší pamatují) a nejen on, si před MS došli za Amíky a Kanadýry a nechali si od někoho z teamu říci, jak mají foneticky vyslovovat jména hráčů.
Pro současné sofistikované žvanili z TV by to bylo patrně pod jejich úroveň.
Tesla
vojta
Příspěvky: 15
Registrován: 08 srp 2014 07:38

Re: Hokej

Příspěvek od vojta »

Tak podle článku na webu má asi trenér plnou důvěru
Uživatelský avatar
LuKing
Příspěvky: 319
Registrován: 02 led 2016 18:04

Re: Hokej

Příspěvek od LuKing »

Tu máte okopírovaný z fb, co se vlastně dělo

Reakce na rozhovor se Sejkem a Rolasem po pátečním utkání s Kometou

Předem se omlouvám za chyby.
Stala se tato věc. Po zápase stojím vzadu za halou jako vždy, v tom tam poletuje rozčílenej Karlos Bahenský, který na konci utkání vhodil svůj dres na Naší střídačku. Karlos se dožadoval rozhovoru s Milošem Holaněm, o což se snažil J. Hrabal, ale nedopadlo to. Zezadu vyšel Salfa a Karlos šel za ním a začal se s ním bavit, o čem, to netuším, do té doby jsem byl nestraným člověkem, ve kterým však vše bouřilo! Přistoupil ke mě nějaký pán se synkem, se kterým jsme rozebírali utkání a shodli jsme se na tom, že utkání bylo prokaučované. Nějakým způsobem se tato informace dostala do kabiny, nevím byl jsem vytočenej! Venku se najednou objevil Rolas a co je za problé a proč si myslíme, že to byl prokaučovanej zápas. Já venku spustil své, jelikož jsem byl za posledních pár dní rozčílený, jelikož jsem se dozvídal některé informace o klubu, týmu a trenérovi. Tyto informace se nějakým způsobem opakovali a shodovali, takže mě přesvědčovali o, do jisté míry, pravdivosti.
Do toho všeho chtěl J. Hrabal něco říci a já spustil i na něj. Někteří zasvěcení si mohli myslet, že to je k vůli naším soukromím záležitostem, ale to odmítám, jelikož jsme si toto již vysvětlili a uzavřeli s tím, že spolu budeme fungovat na úrovni hokeje, nikoli na úrovni soukromém. Dokonce jsme před zápasem spolu domlouvali předávání dresu a zvolení p. Černického čestným předsedou a dal mi kontakt na tisk. mluvčího Liberce, se kterým jsem se potřeboval spojit. Má reakce byla z toho důvodu, že když vznikl problém ohledně našich soukromích záležitostí, tak díky tomu jsem se dozvěděl jiné okolnosti, které mě i některé naše členy dost naštvali. O tom však psát nechci.
Rolasovi jsem venku řekl co pro některé lidi znamená hokej tady u Nás v Pardubicích a on mi řekl ať jdu do šatny, že tam o tom pokecáme. Nechtělo se mi, jelikož jsem byl emočně i psychicky na úrovni předvraždy! Nakonec jsem šel a uvnitř spustil. Zopakoval jsem vše co jsem řekl venku plus jsem začal mluvit o tom, že se nám od některých hráčů dostává, že s trenérem to není uplně jak by mělo být, chvíli jsme se dohadovali o tom kdo co kde řekl, ale jména jsem jim neřekl, protože vím, že by se toto mohlo obrátit proti nim. Řekl jsem, že se jedná o osm hráčů, zde sem nebyl přímo konkrétní, pravda je, že lidé kteří s těmito informacemi přišli, jsou buďto současní hráči, bývalí hráči a určitý lidé, kteří s trenérem přišli přímo do kontaktu.
Rolas a Sejk mi řekli, že s trenérem není problém, že to co jsem jim řekl o tom, že nemluví individuálně s hráči, že pouze nadává a vyhrožuje hráčům, že odchází z treninků, není prý pravda. Dále mi řekli, že naopak řeší problémy ve hře, rozebírá situace a shrnutě, že dělá svou práci jak má! Dále mi bylo oznámeno, že je samotné přímo sere co se děje v některých částech na ledě, ale že se snaží vše řešit. Já osobně budu věřit přesně těmto dvoum lidem a myslím si, že nebudu sám.
Po mé dnešní celodenní úvaze a přemýšlení, musím těmto dvěma dát nejspíš za pravdu, když si to tak člověk vezme, tak lidé co mluví takto o trenérovi mají nejspíš jiný názor a dostatečně tohoto člověka nerespektují, jako TRENÉRA! Nejspíš je to jeho taktika, jak zatlačit na hráče a vycucat z nich to nejlepší. Zatím se nedaří, ale časem věřím, že to půjde. Mladý hráč se urazí a neuváženě pak něco plácne, až se to dostane k lidem. Respektuji proto tyto dva, hokejem prošlé ikony pardubického hokeje, protože to jsou právě Ti, kteří i kdyby tam byl např. 17 letý trenér, tak ho prostě respektovat budou!
Do té šatny jsem šel jako jeden ze zástupců fans z Jižní tribuny a mluvil jsem zde všeobecně o problémech, které buďto přímo vím nebo se mě na ně ptají ostatní fanoušci a jelikož hokej v Pardubicích je pro mě prakticky vše, tak jsem taky tak jednal v emocích. Efekt to určitě má nebo bude mít, protože se alespoň bude o tomto mluvit, ať už v ochozech, na klubu či v šatně.
Závěrem bych chtěl apelovat na Fanoušky. Máme za sebou 7. kolo a situace není zas tak úplně zlá, zatím! Já osobně budu doufat a věřit, že ta parta okolo Miloše Holaně bude šlapat a doufám ve Vaší podporu. Nechtějme měnit hnedka trenéry či golmany, vyhazovat hráče atd., nechme ty kluky včetně trenéra makat, nedělejme stejné chyby jako léta předtím. Myslím, že klub má dost problémů v jiných věcech, tak ať je ještě my sami netlačíme do větších potíží, protože my si pak jen zanadáváme a odejdem, kdežto tyto potíže se s klubem mohou táhnou dlouho a dlouho! Co se má stát stane se. Ve mě májí důvěru a v řadě jiných taky, tak snad jí nesklamou!!!
Lohňa.
Oni musí, my můžeme :ruleta:
Zamčeno