Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Danik23
Příspěvky: 728
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 215 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Zapchan píše: 26 bře 2024 10:54 Hoši prosím vás kdo má premium na isport nemohl byste sem někdo dát celý článek o tom tendru na fotbalovou ligu ze včera?
Jestli jsi myslel tento tak tady to je:

Český klubový fotbal se právě nachází, bez přehánění, v době tendrové. Po úspěchu se zobchodováním televizních práv přišlo razantní navýšení částky také u titulárního sponzora. Až dosud nesly první i druhá liga ve svém jméně název Fortuna, to se od příští sezony na dalších pět let téměř jistě změní. A pozor, za snad až nevídané peníze.



V pátek totiž skončilo první kolo veřejné soutěže, v němž zájemci poslali Ligové fotbalové asociaci své nabídky. Čekalo se, kdo se přihlásí, a hlavně, kolik za své jméno ve výsadním spojení s největším sportem v Česku nabídne.

Ta částka vyrazila dech, protože výrazně překračuje to, co v předchozích pěti letech každý rok až do konce této sezony platila Fortuna, tedy 80 milionu korun.

Proč došlo k takovému navýšení, to si zaslouží trochu souvislosti a návrat k předchozímu tendru. Ten se týkal televizních vysílacích práv a jeho výsledky byly vyhlášeny loni v listopadu.

Za vysílání první ligy zaplatila O2 TV 302 milionů korun, sázková kancelář za bettingová práva Betano 129 milionů a agentura Pragosport za druhou ligu 1,2 milionu. Celkem tedy 432,2 milionů za každý z pěti roků trvání smlouvy, což znamenalo razantní navýšení oproti předchozím 150 milionům.

Hlouběji do kapsy sáhla nejen O2 TV, ale především Betano. Až dosud totiž za bettingová práva – tedy za možnost vysílat přímé přenosy ve snížené kvalitě na svých webech – platily Tipsport a Fortuna po dvaceti milionech, dohromady čtyřicet.

Proto se mohla úvaha vést tímto směrem: Tipsport ani Fortuna už do soutěže nepůjdou ve velkém, protože nevlastní práva na přenosy. Propůjčením svého názvu lize, z níž nebudou mít žádný obrazový materiál, nemusí dávat smysl.

U Betana byl fotbal zvědavý, zda bude chtít zkompletovat balíček a právům dodat i své jméno. Hlavně proto, že oproti Tipsportu a Fortuně zabírá necelá a pouhá tři procenta zdejšího trhu. Proti tomu stála regulérní úvaha, zda se tato sázkovka už nevyčerpala zmíněným výdajem za 120 milionů.

Pak se vědělo, že reálný a vážný zájem má i jeden bankovní dům, patrně ČSOB.

Všichni zmínění se nakonec do tendru přihlásili.

A jak to tedy dopadlo?

Betano, 38 milionů.

Fortuna, 95 milionů.

ČSOB, 100 milionů.

Chance, a tady pozor, 260 milionů!

Takže rovnou si můžeme říct, že od příští sezony budeme chodit na soutěž jménem Chance liga.

To je totiž darda, které možná tleskají na stadionech po Česku od pátku doteď, ať článek čtete kdykoli. Znamená navýšení o 140 milionů za rok, tedy celkem 700 milionů za pět let.

Ukazuje se, že Betano, které zároveň sponzoruje několik klubů, se přece jen vyčerpalo. Nyní bude na svých stránkách nabízet přenosy ze Chance ligy... Fortuna šla asi na hranu možného. Pro fotbal musí být uspokojivé, že zájem projevil i subjekt mimo sázkovky, tedy ČSOB, a ne zrovna malou částkou.

Ovšem Chance se utrhla. Na vysvětlenou, Chance má stejného majitele jako Tipsport, titulární partner hokejové extraligy, a figuruje v názvu druhé nejvyšší soutěže v hokeji.

Z nabízené částky je vidět, že o výhru ve společnosti mimořádně stáli a neodrazuje je ani už zmíněná skutečnost, že nemohou nabízet přenosy – ty přece vlastní Betano.

