Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Štenkovan
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 170 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

PL8 píše: 02 kvě 2024 12:19 Matematicky máš pravdu, ale mně jde o zachování vyrovnanosti právě kvůli motivaci. Je to, samozřejmě, vázané na celkový systém soutěže. Za našich současných podmínek se po pár tříbodových vítězstvích vytvoří náskok, který je postupem času stále hůře dostižitelný. Když srovnáš třeba NHL, tak tam nevznikne tak rychle rozdíl, i když jsou v sezóně slabší týmy, kromě těch nejhorších mají relativně dost času na stažení rozdílu (třeba v boji o osmé místo v konferenci).
Moje filozofie soutěže je, aby co nejvíc týmů hrálo o pohár. Bez mučení ale přiznávám, že absolutně netuším, jak se na to dnes dívají kluby a majitelé. Nemám to načtené, ale určitě je dnes dost týmů, které už roky nepostoupily ani do playoffs, natož aby pak bojovaly o další postupy a nakonec i o pohár... Na druhou stranu je dobré, že uvidíme relativně hvězdné hráče na MS...
Pro mě je ale soutěž soutěž a v každém utkání by mělo jít o něco.
Na vlastní uši (samozřejmě je to +/- už si to doslova nepamatuji) jsem slyšel říkat Slávu Lenera, že hráči v NHL jsou "blbí", protože každý zápas hrají nadoraz, i když to třeba není právě nutné z hlediska vývoje tabulky a pořadí pro playoffs... (dělal tenkrát asistenta v Calgary). Už tenkrát jsem si říkal, že my tenhle způsob do NHL určitě úspěšně implantujeme...
Jenže v NHL hraješ na plno, protože na tvoje místo čeká řada dalších. To u nás není možný, protože nemáme draft, máme tabulky a B tým nemá vykonnost, protože ji tam nezaplatíš. Takže nemůžeš na hráče vytvářet tlak. Protože oni vědí, že místo mají jisté. A za druhý ty co jedou na plno furt tak v extralize moc neudrziš. My jsme hokejová přestupní stanice do lepších soutěži. Jen nesmyslné tabulky zazdí plno kluků bez šance na vyzkoušení. A nikomu to nevadí. Krásnej příklad je Voženílek teď super hráč, ale u nás to flákal a šel pryč. To, že za něj někdo zaplatil tabulku bylo jeho štěstí. Nemit tuhle kliku tak už dávno nehraje. A k v téhle situaci z důvodu tabulek končí plno hráčů co nás mohli bavit dlouhé roky.
Naposledy upravil(a) Štenkovan dne 02 kvě 2024 13:34, celkem upraveno 1 x.
av69
Dal "To se mi líbí": 1665 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1024 krát

Příspěvek od av69 »

Štenkovan píše: 02 kvě 2024 12:46 Jenže v NHL hraješ na plno, protože na tvoje místo čeká řada dalších. To u nás není možný, protože nemáme draft, máme tabulky a B tým nemá vykonnost, protože ji tam nezaplatíš. Takže nemůžež na hráče vytvářet tlak. Protože oni vědí, že místo mají jisté. A za druhý ty co jedou na plno furt tak v extralize moc neudrziš. My jsme hokejová přestupní stanice do lepších soutěži. Jen nesmyslné tabulky zazdí plno kluků bez šance na vyzkoušení. A nikomu to nevadí. Krásnej příklad je Voženílek teď super hráč, ale u nás to flákal a šel pryč. To, že za něj někdo zaplatil tabulku bylo jeho štěstí. Nemit tuhle kliku tak už dávno nehraje. A k v téhle situaci z důvodu tabulek končí plno hráčů co nás mohli bavit dlouhé roky.
Tabulky jsou dokonalou ukázkou toho jak spousta věcí v našem hokeji funguje. Skoro všichni na ně nadávají a potvrzují, že se jedná o zlo, které brání rozvoji hráčů a kvůli kterému mnoho kluků s hokejem skončí úplně. Každý rok se tohle téma minimálně jednou vrátí do veřejného prostoru a většina hokejové veřejnosti se shodne na nutnosti jejich zrušení. A stejně ani po letech se s nimi nic neudělalo.
Valda
Dal "To se mi líbí": 78 krát
Obdržel "To se mi líbí": 104 krát

Příspěvek od Valda »

Ach, ta novinařina. Tolik zajímavých témat, ale pořád se točíme kolem toho jednoho ...

