Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Pce_lukas
Dal "To se mi líbí": 149 krát
Obdržel "To se mi líbí": 181 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

jimmypop píše: 21 kvě 2024 18:51 jako neříkám, že ten Špaček je ňákej propadák, ale přesilovkej bek No.1 na MS??
🧹
jimmypop
Dal "To se mi líbí": 577 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1363 krát

Příspěvek od jimmypop »

ČF s USA a konec na nájezdy :)
Pce_lukas
Dal "To se mi líbí": 149 krát
Obdržel "To se mi líbí": 181 krát

Příspěvek od Pce_lukas »

Slováci mají Kanadu
tomaso25
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 803 krát

Příspěvek od tomaso25 »

jimmypop píše: 21 kvě 2024 18:51 jako neříkám, že ten Špaček je ňákej propadák, ale přesilovkej bek No.1 na MS??
A máme lepšího?
jimmypop

Příspěvek od jimmypop »

ten rozhodující gól se dal ale taky chytat
frysta
Dal "To se mi líbí": 62 krát
Obdržel "To se mi líbí": 361 krát

Příspěvek od frysta »

Pastovi to v PO (hlavně proti FLA) moc nelepilo, tak si snad na MS spraví náladu. Aktuálně má tým klidně i na zlato. Místo skleněnky by nemohl přijet Hronek třeba? :)
jimmypop

Příspěvek od jimmypop »

frysta píše: 21 kvě 2024 18:59 Pastovi to v PO (hlavně proti FLA) moc nelepilo, tak si snad na MS spraví náladu. Aktuálně má tým klidně i na zlato. Místo skleněnky by nemohl přijet Hronek třeba? :)
takys viděl, jak si poslední střídání zlomil nohu? :))
stará hokejka
Obdržel "To se mi líbí": 366 krát

Příspěvek od stará hokejka »

Taky by se daly šance i proměňovat :))
Holly833
Dal "To se mi líbí": 3923 krát
Obdržel "To se mi líbí": 550 krát

Příspěvek od Holly833 »

Takže Bratia bez ohledu na výsledky zbývajících špílů 4. a jdou tím pádem v QF na 🇨🇦 😉 😁
Georgre
Dal "To se mi líbí": 113 krát
Obdržel "To se mi líbí": 259 krát

Příspěvek od Georgre »

jimmypop píše: 21 kvě 2024 18:54 ČF s USA a konec na nájezdy :)
Finove vyhrajou včera to znich spadlo a dnes je to posili zo zd postoupi
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Holly833
Dal "To se mi líbí": 3923 krát
Obdržel "To se mi líbí": 550 krát

Příspěvek od Holly833 »

Za mě osobně dnes náš nej hráč Nejčas. :slight_smile:
Muf
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 609 krát

Příspěvek od Muf »

Tomášek si rozhodně formu na MS nepřivezl.

Kempný tam možná neměl ani jet.

Špaček za mne v pohodě.

Palát, Nečas, Červenka super.
av69
Dal "To se mi líbí": 1665 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1024 krát

Příspěvek od av69 »

Repre zápas za námi, je čas se trochu pobavit. Mohl by sem, prosím, někdo nasdílet celá moudra legendy? :SAMOHUL: :salfa:
frysta
Dal "To se mi líbí": 62 krát
Obdržel "To se mi líbí": 361 krát

Příspěvek od frysta »

av69 píše: 21 kvě 2024 19:19 Repre zápas za námi, je čas se trochu pobavit. Mohl by sem, prosím, někdo nasdílet celá moudra legendy? :SAMOHUL: :salfa:
Pojďme nejdřív sepsat článek tady a pak to porovnáme. :)
Artrock
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 10 krát

Příspěvek od Artrock »

No přátelé, kamarádi, kdyžtak mě opravte, ale Hájek teda taky žádná hitparáda. Hrával v Rangers mnohem lépe. Chybí mi u něj zejména přehled. A to už i v play off
Gumid
Dal "To se mi líbí": 658 krát
Obdržel "To se mi líbí": 868 krát

