Hokej - Archiv 01.08.2014 - 18.06.2019

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Viz clanek na hokej.cz ke Sparte.

Deset let cekani na titul s jejich rozpoctem a kadrem je mozna slozite napodobit, pokud by jeden chtel. Z druhe stany hrali spoustu tech let krasnej hokej, v playoff ale vzdy neco chybelo.
jelítko
Příspěvky: 272
Registrován: 03 lis 2016 06:57
Bydliště: Pardubice

Re: Hokej

Příspěvek od jelítko »

Adam píše: Když už je představili, tak by je mohli hodit do fanshopu. U Sparty to trvalo pár sekund, proč to nejde i u nás?
Dneska už nové dresy fyzicky ve fanšopu měli. Byl jsem si pro permici a koukal jsem tam na ně...
Byly to fan dresy, ptal jsem se po dresech s vyšívaným logem a ty ještě nejsou... Stejně tak jako dresy za permice ještě nejsou.

btw - a bylo to ještě před ukončením tréninku a zahájemím autogramiády
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Zíbrdý píše:Možná jsem slepej,ale nevidím ani neodmyslitelné logo Festina :crazy:
Festina by mela byt na zadech pod cislem...
Obrázek Za Dynamo!
Zíbrdý

Re: Hokej

Příspěvek od Zíbrdý »

digitalmouse píše: Festina by mela byt na zadech pod cislem...
No nevím jaké máš info nebo co jsi viděl,ale na dresu,který Rolas obkéká logo Festina ani na zádech není. Na oficiální dotaz mi bylo odpovězeno,že tyto loga tam nejsou :thumbdown:
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

woe, lip bych to nenapsal ...

no nic, pisu z druhe pulky zemekoule, takze pokora vetsi nez normalne :) do sezony jdeme s vedenim, za kterym si stojim. a s hraci, kteri az na posledni dva zapasy (zaplati nekdo benzin tem, kdo jeli podporovat? pratelky kde o nic nejde, prosim radsi nehrat), nehraji spatny hokej. uklizi se v kancelarich ...otazka jsou sponzori, proste bafunar kalibru zbynka chybi (viz popis cesty na floridu). mrzi me chaos ohledne grebenyuka, to je fakt ulet, ktery bych necekal!

uz po barazi bych byl rad za 12 flek. pokud se nesezene centr, tak je to asi i nase meta, ale pro klid na dusi bychom meli proste hledet vys. ovsem ...kdo pod nas? zdrave sebedomi me na 10 pricku necha dohlednout, ale ...chteli jsme vsichni centra a poradnyho beka, beku mame 6 a centra nikde. tudiz ne vse se podarilo a dle toho bude sezona vypadat. rekl bych ze zlin, olomouc, jihlavu ale i dalsi bychom mohli porazet. hlavne to chce vyhravat doma, ze ...

nicmene, drzme palce, fandeme a pojdme tomu naproti, porazenecka nalada nikdy nikomu nepridala!
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

digitalmouse píše: Festina by mela byt na zadech pod cislem...
Na stránkách stále sponzorují. http://festina.cz/hc-pardubice.html
Zíbrdý

Re: Hokej

Příspěvek od Zíbrdý »

Hašpl sponzoruje na minimum,staví novou halu. Festina má jiné reklamní plnění. :crazy: Takže tak.....
Zíbrdý

Re: Hokej

Příspěvek od Zíbrdý »

Gumid píše: Na stránkách stále sponzorují. http://festina.cz/hc-pardubice.html
To sice ano,ale na dresech nebudou. Festina mi tam bude hooooodně chybět...
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Zíbrdý píše: No nevím jaké máš info nebo co jsi viděl,ale na dresu,který Rolas obkéká logo Festina ani na zádech není. Na oficiální dotaz mi bylo odpovězeno,že tyto loga tam nejsou :thumbdown:
To znamena ze byly jeste na posledni chvili nejake zmeny, ted jsem si vsiml jeste par zmen i vepredu nez ty o kterych jsem vedel :)
Obrázek Za Dynamo!
Zíbrdý

Re: Hokej

Příspěvek od Zíbrdý »

digitalmouse píše: To znamena ze byly jeste na posledni chvili nejake zmeny, ted jsem si vsiml jeste par zmen i vepredu nez ty o kterych jsem vedel :)
Předpokládám,že také k "lepšímu"
Uživatelský avatar
Adze
Příspěvky: 2172
Registrován: 01 srp 2014 16:35
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 25 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Adze »

Na autogramiade pry chybel jen Cardwell ale byl tam bek Vozenilek. Takze Lada Havliku v 1.kole v zakladu a 7.bek Vozenilek? No snad se to vzadu nesype hned od zacatku a Jacob bude na patek ready.
zdendap
Příspěvky: 312
Registrován: 02 črc 2017 13:04

Re: Hokej

Příspěvek od zdendap »

Obrázek

Tuhle fotku zarámovat! A snad ji budeme moci použít i na konci sezony :dance:
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Zíbrdý: co je podle tebe k "lepšímu" ?
Obrázek Za Dynamo!
Zíbrdý

Re: Hokej

Příspěvek od Zíbrdý »

digitalmouse píše:Zíbrdý: co je podle tebe k "lepšímu" ?
Je to myšleno ironicky. Co může být dobrého nad ztrátou takovýchto sponzorů? Ty píšeš,že na poslední chvíli. Proto by mne zajímalo co jsou ty jiné změny o kterých píšeš.
Adam
Příspěvky: 1772
Registrován: 27 dub 2017 19:02
Dal "To se mi líbí": 20 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Adam »

