Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
OnPce
Dal "To se mi líbí": 57 krát
Obdržel "To se mi líbí": 52 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

Orosená_desítka píše: 09 črc 2024 13:38 Galacticos týmy žádné 3.lajny nemají... Hvězdné týmy mají přece čtyři první lajny 💪🏻
Jasně, lákavé. Vloňi jsem se zasnil nad lajnou Zadina - Špaček - Kaut, ale bylo by to vůbec dobré? Nestačí dvě TOP lajny? Každý z těchto TOP hráčů bude chtít led, přesilovky...
monfils88
Dal "To se mi líbí": 15 krát
Obdržel "To se mi líbí": 22 krát

Příspěvek od monfils88 »

Emil Havránek píše: 08 črc 2024 17:18 Naprosto okurková otázka a zároveň, ať jsme ti správní galacticos z hockeytownu - vzali byste z nich někoho? A proč?
https://www.nhl.cz/kam-s-ceskymi-kanony ... titleId=33
Zadina nepřijde určitě bohužel moc se nemusí s pár hráčema našeho klubu hlavně s jedním
Vrána je 50/50
Orosená_desítka
Dal "To se mi líbí": 1332 krát
Obdržel "To se mi líbí": 468 krát

Příspěvek od Orosená_desítka »

OnPce píše: 09 črc 2024 15:14 Jasně, lákavé. Vloňi jsem se zasnil nad lajnou Zadina - Špaček - Kaut, ale bylo by to vůbec dobré? Nestačí dvě TOP lajny? Každý z těchto TOP hráčů bude chtít led, přesilovky...
Já vím, že se teď bavíme jen teoreticky a fantazírujem... a neberme to vše doslova a vážně, ale :
Jak toto řeší v týmech NHL, kde hrají top hráči ve tretich a ctvrtych lajnách..? Myslí ti co sestavují tyto týmy na to, že někdo neunese svou přidělenou roli a bude naštvaně stávkovat ? Já myslím, že tam si toto nikdo z hráčů nedovolí.. tedy ti co to nechtějí vzdát.. ti co to neunesou, tak odejdou.
Nevim jestli jsem to popsal spravně...
Proč jsou na lavičce Manchesteru City nebo Realu top hráci ? Protože dobrovolně odešli z týmu kvalitního do týmu nejlepšího... a to ani nehraji jako v hokeji, ale treba jen sedí na lavičce a trpelivě čekají na pokyn trenera..

Jinak u nás dostanou šanci i mladí kluci letos, odešli 4 utočníci, prostor tam mají... a ti co zrovna nebudou hrat v A tymu musí zářit v Béčku když nastoupí... I ten familia Třinec to ukočíroval ty hráče ve treti a ctvrte lajně...
Valda
Dal "To se mi líbí": 80 krát
Obdržel "To se mi líbí": 111 krát

Příspěvek od Valda »

Tak Zadina se s někým nemusí ...to mi nějak připomíná situaci Aleš Píša - Robert Kántor, ne? :)

Jinak - vycházím z toho, že některé útoky jsou sehrané a svou kvalitu/roli prokázali:
Vondráček - Poulíček - Mandát
Radil - Zohorna - Kousal (ikdyž nejsou nejmladší, nejrychlejší atd ...tak vůbec o nich nepochybuju).

Nám se rozpadla první lajna, tudíž vzniká "nová": Kaut - Sedlák - Smeták/Červenka.
A pak třetí, kde by bylo fajn koukat na trio: Teplý-Jeník-Smejkal. Pokud je Teplý "poslední" bez smlouvy, tak ho musíme nalákat na spoluhráče a myslím, že Regenda nebo Jeník by tím lákadlem byli.