Příspěvek od Gumid »

Průlet nad obchvatem kolem budoucí nové haly.

obchvat-1.jpg
Dr.Dutošvarc
Dal "To se mi líbí": 96 krát
Obdržel "To se mi líbí": 29 krát

Příspěvek od Dr.Dutošvarc »

Finové se šetří na Švédy (které pak určitě nějakou 1:0 haluzí vyřadí) a nám posilaji našeho oblíbeného soupeře 🤷
Celá jižní tribuna je červená a je bílá,
celá jižní tribuna křičí Dynamo!
pepa
Dal "To se mi líbí": 473 krát
Obdržel "To se mi líbí": 292 krát

Příspěvek od pepa »

No, k dnešku mám jen dvě poznámky, ani jedna není ke hře našeho týmu, myslím, že všichni vědí, který den bude potřeba jít za hranu.
poznámka 1.: je pro mne velmi smutným zklamáním (vůbec netuším, kdo pískal náš dnešní zápas), že rozhodčí evidentně nestíhají nikde, nebo stojí za hovno všude.
poznámka 2.: první třetinu jsem dnes poslouchal v autě na radiožurnálu sport. to byla paráda, tam se komentuje, co se děje na ledě. Na nic jiného není čas. Prostě hráč jede, střílí, je gól, není gól. Hráč jede, upadl, rozhodčí píská faul, rozhodčí nepíská faul. (byla tam jediná výjimka, kdy reportér řekl, že si myslí, že byl faul na Paláta. Pak pustíš TV a tam slyšíš Roberta. Pořád nějaké teze, hypotézy, analýzy. POtom si ž na osmý pokus všimne, že Kubalík dal gól o hlavu brankáře. A takových perel tam bylo mraky. KOnčím s ním.

A slibuju, že už se tady k němu nebudu vyjadřovat.

Vzhůru do čtvrtfinále!
tau
Dal "To se mi líbí": 202 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1035 krát

Příspěvek od tau »

pepa píše: 21 kvě 2024 21:25 poznámka 2.: první třetinu jsem dnes poslouchal v autě na radiožurnálu sport. to byla paráda, tam se komentuje, co se děje na ledě. Na nic jiného není čas. Prostě hráč jede, střílí, je gól, není gól. Hráč jede, upadl, rozhodčí píská faul, rozhodčí nepíská faul. (byla tam jediná výjimka, kdy reportér řekl, že si myslí, že byl faul na Paláta. Pak pustíš TV a tam slyšíš Roberta. Pořád nějaké teze, hypotézy, analýzy. POtom si ž na osmý pokus všimne, že Kubalík dal gól o hlavu brankáře. A takových perel tam bylo mraky. KOnčím s ním.
Tak on je velký rozdíl mezi rozhlasovým a televizním komentováním. Protože posluchač nevidí co se na ledě děje, musí rozhlasový komentátor vše "polopaticky" odříkat... Kdežto televizní divák vidí co se na ledě děje, televizní komentátor má tedy mnohem víc prostoru pro jak píšeš teze, hypotézy, analýzy....
FOGLIK
Dal "To se mi líbí": 927 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Příspěvek od FOGLIK »

pepa píše: 21 kvě 2024 21:25 No, k dnešku mám jen dvě poznámky, ani jedna není ke hře našeho týmu, myslím, že všichni vědí, který den bude potřeba jít za hranu.
poznámka 1.: je pro mne velmi smutným zklamáním (vůbec netuším, kdo pískal náš dnešní zápas), že rozhodčí evidentně nestíhají nikde, nebo stojí za hovno všude.
poznámka 2.: první třetinu jsem dnes poslouchal v autě na radiožurnálu sport. to byla paráda, tam se komentuje, co se děje na ledě. Na nic jiného není čas. Prostě hráč jede, střílí, je gól, není gól. Hráč jede, upadl, rozhodčí píská faul, rozhodčí nepíská faul. (byla tam jediná výjimka, kdy reportér řekl, že si myslí, že byl faul na Paláta. Pak pustíš TV a tam slyšíš Roberta. Pořád nějaké teze, hypotézy, analýzy. POtom si ž na osmý pokus všimne, že Kubalík dal gól o hlavu brankáře. A takových perel tam bylo mraky. KOnčím s ním.