Třinec má úspěchy a měl na ně čas téměř celou svou účast v extralize, určitě pak poslední roky. Má silného partnera.
Ty úspěchy jsou úžasný, jsou jak v mládeži, tak v áčku.
Náš hokej je více týmový a spousta práce před námi. Pan Smoleňák by byl rád, aby byly Pardubice třeba v roce 2017, kdy by on a jemu podobní měli větší šanci tu získat angažmá :)

Mě hrozně mrzí a jsem naštvanej, že jsme nevyhráli. Protože je to sport, tak jsem naštvanej, a protože je to sport, tak vím, že vyhrát může jen jeden.

Už jsem to tu psal, co se týče historie play-off, není úspěšnější tým co se týče finálových účastí a trofejí. Vyhrát letos, jsme na tom stupínku úplně sami. Příští rok máme na to, abychom se trhli - nebo nám všem třeba Třinec úkáže :)

Všem odcházejícím klukům díky!
Adam mi chybět bude, ale svou roli nenašel/nepřijal ...za mě škoda, ale nedá se nic dělat.

PL8: Jo, nějaká širší baráž v půlce sezóny by myslím byla jak divácky, tak sportovně zajímavé téma. Už to tu někdy probíhalo v diskuzi. Stejně tak upravit bodování zápasů směrem k výhrám (podobně jako 1995/96, kdy nás to vcuclo do baráže tedy).
PL8
Dal "To se mi líbí": 510 krát
Obdržel "To se mi líbí": 261 krát

Příspěvek od PL8 »

Štenkovan píše: 02 kvě 2024 12:46 Jenže v NHL hraješ na plno, protože na tvoje místo čeká řada dalších. To u nás není možný, protože nemáme draft, máme tabulky a B tým nemá vykonnost, protože ji tam nezaplatíš. Takže nemůžež na hráče vytvářet tlak. Protože oni vědí, že místo mají jisté. A za druhý ty co jedou na plno furt tak v extralize moc neudrziš. My jsme hokejová přestupní stanice do lepších soutěži. Jen nesmyslné tabulky zazdí plno kluků bez šance na vyzkoušení. A nikomu to nevadí. Krásnej příklad je Voženílek teď super hráč, ale u nás to flákal a šel pryč. To, že za něj někdo zaplatil tabulku bylo jeho štěstí. Nemit tuhle kliku tak už dávno nehraje. A k v téhle situaci z důvodu tabulek končí plno hráčů co nás mohli bavit dlouhé roky.
Voženílek to u nás až tak neflákal, ale atmosféra v našem sportu je zásadně negativní. Ano, Voženílek dostal příležitost, ale neměl štěstí na to, aby se mohl prosadit svým hokejem, takže jsem si jistý, že ho kritizovali a odepsali. Asi měl opravdu štěstí, že se vydal do Finska a stačila mu k tomu druhá soutěž (myslím, nejsem si jistý...). Já ho pozoroval v juniorce a vždycky na to měl, byl první mezi nejlepšími, ale tady se chtělo vždycky něco jiného. Pamatuji si to od šedesátých let. Moc se toho nezměnilo. Někde vyroste Ticháček, někde "pantáta" Kondelík. Samozřejmě, že dnes každý blb ví, že jsou dobří a chce je... Já bych chtěl, abychom tady vychovávali Ticháčky a Kondelíky a nemyslím, že je to až takový problém. Jenže kdo je má vychovávat?
Kely
Obdržel "To se mi líbí": 53 krát

Příspěvek od Kely »

Tak neplacenou část mám za sebou a a dávám :thumbup: :thumbup:

Dokonce po 4 dnech od 7 zápasu a odpadnutí emocí souhlas .

