Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
JirkaPCE
Dal "To se mi líbí": 99 krát
Obdržel "To se mi líbí": 507 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

lucas003 píše: 26 dub 2024 20:37 V neděli rozhodne buď Pánik nebo Cienciala..
Tak zázrak se stát může. Jinak by mě zajímalo u zastánců Pánika, co se jim na jeho hře líbí. Hráč se stovkami startů v NHL a je na ledě vidět, akorát když zbytečné fauluje. Já jsem se tady Ciencialy opakovaně zastával, když ho ostatní vyhazovali a ten naopak patří k jejich nejlepším útočníkům.
lucas003
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 476 krát

Příspěvek od lucas003 »

JirkaPCE píše: 27 dub 2024 01:08 Tak zázrak se stát může. Jinak by mě zajímalo u zastánců Pánika, co se jim na jeho hře líbí. Hráč se stovkami startů v NHL a je na ledě vidět, akorát když zbytečné fauluje. Já jsem se tady Ciencialy opakovaně zastával, když ho ostatní vyhazovali a ten naopak patří k jejich nejlepším útočníkům.
Mně Panik taky nebaví, ale Cienciala byl jako den a noc a stejně je to i v Třinci. Hraje se dvěma nejlepšími hráči Třince a v presilovkach body udělá, ale jinak žádný zázrak..On sám lajnu ani tým nezvedne, musí spoluhráči držet jeho a pak bude on platný, kdyz se dobre vyspí..A když má vedle sebe Hudáčka, který má sice v kebuli vymleto, ale hokejista je to na poměry extraligy geniální..Na druhou stranu jestli by byl v tuto chvíli lepší než Panik o tom by se polemizovat určitě dalo..
Sweník
Dal "To se mi líbí": 1189 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1155 krát

Příspěvek od Sweník »

JirkaPCE píše: 26 dub 2024 23:06 Média Třinec pod tlak určitě nedostanou, naopak si v každém článku přečteme, že už teď jsou v podstatě vítězi, protože jim chybí hráči, přitom mají dostatečně široký kádr a kolik už museli v playoff odehrát zápasů, za to si můžou sami.
Média asi budou tlačit na obě strany. Ale kdo a kdy jindy by je měl porazit? Opakovat finále za rok, my ho možná umlátíme zas, ale jejich generace končí. Jiné už takhle zajímavé dlouho nebude, a to musí kluci chápat. Porazit tu tzv. dynastii, familii, hegemony.. To vše mají pouze ve svých končetinách a hlavách. Já jim věřím..Ten tým neprošel tak suverénně soutěží náhodou!
Byť nemusí je dát, náhoda je sviň, ale byla by to fajn neděle, kdyby to klaplo.. ;-)
mirkaa
Dal "To se mi líbí": 11 krát
Obdržel "To se mi líbí": 42 krát

Příspěvek od mirkaa »

Sweník píše: 27 dub 2024 01:57 Média asi budou tlačit na obě strany. Ale kdo a kdy jindy by je měl porazit? Opakovat finále za rok, my ho možná umlátíme zas, ale jejich generace končí. Jiné už takhle zajímavé dlouho nebude, a to musí kluci chápat. Porazit tu tzv. dynastii, familii, hegemony.. To vše mají pouze ve svých končetinách a hlavách. Já jim věřím..Ten tým neprošel tak suverénně soutěží náhodou!
Byť nemusí je dát, náhoda je sviň, ale byla by to fajn neděle, kdyby to klaplo.. ;-)
Ale to se nesmi posrat!! A to si myslím, že tam teď bude!
PL8
Dal "To se mi líbí": 510 krát
Obdržel "To se mi líbí": 261 krát

Příspěvek od PL8 »

