Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Pida11
Dal "To se mi líbí": 86 krát
Obdržel "To se mi líbí": 145 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »

JirkaPCE píše: 02 kvě 2024 14:03

Expert na řeč těla. Ať se radši stará o Přerov, tam ho čeká dost práce, když kvůli němu pomalu všechny hráče vyházeli.
Nezlob se na me, ale 8/10 tvych prispevku je neskutecne ubrecenejch..
Co maji asi v tech podcastech rikat? Mimochodem doporucuju si to pustit a nesoudit podle nadpisu, to je taky kumst..

Slysel sem zatim pulku a naopak v dosti vecech se s nima da souhlasit. Napriklad to, ze se tady postavil dobrej tym a ted je potreba resit ty veci "kolem", co nejsou hned videt - od mladeze po kancelare atd..
Dale napriklad ukazuji na Sedlaka, jak nas cely rok tahne a je nejlepsi hrac ligy, ale zaroven nu nikdo nepomuze..vsude prvni, vsude osekavanej, bitej (neni se pak divit, ze v play off i vypeni). Dobre poukazuji, ze je potreba se za nej vic postavit, i za cenu vylouceni, ale ukazat, ze tohle se nejlepsim hracum tymu delat nebude..
Dale ukazuji na trenersky tym. Nic proti Zadinovi nerikaji, spis ukazuji na Sejka a Vita. Sejk kloudne trenovat ani nechtel, Vit mladej trener co to ma vse pred sebou teprve, skills couch. Takze Zadina v podstate obstaraval praci za 3 lidi (bylo to pri zapasech videt) a proto byl vymackanej jak citron. Bylo by fajn mu privyst zkusenyho asistenta, aby se prace rozdelila (ma tak i Sparta nebo Trinec).
Mikes prirovnava 7 zapas k 7.zapasu se slavii 02/03, ze to bylo vesmes to samy. Kdy taky meli celej zapas optickej tlak, ale kloudne se do soupere nemohli dostat..

Samozrejme tam vychvaluji Trinec do nebes, ale tak s tim se musi pocitat po 5 titulech v rade. Jinak ale v prvni pulce nekolik poznatku, se kteryma se da souhlasit...

Chapu, ze ale brecet nad nadpisem jak jsou vsichni proti nam je daleko snazsi...a v tom ses sakra dobrej..
Štenkovan
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 170 krát

Příspěvek od Štenkovan »

PL8 píše: 02 kvě 2024 13:18 Udělat to, o čem píšu, nejsem schopný, protože mi k tomu chybí všechno - od podpory až po peníze. Ale nevidím důvod, proč být pesimistický k tomu, že u nás nemůže čekat "X" hráčů na šanci. První brzda je opravdu otrocký systém. Komunikujete tady skoro všichni s někým z klubu, tak jim to řekněte a chtějte znát odpovědi s argumenty. Jenže: myslíte, že Heřman a Dědek na to přistoupí? To by se taky rychle mohlo stát, že hráči (popřípadě rodiče), o které bude zájem, si řeknou o pořádný balík. A budou mít pravdu - asi každý z nás může ukázat na hráče, kteří balík mají a výsledky? Jak je na tom třeba Kondelík? Kdo ho ve skutečnosti bude prodávat? Za kolik? A kdo to zkásne? Protože ho prodají, To je hráč s budoucností.
Hráči do 18 let smlouva s rodičem (zákonným zástupcem), nad 18 let smlouva s hráčem. Jinak NIC.
Tady pořád chce vytvářet tlak - pusťte si na Netflixu Manchester, Haalanda a jeho příchod do klubu... Kdy už to tady bude podobné - bez zničující závisti, bez touhy někomu řídit každý krok? Kdy se bude věřit hráčům, že chtějí kvůli sobě podávat co nejlepší výkony? Kupte si Fenina a vyprávějte, že kdyby, tak by.
Tohle je slovičkaření. Protože hráč, aby mohl hrát NHL tak musí hrabat, protože na jeho místo je fronta. Je naprosto jedno jakou má motivaci. To je zástupný problém. Co se týče tabulek tak ty nejsou problém pro hráče ve věku končící junior když je dobrej a v klubu chtěnej, nebo zapadá do systému. Či je pro hráče jeho tipů v klubu volné misto. Ovšem problém je pokud pro tebe volné místo není a jinde by bylo. Ovšem nemůžeš protože tě nepustí. Respektivě pustí, ale tam.kam chtějí oni. Nebo musíš ven. Tvoje příklady jsou v našem hokejovém prostředí špatné, protoze to jsou hráči jiných kvalit a jsou v cílovém klubu. Když se podíváš jaký odpad má při nákupech na zkoušku třeba tebou zmiňovaný Manchester tak na to Dynamo nemá. A co se týče závisti a řízení každého kroku to je ve všech soutěžích u všech sportů. Být sportovec v týmovém sportu není moc fajn život. Stres o místo a tlak na výsledek je všude.
Pick
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 729 krát