V každým případě, pokud bychom brali čísla útoků čistě orientačně, tak ta sestava nevypadá zle :) S ohledem na obehrání mladých by mohli kluci z Ameriky dorazit až v únoru. Na druhou stranu, kluci v "B" musí zabrat ...a nás taky čeká CHL a Spengler ...
Smil Flaška z Pce
Obdržel "To se mi líbí": 24 krát

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »

Každý hráč se musí rozhodnout, zda chce být hvězda v průměrném týmu a zakrsnout nebo bojovat o místo v sestavě, pracovat na sobě a zlepšovat se v ambiciózním týmu.
Pick
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Příspěvek od Pick »

Smil Flaška z Pce píše: 09 črc 2024 16:29 Každý hráč se musí rozhodnout, zda chce být hvězda v průměrném týmu a zakrsnout nebo bojovat o místo v sestavě, pracovat na sobě a zlepšovat se v ambiciózním týmu.
....tohle ale úzce souvisí s věkem..... třeba Kondel to takhle určitě nastavený mít bude, ale když ti je třeba ke třiceti, budeš tady riskovat třináctýho útočníka nebo hraní v Chrudimi? Těžký tohle... :think:
Ubuntu
Obdržel "To se mi líbí": 23 krát

Příspěvek od Ubuntu »

Valda píše: 09 črc 2024 16:15 Tak Zadina se s někým nemusí ...to mi nějak připomíná situaci Aleš Píša - Robert Kántor, ne? :)

Jinak - vycházím z toho, že některé útoky jsou sehrané a svou kvalitu/roli prokázali:
Vondráček - Poulíček - Mandát
Radil - Zohorna - Kousal (ikdyž nejsou nejmladší, nejrychlejší atd ...tak vůbec o nich nepochybuju).

Nám se rozpadla první lajna, tudíž vzniká "nová": Kaut - Sedlák - Smeták/Červenka.
A pak třetí, kde by bylo fajn koukat na trio: Teplý-Jeník-Smejkal. Pokud je Teplý "poslední" bez smlouvy, tak ho musíme nalákat na spoluhráče a myslím, že Regenda nebo Jeník by tím lákadlem byli.

V každým případě, pokud bychom brali čísla útoků čistě orientačně, tak ta sestava nevypadá zle :) S ohledem na obehrání mladých by mohli kluci z Ameriky dorazit až v únoru. Na druhou stranu, kluci v "B" musí zabrat ...a nás taky čeká CHL a Spengler ...
Já slyšel, že se prej nesnese s mladým Kautem, ale co je na tom pravdy nevím, nemůže někdo z blíže zainteresovaných objasnit?

@Propulse - nevíš něco ohledně Červa? jestli je to reálné nebo ne? Případně nějaká jména co se řeší, když je ta okurkovka?
Orosená_desítka

Pick píše: 09 črc 2024 19:28 ....tohle ale úzce souvisí s věkem..... třeba Kondel to takhle určitě nastavený mít bude, ale když ti je třeba ke třiceti, budeš tady riskovat třináctýho útočníka nebo hraní v Chrudimi? Těžký tohle... :think:
za mne lepší v týmu o🏆🏆🏆 než třináctý flek v lize... viz Vondrc ! Pracant, bojovnik 💪🏻
JirkaPCE
Dal "To se mi líbí": 99 krát
Obdržel "To se mi líbí": 512 krát

Příspěvek od JirkaPCE »

Chápu, že každého zajímá, kdo by mohl přijít, ale já si myslím, že je lepší, když se ta jména se kterými se jedná, i když to asi někteří ví, tak se nikde veřejně psát nebudou, myslím, že to v jednání nijak nepomůže. Aspoň se toho nechytí Ryšavý a podobní experti, kteří pak dokonce bombardují klub ve Švýcarsku nějakými dotazy.
Orosená_desítka

JirkaPCE píše: 09 črc 2024 20:22 Chápu, že každého zajímá, kdo by mohl přijít, ale já si myslím, že je lepší, když se ta jména se kterými se jedná, i když to asi někteří ví, tak se nikde veřejně psát nebudou, myslím, že to v jednání nijak nepomůže. Aspoň se toho nechytí Ryšavý a podobní experti, kteří pak dokonce bombardují klub ve Švýcarsku nějakými dotazy.
S tímhle naprosto souhlasím !!! To už zhatilo hodně obchodů ve sportu... dokud není ruka v rukávu... ☝🏻
stará hokejka
Obdržel "To se mi líbí": 367 krát