A velmi, velmi pravděpodobně se jí v Chanci dočkají. Sice ještě proběhne druhé kolo, ale vzhledem k rozdílu v nabídkách se změní ve formalitu. I přesto, že Fortuna jako dosavadní titulární sponzor má ze smlouvy jistotu, že pokud částku dorovná, vyhraje. LFA vyhlásí výsledek soutěže přibližně v polovině dubna.

Pojďme teď spolu počítat.

V předchozí pětiletce brala liga každý rok za televizní a bettingová práva 150 milionů, nyní to bude lehce přes 432. Rozdíl 282.

Titulární sponzor dodával soutěži 80 milionů, nyní to bude 260. Rozdíl 180.

Celkově tedy 692 oproti 230, každoročně polepšení o více než 460 milionů.

Jenže ani to není všechno, protože ve hře jsou ještě další tendry. A sice na vysílací práva do zahraničí, na bettingová práva do zahraničí, na audiopráva (u těchto tří už byl tendr vyhlášen) a také na ligové highlighty, tedy sestřihy vybraných okamžiků ze všech utkání.

Peníze pro ligu
Za co Částka (v milionech korun)
Televizní práva první liga 302
Televizní práva druhá liga 1,2
Bettingová práva 129
Titulární sponzor 260
Celkem 692,2
Pozn.: Jedná se o sumu vyplácenou každý rok po dobu pěti let v období 2024–2029. Ještě proběhnou dva tendry, kde se odhaduje příjem mezi 50 až 80 miliony.
Mluví se souhrnem o dalších až 70 milionech – ovšem oba předchozí tendry dopadly lépe, než se očekávalo. Pak by se jednalo o celkovou roční částku na úrovni tři čtvrtě miliardy, možná i za ní, souhrnné vylepšení by dělalo přes půlmiliardu.

To naznačuje na svém X i slávistický šéf Jaroslav Tvrdík, který byl hlavním hybatelem toho, aby se výběrová řízení vypsala.

„Až 4. dubna 2024 budeme s kolegy ze Sparty, Viktorie a Baníku na Ligovém grémiu LFA klubům dokládat výsledky výběrových řízení, kterými nás pověřili, bude to skutečně senzace. Je realistické, že příjmy LFA stoupnou pro dalších pět oproti současnému stavu o půl miliardy korun ročně (skoro 3,5násobek). Obrovský impuls pro rozvoj českého profesionálního fotbalu. A také pro fotbal výkonnostní, který z výnosu také dostává svoje procenta. Měla by to být výzva pro další práci a pro reformy jak LFA, tak FAČR. Když se chce, tak to jde!“

Bez ohledu na osobní zásluhy kohokoli platí, že za příštích pět se ve fotbale protočí přibližně o 2,5 miliardy korun více.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 654 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Jsem zvědavý, jestli se ty peníze pro fotbalovou ligu nějak projeví na její kvalitě, nebo to zase někomu skončí v kapse.
Obrázek Za Dynamo!
Zapchan
Příspěvky: 220
Registrován: 18 črc 2020 21:26
Obdržel "To se mi líbí": 39 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Zapchan »

Danik23 píše: 26 bře 2024 11:05 Jestli jsi myslel tento tak tady to je:

Český klubový fotbal se právě nachází, bez přehánění, v době tendrové. Po úspěchu se zobchodováním televizních práv přišlo razantní navýšení částky také u titulárního sponzora. Až dosud nesly první i druhá liga ve svém jméně název Fortuna, to se od příští sezony na dalších pět let téměř jistě změní. A pozor, za snad až nevídané peníze.



V pátek totiž skončilo první kolo veřejné soutěže, v němž zájemci poslali Ligové fotbalové asociaci své nabídky. Čekalo se, kdo se přihlásí, a hlavně, kolik za své jméno ve výsadním spojení s největším sportem v Česku nabídne.

Ta částka vyrazila dech, protože výrazně překračuje to, co v předchozích pěti letech každý rok až do konce této sezony platila Fortuna, tedy 80 milionu korun.

