Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
PL8
Dal "To se mi líbí": 510 krát
Obdržel "To se mi líbí": 261 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

ad) neuznaný Voženílkův gól:
Samozřejmě, že to byl platný gól. Ale byl tam jeden kriminální čin, o kterém nikdo (Nebo to zmínil Gubarev - Hubáček - v posledním vstupu v Buly na toto téma? Nerozuměl jsem mu dobře, tak nevím, jestli to náhodou nezmínil...). Měli sledovat Daňa - on to byl, kdo hokejkou zastrčil Kováře do branky. Voženílek jen bušil do kotouče.
Ale o nic nejde, samozřejmě.
Stars
Dal "To se mi líbí": 935 krát
Obdržel "To se mi líbí": 665 krát

Příspěvek od Stars »

Krásné ráno, už se všichni uklidnili? :clap: 3 : 0 a vy se tu někteří hádáte, jak na písku o lopatičku a kýblík....

Východní konference v NHL dobrý boj o play off, 2 místa 5 mužstev....go go go Islanders :thumbup: :thumbup:
acrylic
Dal "To se mi líbí": 534 krát
Obdržel "To se mi líbí": 323 krát

Příspěvek od acrylic »

Stars píše: 05 dub 2024 06:44 Krásné ráno, už se všichni uklidnili? :clap: 3 : 0 a vy se tu někteří hádáte, jak na písku o lopatičku a kýblík....

Východní konference v NHL dobrý boj o play off, 2 místa 5 mužstev....go go go Islanders :thumbup: :thumbup:
Devils letos obrovský zklamání. Situaci v bráně měli řešit mnohem dřív. Boj o poslední místa v play off sice relativně zajímavý, ale ty týmy, co o něj bojují jsou proti tomu vrchnímu zbytku strašně slaboučký a myslím si, že nikdo z nich v play off nemůže z favoritů nikoho ani potrápit... Isles jsem čekal po nástupu Roye taky lepší hokej. To jejich nedávání gólů je fakt tragický :) .
Západní konference je letos mnohem silnější a celkově je pro mě zajímavý hlavně boj o první místo v kanadském bodování. Paradoxně ta natřískanost na západě by mohla znamenat, že pohár letos získá někdo z východu. Pro mě z východu největší favorit - Canes a Rangers, ale ti na sebe pravděpodobně narazí ještě před finále konference.
Tesla a Devils
Muf
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 609 krát

Příspěvek od Muf »

Na dnešní zápas se moc těším.

Litvínov už opravdu nemá moc co ztratit, předpokládám tedy, že bude aktivnější v napadání - taková hra je však fyzicky mnohem náročnější a bude to hodně o morálce.

V tomto má ohromnou výhodu Zadina, nastavení našeho mužstva celou sezónu je směřováno k postupu do finále, on rozhodně nemusí hráče k něčemu motivovat. Současně je vidět, že hráči věří zvolenému systému hry a mohou se opřít o velmi dobré výkony Willa.

Jsme hladoví a jdeme si pro postup do finále. Jsem přesvědčen o tom, že dokážeme výkon ještě vygradovat :rock:
Rahmed
Dal "To se mi líbí": 892 krát
Obdržel "To se mi líbí": 232 krát

Příspěvek od Rahmed »

:goodpost:

Souhlasím a podepisuji v plném rozsahu :pivko:
Život jde dál...
Stars
Dal "To se mi líbí": 935 krát
Obdržel "To se mi líbí": 665 krát

Příspěvek od Stars »

acrylic píše: 05 dub 2024 06:54 Devils letos obrovský zklamání. Situaci v bráně měli řešit mnohem dřív. Boj o poslední místa v play off sice relativně zajímavý, ale ty týmy, co o něj bojují jsou proti tomu vrchnímu zbytku strašně slaboučký a myslím si, že nikdo z nich v play off nemůže z favoritů nikoho ani potrápit... Isles jsem čekal po nástupu Roye taky lepší hokej. To jejich nedávání gólů je fakt tragický :) .
Západní konference je letos mnohem silnější a celkově je pro mě zajímavý hlavně boj o první místo v kanadském bodování. Paradoxně ta natřískanost na západě by mohla znamenat, že pohár letos získá někdo z východu. Pro mě z východu největší favorit - Canes a Rangers, ale ti na sebe pravděpodobně narazí ještě před finále konference.
Jj souhlas, plno zbytečně ztracených utkání, remíz....věřím, že se tam prokoušeme a budeme černý kůň....hlavně ne Rangers :crazy:
Danik23
Dal "To se mi líbí": 266 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Příspěvek od Danik23 »

Stars píše: 05 dub 2024 07:06 Jj souhlas, plno zbytečně ztracených utkání, remíz....věřím, že se tam prokoušeme a budeme černý kůň....hlavně ne Rangers :crazy:
Rangers to letos daji! :)
Posledni zapas s Dablama byla dobra rezba, jak za starejch casu...:)
Itchy
Dal "To se mi líbí": 163 krát
Obdržel "To se mi líbí": 481 krát

Příspěvek od Itchy »

včera hodně slušnej výkon
Štenkovan
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 170 krát

