Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
tomaso25
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 803 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Pamatuju, že nejviditelnější články pana Kuchaře v roli novináře byly o přestupových spekulacích/drbech a úspěšnost měl pochybnou. Zásah měl jako novinář docela velkej. Je strašně vtipný, když někdo takovej poučuje o zdrojování.

Ale i to patří ke "válce", kterou oba kluby teď vedou.

Líbí se mi ten move s bodyguardy. Mohli najmout třeba Costnera nebo aspoň Hynka Čermáka, aby to bylo ještě směšnější. Hlavně že si jejich hráči nerušeně hrají bago pod plným Jihem...
pepa
Dal "To se mi líbí": 473 krát
Obdržel "To se mi líbí": 292 krát

Příspěvek od pepa »

No, nechal jsem emoce vybublat přes noc a ještě přes oběd. Musím ale napsat, že i přes výhru mám ze včerejšího zápasu smíšené pocity. Hokej to byl na zvracení. Výkon rozhodčích jakbysmet. Jestli se vedení extraligy raduje z Třinecké hegemonie tak, jako všichni rádoby odborníci, tak je to špatně. Jestli chceme, aby tady titul za titulem sbíral klub, který hraje hokej z dob před třiceti lety, k tomu simuluje, neustále provádí destrukci hry diskuzemi s rozhodčími, protahováním vhazování, střídání ... Pak se nemůžeme divit, že nám svět ujíždí. Jak by asi Třinec s touto hrou dopadl v Evropě, nebo v Severní americe? Nemluvím a hysterických výlevech Kacetla. Vždycky jsem ho měl rád, vloni jsem před ním obrazně smekal. Letos se ale chová divně. Jestli tohle vedení extraligy nevadí, tak ať se jdou taky klouzat. Nevím, kdo je vlastně pan Loukota a kde se vzal. Mám obavu, že je to podobná existence jako Šesták. Ať toto finále dopadne jak dopadne, pachuť z hnusné hry a toxické hysterie Třince, jejich záludností a zákeřností ve mně dlouho zůstane. Doufám, že se něco změní a tento "hegemon" (taky super slovo, to se Robertovi povedlo) potáhne k čertu.
pepa

Příspěvek od pepa »

Dynamík Jistič píše: 18 dub 2024 12:43 Kdyby ten podnět nepodala přímo komise, tak byste ho určitě podali, že? Máme sílu dračí a jsme sráči :wave:
Já si naopak myslím, že by ho nepodali. Ani po zápase k tomu nic neměli. Myslím, že po tom, co si zažili s hitem Voženílka na Chlapíka by ze sebe snad takové kokoty zase udělat nechtěli. A kdyby jo, opsali bychom Vožuchovo odvolání. :)
Ampersand
Dal "To se mi líbí": 109 krát
Obdržel "To se mi líbí": 227 krát

Příspěvek od Ampersand »

FOGLIK píše: 18 dub 2024 10:58 A jsou i lidi, co dokáží tipnout správný takhle divoký výsledek :thumbup:
Cekal jsem větší přestřelku, jinak náhoda, ale tip vyšel. "A jsem za to rád samozřejmě."
PL8
Dal "To se mi líbí": 510 krát
Obdržel "To se mi líbí": 261 krát

Příspěvek od PL8 »

Muf píše: 18 dub 2024 10:51 Tak Třinec podal podnět Ujčíkovi na Sedláka.

Viděl jsem opakovaně, nevím co chtějí zkoumat. Za mne dohrání v mezích pravidel. Ale chápu frustraci z následků.
Můj názor (Sedlák): zákrok jeden z těch, o kterých se tady celkem pravidelně diskutuje. Nepozornost hráče u mantinelu...atd. S tím souhlasím. Ale je tam jeden moment (mimochodem - ne jednou uplatňovaný): pozdní dohrání. Sedlák mohl v klidu vypustit záměr a uhnout stranou. Marinčin už byl relativně dlouho bez kotouče. Solidarita hráčů.
Ale musím říct, že Sedlák je teď asi nejlepší hráč v lize. Má všechno, co má hráč mít. Divím se, že není v NHL. Tím lépe ale pro nás...
Muf
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 609 krát

Příspěvek od Muf »

PL8 píše: 18 dub 2024 13:09 Můj názor (Sedlák): zákrok jeden z těch, o kterých se tady celkem pravidelně diskutuje. Nepozornost hráče u mantinelu...atd. S tím souhlasím. Ale je tam jeden moment (mimochodem - ne jednou uplatňovaný): pozdní dohrání. Sedlák mohl v klidu vypustit záměr a uhnout stranou. Marinčin už byl relativně dlouho bez kotouče. Solidarita hráčů.
Ale musím říct, že Sedlák je teď asi nejlepší hráč v lize. Má všechno, co má hráč mít. Divím se, že není v NHL. Tím lépe ale pro nás...
Podle mne se o pozdní dohrání nejednalo, včera jsem se díval a byť nemám možnost si to pustit jako sekvenci, tak se po odehrání puku jednalo o cca. 0,5 vteřiny do dohrání, nemluvě o tom, že musel o Sedlákovi vědět.