Proč došlo k takovému navýšení, to si zaslouží trochu souvislosti a návrat k předchozímu tendru. Ten se týkal televizních vysílacích práv a jeho výsledky byly vyhlášeny loni v listopadu.

Za vysílání první ligy zaplatila O2 TV 302 milionů korun, sázková kancelář za bettingová práva Betano 129 milionů a agentura Pragosport za druhou ligu 1,2 milionu. Celkem tedy 432,2 milionů za každý z pěti roků trvání smlouvy, což znamenalo razantní navýšení oproti předchozím 150 milionům.

Hlouběji do kapsy sáhla nejen O2 TV, ale především Betano. Až dosud totiž za bettingová práva – tedy za možnost vysílat přímé přenosy ve snížené kvalitě na svých webech – platily Tipsport a Fortuna po dvaceti milionech, dohromady čtyřicet.

Proto se mohla úvaha vést tímto směrem: Tipsport ani Fortuna už do soutěže nepůjdou ve velkém, protože nevlastní práva na přenosy. Propůjčením svého názvu lize, z níž nebudou mít žádný obrazový materiál, nemusí dávat smysl.

U Betana byl fotbal zvědavý, zda bude chtít zkompletovat balíček a právům dodat i své jméno. Hlavně proto, že oproti Tipsportu a Fortuně zabírá necelá a pouhá tři procenta zdejšího trhu. Proti tomu stála regulérní úvaha, zda se tato sázkovka už nevyčerpala zmíněným výdajem za 120 milionů.

Pak se vědělo, že reálný a vážný zájem má i jeden bankovní dům, patrně ČSOB.

Všichni zmínění se nakonec do tendru přihlásili.

A jak to tedy dopadlo?

Betano, 38 milionů.

Fortuna, 95 milionů.

ČSOB, 100 milionů.

Chance, a tady pozor, 260 milionů!

Takže rovnou si můžeme říct, že od příští sezony budeme chodit na soutěž jménem Chance liga.

To je totiž darda, které možná tleskají na stadionech po Česku od pátku doteď, ať článek čtete kdykoli. Znamená navýšení o 140 milionů za rok, tedy celkem 700 milionů za pět let.

Ukazuje se, že Betano, které zároveň sponzoruje několik klubů, se přece jen vyčerpalo. Nyní bude na svých stránkách nabízet přenosy ze Chance ligy... Fortuna šla asi na hranu možného. Pro fotbal musí být uspokojivé, že zájem projevil i subjekt mimo sázkovky, tedy ČSOB, a ne zrovna malou částkou.

Ovšem Chance se utrhla. Na vysvětlenou, Chance má stejného majitele jako Tipsport, titulární partner hokejové extraligy, a figuruje v názvu druhé nejvyšší soutěže v hokeji.

Z nabízené částky je vidět, že o výhru ve společnosti mimořádně stáli a neodrazuje je ani už zmíněná skutečnost, že nemohou nabízet přenosy – ty přece vlastní Betano.

A velmi, velmi pravděpodobně se jí v Chanci dočkají. Sice ještě proběhne druhé kolo, ale vzhledem k rozdílu v nabídkách se změní ve formalitu. I přesto, že Fortuna jako dosavadní titulární sponzor má ze smlouvy jistotu, že pokud částku dorovná, vyhraje. LFA vyhlásí výsledek soutěže přibližně v polovině dubna.

Pojďme teď spolu počítat.

V předchozí pětiletce brala liga každý rok za televizní a bettingová práva 150 milionů, nyní to bude lehce přes 432. Rozdíl 282.

Titulární sponzor dodával soutěži 80 milionů, nyní to bude 260. Rozdíl 180.

Celkově tedy 692 oproti 230, každoročně polepšení o více než 460 milionů.

Jenže ani to není všechno, protože ve hře jsou ještě další tendry. A sice na vysílací práva do zahraničí, na bettingová práva do zahraničí, na audiopráva (u těchto tří už byl tendr vyhlášen) a také na ligové highlighty, tedy sestřihy vybraných okamžiků ze všech utkání.