Na povel jdou věci málokdy.
Včera TRI nejlepší výkon v sérii na obou stranách.
Buď je to konec nebo začátek. Ale co pro koho?
Je asi vidět jedno: trénink se musí skládat z 50% z přihrávek všeho druhu a z 50% z proměňování šancí 1-2, 1-1. Třeba natvrdo oficiálně o peníze.
Každou dovednost je potřeba k dokonalému zvládnutí opakovat 10.000 krát. To říká věda, ne já.
Kula
Dal "To se mi líbí": 928 krát
Obdržel "To se mi líbí": 296 krát

Příspěvek od Kula »

lucas003 píše: 26 dub 2024 19:51 Fakt jo?? Ty vole já doteď myslel, že budou hrát kustodi a fanoušci...
Věřím!
OnPce
Dal "To se mi líbí": 57 krát
Obdržel "To se mi líbí": 48 krát

Příspěvek od OnPce »

Jak tam Trinci něco spadne, tak se proti němu hraje těžko, ale přesto mám pocit, že když se vrhneme do útoku, tak je dokážeme přetlačit a dostat pod slušnej tlak. Vzhledem k tomu, že čekám, že Zadina bude hrát ze zabetonovaný obrany a bude se čekat na první gól, tedy opatrnou kartu, kde je to s Třincem 50 na 50, tak i kdybychom dostali první gól, tak věřím, že je doma nakonec přetlačíne. Ale kdybychom na ně vletěli od začátku, až by se mantinely ohýbaly jako luky, byl bych raději.
Kula

Příspěvek od Kula »

JirkaPCE píše: 26 dub 2024 19:52 Tak pokud nemáš permanentku, tak bys ho stejně nejspíš neměl, i kdybys chtěl. Hlavně, že jsi nám sdělil, že tohle podporovat nehodláš.
Tak kdybych věděl, že nemám šanci lístek získat tak to nepíšu!
Dynamík Jistič
Dal "To se mi líbí": 34 krát
Obdržel "To se mi líbí": 625 krát

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Chápu, že většina z nás je kvůli včerejšímu výkonu naštvaných. Já si taky představoval úplně jiný výkon. Ale už je to minulost. Víme všichni, že Koště je celou sezonu tragickej, že Pánik hraje totálně pod svoje možnosti. Ale máme tady 7. zápas finále. Už není kam uhnout. Už není cesty zpět. Je to o jedné chybě. O jedné povedené akci. Pojďme se vykašlat na nějaké neustálé kritizování hráčů, hry a všeho možného. Na to bude dost času po sezoně. Teď je potřeba se semknout Dynamo rodino a dát do toho zítřejšího zápasu úplně všechno. Před 21 lety jsme to doma nezvládli. Teď je potřeba klukům pomoct, aby se historie neopakovala.
Naposledy upravil(a) Dynamík Jistič dne 27 dub 2024 09:44, celkem upraveno 2 x.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Dynamík Jistič
Dal "To se mi líbí": 34 krát
Obdržel "To se mi líbí": 625 krát

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Kula píše: 27 dub 2024 09:24 Tak kdybych věděl, že nemám šanci lístek získat tak to nepíšu!
Kulo, já nebyl na 4. finále 2005 a dodnes si to vyčítám a proklínám se za to. Vážně si chceš po zbytek života vyčítat, že si třeba nebyl na takovém zápase kvůli jednomu nepovedenému výkonu?
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Tesla102
Dal "To se mi líbí": 69 krát
Obdržel "To se mi líbí": 97 krát

Příspěvek od Tesla102 »

Na finále 2005 jsem byl a zážitek na celý život.
O druhé přestávce dav venku před zimakem skandoval: ještě 20 minut, ještě 20 minut :nanana:
A na konci ten řev 10tis. lidí Mistři Mistři - pecka a chtěl bych to ještě zažít.
Kula

Příspěvek od Kula »

