Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Orosená_desítka
Dal "To se mi líbí": 1297 krát
Obdržel "To se mi líbí": 445 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Terkel píše: 11 čer 2024 09:00 To nemusíš psát mě, já to vím.
Někteří hráči to ale vidí jinak.
Hráči, někteří hráči... Nevíme kteří, někdo konkretní ?
Tak v Dynamu můžeš hrát o titul, zahrát si ligu mistrů, zůčastnit se Spengler Cupu, hrát v plné areně...
Samozřejmě ale v průměrnějším klubu zase máš klídeček, přijde pár lidí,..... (tvůj šéf je navíc kámoš v APK, v partě hic, novináři oblíben..)
Každému co si vybere, pokud tedy existují konkretní jména...
Naposledy upravil(a) Orosená_desítka dne 11 čer 2024 09:31, celkem upraveno 2 x.
Emil Havránek
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Příspěvek od Emil Havránek »

Tak v tom případě by u nás stejně byli na špatné adrese. Sorry jako.
Pick
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 729 krát

Příspěvek od Pick »

...pak v pořádku. Brát raketu a odvádět průměrnou či podprůměrnou práci, to ať sem radši ani nechodí. Aspoň nebude mrzení na obou stranách... 🤷 Nicméně nepochybně existují i hráči, pro který hrát v Dynamu je výzva....kdo si počká , ten se dočká 👍
Terkel
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 6 krát

Příspěvek od Terkel »

Pick píše: 11 čer 2024 09:31 ...pak v pořádku. Brát raketu a odvádět průměrnou či podprůměrnou práci, to ať sem radši ani nechodí. Aspoň nebude mrzení na obou stranách... 🤷 Nicméně nepochybně existují i hráči, pro který hrát v Dynamu je výzva....kdo si počká , ten se dočká 👍
Ano, souhlasím.
Tady je prostě škoda, že Dědek stále trvá na CZ/SK hráčích a tudíž má dost omezený výběr.
Plechy
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 30 krát

Příspěvek od Plechy »

Cavalera píše: 11 čer 2024 08:15 To jsem ještě nezažil ,aby skoro v půlce června nebyla oznámena posila .Divné toto!!!
Minulej rok se na posilu čekalo do 6.7, takže hlavně kliiid 😂
pepa
Dal "To se mi líbí": 473 krát
Obdržel "To se mi líbí": 292 krát

Příspěvek od pepa »

No, pokud má hráč problém s tím, že musí předvést výkon, jinak může jít hledat práci jinde, tak ať sem radši vůbec nechodí. Žádná škoda.
Georgre
Dal "To se mi líbí": 113 krát
Obdržel "To se mi líbí": 259 krát

Příspěvek od Georgre »

Nemám sice info, ale jen mě napadlo, že se třeba čeká na podpis 2-4 hráčů, a pak je přestaví na tiskovce, jako tenkrát Wildu, Sedla, Hyku a další....nechtějí to dávat po jednom, tak to dají po více, já myslím, že vedení ví co dělá...a pokud by byl cizinec, kde usoudí, že stojí za to, já bych řekl, že to poruší PD...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Forbit
Dal "To se mi líbí": 31 krát
Obdržel "To se mi líbí": 76 krát

Příspěvek od Forbit »

Já teda nechápu tu Vaší posedlost po nějaké posile. Tým i v této podobě máme dost nabušený. Když bude posila - super. Když nebude - neva. Užijte si letní klídek a nervozitu si nechte na 7. finále v domácím prostředí :))
Orosená_desítka
Dal "To se mi líbí": 1297 krát
Obdržel "To se mi líbí": 445 krát

Příspěvek od Orosená_desítka »

Forbit píše: 11 čer 2024 10:33 Já teda nechápu tu Vaší posedlost po nějaké posile. Tým i v této podobě máme dost nabušený. Když bude posila - super. Když nebude - neva. Užijte si letní klídek a nervozitu si nechte na 7. finále v domácím prostředí :))
Takovou chybu snad už neuděláme, je potřeba to dokončit už v pátém domácím... :whistle: :whistle:
Chroustal

