Hokej - Archiv 01.08.2014 - 18.06.2019

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Láďa 66
Příspěvky: 343
Registrován: 06 srp 2014 18:00

Re: Hokej

Příspěvek od Láďa 66 »

Za stavu 4:2 jsem si říkal, bude minimálně bod (tiše, nesměle jsem doufal) Ten Kacetl kurva věděl proč se sem tak cpe, doprdele to už není smůla to je neschopnost. :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr:
David009
Příspěvky: 294
Registrován: 23 říj 2016 17:34

Re: Hokej

Příspěvek od David009 »

Láďa 66 píše:Za stavu 4:2 jsem si říkal, bude minimálně bod (tiše, nesměle jsem doufal) Ten Kacetl kurva věděl proč se sem tak cpe, doprdele to už není smůla to je neschopnost. :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: :grr:
Souhlas, asi v HK tušili, že jeho kvality nejsou úplně cajk. Bez něj šli letos na jaře hodně daleko.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Z titulku iBureš: "Kometa odvrátila ostudu".

Tak prohrát v Pardubicích je už ostuda... I když i spolu s loňskou domácí bilancí je to nakonec pravda.

"Naše Tesla Pardubice čtrnáctá je v republice... Na pardubickým zimáku dostanete bodů jako máku"
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

tau píše: To je možná pozitivní, ale to tomuhle týmu stejně nepomůže..... Vždyť je to jasně vidět. Nemůžeme se spolehnout na brankáře, na obranu ani na útočníky... Jeden zápas posere brankář, v dalším vyhoří obrana, ve třetím zase ofenziva dá ušmrdlaný dva góly.....

Tohle se nedá změnit vyhozením trenéra. To je opět špatně sestavený kádr. Do toho se přidá psychická labilita, která je po dnešním utkání zase o kus hlubší....

Ne ne, tahle parta se nezvedne, to vám garantuju. Nechytli začátek, budeou se propadat do stále větších hoven. Přijde postupná rezignace... Loňská sezona jako přes kopírák....
Ve všem s Tebou souhlasím, ale však si slyšel komentátora, že pokud neudržíme 3:0 je opravdu něco špatně...a tak to podepisuju, máš pravdu...ale podle mě papírově je ten tým silnější, možná nejsou dobře postavený jen pětky....mi neříkej, že Rolas, Sejček, Treille, Tomášek, Queneville, atd..jsou špatní hráči? Hrát v jiným klubu, tak maj top bodování....
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

David009 píše:No, za mě je Kacetl největší zklamání. Minimálně 2 zápasy jsou jeho a počítejte, že bychom měli kolem 11 12 bodů. To bychom asi až tak nepanikařili. Myslím, že hrát celkem jednu sezónou s Wsm gólmanem prostě nejde. Zápas dva ano, ale ne 35. Tam ta kvalita prostě vyplave. Chápu, že takového sralbotku trenéři nečekali, ale měli by okamžitě postavit Růžu a hledat náhradu. Kometě dát 4 fíky dobrý i bez 1 centra ale nemůžeme dostat za 3 zápasy bambilón gólů, potažmo v přesilovce.
Co Januse zkusit?
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

Georgre píše: Co Januse zkusit?
DLe mého to enní o golmanovi (ac Kacetl je deravej jak cednik). Tady je problém v trenérovi. Chybí taktik a systém. Do videa plácá jak trénujeme přesilovky a zase dostaneme gola. Odppoledne tu byl vyzdvyhnut problém se zámorskými hráči. Před sezonou hlásá jak budeme hrát fyzický hokej, to se nekoná. Holan sice pekne plká na videích, ale skutecnost je uplne nekde jinde
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 583 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Za tři zápasy dostat 20 gólů. Není to nějakej rekord? Nechápu proč nehraje Holland. Než přišly ty rádoby posily do obrany, tak to tak hrozný nebylo.