Dynamík Jistič píše: 27 dub 2024 09:43 Kulo, já nebyl na 4. finále 2005 a dodnes si to vyčítám a proklínám se za to. Vážně si chceš po zbytek života vyčítat, že si třeba nebyl na takovém zápase kvůli jednomu nepovedenému výkonu?
Já byl na všech. Teď tak nechodím celkově občas doma obšas ven kvůli známým z jednotlivejch hokejovejch měst. Na ten sedmej jsem přemýšlel a zároveň věřil, že k němu nedojde!
Jo nedávno sem někdo dával foto z těch titulů no a tu vzpomínku z Trenčína kde jsem na tý fotce nic nepřebije...
FOGLIK
Dal "To se mi líbí": 927 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Příspěvek od FOGLIK »

Včera jsem doufal , že to dopadne, ale odpol , když se začalo hrát, jsem si připadal stejně odevzdanej, jak ty hráči. Prostě jim to vlezlo do hlav. Včera v podstatě jedinej kdo byl vidět byl Will. Jsem rád , že aspoň v tém bitce to kluci zvládli. Další poznatek ze zápasu je , že do golmanů se zase může. Nevím jakej byl rozdíl mezi tímto golem a co nám neuznali proti Hradci. Sedlák dostane osobní trest a Voženílek za hození hokejky v podstatě málem po rozhodčím nic. Já jsem s letošní sezónou spokojený ať to dopadne už jakkoliv. ALe ta třešnička na dortu by byla super. Hlavně chci, i kdyby ten zápas měli prohrát po smolných gólech , ať to odmakají na plno a je se na co dívat. A pořádný důraz ať to Třinec cítí.
Xjirm31
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Příspěvek od Xjirm31 »

Presne napsano.. Bez diskuze borci nebyli hlavou v zapase, ale co to zase bylo od rozhodcich? Nejdriv se vylucuje, kdyz se smer brankoviste jen podivame a pak kontakt s golmanem je ok?
stará hokejka
Obdržel "To se mi líbí": 366 krát

Příspěvek od stará hokejka »

Xjirm31 píše: 27 dub 2024 10:54 Presne napsano.. Bez diskuze borci nebyli hlavou v zapase, ale co to zase bylo od rozhodcich? Nejdriv se vylucuje, kdyz se smer brankoviste jen podivame a pak kontakt s golmanem je ok?
Jestli máš na mysli náš obdržený gól, tak dle mého soudu ho rozhodčí uznali správně.
Ten vliv proč Will odklouzal z brankoviště byla Houdkova hokejka.
stará hokejka
Obdržel "To se mi líbí": 366 krát

Příspěvek od stará hokejka »

Může se stát, že bychom dostali blbý gól, ať už náhoďák, nebo vlastňák po odrazu, klidně i z protiútoku, nebo v oslabení, ale myslím si, že vezmou-li si kluci opravdu k srdci pokyny tenérů, že nesmí hrát ustrašeně a musí hlavně bruslit, tak Třinec ujezdíme k zemdlení, nebudou stíhat držet blokádu v a okolo slotu a budeme dávat branky.
jimmypop
Dal "To se mi líbí": 577 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1363 krát

Příspěvek od jimmypop »

FOGLIK píše: 27 dub 2024 10:48 Včera jsem doufal , že to dopadne, ale odpol , když se začalo hrát, jsem si připadal stejně odevzdanej, jak ty hráči. Prostě jim to vlezlo do hlav. Včera v podstatě jedinej kdo byl vidět byl Will. Jsem rád , že aspoň v tém bitce to kluci zvládli. Další poznatek ze zápasu je , že do golmanů se zase může. Nevím jakej byl rozdíl mezi tímto golem a co nám neuznali proti Hradci. Sedlák dostane osobní trest a Voženílek za hození hokejky v podstatě málem po rozhodčím nic. Já jsem s letošní sezónou spokojený ať to dopadne už jakkoliv. ALe ta třešnička na dortu by byla super. Hlavně chci, i kdyby ten zápas měli prohrát po smolných gólech , ať to odmakají na plno a je se na co dívat. A pořádný důraz ať to Třinec cítí.
ať už se na to díváme z kterýkoli strany, za všech okolností, jakým se to PO vyvinulo, jsme to vůbec neměli dostat do sedmého zápasu. Tady ať si myslí kdo chce, co chce, tohle jde hlavně za trenerským týmem. Špatné nastavení na zápasy 1 i 6. V prvním jsme to videli vsichni a vcera to potvrdi v rozhovorech sami hráči. Posazení Pánika a zase ho vrátit zpět do sestavy? To je jak trestat děcko. Buď měl hrát nebo uz měl bejt na dovolený v Tatrách. Houdka jako sedmýho beka nechápu doteď. Jako nevim, jak na tom Količ je, ale při tristní výkonnosti některých našich beků je tohle prostě hazardování s finálovou sérií.
Za mě zítra jen dva scénáře. Buď je přejdeme a zdemolujem celejch 60 min. Nebo se zeserem jak Sparta, což by byl prostě za stavu soupeře provar. Líp umetenou cestu už nedokážu moc představit. Snad to klapne.
Uz kvuli kolegovi Mufovi :)
in-spyder
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 357 krát