Příspěvek od Chroustal »

Georgre píše: 11 čer 2024 10:14 Nemám sice info, ale jen mě napadlo, že se třeba čeká na podpis 2-4 hráčů, a pak je přestaví na tiskovce, jako tenkrát Wildu, Sedla, Hyku a další....nechtějí to dávat po jednom, tak to dají po více, já myslím, že vedení ví co dělá...a pokud by byl cizinec, kde usoudí, že stojí za to, já bych řekl, že to poruší PD...
Já mám dojem, že Pan Dědek někde říkal, že pokud by se objevil nějaký vyloženě rozdílový cizinec...tak by se nebránil tomu aby s ním jednali o příchodu do Dynama.
Georgre
Dal "To se mi líbí": 113 krát
Obdržel "To se mi líbí": 259 krát

Příspěvek od Georgre »

Chroustal píše: 11 čer 2024 11:34 Já mám dojem, že Pan Dědek někde říkal, že pokud by se objevil nějaký vyloženě rozdílový cizinec...tak by se nebránil tomu aby s ním jednali o příchodu do Dynama.
Jo nedávno to někdo bylo v rozhovoru, tak byl by sám proti sobě...ale uvidíme...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Gumid
Dal "To se mi líbí": 658 krát
Obdržel "To se mi líbí": 867 krát

Příspěvek od Gumid »

Klubofka official.
av69
Dal "To se mi líbí": 1664 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1024 krát

Příspěvek od av69 »

Gumid píše: 11 čer 2024 17:00 Klubofka official.
A pak že nejsou ohlášeny žádné posily!
tau
Dal "To se mi líbí": 201 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1035 krát

Příspěvek od tau »

96,9... promo video docela dobrý...
Pick

Příspěvek od Pick »

Pce_lukas píše: 05 čer 2024 12:39 Před nějakou dobou psal že se David Pospíšil vrací do Dynama. Tak jsem zvědavej..

....pan Deep pozdravuje😁
FOGLIK
Dal "To se mi líbí": 927 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Příspěvek od FOGLIK »

Už před cca třemi lety jsem si od něho nechal podepsat dres v plaoff před nějakým zápasem, to jsem netušil, jak jsem nadcasovy :)
chonza80
Dal "To se mi líbí": 14 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Příspěvek od chonza80 »

Nemá cenu zmatkovat s posilami, jestli má někdo přijít, tak to musí být posila do prvních dvou řad popř elitní bek, ale jestli to má být jenom doplnění, tak myslím, že ani nemá cenu řešit a pomůžeme si sami. Nevím, co se týče cizinců, nepočítám Slováky, který Dědek nevidí jako cizince mám smíšený pocity. Na jednu stranu mi je sympatická jeho cesta, ale borec typu A. Pineault mě hodně bavil, takže takovýhle hráč určitě jo, za mě možná jeden z nejlepších cizinců co jsme měli...
Emil Havránek
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Příspěvek od Emil Havránek »

chonza80 píše: 11 čer 2024 20:09 Nemá cenu zmatkovat s posilami, jestli má někdo přijít, tak to musí být posila do prvních dvou řad popř elitní bek, ale jestli to má být jenom doplnění, tak myslím, že ani nemá cenu řešit a pomůžeme si sami. Nevím, co se týče cizinců, nepočítám Slováky, který Dědek nevidí jako cizince mám smíšený pocity. Na jednu stranu mi je sympatická jeho cesta, ale borec typu A. Pineault mě hodně bavil, takže takovýhle hráč určitě jo, za mě možná jeden z nejlepších cizinců co jsme měli...
Jestli budeme cílit na nějaké cizince, pak typu Petera Muellera nebo Marcuse Sörensena. Nebo třeba Dominika Kahuna.
chonza80
Dal "To se mi líbí": 14 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Příspěvek od chonza80 »