Ať Kácu jenom nehaníme. Měl dneska pár důležitejch a dobrejch zákroků. Hráči mu taky dvakrát nepomáhají. Já bych ho ještě úplně nezatracoval.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Dizzy
Příspěvky: 3584
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Dynamík Jistič píše:
Ať Kácu jenom nehaníme. Měl dneska pár důležitejch a dobrejch zákroků. Hráči mu taky dvakrát nepomáhají. Já bych ho ještě úplně nezatracoval.
Souhlasím...
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

torrent píše: DLe mého to enní o golmanovi (ac Kacetl je deravej jak cednik). Tady je problém v trenérovi. Chybí taktik a systém. Do videa plácá jak trénujeme přesilovky a zase dostaneme gola. Odppoledne tu byl vyzdvyhnut problém se zámorskými hráči. Před sezonou hlásá jak budeme hrát fyzický hokej, to se nekoná. Holan sice pekne plká na videích, ale skutecnost je uplne nekde jinde
Něco na tom bude, za tou obranou by to nedával ani Hašan...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
David009
Příspěvky: 294
Registrován: 23 říj 2016 17:34

Re: Hokej

Příspěvek od David009 »

torrent píše: DLe mého to enní o golmanovi (ac Kacetl je deravej jak cednik). Tady je problém v trenérovi. Chybí taktik a systém. Do videa plácá jak trénujeme přesilovky a zase dostaneme gola. Odppoledne tu byl vyzdvyhnut problém se zámorskými hráči. Před sezonou hlásá jak budeme hrát fyzický hokej, to se nekoná. Holan sice pekne plká na videích, ale skutecnost je uplne nekde jinde

To vše máš pravdu, ale nemůžeme prostě z každé 5 střely dostat gól. To neustojí žádný tým. Mrkněte na statistiky top 5 týmu, nikdo nejde pod 90%. Je rozdíl dostat ze 27 střel 2 a nebo 4.
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Nemá cenu vyšilovat. Bylo by naivní po lonsku čekat zázrak a klidný střed tabulky. Nechci ani obhajovat Holane, ale ten tým není ani moc kvalitní, ani moc sehrany. Herní zlepšení je vidět, to musí každý uznat. Nicméně bez bodu brzy půjde do háje psychika a hráči si zvyknout prohravat už před zápasem. Oni vlastně musí každý zápas brát jako první a poctivě makat, bez ohledu na předchozi nezdaru a to je sakra těžký. Navíc, když nás neskutečně potápí gólman. Dneska chytil jednu lozenku a pak za stavu 3:0 dostaneme fika z ničeho. Nechápu ovšem to samozřejmé zařazení průměrných Mojžíše a Hunkese. Jestli Holland není zraněný, tak po měsíci Hunkes odejde a Holland se vrátí do sestavy totálně nasraný. Co bych teda ještě vyčetl, tak absolutní nedostatek důrazu a agresivity. Vedeme 3:0 a pořád hrajeme hokej. Koho to zajímá? Zavřít, zabetonovat a kouskovat.
Tak či onak, je potřeba i trochu pochválit za bojovnost. Plzeň se nepovedla, ale všimnul jsem si v jiných zápasech, že hráči makaj a dřou, ale musí přidat. Kvalitu na bezbrankove zápasy nemáme, tak je potřeba něco umlatit.
Uživatelský avatar
Adze
Příspěvky: 2172
Registrován: 01 srp 2014 16:35
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 25 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Adze »

Já pořád nerozumím tomu posílení obrany.. Mojžíš za 3 zápasy už na -5.. na měsíc tady posloužíme na rozehrání Hunkesovi?? přiblblo Ščotka stále hraje a Hollanda úplně odstřelí? Za co? Já si teda nevšiml že by nějak zaostával..