Adze píše:Na autogramiade pry chybel jen Cardwell ale byl tam bek Vozenilek. Takze Lada Havliku v 1.kole v zakladu a 7.bek Vozenilek? No snad se to vzadu nesype hned od zacatku a Jacob bude na patek ready.
Ideálně rovnou do 1. obrany k Wishartovi a po 1. třetině prohráváme 3:0 :crazy:
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1707
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 79 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Dresy výborný.
Vždy jen Dynamo!
Uživatelský avatar
Mišel
Příspěvky: 2458
Registrován: 27 říj 2014 15:41
Bydliště: Svratouch

Re: Hokej

Příspěvek od Mišel »

Dresy se mi líbí, hned v pátek půjdu pro něj....
No vidím vyrovnaný tuhý boj v pátek ale těším se. Už aby to začalo...
užijeme si to :pivko:
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Tak dres jsem si včera koupil (Koukal je ve skříni :wave: ). Docela ujde a volba padla na No. 37 :thumbup:

No mohli jsme se chystat na Kadaň a ona přijede Sparta :thumbup:

Tak honem všichni pro lístky a trochu optimismu s sebou.
Adam
Příspěvky: 1772
Registrován: 27 dub 2017 19:02
Dal "To se mi líbí": 20 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Adam »

Taky budu kupovat, ale ještě nevim, jestli si koupim Sejčka, nebo z recese Láďu Havlíka :dance:
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Optimismus přijde, až uvidím kluky lítat po ledě. Protože co kdyby přišla obava, že se mohou zranit.
Měním avatar - jak pravil HoH - nejdeme do sezony se svěšeným hrbem. V rámci chytristiky tedy vkládám velblouda s nesvěšeným hrbem, ale jako memento tam je double hrbák a ten druhej hrb svěšenej je. Tak se doufám chlapci postaraj, že je tam jen tak pro formu. Varování.

Dresy jsou pěkně, digitalmouse, díky! Jinak líbí se mi víc ten bílý, to jen na okraj :)
Tesla
Propulse
Příspěvky: 6701
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

I za mě dresy spokojenost :-)
Myslim si, že to, co všichni chtějí v pátek vidět je hlavně bojonost a nasazení. Člověk i zkousne prohru pokud uvidi na ledě bojovnost a odhodlání ale nezkouskne odfláknutý zápas. A že jich v lonské sezoně bylo dost. Na to já jsem alergickej uplně nejvic. Přál bych si plnej stadak, skvělou atmosféru která požene kluky. Na pátek se těšim a netroufám si tipovat výsledek. Sparta bude favorit ale my budem doma a musíme ukázat že doma budem silný. Týmu věřim ikdyž bych si samozřejmě přal prvního centra, spokojenost by byla větší. Myslim si, že s příchozích hráču to asi ani o moc lepší byt nemohlo s porovnáním jaké jsme měli podmínky a že jsme byli téměř 3,4 měsíce za ostatníma týmama co se týče vyjednávání s hráčema. Kdy jindy by mělo být plno než v pátek na první zápas se Spartou. To většinou bývají super zápasy. Já se těšim. A možná ten pátek beru trošku jako nastartování něčeho nového. Nechci psát novou eru ale začátek lepších zítřku.
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2379
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 185 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Grimley »

woe píše:Optimismus přijde, až uvidím kluky lítat po ledě. Protože co kdyby přišla obava, že se mohou zranit.
Měním avatar - jak pravil HoH - nejdeme do sezony se svěšeným hrbem. V rámci chytristiky tedy vkládám velblouda s nesvěšeným hrbem, ale jako memento tam je double hrbák a ten druhej hrb svěšenej je. Tak se doufám chlapci postaraj, že je tam jen tak pro formu. Varování.

Dresy jsou pěkně, digitalmouse, díky! Jinak líbí se mi víc ten bílý, to jen na okraj :)
:clap: :clap: Budu muset přidat vytlemenýho smajlíka, protože ten popis k velbloudoj se svěšeným hrbem, to mě poser :D .... jak se takovej obrázek na netu hledá? :nanana:
Pardubice ole
snorry
Příspěvky: 853
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

Grimley píše: :clap: :clap: Budu muset přidat vytlemenýho smajlíka, protože ten popis k velbloudoj se svěšeným hrbem, to mě poser :D .... jak se takovej obrázek na netu hledá? :nanana:
jednoduse napis HoH + salfa a hrb a dostanes woeho avatara :D
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

woe, díky, ale není moc za co :) Nakonec to dopadlo jinak než bylo původně v plánu...a to hlavně kvůli požadavkům sponzorů. Lumius a ČSOB Pojišťovna chtěly opticky zvýraznit. Proto je ČSOB Pojišťovna v tom modrém pruhu. Ten kdyby tam nebyl, bylo by to lepší. Ale kdo platí... :)

Já myslím že letošní můj návrh který byl v řešení už snad můžu ukázat...
dres17-18.jpg
Změny co jsem si všiml na reálných dresech: na rukávech není logo AVE, místo něho je číslo hráče. Chládek a Tintěra je nově místo Hašpla nahoře, Festina tedy zmizela...
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Jimmy.Fox
Příspěvky: 215
Registrován: 05 srp 2014 13:05

Re: Hokej

Příspěvek od Jimmy.Fox »

Dresy nejsou špatný.. Určitě by to mohlo dopadnou i mnohem hůř.. Mít já šanci do toho mluvit ( :D už jen ta představa mě pobavila), vyhodil bych z toho tu modrou.. Minimálně po bocích koně.. Ta se mi tam nelíbí..
Nejde vyhrát, když máš špatnýho soupeře...
Zamčeno