Peníze pro ligu
Za co Částka (v milionech korun)
Televizní práva první liga 302
Televizní práva druhá liga 1,2
Bettingová práva 129
Titulární sponzor 260
Celkem 692,2
Pozn.: Jedná se o sumu vyplácenou každý rok po dobu pěti let v období 2024–2029. Ještě proběhnou dva tendry, kde se odhaduje příjem mezi 50 až 80 miliony.
Mluví se souhrnem o dalších až 70 milionech – ovšem oba předchozí tendry dopadly lépe, než se očekávalo. Pak by se jednalo o celkovou roční částku na úrovni tři čtvrtě miliardy, možná i za ní, souhrnné vylepšení by dělalo přes půlmiliardu.

To naznačuje na svém X i slávistický šéf Jaroslav Tvrdík, který byl hlavním hybatelem toho, aby se výběrová řízení vypsala.

„Až 4. dubna 2024 budeme s kolegy ze Sparty, Viktorie a Baníku na Ligovém grémiu LFA klubům dokládat výsledky výběrových řízení, kterými nás pověřili, bude to skutečně senzace. Je realistické, že příjmy LFA stoupnou pro dalších pět oproti současnému stavu o půl miliardy korun ročně (skoro 3,5násobek). Obrovský impuls pro rozvoj českého profesionálního fotbalu. A také pro fotbal výkonnostní, který z výnosu také dostává svoje procenta. Měla by to být výzva pro další práci a pro reformy jak LFA, tak FAČR. Když se chce, tak to jde!“

Bez ohledu na osobní zásluhy kohokoli platí, že za příštích pět se ve fotbale protočí přibližně o 2,5 miliardy korun více.
To sem přesně myslel děkuju moc
denyip
Příspěvky: 663
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Tradicni Letecke okenko: Trinec letecky do Budejovic

Letadlo B737 registrace OK-SWT nebylo bazovano v Ostrave , priletelo specialne vcera v 17:16 z Prahy a jeste vcera vecer v 17:51 pokracovalo do Budejovic s priletem 18:27 (let trval 36 minut)
Dnes po zapase leti hned do Ostravy
Odhad ceny - re-position flight Praha-Ostrava (a zpet??) + Let Ostrava - CB a zpet cca minimalne 1.5 mil Kc
CB.jpg
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1121 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Asi budu za trubku. Ale jak by se tedy dal hokej přes O2 sledovat na televizi Samsung z roku 2017? Šla by na to nějaká aplikace? Případně jak to mám udělat?

Dosud jsem to řešil přes prohlížeč PC, mám velký monitor. Ale kdybych si to chtěl pustit v televizi..
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5847
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Sweník píše: 26 bře 2024 12:09 Asi budu za trubku. Ale jak by se tedy dal hokej přes O2 sledovat na televizi Samsung z roku 2017? Šla by na to nějaká aplikace? Případně jak to mám udělat?

Dosud jsem to řešil přes prohlížeč PC, mám velký monitor. Ale kdybych si to chtěl pustit v televizi..
Pustit to na počítači a počítat kabelem propojit s televizí...
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1121 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

tau píše: 26 bře 2024 12:12 Pustit to na počítači a počítat kabelem propojit s televizí...
Jiné řešení tedy není? To už se mi vyplatí zůstat sedět u PC. Ale děkuji.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 654 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Sweník píše: 26 bře 2024 12:09 Asi budu za trubku. Ale jak by se tedy dal hokej přes O2 sledovat na televizi Samsung z roku 2017? Šla by na to nějaká aplikace? Případně jak to mám udělat?

