Hokej - Archiv 01.08.2014 - 18.06.2019

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Sweník píše:Mně už by ani snad ten Martinec nevadil, ten aspoň nedělá z hokeje vědu. Ale je to nesmysl. Podle mne to dostane na hrb Marek, pokud tedy Holaň skončí. Mimochodem dnes tiskovka jen krátce s Markem, asi se něco děje..

Jinak Rolas klobouk dolů, jak hecování kabiny bere na sebe a slíbil, že to tak nenechá.. :thumbup: Takového kapitána si ani snad klub nezaslouží..
Rolas si nezaslouží takhle zakončenou kariéru...stejně jako Sejk (ten je srdcař, asi si třeba řekne, že si mohl ještě někde vydělat, a nepodepisovat to tu, kdyby věděl jak to bude zase probíhat)...ani Časy si nezaslouží takový konec...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Rozhodčí nám zápas neprohráli (ač je zcela jasné, že jako klub ani u nich nemáme žádný respekt).

Bohužel trenér poslal do brány sněhuláka. Musí něco chytit. Nechytil. A není to poprvé.

Cenťáky a kila šly nahoru, ale není to nikde vidět. Žádná houževnatost, nedejbože tvrdost.

Nejbojovnější hráč? Rolas! To je kurva ostuda.

Bohužel si už taky myslím, že jsme ve spirále sešupu dolů. Jak z toho vyskočit? Nejspíš to nejde.

A co vedení? Žádná komunikace. Nic. Holaň? Nepůjde to.

Na nějakou dobu končím s masochismem.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Tak jsem přijel(přijeli). Nechci se pouštět do nějakých emotivních hodnocení, ale bublá to ve mě pěkně, hned z několika důvodu(již zde jsou zmíněny). Souhlasím s kolegou Itchym asi si dám od hokeje chvíli pauzu.. Nechci bejt pořád nasranej..
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7565
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 610 krát
Obdržel "To se mi líbí": 820 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Tak dnes to vypadá s informacemi ze strany klubu zase na mrtvého brouka. Fanoušek neexistuje.
Dotazy na klub, od Pondělka 3 odpovědi. Asi se fanoušci málo ptají, že pane HoH :wave: Cenzura, v tomto specifickém oboru jste absolutní špička.
Naposledy upravil(a) Gumid dne 29 zář 2017 22:43, celkem upraveno 1 x.
zdendap
Příspěvky: 312
Registrován: 02 črc 2017 13:04

Re: Hokej

Příspěvek od zdendap »

Nevite nekdo neco vice ohledne toho, jak byl po zapase Lohna v kabine A-tymu? Jeho squadra byla pekne nasrana a pekne to vrelo po zapase za zimakem, ale nevim vice info. Vim, ze tam byl pritomen HoH a fanousci do nej hodne rejpali. Pak tam prisel Rolas a Sejcek a byla tam tak petiminutova diskuze. Mazec... :roll:
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Smil Flaška z Pce píše: Co, 3:0 beton 4:1, my nemáme na to hrát vyrovnamej hokej s první šestou. Toho jsi si snad všiml. Rozumnej kouč by s naším týmem hrál beton a hnusnej hokej, což je bohužel nenaučil. Nedávno to tu bylo viz play-off se Spartou.

No dobrý, tak tos napsal to samé co já v předchozím příspěvku. Ano, zavřít to a beton, ale jak ho chceš hrát v hokeji bez pořádného golmana? Příchod Kacetla tady všichni chválili, ale ten kluk je momentálně mimo, takže si klidně můžeš naordinovat beton nebo cement, ale pak dostaneš fíka, když jede 1 na 1 a zbytek komety střídá. Absenci kvality v rozhodujících momentech zápasů žádný trenér nevyřeší. A stále opakuji, před arenou nevidím žádný zástup zájemců. Marek je tam i teď a nevěřím, že nezasahoval do dění. Čeká nás dlouhá sezona a neustále něco měnit nikam nepovede. Taky proto mě štvou výkřiky do tmy ala Mojžíš a Hunkes. Za takové přehmaty, opakované přehmaty, bych spíš hnal Salfu. Ten je dobrej tak na děkovačku, ale nejdřív musíme něco vyhrát. On je bohužel tlučhuba a ne manažér.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7565
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 610 krát
Obdržel "To se mi líbí": 820 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

zdendap píše:Nevite nekdo neco vice ohledne toho, jak byl po zapase Lohna v kabine A-tymu? Jeho squadra byla pekne nasrana a pekne to vrelo po zapase za zimakem, ale nevim vice info. Vim, ze tam byl pritomen HoH a fanousci do nej hodne rejpali. Pak tam prisel Rolas a Sejcek a byla tam tak petiminutova diskuze. Mazec... :roll:
Lohna by měl svůj hněv směrovat ponekud výše.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Chudák pan Černický
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Kvalitního gólmana dělá to, že to zavře ve chvíli, kdy to tým nejvíc potřebuje. A kacetl dnes? Dáme na 3:0, bum za chvíli čudla a 3:1. Dáme na 4:2 bum čudla, bum další čudla a je to 4:4, soupeř na koni.....