Příspěvek od Pick »

Priznejte se. Kdo z vás pařil a tleskal s Cameronem? 🤔
Dynamík Jistič
Dal "To se mi líbí": 34 krát
Obdržel "To se mi líbí": 625 krát

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Pick píše: 02 kvě 2024 19:41 Priznejte se. Kdo z vás pařil a tleskal s Cameronem? 🤔
Ne že bych chtěl do Ryšavce rejpat, ale nebyl náhodou ještě i v Liberci?
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
jimmypop
Dal "To se mi líbí": 577 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1363 krát

Příspěvek od jimmypop »

Radima zachrání už leda Koště :)
JirkaPCE
Dal "To se mi líbí": 99 krát
Obdržel "To se mi líbí": 507 krát

Příspěvek od JirkaPCE »

Pida11 píše: 02 kvě 2024 19:28 Nezlob se na me, ale 8/10 tvych prispevku je neskutecne ubrecenejch..
Co maji asi v tech podcastech rikat? Mimochodem doporucuju si to pustit a nesoudit podle nadpisu, to je taky kumst..

Slysel sem zatim pulku a naopak v dosti vecech se s nima da souhlasit. Napriklad to, ze se tady postavil dobrej tym a ted je potreba resit ty veci "kolem", co nejsou hned videt - od mladeze po kancelare atd..
Dale napriklad ukazuji na Sedlaka, jak nas cely rok tahne a je nejlepsi hrac ligy, ale zaroven nu nikdo nepomuze..vsude prvni, vsude osekavanej, bitej (neni se pak divit, ze v play off i vypeni). Dobre poukazuji, ze je potreba se za nej vic postavit, i za cenu vylouceni, ale ukazat, ze tohle se nejlepsim hracum tymu delat nebude..
Dale ukazuji na trenersky tym. Nic proti Zadinovi nerikaji, spis ukazuji na Sejka a Vita. Sejk kloudne trenovat ani nechtel, Vit mladej trener co to ma vse pred sebou teprve, skills couch. Takze Zadina v podstate obstaraval praci za 3 lidi (bylo to pri zapasech videt) a proto byl vymackanej jak citron. Bylo by fajn mu privyst zkusenyho asistenta, aby se prace rozdelila (ma tak i Sparta nebo Trinec).
Mikes prirovnava 7 zapas k 7.zapasu se slavii 02/03, ze to bylo vesmes to samy. Kdy taky meli celej zapas optickej tlak, ale kloudne se do soupere nemohli dostat..

Samozrejme tam vychvaluji Trinec do nebes, ale tak s tim se musi pocitat po 5 titulech v rade. Jinak ale v prvni pulce nekolik poznatku, se kteryma se da souhlasit...