A konečně náš hokejista ,který nas nenatřel do medii .
PL8
Dal "To se mi líbí": 510 krát
Obdržel "To se mi líbí": 261 krát

Příspěvek od PL8 »

Udělat to, o čem píšu, nejsem schopný, protože mi k tomu chybí všechno - od podpory až po peníze. Ale nevidím důvod, proč být pesimistický k tomu, že u nás nemůže čekat "X" hráčů na šanci. První brzda je opravdu otrocký systém. Komunikujete tady skoro všichni s někým z klubu, tak jim to řekněte a chtějte znát odpovědi s argumenty. Jenže: myslíte, že Heřman a Dědek na to přistoupí? To by se taky rychle mohlo stát, že hráči (popřípadě rodiče), o které bude zájem, si řeknou o pořádný balík. A budou mít pravdu - asi každý z nás může ukázat na hráče, kteří balík mají a výsledky? Jak je na tom třeba Kondelík? Kdo ho ve skutečnosti bude prodávat? Za kolik? A kdo to zkásne? Protože ho prodají, To je hráč s budoucností.
Hráči do 18 let smlouva s rodičem (zákonným zástupcem), nad 18 let smlouva s hráčem. Jinak NIC.
Tady pořád chce vytvářet tlak - pusťte si na Netflixu Manchester, Haalanda a jeho příchod do klubu... Kdy už to tady bude podobné - bez zničující závisti, bez touhy někomu řídit každý krok? Kdy se bude věřit hráčům, že chtějí kvůli sobě podávat co nejlepší výkony? Kupte si Fenina a vyprávějte, že kdyby, tak by.
hammerator
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 22 krát

Příspěvek od hammerator »

tau píše: 02 kvě 2024 11:57Košťálek -3
Mas recht, ja si na hokej.cz neklikul na “zobrazit vsechny hrace” 🤦‍♂️
Jen se s tim Sejčku nepárej, velkou ránou góly rozdávej!
JirkaPCE
Dal "To se mi líbí": 99 krát
Obdržel "To se mi líbí": 507 krát

Příspěvek od JirkaPCE »

S Varaďou jsme se nemuseli do toho finále vůbec dostat, takže poslouchat, co všechno by v něm nedopustil, je akorát ztráta času.
JirkaPCE

Příspěvek od JirkaPCE »

Expert na řeč těla. Ať se radši stará o Přerov, tam ho čeká dost práce, když kvůli němu pomalu všechny hráče vyházeli.
digitalmouse
Administrátor
Dal "To se mi líbí": 400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 682 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od digitalmouse »

Dobrou chuť...

Obrázek Za Dynamo!
fansDKnL
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 223 krát

Příspěvek od fansDKnL »

digitalmouse píše: 02 kvě 2024 14:06 Dobrou chuť...

To je ještě krásná cena, nejlevnější pivo za poslední roky na ms, Letos jsme všude pili pivo 200 a víc na lize mistrů a Spengler cupu
digitalmouse
Administrátor
Dal "To se mi líbí": 400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 682 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od digitalmouse »

fansDKnL píše: 02 kvě 2024 14:13 To je ještě krásná cena, nejlevnější pivo za poslední roky na ms, Letos jsme všude pili pivo 200 a víc na lize mistrů a Spengler cupu
Jo, ale zahraničí...jiná ekonomika atd.
Na MS v Kodani 2018 bylo pivo pro nás taky drahé, ale stálo to samé jako v tamních restauracích. Čili nebylo pro MS předražené.
Obrázek Za Dynamo!
FOGLIK
Dal "To se mi líbí": 927 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Příspěvek od FOGLIK »