Příspěvek od in-spyder »

Do tipovačky vypsán poslední zápas.

Včera to byla ukázka výkonu, co udělá hlava. Většinu sezóny jsme neměli problém s dotahováním výsledku, když dostaneme gol. Včera jsme dostali dva, dostali jsme první, nestihli se oklepat a dostali druhý. Pak vypnula hlava, byla vidět ve všem nervozita, nejistota, strach. Prostě tíha okamžiku, zkušenosti těch hráčů z takovýchto zápasů. Nedostali jsme se do zápasu, až na posledních 15 min. Nevím proč se zase nadává na trenéra, jako s tím on během zápasu naprosto nic nezmůže. Po předchozím zápase se trenér velebil, teď se skoro vyhazuje, je to zbytečné. Je to play-off, ten úspěch je blízko, leč ten soupeř je v tomto strašně těžký, protože ten tyhle zápasy seká jak Baťa cvičky, nejenom v předchozích finále, ale i letos x krát utekl hrobníkovi z lopaty. To je strašně znát.

Dvořák, Koštálek - Koště je rozhozený celou sezónu, Dvořka překvapuje, vlastně potom se podíváš odkud ty hoši sem přišli a ... oba mají tu labil hlavu nastavenou ze Sparty, tam ty důležité zápasy vlastně skoro vždycky prohráli, Koště 2x, vlastně 3x. Dvořka to samé, tam bych to nazval syndromem "sparta", nebo jinak si to vysvětlit nedovedu.
Xjirm31
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Příspěvek od Xjirm31 »

stará hokejka píše: 27 dub 2024 11:16 Jestli máš na mysli náš obdržený gól, tak dle mého soudu ho rozhodčí uznali správně.
Ten vliv proč Will odklouzal z brankoviště byla Houdkova hokejka.
Ale kontakt s Vozenilkem v brankovisti byl taky, on se fakt nevyhybal.. Za me takovyhle goly platit maji, jen je problem, ze nekdy plati a nekdy ne 🤷‍♂️
PL8
Dal "To se mi líbí": 510 krát
Obdržel "To se mi líbí": 261 krát

Příspěvek od PL8 »

Xjirm31 píše: 27 dub 2024 11:30 Ale kontakt s Vozenilkem v brankovisti byl taky, on se fakt nevyhybal.. Za me takovyhle goly platit maji, jen je problem, ze nekdy plati a nekdy ne 🤷‍♂️
Omluva - nechtěl jsem dát "líbí se", ale komentovat ho: já to viděl tak, že Voženílek neuhnul víc, než jakoby musel, aby projevil dobrou snahu. Jestli jste si všimli, tak dokonce teatrálně zvedl levou nohu, aby bylo vidět, že vůbec nestojí nohama v brankovišti. Rozhodčím nezbylo, než gól uznat...
P.S. ale souhlas s autorem, že to někdy písknou a někdy ne.
vh9913
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 33 krát

Příspěvek od vh9913 »