Tobě určitě nemusím vysvětlovat, co je primárním účelem takového dohrání - přeci vyvinout tlak na daného hráče a minimálně mu znemožnit jednoduchou rozehrávku (což se v tomto případě i stalo), ten kontakt je potom vždy až důsledkem a logickým vyústěním herní situace.
vh9913
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 33 krát

Příspěvek od vh9913 »

Ahoj, jestli by nekdo nahodou nemohl na 5. zapas finale doma, rad odkoupim 2 listky na sezeni.

Dekuji.
777 976 073
Muf

Příspěvek od Muf »

Tak teď čtu jak se zase Antoš vyblil. :thumbdown:

Takže stručně: jenom my hrajeme za hranou a máme být více trestání. Sedlák jednoznačné pozdní dohrání.

Mě je toho Třince snad až líto Antoši, skoro slza ukápla. :wave:
pepa

Příspěvek od pepa »

Tak kvůli výblitku Antoše dnes obětuji nějaký čas a prohlédnu si včerejší zápas ze záznamu, jak to vypadalo v obou brankovištích....
PL8
Dal "To se mi líbí": 510 krát
Obdržel "To se mi líbí": 261 krát

Příspěvek od PL8 »

Muf píše: 18 dub 2024 13:34 Podle mne se o pozdní dohrání nejednalo, včera jsem se díval a byť nemám možnost si to pustit jako sekvenci, tak se po odehrání puku jednalo o cca. 0,5 vteřiny do dohrání, nemluvě o tom, že musel o Sedlákovi vědět.

Tobě určitě nemusím vysvětlovat, co je primárním účelem takového dohrání - přeci vyvinout tlak na daného hráče a minimálně mu znemožnit jednoduchou rozehrávku (což se v tomto případě i stalo), ten kontakt je potom vždy až důsledkem a logickým vyústěním herní situace.
Respektuji a ani nechci měřit čas... Pro mě osobně dohrávání u mantinelu bývalo vždy většinou vystrašením protihráče, protože dohrávání bolí (myslím, že i dnes...). Samozřejmě, že cílem je rovněž znemožnit nebo narušit rozehrávku. Proto nedělám ohledně tohoto konkrétního momentu žádné závěry. Chtěl jsem spíš poukázat na funkčnost rozhodčích. Připadá mi často, že pískají první nebo druhý zápas v životě...
OnPce
Dal "To se mi líbí": 57 krát
Obdržel "To se mi líbí": 48 krát

Příspěvek od OnPce »

Muf píše: 18 dub 2024 13:34 Podle mne se o pozdní dohrání nejednalo, včera jsem se díval a byť nemám možnost si to pustit jako sekvenci, tak se po odehrání puku jednalo o cca. 0,5 vteřiny do dohrání, nemluvě o tom, že musel o Sedlákovi vědět.

Já tu situaci vnímám srejně :-)
misterx889
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 73 krát

Příspěvek od misterx889 »

v pristim zapase utocnici po kazdem zakroku povinne zastavit 10 metru od Kacetlovy brany! to by bylo aby ve finale extraligy nekdo kazil prekrasny trinecky hokej provokacemi
1950 - forever :whistle:
subris
Obdržel "To se mi líbí": 319 krát

Příspěvek od subris »

... že zrovna tohle píše Antoš. Ten když hrál hokej, tak se motal kolem brankviste a provokoval neustále. Hokejku měl jak sekyrku, protože sotva uměl bruslit dřevak...
.... #zadynamo
Pce_lukas
Dal "To se mi líbí": 149 krát
Obdržel "To se mi líbí": 181 krát

Příspěvek od Pce_lukas »

„Není to pravda, tohle se normálně neděje. Neviděl jsem jediného hráče Třince, který by jel v přerušené hře za Willem do rohu a tam do něj šťouchl,“ namítá bývalý útočník.