Příspěvek od Štenkovan »

K naší hře je taková jaká je a nese to úspěch 7:1 je jasný výsledek. Ovšem Sparta nehraje takhle a má to 6:0. Bude extrémně zajímavá konfrontace ve finále se Spartou. Jestli to půjde hrát i takhle proti ní. Přeci jen má větší kvalitu než Cheza. Z našeho projevu mám pocit, že hráči sice hrají extrémně obětavě a dodržují systém co chce trenér, ale kvalit Třince v tom nedosahují. Myšleno Třince v minulých sezónách. A co se týče šetrní sil pokud se hraje tenhle zandour. Za sebe můžu říct, že když jsem lezl z ledu kdy nás motal soupeř ve třetině tak jsem byl víc hotovej než když jsme tlačili či hráli vyrovnaně. Ale může to být jen subjektivní pocit a taky kvalita soutěže byla praprapralesní.
Naposledy upravil(a) Štenkovan dne 05 dub 2024 10:13, celkem upraveno 1 x.
acrylic
Dal "To se mi líbí": 534 krát
Obdržel "To se mi líbí": 323 krát

Příspěvek od acrylic »

Danik23 píše: 05 dub 2024 07:26 Rangers to letos daji! :)
Posledni zapas s Dablama byla dobra rezba, jak za starejch casu...:)
Taky jsem si u toho hezky zavzpomínal :).
Jak jsem psal. Pro mě Rangers a Canes největší favoriti východu. Možná ještě Cats.
Západ je tak silnej letos, že ti se dost vymlátí mezi sebou. Západ je letos jinde a mnohem zajímavější. Stars, Avs, Oilers... Ale i Canucks, Jets. Vegas se taky nedají v play off podceňovat, tam to bude řezba, těším se na to :)
Tesla a Devils
OnPce
Dal "To se mi líbí": 57 krát
Obdržel "To se mi líbí": 48 krát

Příspěvek od OnPce »

Myslím, že už je hotovo, byť to zní nepokorně. Pokud to Litvajz otevře, skončí to 8:4 pro nás, ale myslím, že vabank ofenzívu postavenou na 6 lidech fyzicky nedají déle jak půl třetiny. Ale za včerejší závěr mají respekt, mačkali nás jako citrón. Měl jsem vsazenou dvojku a docela jsem trnul.
Mech
Dal "To se mi líbí": 2 krát
Obdržel "To se mi líbí": 7 krát

Příspěvek od Mech »

Štenkovan píše: 05 dub 2024 09:32 K naší hře je taková jaká je a nese to úspěch 7:1 je jasný výsledek. Ovšem Sparta nehraje takhle a má to 6:0. Bude extrémně zajímavá konfrontace ve finále že Spartou. Jestli to půjde hrát i takhle proti ní. Přeci jen má větší kvalitu než Cheza. Z našeho projevu mám pocit, že hráči sice hrají extrémně obětavě a dodržují systém co chce trenér, ale kvalita Třince v tom nedosahují. Myšleno Třince v minulých sezónách. A co se týče šetrní sil pokud se hraje tenhle zandour. Za sebe můžu říct, že když jsem lezl z ledu kdy nás motal soupeř ve třetině tak jsem byl víc hotovej než když jsme tlačili či hráli vyrovnaně. Ale může to být jen subjektivní pocit a taky kvalita soutěže byla praprapralesní.
Oni to mají určitě i oni, musíš kolikrát reagovat na pohyb, děláš brzdy, změny směrů a když ještě párkrát vyhodis na zakázaný uvolnění tak pak si slušně uvarenej. Ale Litvajz tě tam povodí jen chvíli s 1lajnou,ale S ta vystřídá a nepoznáš rozdíl...a na S teplo, malý kluziště...
JJenda
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Příspěvek od JJenda »

Vožuch dva zápasy stop.

No s takovou to těm rumunům můžou dát rovnou, se nemusí hrát vůbec...
Pick
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 729 krát

Příspěvek od Pick »

Já bych řekl, že hrajeme tak jak potřebujeme a tak jak to stačí. Hra je přizpůsobena stylu soupeře a je kladen velký důraz na neuděláni chyby. Zkrátka tam kde jsme v ZČ sebevědomě rozehráli nebo s rizikem vystřelili, tak teď se volí bezpečné řešení. Proto ta hra i přesilovky vypadají jak vypadají. Na druhou stranu, v tom článku Ryšavýho, kterej vycházel z toho jejich analytického modelu jsme extrémně dominantní a není důvod k nějaký panice. Pokud třeba budeme hrát se Spartou, bude to zase trochu něco jinýho. Řekl bych, že Zadina ví jak na to.... :think:
tau
Dal "To se mi líbí": 202 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1035 krát

Příspěvek od tau »