JirkaPCE píše: 02 kvě 2024 13:25 S Varaďou jsme se nemuseli do toho finále vůbec dostat, takže poslouchat, co všechno by v něm nedopustil, je akorát ztráta času.
Přesně to jsou kdyby, Varaďa nebykl schopn ani v Davosu vyměnit gólmany, když jeden dochytal někdo jedenáct a od 12 se mělo znova. Druhé místo.
Já si vůnec nejsem jistý jak by to tu vypadalo, jestli by ty hráči to byli schopni dotáhnout v playoff někam. V tom lednu nevypadali po mentální stránce vůbec dobře.
InFlames
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Příspěvek od InFlames »

JirkaPCE píše: 02 kvě 2024 14:03

Expert na řeč těla. Ať se radši stará o Přerov, tam ho čeká dost práce, když kvůli němu pomalu všechny hráče vyházeli.
Zrovna tady bych rekl, ze ma pravdu. Od některých hráčů od nás to opravdu nebylo na krev napriklad v porovnani s Trincem at se nam to libi nebo ne. Rec je podle me o Hykovi a Kostalkovi, kde to jsou jedni z nejlepe placenych hracu a v PO velka bida. Obzvlaste kdyz se hralo s Trincem a HK kteri jeli na krev a tento hokej jim absolutne nevoni a neudelaji pak nic navic. Pro nas bude lepsi si tohle co nejdrive uvedomit jelikoz neocekavam ze by se zmenila tendence piskani v PO. Trinec nas porazil bez 3 klicovych hracu muzeme rikat ze to bylo stesti v 7. zapase ale k tomu zapasu by nemelo ani dojit..Nam takto chybet v PO sedlak/radil/ceresnak tak si myslim ze by nas to zasahlo mnohem vic..
Stingy
Dal "To se mi líbí": 221 krát
Obdržel "To se mi líbí": 52 krát

Příspěvek od Stingy »

InFlames píše: 02 kvě 2024 14:59 Zrovna tady bych rekl, ze ma pravdu. Od některých hráčů od nás to opravdu nebylo na krev napriklad v porovnani s Trincem at se nam to libi nebo ne. Rec je podle me o Hykovi a Kostalkovi, kde to jsou jedni z nejlepe placenych hracu a v PO velka bida. Obzvlaste kdyz se hralo s Trincem a HK kteri jeli na krev a tento hokej jim absolutne nevoni a neudelaji pak nic navic. Pro nas bude lepsi si tohle co nejdrive uvedomit jelikoz neocekavam ze by se zmenila tendence piskani v PO. Trinec nas porazil bez 3 klicovych hracu muzeme rikat ze to bylo stesti v 7. zapase ale k tomu zapasu by nemelo ani dojit..Nam takto chybet v PO sedlak/radil/ceresnak tak si myslim ze by nas to zasahlo mnohem vic..
Nespokojené hráče jsem si teda představoval jiné, proč zrovna Hyka nebo Košťálek (když už tu Varaďa nebyl)?
Stars
Dal "To se mi líbí": 935 krát
Obdržel "To se mi líbí": 665 krát

Příspěvek od Stars »

jeden blbeček, který střídal mužstva jako ponožky, řekne, nějakou spekulaci a už to jede....má být konkrétní nebo ať jde do prdele.... s tímhle

:grr: :grr: :grr: :grr: :grr:
JirkaPCE

Příspěvek od JirkaPCE »