Vždyť Zohy jel jenom náhodně kolem :)

Na druhou stranu je to hlavně o Kacetlovi. A jak vidíme tak to funguje. Nepamatuju si že by Willda tohle někdy dělal.
Johny92
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Příspěvek od Johny92 »

Možná bych Antošoj doporučil vyšetření u očního lékaře. Ať se kašpar podívá na konec 2 třetiny, kdy je konec a Nestrašil se od modrý rozjede k Willovi a zabrzdí před ním. Dohrání Sedláka za mě ok. Teď je všude za zmrda atd, ale být to obráceně, tak celá republika tleská Marinčinovi jak ho čistě dohrál a že Sedlák je simulant.
pepa

Příspěvek od pepa »

Jak tu někdo psal dřív, že si dal po prvním zápase mediální půst a nečetl nikde nic, včetně tohoto fóra, tak já jsem to měl podobně, krom toho, že fórum jsem si přečetl. Tady mi skoro každý příspěvek něco řekne, takže nemám potřebu vynechávat zde návštěvu. Po dnešním výkřiku pana Antoše jsem se rozhodl, že nebudu kromě fóra číst nic až do konce finále, ať to dopadne, jak to dopadne. Mám jen jedny nervy a ty dostaly tím nechutným psychologickým masakrem, který včera Třinec předváděl, dost zabrat.
misterx889
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 73 krát

Příspěvek od misterx889 »

tak Marincin s prasklym obratlem dohral
1950 - forever :whistle:
Sali67
Dal "To se mi líbí": 375 krát
Obdržel "To se mi líbí": 347 krát

Příspěvek od Sali67 »

A že nemáme žádný rozbor o rozhodčích? Proč to nezatrhnou hned od začátku? Způsob rozhodování letošního playoff zdá se býti poněkud nešťastným...
Sali67
Dal "To se mi líbí": 375 krát
Obdržel "To se mi líbí": 347 krát

Příspěvek od Sali67 »

misterx889 píše: 18 dub 2024 14:25 tak Marincin s prasklym obratlem dohral
Tak to budou 4 zápasy pro Sedláka 🤔
Pick
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 729 krát

Příspěvek od Pick »

misterx889 píše: 18 dub 2024 14:02 v pristim zapase utocnici po kazdem zakroku povinne zastavit 10 metru od Kacetlovy brany! to by bylo aby ve finale extraligy nekdo kazil prekrasny trinecky hokej provokacemi
...a aby nevznikly žádné pochybnosti, celou Kacetlovu bezpečnou rezervaci také vyznačíme oranžovou reflexní barvou s černě provedeným nápisem NEVSTUPOVAT 😁
Muf

Příspěvek od Muf »

Sali67 píše: 18 dub 2024 14:29 Tak to budou 4 zápasy pro Sedláka 🤔
Nevidím k tomu žádný důvod, čisté dohrání nic víc.

Samozřejmě Marinčinovi přeji brzké uzdravení, zranění snad nikdo nikomu přát nemůže.
lucas003
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 476 krát

Příspěvek od lucas003 »

Psal Antoš tyhle blogy když jezdil Štich za Frodlem? :))
tomaso25
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 803 krát

Příspěvek od tomaso25 »

Dohrání typu toho Sedlova vidíme v každým zápase bezpočet. Jestli do posouzení zasáhne informace, že atakovanej hráč se při tom nešťastně zranil, tak z toho udělají už úplnej guláš.

Marinčinovi lze jen popřát, ať je do nový sezony v pořádku. Zranění soudnej člověk nikomu nepřeje.
frysta
Dal "To se mi líbí": 62 krát
Obdržel "To se mi líbí": 361 krát

Příspěvek od frysta »

PL8 píše: 18 dub 2024 13:59 Respektuji a ani nechci měřit čas... Pro mě osobně dohrávání u mantinelu bývalo vždy většinou vystrašením protihráče, protože dohrávání bolí (myslím, že i dnes...). Samozřejmě, že cílem je rovněž znemožnit nebo narušit rozehrávku. Proto nedělám ohledně tohoto konkrétního momentu žádné závěry. Chtěl jsem spíš poukázat na funkčnost rozhodčích. Připadá mi často, že pískají první nebo druhý zápas v životě...

Sedlák se jen přizpůsobil metru a rozdává zlomek toho, co musí snášet. Obecně s výkony rozhodčích nemám problém, ve finále prostě pískají nejlepší z dostupných. Nic s tím neuděláme, ale překvapit umí. Včera jsem např. poprvé v životě viděl vyloučení za cestu směrem k brankáři (Hájek). Třinec brečí kvůli každé hovadině a to je dobře. :)
lucas003
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 476 krát

Příspěvek od lucas003 »

Sedlakovi i kdyby chtěli dát trest, tak ho realne nemaji čím obhájit. Zákrok na max 2 minuty. To můžeme za chvíli trestat i za držení, když se přitom hráč zraní..
Odpovědět