Štenkovan píše: 05 dub 2024 09:32 Za sebe můžu říct, že když jsem lezl z ledu kdy nás motal soupeř ve třetině tak jsem byl víc hotovej než když jsme tlačili či hráli vyrovnaně. Ale může to být jen subjektivní pocit a taky kvalita soutěže byla praprapralesní.
NO, nás ale soupeř ve třetině nemotá. V součtu za celý zápas minimálně.
Podle mě ten náš obranný "antihokej" hrajeme už v soupeřově pásmu hodně dobrým napadáním jejich obránců. A pokud to nejde bránit už v soupeřově pásmu, v klidu jejich rozehrávku eliminujeme ve středním pásmu. Jen málo útoků propustíme do našeho obrannýho pásma. A když, tak většinou končily hned za modrou nebo v rohu.... Opravdovýho tlaku, kdy by naši hráči v obranný třetině nevěděli kam skočit a motali se tam jak klacek pod jezem, Litvínov moc neměl...
Takže prostor na šetření sil tam podle mě je...
kedar
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Příspěvek od kedar »

Tak Voženílek - stopka na dva zápasy

https://www.hokej.cz/rana-pro-trinec-vo ... je/5080497
Georgre
Dal "To se mi líbí": 113 krát
Obdržel "To se mi líbí": 259 krát

Příspěvek od Georgre »

JJenda píše: 05 dub 2024 10:14 Vožuch dva zápasy stop.

No s takovou to těm rumunům můžou dát rovnou, se nemusí hrát vůbec...
Tak sorry, toto se dalo čekat, že to Hradil netrestal nic neznamenalo, byl to hnusný faul....viz Flynn něco podobného, měl dostat 5+DK...2 zápasy jsou fér....buzny v tom jsou fakt nevinně...Třinec dojede na program, na Spartu prostě nemá...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
pepa
Dal "To se mi líbí": 473 krát
Obdržel "To se mi líbí": 292 krát

Příspěvek od pepa »

Vám to přijde jako faul?
Rahmed
Dal "To se mi líbí": 892 krát
Obdržel "To se mi líbí": 232 krát

Příspěvek od Rahmed »

Georgre píše: 05 dub 2024 10:48 Tak sorry, toto se dalo čekat, že to Hradil netrestal nic neznamenalo, byl to hnusný faul....viz Flynn něco podobného, měl dostat 5+DK...2 zápasy jsou fér....buzny v tom jsou fakt nevinně...Třinec dojede na program, na Spartu prostě nemá...
Přesně tak, navíc mohli všechny ušetřit té aféry s neuznaným gólem, páč by byl Vožuch ve sprše...
Život jde dál...
JJenda
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Příspěvek od JJenda »

Georgre píše: 05 dub 2024 10:48 Tak sorry, toto se dalo čekat, že to Hradil netrestal nic neznamenalo, byl to hnusný faul....viz Flynn něco podobného, měl dostat 5+DK...2 zápasy jsou fér....buzny v tom jsou fakt nevinně...Třinec dojede na program, na Spartu prostě nemá...
Pokud v takovém zápase začneš tímhle způsobem brzdit dva metry od mantinelu s protivníkem za zády, tak si za to můžeš sám. Když to neodpískali v zápase, není co řešit.
tomaso25
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 803 krát

Příspěvek od tomaso25 »

Zakopanej čokl je v tom, že tenhle typ zákroků nikdy všichni nebudou hodnotit stejně. Někdo to bude vidět jako jasnej faul, někdo bude dávat odpovědnost faulovanýmu, že stál blbě. A někdo jako něco mezi. Vždyť se na tom neshodnou ani bývalý hokejky, co hrály top hokej.

V každým případě se dynastie otřásá v základech...
Georgre
Dal "To se mi líbí": 113 krát
Obdržel "To se mi líbí": 259 krát

Příspěvek od Georgre »

JJenda píše: 05 dub 2024 10:55 Pokud v takovém zápase začneš tímhle způsobem brzdit dva metry od mantinelu s protivníkem za zády, tak si za to můžeš sám. Když to neodpískali v zápase, není co řešit.
A tímpádem Flynn taky nefauloval? :-) ano chyba Chlapíka, ale nemůže ho takhle hodit na mantinel.....
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
jimmypop
Dal "To se mi líbí": 577 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1363 krát

Příspěvek od jimmypop »

neeee, vypadá to jako hrozně nebezpecnej zákrok, ale tady je fakt vina toho postiženýho, že to u manťáku najednou zahraje jak při floorbale. Blázni. Je zajímavý, že se takhle debilně chovaj opakovaně buzmen hráči. Chlapík, Moravčík a pan skleněný Kempný to je schopnej dělat několikrát za sezónu. Ty hráči na zádech jedou bojovat o puk a ne je naremplovat, ale kdyz se taklhle seknou metr, metr a půl pred zdí 🤷🏼‍♂️
jimmypop

Příspěvek od jimmypop »

Georgre píše: 05 dub 2024 11:10 A tímpádem Flynn taky nefauloval? :-) ano chyba Chlapíka, ale nemůže ho takhle hodit na mantinel.....
vsak u Flynna Moravčík taky predvedl neco, co proste v ostrym zapase nemuzes udelat. To neni trenink, kdy tě kámoš z mančaftu nechá z takový situace odjet
jimmypop

Příspěvek od jimmypop »

hlavně tím rozhodnutím Ujčík udělal debily z rozhodčích v tom zápase
Odpovědět