Ty reakce trenéra jsou pro mě občas nepochopitelné a často úplně z cesty.. Dušek hrál až dnes na místě na které maximálně má.. a jak to hře prospělo, ale trvalo 7 zápasu než se na to přišlo?
Naposledy upravil(a) Adze dne 29 zář 2017 21:39, celkem upraveno 1 x.
jelítko
Příspěvky: 272
Registrován: 03 lis 2016 06:57
Bydliště: Pardubice

Re: Hokej

Příspěvek od jelítko »

Georgre píše: Něco na tom bude, za tou obranou by to nedával ani Hašan...
Hašan by je seřval na tři doby a jezdili by po prdeli...
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Co ti kluci akcionářský, budou ručit, když už nechtějí vložit peníze? Jak to dopadlo, ví se?
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

jelítko píše: Hašan by je seřval na tři doby a jezdili by po prdeli...
Tak to má udělat Rolas, Sejc či spolumajitel Časy...to jsou skoro stejný osobnosti jako Hašan...minimálně Rolas je kapitán, možná už rezignoval...a lituje kam se vracel....
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Pavel Marek (HC Dynamo Pardubice): „Utkání jsme měli rozehrané výborně, chtěli jsme tři body urvat za každou cenu, ale výpadky v koncentraci nás stály zápas.“

Kamil Pokorný (HC Kometa Brno): „První třetina byla z naší strany taková vlažná, ale soupeř také nehrál moc aktivně, takže to vypadalo na 0:0, ale bohužel jsme dostali gól v závěru první třetiny. Kdy jsme nehráli dobře, to bylo 13 minut druhé třetiny. Soupeř se dostal do tlaku a šel do tříbrankového vedení. Tam jsme byli hodně pozadu, ale zvedli jsme se a posledních šest minut jsme se nastartovali, dali na 3:2 a měli další šanci. Do třetí třetiny jsme šli s tím, že to otočíme, ale nastala tam komplikace, když se Pardubice po protiútoku dostaly do dvoubrankového vedení. Nakonec jsme v závěru využili takového pardubického rozpoložení a ten zápas jsme otočili, ale byla tam spousta chyb a jsme rádi hlavně za tři body.“
Naposledy upravil(a) Gumid dne 29 zář 2017 21:42, celkem upraveno 1 x.
Gonzales277
Příspěvky: 1159
Registrován: 17 dub 2017 09:22

Re: Hokej

Příspěvek od Gonzales277 »

Byl jsem tam a opět jsem viděl, jak se dokáže prohrát vyhrané utkání!!! Už nejedu! Výjezd me stojí cca 1000,-Kč, seru na to. A ti i přesto, ze dnes to v závěru posrali sudí!!
Dizzy
Příspěvky: 3584
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Adze píše:Já pořád nerozumím tomu posílení obrany.. Mojžíš za 3 zápasy už na -5.. na měsíc tady posloužíme na rozehrání Hunkesovi?? přiblblo Ščotka stále hraje a Hollanda úplně odstřelí? Za co? Já si teda nevšiml že by nějak zaostával..
Však i Q hral dneska fajn. A vůbec, chybí mi tam Zídek, ketrej by spolecne s Kautem a s panem "????' mohl vytvorit útok mladých pušek. Antonínovi poděkovat za snahu a na Bojka udělat trochu bubu bubu a nechat ho sedět....
Z obrany toho moc nevykouzlíme. Krom Hollanda...

Navíc Holland je Markův kůň, jen tak mimochodem....
Smil Flaška z Pce
Příspěvky: 845
Registrován: 17 bře 2017 19:11
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »

frysta píše:Nemá cenu vyšilovat. Bylo by naivní po lonsku čekat zázrak a klidný střed tabulky. Nechci ani obhajovat Holane, ale ten tým není ani moc kvalitní, ani moc sehrany. Herní zlepšení je vidět, to musí každý uznat. Nicméně bez bodu brzy půjde do háje psychika a hráči si zvyknout prohravat už před zápasem. Oni vlastně musí každý zápas brát jako první a poctivě makat, bez ohledu na předchozi nezdaru a to je sakra těžký. Navíc, když nás neskutečně potápí gólman. Dneska chytil jednu lozenku a pak za stavu 3:0 dostaneme fika z ničeho. Nechápu ovšem to samozřejmé zařazení průměrných Mojžíše a Hunkese. Jestli Holland není zraněný, tak po měsíci Hunkes odejde a Holland se vrátí do sestavy totálně nasraný. Co bych teda ještě vyčetl, tak absolutní nedostatek důrazu a agresivity. Vedeme 3:0 a pořád hrajeme hokej. Koho to zajímá? Zavřít, zabetonovat a kouskovat.
Tak či onak, je potřeba i trochu pochválit za bojovnost. Plzeň se nepovedla, ale všimnul jsem si v jiných zápasech, že hráči makaj a dřou, ale musí přidat. Kvalitu na bezbrankove zápasy nemáme, tak je potřeba něco umlatit.
Sorry jako, ale vůbec nemáme špatný tým, samo chybí centr, ale když budeme hrát na obranu a takticky, což se teď neděje, tak máme kádr na 10. až 12. místo bez problémů. Jen na lávce musí bejt někdo, kdo si v přípravě na zápas přečte soupeře, a je schopnej reagovat na vývoj zápasu. Bohužel to Holaň není. :nene:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Naposledy upravil(a) Gumid dne 29 zář 2017 22:10, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Holan mozna byl dobry hrac,to ano...ale trener je mizernej.
Obrázek Za Dynamo!
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Smil Flaška z Pce píše: Sorry jako, ale vůbec nemáme špatný tým, samo chybí centr, ale když budeme hrát na obranu a takticky, což se teď neděje, tak máme kádr na 10. až 12. místo bez problémů. Jen na lávce musí bejt někdo, kdo si v přípravě na zápas přečte soupeře, a je schopnej reagovat na vývoj zápasu. Bohužel to Holaň není. :nene:
Tak schválně, co měl dneska dělat? Posadit Kacetla po první brance nebo si vzít time? Mít Maxwella, tak máme v klidu 3 body, ale Kacetl na to dneska neměl, je z formy. Hlavně, aby tam místo Holaně nepřistal Martinec nebo Říha... :(
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Mně už by ani snad ten Martinec nevadil, ten aspoň nedělá z hokeje vědu. Ale je to nesmysl. Podle mne to dostane na hrb Marek, pokud tedy Holaň skončí. Mimochodem dnes tiskovka jen krátce s Markem, asi se něco děje..

Jinak Rolas klobouk dolů, jak hecování kabiny bere na sebe a slíbil, že to tak nenechá.. :thumbup: Takového kapitána si ani snad klub nezaslouží..
Pilsner Urquell
Příspěvky: 2400
Registrován: 01 srp 2014 19:18

Re: Hokej

Příspěvek od Pilsner Urquell »

Tak jsem doma. Kacetl je pro mne největší zklamání,oni Meši věděli proč se ho zbavili. Góly 1,3 a 4 jasně jeho. Měl by si přes betony natáhnout svářečskou zástěru. Jánko Lašák taky pustil nějakou haluz ale taky to dokázal zavřít y basta.
My vedeme 6. mjnut před koncem 4:3 máme přesilovku a místo abychom když ne skórovali,tak ji alespoň v klidu odehráli tak zo posereme a je vyrovnáno.Patý gol vůbec nemusel být,kdyby ty pruhovaný svině piskli nedovolený bránění a kdyby se pak ten čárovej sráč u manťáku uhnul puku a nenechal ho v klidu odrazit se k soupeři který okamžitě jel ve dvou na Kacetla..... Jenže to je kdyby......
Jinak kluci makali,teda až na Sejka,ten měl teda den.....,Je to škoda protože se hrabalo a houno z toho.
Holaň je fakt marnej.
Smil Flaška z Pce
Příspěvky: 845
Registrován: 17 bře 2017 19:11
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »

frysta píše: Tak schválně, co měl dneska dělat? Posadit Kacetla po první brance nebo si vzít time? Mít Maxwella, tak máme v klidu 3 body, ale Kacetl na to dneska neměl, je z formy. Hlavně, aby tam místo Holaně nepřistal Martinec nebo Říha... :(
Co, 3:0 beton 4:1, my nemáme na to hrát vyrovnamej hokej s první šestou. Toho jsi si snad všiml. Rozumnej kouč by s naším týmem hrál beton a hnusnej hokej, což je bohužel nenaučil. Nedávno to tu bylo viz play-off se Spartou.
Zamčeno