Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
JirkaPCE
Dal "To se mi líbí": 99 krát
Obdržel "To se mi líbí": 507 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Jirka. píše: 03 dub 2024 21:32 tohle bylo tečovaný, buzmeni chtěli víc, po právu vyhráli, neuznanej gol způsobí brečení poláků
Tak tohle je ale jednoznačné ovlivnění zápasu, sebrali jim gól a ještě přesilovku. Sparta začala něco hrát až v prodloužení po tom šťastném vyrovnání. Dnes si zasloužil vyhrát určitě Třinec.
jimmypop
Dal "To se mi líbí": 577 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1363 krát

Příspěvek od jimmypop »

Muf píše: 03 dub 2024 21:38 Za mne opět Třinci odpuštěno dost hraničních zákroků.

Sparta vyhrála zaslouženě.
19:2 na střely a to jedinou presilovku v prodloužení měl Trinec
Pce_lukas
Dal "To se mi líbí": 149 krát
Obdržel "To se mi líbí": 181 krát

Příspěvek od Pce_lukas »

Muf píše: 03 dub 2024 21:38 Za mne opět Třinci odpuštěno dost hraničních zákroků.

Sparta vyhrála zaslouženě.
Byly jim opuštěny regulérní fauly
JirkaPCE

Příspěvek od JirkaPCE »

Tak on tam byl například i jasný faul na Hudáčka při tom nájezdu, kdy nakonec i tak dal gól a nevšiml jsem si, že by rozhodčí signalizoval faul.
JirkaPCE

Příspěvek od JirkaPCE »

Jinak Kassian už je pryč a ti další dva cizinci se nevejdou do sestavy, to už jsem tady psal na konci přestupního termínu, proč tam nesmyslně tahají další hráče, když je nepotřebují.
Jirka.
Dal "To se mi líbí": 924 krát
Obdržel "To se mi líbí": 475 krát

Příspěvek od Jirka. »

JirkaPCE píše: 03 dub 2024 21:39 Tak tohle je ale jednoznačné ovlivnění zápasu, sebrali jim gól a ještě přesilovku. Sparta začala něco hrát až v prodloužení po tom šťastném vyrovnání. Dnes si zasloužil vyhrát určitě Třinec.
No vypadá to, že si to pak uvědomili, protože jim pak odpustili ve třetí třetině spoustu faulů.. ale co už... chtěl jsem aby to bylo 1:1 ale pocit křivdy polákům fakt neuškodí
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
JirkaPCE

Příspěvek od JirkaPCE »

Škoda, že těch pár vteřin před koncem Voženílek Chlapíka nepodrazil nebo jakkoli nefauloval, pak už by se i přes případnou přesilovku nejspíš na nic nezmohli.
Sali67
Dal "To se mi líbí": 375 krát
Obdržel "To se mi líbí": 347 krát

Příspěvek od Sali67 »

Dizzy píše: 03 dub 2024 21:33 A teď hurá na Šapovalivovou :)))
A je tam!!!
Sali67
Dal "To se mi líbí": 375 krát
Obdržel "To se mi líbí": 347 krát

Příspěvek od Sali67 »

Ale poslouchat se to fakt nedá.....
digitalmouse
Administrátor
Dal "To se mi líbí": 400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 682 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od digitalmouse »

Kluci si šli popovídat hned po úvodním buly

Zajímavý pravidlo o kterým jsem neměl vůbec tušení: Pokud se některá dvojice pustí do bitky, mají to aktéři po pěti minutách. Pokud se ale přidají další, ti už k pětiminutovým trestům přidají i ten do konce utkání.