Příspěvek od stará hokejka »

Smil Flaška z Pce píše: 09 črc 2024 16:29 Každý hráč se musí rozhodnout, zda chce být hvězda v průměrném týmu a zakrsnout nebo bojovat o místo v sestavě, pracovat na sobě a zlepšovat se v ambiciózním týmu.
Zápasy dají víc, než boj v tréninku a čekání na bidle.
tomaso25
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 806 krát

Příspěvek od tomaso25 »

Ubuntu píše: 09 črc 2024 19:33
nevíš něco ohledně Červa? jestli je to reálné nebo ne? Případně nějaká jména co se řeší, když je ta okurkovka?
Červenka do Pardubic přišel už před dvěma lety... :wave:
marek-cervenka-base-sportzoo-22-23-fk-pardubice-162989366.jpeg
Pce_lukas
Dal "To se mi líbí": 150 krát
Obdržel "To se mi líbí": 184 krát

Příspěvek od Pce_lukas »

Pick

Příspěvek od Pick »

Orosená_desítka píše: 09 črc 2024 20:06 za mne lepší v týmu o🏆🏆🏆 než třináctý flek v lize... viz Vondrc ! Pracant, bojovnik 💪🏻
Vondrc je právě ta světlá výjimka 👍 Jinde kapitán a tady tvrdě a skvěle maká ve čtvrtý lajně. Borec velikej 👏
Štenkovan
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 175 krát

Příspěvek od Štenkovan »

Jenže hokej funguje trochu jinak co se týče kariéry. V ambiciózním týmu když máš místo v sestavě bez přesilovek a s nižším počtem minut tak je posun sestavou omezen jen na pokles formy lepších hráčů, nebo zranění. Jinak cesta nahoru moc nevede, protože když všechno funguje tak trenér moc nic nemění. Tím pádem se tvoje kariéra moc neposouvá. Takže je to pro hráče kteří už nemají ambice a je jedno z jakého důvodu jsou v této situaci. Bod dvě hrát v průměrném týmu první lajnu, přesilovky oslabení tě naopak posouvá mnohem více, protože jsi vystaven mnohem více herním situacím, které se v tréninku nedají tak dobře simulovat. Pokud jede hrač zápasy nadoraz tak je jeho progres mnohem větší. Samozřejmě týmový úspěch je v techto týmech má druhém místě. Hráči musí jít v téhle situaci jen o osobní progres, ale zas se to týká hráčů jen co mají ambice se posunout. Lídr horšího týmu má větší šanci jít dál než hráč "třetí" lajny hvězdného týmu.
chonza80
Dal "To se mi líbí": 23 krát
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Příspěvek od chonza80 »

Ja co se týče Zadiny, tak bych ho určitě bral. Teď to asi není téma, ale s tím, že se s někým může nebo nemůže je normální v pracovním procesu.
V práci vycházím se všemi víceméně fajn, ale jsou lidi s kterými dobře pokecám u kafe a dám se někdy i další a jsou lidi, se kterými to kafe vypiju skoro na ex a pokec vázne. Jsem si jistý, že za zády se jedou pomluvy i o mě, ale ve finále jsme pod jednou střechou a občas tu práci musím dotáhnout společně i s lidmi, u kterých se musím víc kousnout.
On je ale profík a je za to dobře placený, aby odevzdal maximum pro tým. Nevěřím, že by to u nás rozvratil nebo něco ošulil. Navíc si mě i získal tím jak nechal v Detroitu tříletou smlouvu za $4.5m a šel za novou výzvou do Sharks za $1m.
subris
Obdržel "To se mi líbí": 319 krát

Příspěvek od subris »

.... #zadynamo
Dr.Dutošvarc
Obdržel "To se mi líbí": 33 krát

Příspěvek od Dr.Dutošvarc »

O kvalitě a složení utoků můžeme filozofovat jak chceme,ale problém na cestě k titulu bude nakonec stejně někde jinde.