Emil Havránek píše: 11 čer 2024 21:03 Jestli budeme cílit na nějaké cizince, pak typu Petera Muellera nebo Marcuse Sörensena. Nebo třeba Dominika Kahuna.
U Kahuna ještě věřím, že by na to Dědek slyšel, ale u dalších dvou mám obavy. Já myslím, že teď to má tak nastavený a když už někdo takovýhle, tak on tam musí vidět nějakou českou stopu i přes prarodiče typu Bo Horvat, Christian Dvorak, Travis Konecny, ale to jsou jména pro nás mimo mísu. To by mohl cílit rovnou i na Fialu...
Dynamík Jistič
Dal "To se mi líbí": 34 krát
Obdržel "To se mi líbí": 625 krát

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Tak vítej zpět Pospec 96,9. Hodně štěstí a ať se ti v nové roli daří.

Jinak koukám, že na soupisce se objevil jako dvojka Vomajda. Já osobně bych mu tu šanci dal. Pokud by to nefungovalo, tak před play-off můžeme nějakýho zkušenýho brankáře dotáhnout vždycky.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Pce_lukas
Dal "To se mi líbí": 147 krát
Obdržel "To se mi líbí": 181 krát

Příspěvek od Pce_lukas »

Dal by jsem někdo celý článek prosím

https://isport.blesk.cz/clanek/muj-ispo ... i-d-h.html
John Farmer
Obdržel "To se mi líbí": 2 krát

Příspěvek od John Farmer »

KOMENTÁŘ PAVLA RYŠAVÉHO | Ústřední téma hokejových voleb není nový prezident a jeho kroky. Spíš, jak rychle si Alois Hadamczik vybuduje svoji novou koalici, se kterou potáhne další čtyři roky. A pak hlavně, jestli se mu do ní dostane pardubický majitel Petr Dědek, který do vedení hokeje chce, mluví o záměru mu hlavně pomoci.

V první řadě je potřeba pro hokejové volby vnímat jednu zásadní změnu. Dřív si prezident lidi vybral, Tomáš Král si vždycky uměl zvolit dostatečně silnou skupinu svých lidí, aby se s nikým nemusel dohadovat. Šlo o velkého hráče a tenhle směr dává samozřejmě logiku. Nebyl blázen, aby si k sobě vybral skupinu lidí, která bude vrtat do každého jeho nápadu.

Jenže pravidla hry vypadají teď jinak. Celé plénum volí i kompletní výkonný výbor, člověka za člověkem. Hadamczikovo zvolení je jen formalita, ale nevybere si svoji sestavu, zvolí mu ji delegáti. Z vlastní silné pozice může udělat dost proto, aby vedle sebe měl lidi, které potřebuje.

Ale taky to nebude platit ze sta procent.

Jen berte jako jisté, že se s novým výkonným výborem nakonec domluví. Dříve nebo později najdou společnou linii. Čistě pragmaticky, v tomhle je Alois Hadamczik stejně silný jako blízký přítel z fotbalu Miroslav Pelta.

Tady je důkaz: „Výkonný výbor byl skvělý. Kdyby se mnou mohl zůstat dál, byl bych spokojený. Bohužel to nejde,“ pronesl prezident pro Český rozhlas. Zdědil lidi po Královi, kteří jsou spojeni se starou érou. Končí jako spojenci. Myslí tím tedy i Petra Břízu, Aleše Pavlíka, Daniela Sadila i své dva konkurenty v posledních volbách: Jiřího Šlégra s Bedřichem Ščerbanem.

Alois Hadamczik umí být politik stejného ražení jako Pelta. Na veřejnosti někdy vystřelí věty, kdy kroutíte hlavou, ale lidi kolem sebe dovede přesvědčit, aby šli s ním. Jde mu to spolehlivě a rychle.