Jako udělat hezkej zákrok na stavu 5:1 je sice super, ale zavřít to za stavu 4:2, to je to, o čem je post brankáře.....
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1124 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Njn, v tomhle byl unikát Hašan. Když už náhodou dostal víc jak dva góly, tak pak udělal aspoň důležitý zákrok, který týmu pomohl bodovat..
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

tau píše:Kvalitního gólmana dělá to, že to zavře ve chvíli, kdy to tým nejvíc potřebuje. A kacetl dnes? Dáme na 3:0, bum za chvíli čudla a 3:1. Dáme na 4:2 bum čudla, bum další čudla a je to 4:4, soupeř na koni.....

Jako udělat hezkej zákrok na stavu 5:1 je sice super, ale zavřít to za stavu 4:2, to je to, o čem je post brankáře.....
Skvěle vystiženo. Prvních asi pět zákroků měl dnes nejistých, to už jsem si říkal, že je zle. Time měl přijít za stavu 3:0, nebo 3:1.

Trončinský to je katastrofa. To i Ščotka tam dnes měl lepší momenty. Jinak Kometa je velmi kvalitní, to musím uznat.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7565
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 610 krát
Obdržel "To se mi líbí": 820 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Hlavní akcionář mluví o stabilizaci. Na nejdůležitější pozice GM a HT dosadí lidi s minimem zkušeností. Podstatnou pozici, která se týká obchodního úseku, pro jistotu neobsadí vůbec. A to máme prosím 9 měsíců od změny vedení. Menšinový akcionáři mají problém do klubu investovat.

Nevím, co si pánové upekli a co si namlouvají, mně to přijde jako plnění si snů, za cizí peníze.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3436
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Abych si vyhodnotil co Kacetl chytil a nechytil, mrknu se na video a pak budu hodnotit. Z jihu dva goly vypadaly tak ze nic nevidel, ten pri presilovce Komety by nechytil ani Hasek.
Ano,cekal bych od nej vic ale taky bych cekal vic od celeho tymu.
Co se tyce nejakeho srumce na zimaku po zapase,se dozvim vic zitra.
Nicmene bych i veril tomu co se ke me dostava,a pokud to je pravda tak doufam ze si Holan sbali a pujde. Ale zamakat musi vsichni,od GM az po uklizecky.
Obrázek Za Dynamo!
miirkaa
Příspěvky: 925
Registrován: 09 srp 2017 09:22

Re: Hokej

Příspěvek od miirkaa »

Tak jsem po hokeji musela na panaka.Co k tomu rict?To je hnus velebnosti.
Uživatelský avatar
LuKing
Příspěvky: 319
Registrován: 02 led 2016 18:04

Re: Hokej

Příspěvek od LuKing »



Někdo je buďto slepej, blbej nebo to nechce vidět. Každopádně něco jsou dobré názory. :ruleta:
Oni musí, my můžeme :ruleta:
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8632
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 515 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1215 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Gumid píše: Lohna by měl svůj hněv směrovat ponekud výše.
Co ma co vubec tenhle kaspar lezt do kabiny??
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Nejsem zastánce vyhazování trenérů, ale dva aspekty bych vyzdvihl:
- že hrajeme s Jihlavou partii kdo dá více vyhraje, bych i pochopil, ale po první třetině měla přijít změna taktiky. Dnes to samé, ačkoliv dnes jsme na ně nevlítli jako na Jihlavu, navíc když už to nikoho nenapadlo při stavu 3:0, tak se mohlo za stavu 4:2. Jako nemáme špatný tým na to, jít do dostihů na góly, to ne, ale to by musel být tým v pohodě, což není. PS: přišlo mne že změnu udělali hráči sami, pže celkově polevili po těch gólech. Ta energie se musí věnovat jinak, i klidně jenom vyhazovat, prostě potřebujeme tři body. !! Dnes jsme hráli proti Kometě, mistrovi a nabušenému týmu, všiml si toho trenér vůbec ..?..
- Za stavu 4:2 cca 7 minut před koncem jdeme hrát přesilovky. S naší fazónou v přesilovce, kde góly dostáváme, spíše než dáváme, tak v té přesilovce měla být klasická pětka, dva obránci, tři útočníci. Takhle si dva komeťáci dělali s našima co chtěli.