Chapu, ze ale brecet nad nadpisem jak jsou vsichni proti nam je daleko snazsi...a v tom ses sakra dobrej..
Ty si tady vybereš jeden podcast a budeš mně něco předhazovat. Asi by to chtělo sledovat v širším záběru, jaký hnůj se na nás kolikrát všude valí a co všechno si musíme na naši adresu vyslechnout a to mně samozřejmě vadí, ale tak po tebe je to třeba brečení.
Dynamík Jistič
Dal "To se mi líbí": 34 krát
Obdržel "To se mi líbí": 625 krát

Příspěvek od Dynamík Jistič »

jimmypop píše: 02 kvě 2024 20:04 Radima zachrání už leda Koště :)
Tím se ale Koště proflákne, že ten nespokojenej se svojí rolí byl on :wave:
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Pida11

Příspěvek od Pida11 »

JirkaPCE píše: 02 kvě 2024 20:06 Ty si tady vybereš jeden podcast a budeš mně něco předhazovat. Asi by to chtělo sledovat v širším záběru, jaký hnůj se na nás kolikrát všude valí a co všechno si musíme na naši adresu vyslechnout a to mně samozřejmě vadí, ale tak po tebe je to třeba brečení.
Sleduju to tady i na twitterch a dalsi vic nez podrobne.
A stojim si za tim, ze vetsina tvych prispevku je o tom jak nam vsichni ublizuji..
Neresim Kezry, Sprynary a podobny zamindrakovany lidi. Ale lidi jako Rysavy, Mikeska atd fakt nemaji potrebu nas vsude natirat. I kdyz se o nas kolikrat otrou a opravnene se nam to nelibi, kdyz je to nas klub, ktery si hajime, tak dost casto maji v tech vecech kus pravdy....podobne ostatne ty lidi natiraji i ostatni tymy (nas, Spartu atd samozrejme vic, protoze mame vetsi dosah, ale to je snad kazdymu prumernymu jedinci jasny)..

Ale jit do kazdyho clanku, podcastu atd s vedomim, ze nas nikdo nema rad, vsichni jsou proti nam..tak nejen, ze me to nic neprinese, ale asi bych si takovy veci ani neotviral a nepoustel, kdyz by me vse jen nastvalo...
Stars
Dal "To se mi líbí": 935 krát
Obdržel "To se mi líbí": 665 krát

Příspěvek od Stars »

Pida11 píše: 02 kvě 2024 20:21 Sleduju to tady i na twitterch a dalsi vic nez podrobne.
A stojim si za tim, ze vetsina tvych prispevku je o tom jak nam vsichni ublizuji..
Neresim Kezry, Sprynary a podobny zamindrakovany lidi. Ale lidi jako Rysavy, Mikeska atd fakt nemaji potrebu nas vsude natirat. I kdyz se o nas kolikrat otrou a opravnene se nam to nelibi, kdyz je to nas klub, ktery si hajime, tak dost casto maji v tech vecech kus pravdy....podobne ostatne ty lidi natiraji i ostatni tymy (nas, Spartu atd samozrejme vic, protoze mame vetsi dosah, ale to je snad kazdymu prumernymu jedinci jasny)..

Ale jit do kazdyho clanku, podcastu atd s vedomim, ze nas nikdo nema rad, vsichni jsou proti nam..tak nejen, ze me to nic neprinese, ale asi bych si takovy veci ani neotviral a nepoustel, kdyz by me vse jen nastvalo...
Spartu, že by někdo natíral nevšiml jsem si.....je pravda po vyřazení se pan Horák pomalu rozbrečel v podcastu z lásky ke Spartě, nejvíc se serou do nás, a někdy je to i za hranou....pan Ryšavý alias vápno to je taková laciná tlučhuba s láskou k Mechu, on a jejich doping, nikdy nic nenapsal.....
Pida11

Příspěvek od Pida11 »

Stars píše: 02 kvě 2024 20:43 Spartu, že by někdo natíral nevšiml jsem si.....je pravda po vyřazení se pan Horák pomalu rozbrečel v podcastu z lásky ke Spartě, nejvíc se serou do nás, a někdy je to i za hranou....pan Ryšavý alias vápno to je taková laciná tlučhuba s láskou k Mechu, on a jejich doping, nikdy nic nenapsal.....