Stoprocentně by mu pomohlo, kdyby se v sobotu zvedl hlas rukou pro Petra Dědka a konference mu do výkonného výboru poslala pardubického spojence. Jeho by si získávat nemusel, mají k sobě blízko už dlouho.

Jen se situace trochu mění. Před dvěma roky létaly na Hadamczika dotazy, zda ho řídí majitel Pardubic. Teď se nikdo takhle nezeptá. Současný šéf hokeje svoji pozici v hnutí výrazně posílil, majitel Pardubic spíš oslabil.

Zatím neumí to, co Hadamczik. Tedy, že i když navenek se může zdát, kolik máte nepřátel, uvnitř hokeje existuje ale poměrně silná pavučina, která ho drží. Vazby jsou pevné, roky budované vztahy taky. Jednou s něčím pomůžete, někoho vytáhnete z maléru a na to se nezapomíná.

Věci nejsou jen černé a bílé, i když třeba optikou sociálních sítí se na jednotlivé postavy v Českém hokeji takhle nahlížet může. Je to ale chyba, protože vždycky záleží, v jaké jste zrovna bublině a s kým si zrovna posíláte srdíčka.

A přesně to samé se dá říct na Hadamczika s Dědkem. Nejsou ani černí, ani bílí. Mají dobré nápady, kontroverzní cesty i svoje chyby. Jako každý. Jen spolu by vytvořili velmi silný mocenský pakt, to je v tuhle chvíli asi jediný fakt. Plus taky vidíte, že se hraje.

Teoreticky chybělo málo a majitel Pardubic by teď do výkonného výboru nekandidoval. Sám totiž upozorňuje na velký střet zájmů u svých konkurentů, kteří chtějí vládnout hokeji a současně sedí v představenstvu extraligy. Chtěl tam původně taky, ale nedostal hlasy. Kdyby ho kluby zvolily, podle jeho současné rétoriky by ho tím vyřadily z velkých hokejových voleb.

Nebo kdyby jeho firma Relmost vyhrála soutěž o marketingová práva. Taky by se jako majitel Pardubic a majitel firmy, která obchoduje s extraligou, do hokejových voleb nezapojil.

Ve výsledku je to jeho třetí cesta, jak se dostat k moci.

Sám hodně věcí ze zákulisí ví a vytáhne, o čem se ostatní bojí i mlčet. Oponenti mu pak často vyhrožují žalobami. V podcastu Zimák například vypálil tohle směrem k Petru Břízovi: „Prohrál ohromný soudní spor s bývalým zaměstnavatelem. Z každé druhé smlouvy, kterou dělal při MS, sálal střet. Všude netendrovat, dávat kamarádovi. Hadamczik to nestačil ani rušit. Je neuvěřitelné, jak lidi přistupují k veřejným penězům.“

Závažná slova, jen Bříza se zatím s oznámením, že zvažuje Dědka poslat k soudu, nepřihnal.

Vraťte se ale taky zpátky. Hadamczik by si chtěl nechat výkonný výbor celý u sebe, tedy i Břízu.

Je nějaký důvod, proč Dědek třeba tady pálí a Hadamczik mlčí, i když si oba v klíčových otázkách hodně rozumí. Věřím, že Hadamczik má aktuálně v hokeji takovou moc, že kdyby chtěl, majitele Pardubic do výkonného výboru dostane. Našel by cestu i spojence. Má vliv, umí uzavírat různé dohody. Nemusí se vám tahle cesta líbit, ale jeho pozice už je čistě politická, nemalují se přesilovky a nehledá se taktika. Potřebujete se s lidmi dohodnout, něco slíbit, něco splnit.

Sobota bude tak trochu i testem, jak moc si šéf hokeje vedle sebe Petra Dědka přeje mít. Navenek ho podpoří, respektuje ho. Druhá věc je, co pro to dělá v zákulisí. Před dvěma roky mu pardubický majitel pomohl ke zvolení významně.