Ahoj, kdyby nahodou nekdo mel 2 listky na sezeni na nedeli, koupim hned. 777 976 073

Vcera jsme jeli z Trince bohuzel zpraskani, tak jsem se tesil, jel z Nemecka pres celou republiku a nic..
Danik23
Dal "To se mi líbí": 266 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Příspěvek od Danik23 »

jimmypop píše: 27 dub 2024 11:27 ať už se na to díváme z kterýkoli strany, za všech okolností, jakým se to PO vyvinulo, jsme to vůbec neměli dostat do sedmého zápasu. Tady ať si myslí kdo chce, co chce, tohle jde hlavně za trenerským týmem. Špatné nastavení na zápasy 1 i 6. V prvním jsme to videli vsichni a vcera to potvrdi v rozhovorech sami hráči. Posazení Pánika a zase ho vrátit zpět do sestavy? To je jak trestat děcko. Buď měl hrát nebo uz měl bejt na dovolený v Tatrách. Houdka jako sedmýho beka nechápu doteď. Jako nevim, jak na tom Količ je, ale při tristní výkonnosti některých našich beků je tohle prostě hazardování s finálovou sérií.
Za mě zítra jen dva scénáře. Buď je přejdeme a zdemolujem celejch 60 min. Nebo se zeserem jak Sparta, což by byl prostě za stavu soupeře provar. Líp umetenou cestu už nedokážu moc představit. Snad to klapne.
Uz kvuli kolegovi Mufovi :)
Podepisuji v plnem rozsahu, ty vcerejsi prohlaseni hracu po zapasu, to by se jeden posral...
Reakce stabu na nepovedene zapasy, mozna taky spatne zvolenou taktiku a vykony nekterych hracu (2 obrana..) velka nula, vlastne, spis to vypada jak ignorace toho co se tam na tom lede deje, Kostalek Dvorak prohravaji sve zapasy jeden za druhym, flagrantni je to zejmena ve finale, bohuzel, nedeje se nic..vcera bylo casu po prvni tretine neco udelat, nabudit ten team, provest nejake zmeny (2 obrana - 2 body po prvnich 20 minutach...), my jsme se zmohli tak akorat na vyndani Panika v prubehu serie, ted je z nej ,,kastrat,, ktery se soubojum radsi i vyhyba, aby nahodou nebyl vyloucenej..na druhou stranu a to mam oba borce opravdu rad, Zohy s Radou jsou schopny udelat kazdej 2-3 nesmyslny vylouceni za zapas..

3: 3 na zapasy s tymem, kteremu chybi prakticky prvni petka, ma v nohach za kratkou chvili 2x vice zapasu a do 7 utkani to chtel jednoznacne dotahnout, protoze to byla jeho sance a on je umi..
JirkaPCE
Dal "To se mi líbí": 99 krát
Obdržel "To se mi líbí": 507 krát

Příspěvek od JirkaPCE »

Zadina třeba dělá chyby, ale vzhledem k tomu do jaké situace byl vhozen, tak to za mě zvládá dobře. Navíc má k sobě asistenty, kteří nemají s extraligou vůbec žádné zkušenosti. Rulík chyby loni dělal taky a to je daleko zkušenější. Třeba druhý zápas loňské série byl taky úplně nezvládnutý navíc doma. Přesilovky jsme hráli pořád stejně, i když nefungovaly.
hans68
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 48 krát

Příspěvek od hans68 »

A pro ty kokoty od vedle, zítra si vemte pilulky ať tu závist přežijete 🫵🫵🫵🤣🤣🤣
Propulse
Dal "To se mi líbí": 118 krát
Obdržel "To se mi líbí": 686 krát

Příspěvek od Propulse »

Borci se uz asi videli s poharem a Trinec nam dal ukazkou facku. Strasne si za tim sli a chteli to vic. Zitra to bude extremne tezky. Zitra si musime vytrhat nohy z prdele a urvat to. Finale nemusi byt dalsich nekolik let, neni kam uhnout.
Odpovědět