Prostě vidím tam zásadní taktický chyby a ne poprvé. Dle mne neumí reagovat pružně na situaci, resp. nenaučil ty hráče tak reagovat, aby to měli jako automatismy. Například Wishart za stavu 4:3 nahrávka na šířku před bránou. Ten hráč za toho stavu musí jet jako automat a hledat co nejsnažší cestu ven. Tohle jim musí vtisknout trenér (pravda, máme tam tři trenéry, pokud to nedovede ani jeden, tak tomu už nerozumím).

Jinak gól na 5:4 je tedy něco, neodpískané podražení, neodpískaný bordel na ledové ploše a dle mne ten gól byl z ofsajdu, pže ten co vyjížděl sice vyjel ven, ale pozdě, to už puk byl v pásmu (ale jo, bylo to rychlý).
Naposledy upravil(a) in-spyder dne 29 zář 2017 23:36, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3436
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

jimmypop píše:Co ma co vubec tenhle kaspar lezt do kabiny??
Kaspar co tim zije,snazi se povzbudit tym a snazi se o lepsi fandeni? Znas ho,ze ho nazyvas kasparem?
Spis by nekdo z ty kabiny mel vypadnout...
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

digitalmouse píše: Kaspar co tim zije,snazi se povzbudit tym a snazi se o lepsi fandeni? Znas ho,ze ho nazyvas kasparem?
Spis by nekdo z ty kabiny mel vypadnout...
Promiň, ale když pominu Lohňův charakter, tak není vůbec na místě aby nepovolaný člověk chodil do kabiny, čemu myslíš že to pomůže?? Ten zápas byl natolik specifickej a ovlivněnej různýma údalostma, že takový vpád do kabiny nadělá ještě víc škody. Co by mu měli jako vysvětlovat? Dneska to odmakali a že je trenér ňouma a nedokáže reagovat na situaci ve hře, to už těžko ovlivní.. Pochopil bych spíš, kdyby tam vlítl po té desítce od Plzně.
Kritiku na Hoha chápu. Ať jde za Salfou.. a nebo radši ne, když šel za Rohlíkem tak víme jak to dopadlo..

Dynamo fans se hodně změnili.. A Lohňu rád teda nemám a nejsem sám. Máš pravdu že se snaží inovovat fandění, ale jinak se mi odcizují.. Už to nejsme my všichni..
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3436
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Jirka. píše: Promiň, ale když pominu Lohňův charakter, tak není vůbec na místě aby nepovolaný člověk chodil do kabiny, čemu myslíš že to pomůže?? Ten zápas byl natolik specifickej a ovlivněnej různýma údalostma, že takový vpád do kabiny nadělá ještě víc škody. Co by mu měli jako vysvětlovat? Dneska to odmakali a že je trenér ňouma a nedokáže reagovat na situaci ve hře, to už těžko ovlivní.. Pochopil bych spíš, kdyby tam vlítl po té desítce od Plzně.
Kritiku na Hoha chápu. Ať jde za Salfou.. a nebo radši ne, když šel za Rohlíkem tak víme jak to dopadlo..

Dynamo fans se hodně změnili.. A Lohňu rád teda nemám a nejsem sám. Máš pravdu že se snaží inovovat fandění, ale jinak se mi odcizují.. Už to nejsme my všichni..
Lohna by se tam urcite nedostal pokud by si ho hraci sami nepozvali. A jen se tedy ptam,nemas ho rad proto ze jsi ho poznal nebo jen z doslechu?
Obrázek Za Dynamo!
PCE.MAN
Příspěvky: 1630
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Nemám teď skoro vůbec čas, tak jsem to tady teď několik dní nečetl, možná napíšu co už tu zaznělo.
Po dnešku jsem nasranej. Vyhraný zápas a zase bez bodu. Jestli za něco může Salfa, Holaň nebo někdo jiný? Dneska jsme viděli, že když ten tým šlapem tak může hrát s každým - akorát musí CHTÍT. A to je u nás dost problém. Takže hlavní podíl vidím v hráčích, kteří buď makají naplno nebo ne.
Co mě sere, jsou rozhodčí. Hrozně nerad se na ně vymlouvám. Kolikrát jsem to tady psal, ať neřešíme sudí, že si to vyhrajeme nebo prohrajeme sami. Nejdřív nás letos totálně zařízli s Chomoutama, kde nám dali za pravdu i na komisi. Podle mě nás zařízli i dneska. Pátý gól, to byl vrchol.
Nejenom, že nejdřív nepotrestají jasný faul na Jánka Sýkoru (za úplně to samé vyloučili Sachu), ale pak ještě Kometě nahrají do brejku. Odraz puku, to se stane, ale já bych řekl, že tam byl ofsajd jako prase. Ten jejich obránce nahazoval do třetiny a někdo tam teprve vyjížděl. Dost by mě zajímal i názor ostatních. Schválně si to pusťte ze záznamu, chtěl bych vědět, jestli se mi to zdálo nebo ne.