Ano, o tomhle budou současné hokejové volby. Jestli se koalice D+H stane real.
Pce_lukas
Dal "To se mi líbí": 147 krát
Obdržel "To se mi líbí": 181 krát

Příspěvek od Pce_lukas »

John Farmer píše: 12 čer 2024 06:55 KOMENTÁŘ PAVLA RYŠAVÉHO | Ústřední téma hokejových voleb není nový prezident a jeho kroky. Spíš, jak rychle si Alois Hadamczik vybuduje svoji novou koalici, se kterou potáhne další čtyři roky. A pak hlavně, jestli se mu do ní dostane pardubický majitel Petr Dědek, který do vedení hokeje chce, mluví o záměru mu hlavně pomoci.

V první řadě je potřeba pro hokejové volby vnímat jednu zásadní změnu. Dřív si prezident lidi vybral, Tomáš Král si vždycky uměl zvolit dostatečně silnou skupinu svých lidí, aby se s nikým nemusel dohadovat. Šlo o velkého hráče a tenhle směr dává samozřejmě logiku. Nebyl blázen, aby si k sobě vybral skupinu lidí, která bude vrtat do každého jeho nápadu.

Jenže pravidla hry vypadají teď jinak. Celé plénum volí i kompletní výkonný výbor, člověka za člověkem. Hadamczikovo zvolení je jen formalita, ale nevybere si svoji sestavu, zvolí mu ji delegáti. Z vlastní silné pozice může udělat dost proto, aby vedle sebe měl lidi, které potřebuje.

Jen berte jako jisté, že se s novým výkonným výborem nakonec domluví. Dříve nebo později najdou společnou linii. Čistě pragmaticky, v tomhle je Alois Hadamczik stejně silný jako blízký přítel z fotbalu Miroslav Pelta.

Tady je důkaz: „Výkonný výbor byl skvělý. Kdyby se mnou mohl zůstat dál, byl bych spokojený. Bohužel to nejde,“ pronesl prezident pro Český rozhlas. Zdědil lidi po Královi, kteří jsou spojeni se starou érou. Končí jako spojenci. Myslí tím tedy i Petra Břízu, Aleše Pavlíka, Daniela Sadila i své dva konkurenty v posledních volbách: Jiřího Šlégra s Bedřichem Ščerbanem.

Alois Hadamczik umí být politik stejného ražení jako Pelta. Na veřejnosti někdy vystřelí věty, kdy kroutíte hlavou, ale lidi kolem sebe dovede přesvědčit, aby šli s ním. Jde mu to spolehlivě a rychle.

Stoprocentně by mu pomohlo, kdyby se v sobotu zvedl hlas rukou pro Petra Dědka a konference mu do výkonného výboru poslala pardubického spojence. Jeho by si získávat nemusel, mají k sobě blízko už dlouho.

Jen se situace trochu mění. Před dvěma roky létaly na Hadamczika dotazy, zda ho řídí majitel Pardubic. Teď se nikdo takhle nezeptá. Současný šéf hokeje svoji pozici v hnutí výrazně posílil, majitel Pardubic spíš oslabil.

Zatím neumí to, co Hadamczik. Tedy, že i když navenek se může zdát, kolik máte nepřátel, uvnitř hokeje existuje ale poměrně silná pavučina, která ho drží. Vazby jsou pevné, roky budované vztahy taky. Jednou s něčím pomůžete, někoho vytáhnete z maléru a na to se nezapomíná.

Věci nejsou jen černé a bílé, i když třeba optikou sociálních sítí se na jednotlivé postavy v Českém hokeji takhle nahlížet může. Je to ale chyba, protože vždycky záleží, v jaké jste zrovna bublině a s kým si zrovna posíláte srdíčka.

A přesně to samé se dá říct na Hadamczika s Dědkem. Nejsou ani černí, ani bílí. Mají dobré nápady, kontroverzní cesty i svoje chyby. Jako každý. Jen spolu by vytvořili velmi silný mocenský pakt, to je v tuhle chvíli asi jediný fakt. Plus taky vidíte, že se hraje.