Ja nevim, ale minimalne 2-3 clanky jsem primo od Rysavyho k dopingu videl a to sem urcite nevidel vsechny..
Stejne tak v podcastech natirali Spartu a jejich dalsi vybuch v play off..at uz v zimaku, tak v bombach k tyci...
Kadys
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 8 krát

Příspěvek od Kadys »

Chce to chladnou hlavu, po všem co se letos kolem klubu stalo se do nás kope fakt dobře. Stačí počkat ještě týden a bude klid. Kdyby se šestej zápas odehrál stejně jako sedmej, tak jsem si na 100% jistej, že by se jeden vyhrál a vše mohlo bejt jinak. Bohužel prohrálo se a každej je aktuálně hrozně chytrej, nakonec je to jejich práce. Jinak Sedlo potřebuje k sobě někoho jiného než je Hyka, to je si myslím největší problém první lajny. Kolikrát Sedlo ještě brání kamaráda Hyku a nikdo nebrání jeho. Asi by mě nevadilo kdyby šel pyč, ale jestli zůstane, určitě to chce víc pokory, na venek působí dost arogantně.
PL8
Dal "To se mi líbí": 510 krát
Obdržel "To se mi líbí": 261 krát

Příspěvek od PL8 »

Štenkovan píše: 02 kvě 2024 19:36 Tohle je slovičkaření. Protože hráč, aby mohl hrát NHL tak musí hrabat, protože na jeho místo je fronta. Je naprosto jedno jakou má motivaci. To je zástupný problém. Co se týče tabulek tak ty nejsou problém pro hráče ve věku končící junior když je dobrej a v klubu chtěnej, nebo zapadá do systému. Či je pro hráče jeho tipů v klubu volné misto. Ovšem problém je pokud pro tebe volné místo není a jinde by bylo. Ovšem nemůžeš protože tě nepustí. Respektivě pustí, ale tam.kam chtějí oni. Nebo musíš ven. Tvoje příklady jsou v našem hokejovém prostředí špatné, protoze to jsou hráči jiných kvalit a jsou v cílovém klubu. Když se podíváš jaký odpad má při nákupech na zkoušku třeba tebou zmiňovaný Manchester tak na to Dynamo nemá. A co se týče závisti a řízení každého kroku to je ve všech soutěžích u všech sportů. Být sportovec v týmovém sportu není moc fajn život. Stres o místo a tlak na výsledek je všude.
Abych pravdu řekl - asi ti moc nerozumím.
Hrabání vs Motivace? Bez motivace nemůžeš hrabat. Pokud by to šlo, budou vyhrávat fyziologicky silní jednotlivci, protože nemluvíme o dovednostech. Myslím - tak jak já chápu to, co píšeš - by bylo VŠECHNO A VE VŠEM vyřešené (ale to je to, že ti asi nerozumím). Zástupný problém? To snad ne...
Tabulky jsou problém téměř pro všechny. Pokud mívá rok co rok třeba pardubická juniorka pod jhem dvě lajny, které v JUN končí, rodiče nebo zájemci je automaticky všechny vyplatí? Asi ne. Asi na to všichni nemají. A co rodiče, kteří chtějí se synem vyzkoušet něco jiného jinde třeba už v šestnácti, sedmnácti, protože tuší, že doma jim pšenka nepokvete? Jak to mají udělat? Kde máš zaručeno, že hráč je na vrcholu juniorské výkonnosti v osmnácti, v devatenácti a v domácím klubu? Někomu to trvá déle. A téměř nikdo (až na výjimky) nemá šanci cokoli svobodně vyzkoušet. Píšeš to vlastně sám... O odpadu Manchesteru nic nevím, ale myslím, že moc velký nebude. Anebo bude přesun via jiný velký evropský klub. Takže škoda ne moc velká.
Nerozumím, proč jsou moje příklady v našem hokeji špatné??? Někteří hráči jsou provaření v šestnácti. Co teď ta osmnáctka? Už zase desetiletku mi tady vyprávějí, jak se výchova zkvalitňuje... (v době pokrálové). Kazachstán, Slovensko, Lotyšsko, Slovinsko... Výsměch. Pokud to nejsou fyziologické mašiny...
Nechci pátrat po jménech a přiznám se, že neznám skutečný stav, musel bych je sledovat. Ale řekl bych, že Kazachstán s osmnáctkou už není dávno součást ruského hokeje, Slováci to při svých číslech asi dělají lépe na všech úrovních. Počkám si na MS, uvidím, jakou kvalitu dokáží získat z domácích zdrojů.
Změnit náš hokej není takový problém, jako změnit EU. Stojí to za to, stačí se ozvat a ozývat se pravidelně. Podložit skutečné náklady klubů na mládež a zdroje mimoklubové (MŠMT, města...atd). Asi se všude různí snaživci snaží - třeba tenis, lyžování... A kdo ví, co všechno by se ukázalo u dalších...
JirkaPCE