Co mě sere snad ještě víc je to, že před sezónou jsem si myslel, že jestli budeme někde silní, tak to bude v bráně. Ale to, co tam předvádí Káca, to už je na přesdržku. Jediná jistota co v něm máme je ta, že zápas co zápas něco posere. První gól - no budiž, střela přes obránce i když z dálky. Druhý a pátý bych mu nevyčítal, ale třetí a čtvrtý gól - no kurva fix to mě poser, takový góly může dostávat dorostenec. Tohle prostě pouštět nemůže. Ať se na mě někdo zlobí nebo ne, dneska to posral a sráží tím snahu celého týmu, protože dneska makali na doraz a body jsme uhrát měli. Stejně jako s Chomoutama a to mě sere maximálně. Tři body a byli jsme v klidném středu. Máme prd a jsme poslední.
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Dobrý den,
jak to vypadá s dresy k pernamentkám?

Odpověď:
Dobrý den, nezlobte se, ale dresů je ve výrobě opravdu mnoho, proto dochází k tomuto zpoždění.

Skočil jsem se podívat na otázky a tohle je typické. Peníze za permice už dostali, že? Chápu, že může dojít ke zpoždění, ale je to objednávka dresů a jistě má nějaký termín. Není to zase tak komplikovaná věc, aby se nedokázali lidem omluvit s konkrétní informací ohledně nápravy. Takhle to zní asi jako: "Sice jsme něco slíbili, ale moc neotravujte a čekejte...až to bude, tak to bude". Ta neúcta se v dobrém nevrátí.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3436
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

frysta píše:Dobrý den,
jak to vypadá s dresy k pernamentkám?

Odpověď:
Dobrý den, nezlobte se, ale dresů je ve výrobě opravdu mnoho, proto dochází k tomuto zpoždění.

Skočil jsem se podívat na otázky a tohle je typické. Peníze za permice už dostali, že? Chápu, že může dojít ke zpoždění, ale je to objednávka dresů a jistě má nějaký termín. Není to zase tak komplikovaná věc, aby se nedokázali lidem omluvit s konkrétní informací ohledně nápravy. Takhle to zní asi jako: "Sice jsme něco slíbili, ale moc neotravujte a čekejte...až to bude, tak to bude". Ta neúcta se v dobrém nevrátí.
Nevim kolik lidi si koupilo permici pri teto akci,ale finalni podoba dresu na novou sezonu byla znama asi tyden pred zacatkem ligy a treba pro nas fans trvala vyroba cca. 50ks dresu zruba dva tydny. Ber v potaz vyrobni kapacity...
Obrázek Za Dynamo!
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

digitalmouse píše: Nevim kolik lidi si koupilo permici pri teto akci,ale finalni podoba dresu na novou sezonu byla znama asi tyden pred zacatkem ligy a treba pro nas fans trvala vyroba cca. 50ks dresu zruba dva tydny. Ber v potaz vyrobni kapacity...
Ok, dresu je hodně. Možná nečekali, že lidi zase koupí permice, ale museli počítat s nějakým počtem a u dodavatele snad bukli kapacitu trochu dopředu, ne? I kdyby ne, tak termín musí znát plus mínus...at je to klidně v listopadu, ale to jednání musí být jiné. Není to zdaleka první věc, kdy ztrácí u fanoušků body naprosto zbytečně a jen svým amatérským přístupem.
nepodstatny

Re: Hokej

Příspěvek od nepodstatny »

http://www.imgup.cz/image/LSWK
I jako Komeťák musím uznat, že 5gol neměl platit , jasný ofsajd
(puk po nahození se odráží od čárového a Mallet není ještě zdaleka ani u modré)
kdyby odkaz na foto nešel hodím znovu :rock:
zdar a doufám, že se z těch s*aček dostanete ! :pivko:
Zamčeno