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... kapitola=1

Aneb potřebujeme někoho,kdo chytí gól nad očekávání (místo gólu pod očekávání). Pokud se proti nám vždycky zblázní nějaký fantom,tak by nám nepomohl ani útok Kučerov - McDavid - Draisaitl..🤷
Na druhou stranu ta statistika má své limity, subjektivně mi většina našich střel ve finále přišla tak jalová,že by je nad očekávání chytil asi každý. Takže v tomhle to oživení útoku snad pomůže!
Celá jižní tribuna je červená a je bílá,
celá jižní tribuna křičí Dynamo!
Valda
Dal "To se mi líbí": 80 krát
Obdržel "To se mi líbí": 111 krát

Příspěvek od Valda »

My jsme "chytli" v roce 2012 ...jakmile jsme dali na poslední chvíli Vítkovice s Málkem v brance, tak jsme se už nezastavili, a nezastavil by nás nikdo (tam byl ten démon třeba Bambus). Tohle Třinec má už roky, věří si. Loni měl s nás respekt, ale i tak mu to vyšlo (ten lotyšskej bek byl přesně odraz toho "laufu"). Letos už si na nás věřil daleko víc. My tak napůl, ale letos snad ještě míň. A je třeba říct, že kvalita kádru Třince je prostě srovnatelná s naším, nehledě na to, co se o nás píše.

Kluci/tým si musí sednout.
Už to není o trenérech ani hráčích. Je to o okamžiku, který nás nakopne, ten zatím nepřišel (možná na něj ještě není čas, možná ani prostor protože těch věcí okolo je spousta, možná atmosféra). Chybí nám někdo, kdo tomu dá klid a cíl - stejně jako Dopita, Hašan nebo Koukal při posledních titulech.

Ale ten 2004/05, tam to vyhrála nejen neskutečná kvalita, ale i týmovost. A na ni bych tu nechtěl rezignovat. Přes léto holt dost kluků v našem "hledáčku" podepsalo jinde. Kvalitní mládí ale potřebujeme taky - souhlas s tím oživením. Hemský-Průcha-Koukal byla play-off lajna jako blázen a nebyli to žádní stokiloví bijci.
Pec92
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 454 krát

Příspěvek od Pec92 »

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-nh ... -mani.html

Pan Bárta nás nezapomíná zmiňovat :wave:
🔴⚪
JirkaPCE
Obdržel "To se mi líbí": 512 krát

Příspěvek od JirkaPCE »

Pec92 píše: 11 črc 2024 13:22 https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-nh ... -mani.html

Pan Bárta nás nezapomíná zmiňovat :wave:
Přitom v Evropě jsou jiné kluby a kvalitnější ligy, kam by například Vrána mohl jít. Takový článek nic nevím, tak vyberu nějaké kluby v NHL, kam by mohli jít a u některých přidám Pardubice, když kazí trh a přeplácí hráče.
Pce_lukas
Dal "To se mi líbí": 150 krát
Obdržel "To se mi líbí": 184 krát

Příspěvek od Pce_lukas »

Emil Havránek
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Příspěvek od Emil Havránek »

Z toho bude ještě velký špatný. Zvláště pak pro hráče cizince, domácím to může být jedno.
https://sport.aktuality.sk/hokej/clanok ... 1491303763
Pick

Příspěvek od Pick »

Emil Havránek píše: 11 črc 2024 14:27 Z toho bude ještě velký špatný. Zvláště pak pro hráče cizince, domácím to může být jedno.
Hráčům cizincům ty případný problémy upřímně přeju. Když jim ruble nesmrdí, tak ať si v tom pochodí 🤷 Kdyby bylo na mě, vykopnul bych russáky z IIHF komplet :sick:
PetrS
Dal "To se mi líbí": 82 krát
Obdržel "To se mi líbí": 78 krát

Příspěvek od PetrS »

Celkem zajimavý

Odpovědět