Příspěvek od JirkaPCE »

Stars píše: 02 kvě 2024 20:43 Spartu, že by někdo natíral nevšiml jsem si.....je pravda po vyřazení se pan Horák pomalu rozbrečel v podcastu z lásky ke Spartě, nejvíc se serou do nás, a někdy je to i za hranou....pan Ryšavý alias vápno to je taková laciná tlučhuba s láskou k Mechu, on a jejich doping, nikdy nic nenapsal.....
Tak on o tom něco napsal, kdy se to snažil zlehčovat, jako by se nic nestalo.
Danik23
Dal "To se mi líbí": 266 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Příspěvek od Danik23 »

Me se vubec nechtelo psat po konci finalove serie nejake sve hodnoceni, zejmena kvuli emocim, s mirnym odstupem nechapu masaz nekterych kolegu zde na foru, ze vse je proti nam- noviny, dalsi media a vefinale i rozhodci, protoze je ridi zoufalec Antos..., o TRI se pise jako o hegemonoj atd., moc tomu nerozumim, souperi se slusi pogratulovat, byl nakonec lepsi, na nejake dalsi detailni rozbory se moc nehraje, pokud se budem jako klub a fanousci zaobirat atmosferou, vytvaret certy vsude kam se podivas, tak se nikam nedostanem, ja budu rad pokud si rozumni lidi v klubu sednou, nemyslim tim kandidata ANO, a tim cim jsme si prosli letos vyhodnoti a posunem se zase dal, tendence je stoupajici..:), za diskuzi zde jsem rad, jen se nemuzu ubranit pocitu, ze zde trend udavaji borci, kteri pisou 10x az 20x denne, coz urcuje celkove vyzneni... a je to jak svodka nejake politicke strany (vsem bych ve finale doporucil necist to co meirituje a co povazuju za blbost..)... za me sezona neni zadny propadak, nebo neuspech, ale cilem neskoncila, team byl staveny na titul a to se nepodarilo, at si to zduvodnuje kazdy jak chce...finalova serie dle meho nazoru nastavila zrcadlo presne tim smerem kde jsme slabi...nicmene ja se svou rodinou z Jizni Moravy jsem opet pripraven byt v Zari na znackach! Tesla!
JirkaPCE

Příspěvek od JirkaPCE »

Jinak nejlépe tu celou slavnou třineckou éru vystihuje moment ze druhého finále, kdy ze tří faulů na Sedláka během chvíle kdy ho nakonec Kundrátek narve hlavou mantinel, tak se pískne jeden a Vrána ještě řve po rozhodčích. Hromada přehlížených faulů při tom jejich antihokeji a nátlak na rozhodčí, aby to vypadalo, že se jim ještě škodí, to provází celou tu jejich slavnou éru. Víc už se tady nebudu k uplynulé sezóně vyjadřovat.
Borek
Dal "To se mi líbí": 363 krát
Obdržel "To se mi líbí": 268 krát

Příspěvek od Borek »

Mně většina dění po prohraným finále opakovaně připomene scénu z filmu Moneyball po rekordním 20. vítězství Oakland Athletics v řadě: "Když ale nevyhrajem poslední zápas sezóny, smáznou nás, já ty lidi dobře znám. Vyserou se na nás. Všechno, co jsme dokázali, bude k ničemu..."
Holly833
Dal "To se mi líbí": 3923 krát
Obdržel "To se mi líbí": 550 krát