A slibuju, že už se tady k němu nebudu vyjadřovat.

Vzhůru do čtvrtfinále!
Pískal to Fin a Švéd. A měl jsem pocit , že opět sleduju Pce Tři. Styl pískání uspůsoben Kanadě.
zeno
Dal "To se mi líbí": 82 krát
Obdržel "To se mi líbí": 165 krát

Příspěvek od zeno »

me se mladej Spacek libi.Je zdrave drzej. Jsem rad,ze se do repre dostal. Ma dobre naslapnutou karieru. Sice jsem si zprvu taky rikal,proc on a ne Tichacek,ale proste se Rulik bal vzit mladochy 2.Skoda,meli tam byt oba.
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
FOGLIK
Dal "To se mi líbí": 927 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Příspěvek od FOGLIK »

zeno píše: 21 kvě 2024 21:50 me se mladej Spacek libi.Je zdrave drzej. Jsem rad,ze se do repre dostal. Ma dobre naslapnutou karieru. Sice jsem si zprvu taky rikal,proc on a ne Tichacek,ale proste se Rulik bal vzit mladochy 2.Skoda,meli tam byt oba.
Spaček za mě rozhodně patří mezi ty lepší. Není bez chyby, ale to tam není v podstatě nikdo. Ale kdo fakt za mě vyniká tak je Krejčík. Toho by možná nebylo od věci na čtvrtfinále posadit.
pepa

Příspěvek od pepa »

Ardy75 píše: 21 kvě 2024 16:19 Dnes centra v narodaku bude hrát, tak můžeme zjistit jestli by mu to šlo Obrázek

Sent from my iPhone using Tapatalk
A kdo hrál centra první lajny v dynamu celou sezónu? A na mistrovství hrál centra dosud kdo? Já měl za to, že sedlo?
pepa

Příspěvek od pepa »

tau píše: 21 kvě 2024 21:35 Tak on je velký rozdíl mezi rozhlasovým a televizním komentováním. Protože posluchač nevidí co se na ledě děje, musí rozhlasový komentátor vše "polopaticky" odříkat... Kdežto televizní divák vidí co se na ledě děje, televizní komentátor má tedy mnohem víc prostoru pro jak píšeš teze, hypotézy, analýzy....
No ale on ho k tomu nikdo nenutí. Teď jsem se díval na záznam v MŠ 85 a pravěký komentář za mne úplně v pohodě. Žádný kecy navíc, taky jen, co se děje na ledě, kdo je na puku. Robert furt něco těší, hodnoti, analyzuje a pak netuší, co se děje na ledě a mele kraviny. Vůbec nejvíc mě delta, když začne vykládat, co chtěl hráč udělat, co měl v úmyslu a proč se mu to nepovedlo. :crazy:
PL8
Dal "To se mi líbí": 510 krát
Obdržel "To se mi líbí": 261 krát

Příspěvek od PL8 »

zeno píše: 21 kvě 2024 21:50 me se mladej Spacek libi.Je zdrave drzej. Jsem rad,ze se do repre dostal. Ma dobre naslapnutou karieru. Sice jsem si zprvu taky rikal,proc on a ne Tichacek,ale proste se Rulik bal vzit mladochy 2.Skoda,meli tam byt oba.
S mladým Špágrem to mám stejně. Na MS - jeden z nejlepších. Ale stejně si myslím, že měli být v týmu oba - i Ticháček. Taková konstelace už se nemusí dlouho povést...
Odpovědět