Obrázek Za Dynamo!
petan12314
Dal "To se mi líbí": 113 krát
Obdržel "To se mi líbí": 31 krát

Příspěvek od petan12314 »

s kým se dnes uvidím v litvajzu? 5 kusů z Poličky..🤘
lucas003
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 476 krát

Příspěvek od lucas003 »

Koukám v Litvajzu taky pár vysinutych idiotu. Prý že by měl Vala dostat trest za to jak mu rozhodčí skočil pod nohy a nahrál Litvínovu do šance. Občas jsou někteří lidi fakt velký bavendo :))))))))
Danik23
Dal "To se mi líbí": 266 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Příspěvek od Danik23 »

Tak sleduji zapasy PO (samozhrejme mimo nasich nazivo) co cas dovoli, nicmene me zarazi, ten diskutovanej volnej metr rozhodcich a zmena ve stylu piskani, vcera zapas na SPA klasicka ukazka, neustale pousteni jasnych faulu a to na obe strany, tomu teda nerozumim, tak akorat cesta ke zbytecnym kontroverzim, emocim a pripadne daleko horsim zakrokum, pak tomu nasadi korunu Hostak ve studiu (jeden z mala, kteri se nicmene daji poslouchat) s tim, ze na L. Sedlaka je hodne faulu, ale takovych mensich, a ze je to v poradku, protoze je jako dobrej, aktivni atd., a samozhrejme v porovnani se souperem je jich na nej daleko vice, ale i tam nejake jsou a tak ten metr je v poradku...ja nejak doufal, ze nejakej hokej obecne chceme videt, podporovat atd..nejak me tyhle veletoce hlava nebere, stejne tak nechapu, proc a za jakym ucelem se ma menit styl piskani rozhodcich v PO vudci zakladni casti, ja bych naopak ocekal, ze urci jasny trend od zacatku souteze a ten budou drzet..at zije ta konzistence a predvidatelnost, ktera je tak dulezita :)
pepa
Dal "To se mi líbí": 473 krát
Obdržel "To se mi líbí": 292 krát

Příspěvek od pepa »

No, včerejší zápas jsem neviděl, pustil jsem si teď jen sestřih. Myslím, že Káca dofantómoval, protože nevím, co tam dělal při tom prvním gólu, třetí byla možná drobná teč. Všichni velebí Moravčíka, že chudák po hrubém faulu teď tak hraje. Já si stojím za tím, že to žádný hrubý faul nebyl a byla to čistě chyba, možná blbost Moravčíka. Pusťte si znovu ten sestřih toho faulu Flynna, podle mně Moravčík Flyna vůbec neviděl, nekoukal za sebe, ale vedle sebe, buď na toho hráče, který byl výš, než Flynn, někde směrem k buly, nebo koukal na modrou, že ho tam nikdo nezajistil a nikdo mu tam nezajel. K brance za sebe se vůbec nepodíval. Neuznání gólu Voženílka je dobrá tragikomedie. Je otázkou, zda včerejší vítězství Sparty v prodložení s náhodným vyrovnáním těsně před koncem poukazuje na její zvýšenou odolnost, nebo to bylo poslední vzepětí před tím, než se definitivně poserou.
Piego
Obdržel "To se mi líbí": 7 krát

Příspěvek od Piego »

Souhlas, včera byl na hřišti nejslabší článek rozhodčí, ale na obě strany. Nevyloučení Voženílka za podobný faul, za který Flynn dostal od DK trest (jen v tom byl rozdíl, že včera Sparťana neodvezli na nosítkách a vstal). Neuznání gólu a neustále nepískání faulů, protože je PO anebo prodloužení. Hokej v zk a v PO je stále stejný hokej. Kazí hokej, zůstane tam pachuť, i když jsem na včerejší hokej koukal bez emocí.
Cavalera
Dal "To se mi líbí": 16 krát
Obdržel "To se mi líbí": 60 krát

Příspěvek od Cavalera »

Dnes s pokorou 1:3 :pivko: :pivko: :pivko:
pepa

Příspěvek od pepa »