InFlames píše: 02 kvě 2024 14:59 Zrovna tady bych rekl, ze ma pravdu. Od některých hráčů od nás to opravdu nebylo na krev napriklad v porovnani s Trincem at se nam to libi nebo ne. Rec je podle me o Hykovi a Kostalkovi, kde to jsou jedni z nejlepe placenych hracu a v PO velka bida. Obzvlaste kdyz se hralo s Trincem a HK kteri jeli na krev a tento hokej jim absolutne nevoni a neudelaji pak nic navic. Pro nas bude lepsi si tohle co nejdrive uvedomit jelikoz neocekavam ze by se zmenila tendence piskani v PO. Trinec nas porazil bez 3 klicovych hracu muzeme rikat ze to bylo stesti v 7. zapase ale k tomu zapasu by nemelo ani dojit..Nam takto chybet v PO sedlak/radil/ceresnak tak si myslim ze by nas to zasahlo mnohem vic..
Třinec tady například v pátém zápase poslední třetinu vyloženě odklouzal, žádná snaha s výsledkem něco udělat. U nás jinak v nepovedeném šestém zápase byla snaha s výsledkem něco udělat až do konce. Nesdílím názor, že bojují víc než ostatní.
Dynamík Jistič
Dal "To se mi líbí": 34 krát
Obdržel "To se mi líbí": 625 krát

Příspěvek od Dynamík Jistič »

JirkaPCE píše: 02 kvě 2024 14:03

Ať si radši pro svoje účely pustí záznam Přerova, jak nám zlikvidovali hráče Béčka. A rovnou se u toho může vyhonit dement.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Dynamík Jistič
Dal "To se mi líbí": 34 krát
Obdržel "To se mi líbí": 625 krát

Příspěvek od Dynamík Jistič »

A pokud je to tady někomu z hráčů skutečně proti srsti, tak ať se laskavě domluví s vedením na ukončení kontraktu a jde si hrát někam, kde bude šťastný a kde ho to bude bavit.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
subris
Obdržel "To se mi líbí": 319 krát

Příspěvek od subris »

.... #zadynamo
tau
Dal "To se mi líbí": 202 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1035 krát

Příspěvek od tau »

Osmnáctka opět vyjela ve čtvrtfinále, tentokrát s hratelným Slovenskem... Tohle ať všichni ti podkástoví chytrolíni řeší...
Emil Havránek
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Příspěvek od Emil Havránek »

tau píše: 02 kvě 2024 16:25 Osmnáctka opět vyjela ve čtvrtfinále, tentokrát s hratelným Slovenskem... Tohle ať všichni ti podkástoví chytrolíni řeší...
Vyletěla, protože Čermák není trenér ale blbec!!!
Holly833
Dal "To se mi líbí": 3923 krát
Obdržel "To se mi líbí": 550 krát

Příspěvek od Holly833 »

subris píše: 02 kvě 2024 16:15 ... matador hodnotí :

https://pardubice.rozhlas.cz/boli-ale-c ... #player=on
„Tak jo, já to řeknu. Dušan oznámil, že v této sezoně uděláme medaili...“ a udělali jsme medaili!
ANO, #Legenda! :muscle: :muscle: :innocent:
Holly833
Dal "To se mi líbí": 3923 krát
Obdržel "To se mi líbí": 550 krát

Příspěvek od Holly833 »

tau píše: 02 kvě 2024 16:25 Osmnáctka opět vyjela ve čtvrtfinále, tentokrát s hratelným Slovenskem... Tohle ať všichni ti podkástoví chytrolíni řeší...
Slováci asi holt familia, no... :wink: :upside_down:
Danik23
Dal "To se mi líbí": 266 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Příspěvek od Danik23 »

Kely píše: 02 kvě 2024 13:04 Tak neplacenou část mám za sebou a a dávám :thumbup: :thumbup:

Dokonce po 4 dnech od 7 zápasu a odpadnutí emocí souhlas .

A konečně náš hokejista ,který nas nenatřel do medii .
Ja ted doposlouchal a souhlasim s Tebou, stoji za poslech, s plno vecma se da opravdu souhlasit, minimalne dle meho nazoru...a nerekl bych, ze pouze od Casiho...
Odpovědět