Teoreticky chybělo málo a majitel Pardubic by teď do výkonného výboru nekandidoval. Sám totiž upozorňuje na velký střet zájmů u svých konkurentů, kteří chtějí vládnout hokeji a současně sedí v představenstvu extraligy. Chtěl tam původně taky, ale nedostal hlasy. Kdyby ho kluby zvolily, podle jeho současné rétoriky by ho tím vyřadily z velkých hokejových voleb.

Nebo kdyby jeho firma Relmost vyhrála soutěž o marketingová práva. Taky by se jako majitel Pardubic a majitel firmy, která obchoduje s extraligou, do hokejových voleb nezapojil.

Sám hodně věcí ze zákulisí ví a vytáhne, o čem se ostatní bojí i mlčet. Oponenti mu pak často vyhrožují žalobami. V podcastu Zimák například vypálil tohle směrem k Petru Břízovi: „Prohrál ohromný soudní spor s bývalým zaměstnavatelem. Z každé druhé smlouvy, kterou dělal při MS, sálal střet. Všude netendrovat, dávat kamarádovi. Hadamczik to nestačil ani rušit. Je neuvěřitelné, jak lidi přistupují k veřejným penězům.“

Závažná slova, jen Bříza se zatím s oznámením, že zvažuje Dědka poslat k soudu, nepřihnal.

Vraťte se ale taky zpátky. Hadamczik by si chtěl nechat výkonný výbor celý u sebe, tedy i Břízu.

Je nějaký důvod, proč Dědek třeba tady pálí a Hadamczik mlčí, i když si oba v klíčových otázkách hodně rozumí. Věřím, že Hadamczik má aktuálně v hokeji takovou moc, že kdyby chtěl, majitele Pardubic do výkonného výboru dostane. Našel by cestu i spojence. Má vliv, umí uzavírat různé dohody. Nemusí se vám tahle cesta líbit, ale jeho pozice už je čistě politická, nemalují se přesilovky a nehledá se taktika. Potřebujete se s lidmi dohodnout, něco slíbit, něco splnit.

Sobota bude tak trochu i testem, jak moc si šéf hokeje vedle sebe Petra Dědka přeje mít. Navenek ho podpoří, respektuje ho. Druhá věc je, co pro to dělá v zákulisí. Před dvěma roky mu pardubický majitel pomohl ke zvolení významně.

Díky :thumbup:
Luksa
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 23 krát

Příspěvek od Luksa »

John Farmer píše: 12 čer 2024 06:55 KOMENTÁŘ PAVLA RYŠAVÉHO | Ústřední téma hokejových voleb není nový prezident a jeho kroky. Spíš, jak rychle si Alois Hadamczik vybuduje svoji novou koalici, se kterou potáhne další čtyři roky. A pak hlavně, jestli se mu do ní dostane pardubický majitel Petr Dědek, který do vedení hokeje chce, mluví o záměru mu hlavně pomoci.

A o tomhle to je, nejde o hokej, ale jen o koryta a potom to má k něčemu vypadat. Když pan Dedek mluví pravdu, tak to není nikomu po chuti, každý hrozí žalobami, ale už od začátku se ví jak reálné to je. Takže to je na Hadamczikovi zda mafie zůstane a nebo sa dá šance hokeji, ale bojím se, že pro něj bude snazší odstrelit pana Dědka, než setnout do živého, i když všichni ví, že nebýt prave pana Dědka, tak Hadamczik tam nyní v této pozici není. Bohužel u nás platí, na dobrotu, na zebrotu.
Pick

Příspěvek od Pick »

Jestli nejsou úplně blbý, tak tam PD navolej a rázem bude zas klid a všeobecná pohoda. On PD ostatně taky není úplně Mirek Dušín....co si budem 🤷
Odpovědět