Piego píše: 04 dub 2024 09:04 Souhlas, včera byl na hřišti nejslabší článek rozhodčí, ale na obě strany. Nevyloučení Voženílka za podobný faul, za který Flynn dostal od DK trest (jen v tom byl rozdíl, že včera Sparťana neodvezli na nosítkách a vstal). Neuznání gólu a neustále nepískání faulů, protože je PO anebo prodloužení. Hokej v zk a v PO je stále stejný hokej. Kazí hokej, zůstane tam pachuť, i když jsem na včerejší hokej koukal bez emocí.
Před gólem Hudáčka tam na něj byly asi čtyři fauly, ani eden z rozhodčích nic nesignalizoval, přitom první faul přišel už na modré. Vypadalo to trochu jako sestřih z Nagana. :)
Piego

Příspěvek od Piego »

Souhlas, rozhodčí byl v záběru, když Hudáčka sekal Sobotka.
Tesla102
Dal "To se mi líbí": 69 krát
Obdržel "To se mi líbí": 97 krát

Příspěvek od Tesla102 »

Tak pánové a koukejte tam 2x vyhrát, nechce se mi v pondělí platit další peníze za mastný vstupný, když chodíme celá rodina :tesla:
FOGLIK
Dal "To se mi líbí": 927 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Příspěvek od FOGLIK »

Tesla102 píše: 04 dub 2024 09:39 Tak pánové a koukejte tam 2x vyhrát, nechce se mi v pondělí platit další peníze za mastný vstupný, když chodíme celá rodina :tesla:
Hlavně taky člověk potřebuje něco doma udělat. :)
Pec92
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 453 krát

Příspěvek od Pec92 »

Sali67 píše: 03 dub 2024 22:31 Ale poslouchat se to fakt nedá.....
Teď jsem si pustil sestřih... Jo Darinka tu nám závidí až za mořem... Blbka 🤦
🔴⚪
PL8
Dal "To se mi líbí": 510 krát
Obdržel "To se mi líbí": 261 krát

Příspěvek od PL8 »

Malá poznámka: doufám, že nejen Záďa, ale všichni vlivní včera viděli, že tak, jak si Třinec myslel, že mač úspěšně dohraje, to prostě nefunguje. Hlavně ne proti Spartě.
Přitom to bylo tak jednoduché.
Někdy si říkám, k čemu to video v klubu slouží? Pouštějí si ho? Sledují hokej trochu statisticky (ale nemyslím tím "branky, body, vteřiny")? Pokud by si uvědomili (Třinec), jak se stalo, že najednou dali dvě branky - po té neuznané, nemohli prohrát.
pepa

Příspěvek od pepa »

Add PL8: ještě nedávno bych měl téměř stejný názor. Nicméně, Sparta včera měla při tom vyrovnání obrovskou kliku. Nám tento styl nevyšel ze sedmi zápasů shodou náhod jednou. Třinec s tímto stylem sbírá titul za titulem. Něco na tom bude. "Selský" hokejový rozum mi to nebere, ale už mě to nepřekvapuje a přestává mě to rozčilovat. V letošním play-off tak hrajeme. Prohráli jsme jednou. A pokud mne paměť nezklame, kdybychom měli lepší produktivitu, nebyly by ty zápasy ani tak těsné. Soupeři většinou dovolíme jednu šanci až dvě vážnější šance za třetinu. My máme průměrně jednu až dvě za každých pět minut.
Piego

Příspěvek od Piego »

Georgre
Dal "To se mi líbí": 113 krát
Obdržel "To se mi líbí": 259 krát

Příspěvek od Georgre »

Dneska by to chtělo udělat třetí krok, věřím, že by je to položilo, ale bude to těžké...čekám, že na nás vlítnou, přežít prvních 10. minut, a udeřit dát jeden, dva slepené branky do konce první třetíny, a bude to dobré....nesmíme je dostat do hry....na 1:2....přeju si 0:3 po dnešku....věřím, že se dneska prosadí Sedlo....a využijeme přesilovku...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Odpovědět