Příspěvek od Holly833 »

Borek píše: 02 kvě 2024 23:37 Mně většina dění po prohraným finále opakovaně připomene scénu z filmu Moneyball po rekordním 20. vítězství Oakland Athletics v řadě: "Když ale nevyhrajem poslední zápas sezóny, smáznou nás, já ty lidi dobře znám. Vyserou se na nás. Všechno, co jsme dokázali, bude k ničemu..."
Moneyball, můj oblíbený film. :thumbsup:

Obrázek
Borek
Dal "To se mi líbí": 363 krát
Obdržel "To se mi líbí": 268 krát

Příspěvek od Borek »

Že se při mečbolu nemusí šestej zápas v sérii povést předvedl v noci i Boston. Tři střely na bránu v půlce špílu?! A Toronto? Ze stylu, jakým v poslední třetině bránilo náskok, by se tady leckdo vosypal...
Na jinou sérii dala vzpomenout situace z konce zápasu. Střela v poslední vteřině, která za stavu 2:0 řešila "jenom" čistý konto. V extralize šlo o víc, ale takovýho záběru jsem se doteď nedočkal.

Obrázek
pepa
Dal "To se mi líbí": 473 krát
Obdržel "To se mi líbí": 292 krát

Příspěvek od pepa »

JirkaPCE píše: 02 kvě 2024 14:03

Expert na řeč těla. Ať se radši stará o Přerov, tam ho čeká dost práce, když kvůli němu pomalu všechny hráče vyházeli.
On ví, o čem mluví. Vzpomeň si na jeho řeč těla v sezóně 2005-2006. :)
Dizzy
Dal "To se mi líbí": 51 krát
Obdržel "To se mi líbí": 139 krát

Příspěvek od Dizzy »

jimmypop píše: 02 kvě 2024 20:04 Radima zachrání už leda Koště :)
Moje řeč, Pasta ve 4 Unit ho nespasí ;))
Laky29
Dal "To se mi líbí": 8 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Příspěvek od Laky29 »

Možná to tu už bylo:

https://pardubicky.denik.cz/zpravy_regi ... nicky.html

Poslední rozlučení je ve čtvrtek 9.5.2024 v 10:30 v pardubickém krematoriu
stará hokejka
Obdržel "To se mi líbí": 366 krát

Příspěvek od stará hokejka »

Pick píše: 02 kvě 2024 19:41 Priznejte se. Kdo z vás pařil a tleskal s Cameronem? 🤔
Není pravda co píše.
Začátek byl rozhodně rozpačitý, spíše negativní a dokonce se notně ozýval pískot.
Pak postupně lidi začali tleskat, ale víc než půlka to asi nebyla.
Tleskali lidé, kteří nechodí pravidelně. Permanentkáři zůstávali spíše bez reakce.
subris
Obdržel "To se mi líbí": 319 krát

Příspěvek od subris »

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-re ... kapitola=6#

... rychlý už nebude, ale to by nám nevadilo :D
.... #zadynamo
FOGLIK
Dal "To se mi líbí": 927 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Příspěvek od FOGLIK »

stará hokejka píše: 03 kvě 2024 10:24 Není pravda co píše.
Začátek byl rozhodně rozpačitý, spíše negativní a dokonce se notně ozýval pískot.
Tleskali lidé, kteří nechodí pravidelně. Permanentkáři zůstávali spíše bez reakce.
My jsme teda pískali a netleskali.
Pick
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 729 krát

Příspěvek od Pick »

stará hokejka píše: 03 kvě 2024 10:24 Není pravda co píše.
Právě proto jsem to sem dával. Ten člověk permanentně modifikuje pravdu. Tohle je stejnej výrok jako "nejdražší tým v historii extraligy". To že toho typka hala nevypiskala a nezlila pivem fakt neznamená, že s ním všichni pařili 🤷
Odpovědět