Dosud jsem to řešil přes prohlížeč PC, mám velký monitor. Ale kdybych si to chtěl pustit v televizi..
Bohužel, na Samsung žádná alternativa neexistuje. Na Android TV se dá apka O2TV narvat i "násilím", ale pro ostatní TV (jiný systém) bohužel.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Úplně nejjednodušší a nejmin problémový je propojit třeba ntb nebo ten komp HDMI kabelem s TV. Pak se to dá taky pustit na telefonu či tabletu a "streamovat" si to do TV. Nebo si pořídit nějaký multimediální centrum s androidem k TV....a určitě budou i další možnosti. Já jsem u varianty číslo 1 a v rámci možností spokojenost, byť sem nasranej, že už to nejde normálně přímo v televizí 🤷
smartin
Příspěvky: 723
Registrován: 19 srp 2014 07:34
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od smartin »

Já úplně nerozumím jaké mate problémy s o2tv?
Mám to od o2 i se setoboxem a na starý bedně z roku12 to normálně frčí, nemám problém🤷‍♂️
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 837 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Pick píše: 26 bře 2024 12:18 Úplně nejjednodušší a nejmin problémový je propojit třeba ntb nebo ten komp HDMI kabelem s TV. Pak se to dá taky pustit na telefonu či tabletu a "streamovat" si to do TV. Nebo si pořídit nějaký multimediální centrum s androidem k TV....a určitě budou i další možnosti. Já jsem u varianty číslo 1 a v rámci možností spokojenost, byť sem nasranej, že už to nejde normálně přímo v televizí 🤷
Presne. Leta jsem spojoval tv HDMI kabelem z ntb. Nermrtelna klasika. Tedka se rozciluju u aplikace. V nove tv mi jde paradne, ale spis se sere v telefonu nebo tabletu. Nacita a hovno. Aktualizovano mam. V pripojeni netu to neni
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 654 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

smartin píše: 26 bře 2024 12:34 Já úplně nerozumím jaké mate problémy s o2tv?
Mám to od o2 i se setoboxem a na starý bedně z roku12 to normálně frčí, nemám problém🤷‍♂️
Bavíme se o samotné aplikaci od O2 bez jejich boxu
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5847
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Sweník píše: 26 bře 2024 12:15 Jiné řešení tedy není? To už se mi vyplatí zůstat sedět u PC. Ale děkuji.
Asi nějakej TV box... Já tomu taky moc neholduju, televizi mám pár let starou a když chci koukat na hokej, nebo třeba netflix a nechce se mně koukat na ntbooku, řeším to právě propojením přes kabel...
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 654 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Kamarád má televizi TCL s Androidem a tam ta apka O2 chodí tak šíleně (nenačítání, brutální záseky atd.), že jsme k ní dokoupili Mi TV Box S a tam to chodí v pohodě. Přitom T-Mobile TV na té televizi naprosto v klidu. O2TV 2.0 je zkrátka zmetek kterej nikdy neměl jít ven.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Ardy75
Příspěvky: 170
Registrován: 18 úno 2020 21:25
Dal "To se mi líbí": 79 krát
Obdržel "To se mi líbí": 35 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ardy75 »

Je super že se spustil prodej lístků pro ty co mají Dynamo ID, jenomže je problém že mi aplikace hlásí nesprávné údaje, které včera byli správné. Fakt skvělé


Sent from my iPhone using Tapatalk
Žij tak,aby Ti v pekle bylo dobře
OnPce
Příspěvky: 266
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 42 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

digitalmouse píše: 26 bře 2024 12:39 Bavíme se o samotné aplikaci od O2 bez jejich boxu
Nepomohlo by nějaké externí multimediální centrum, tuším, že se dá sehnat od 400,-?
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Já vám nevím, vám se na to dá koukat, když propojujete notebook s televizí přes HDMI? Zkoušel jsem to jednou a bolely mě z toho oči. Ne že by se na to nedalo dívat, ale přišlo mi že je to ovlivněné, obnovovací frekvence zpomalená. Na nějaký filmy v pohodě, ale na hokej? přišlo mi to trhané...

Jinak se vám divím že se vám chce platit ty zloděje z O2. Tipáč to jistí, a ty jejich kecy ve studiu fakt nemusím poslouchat. Ten trend platit za "všechno" se mi nelíbí..Stačí mi že musim platit poplatky české televizi za tu jejich neúroveň
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Skrivy395
Příspěvky: 170
Registrován: 26 zář 2021 18:14
Dal "To se mi líbí": 1052 krát
Obdržel "To se mi líbí": 70 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Skrivy395 »

Před pár dny jsem koupil televizi TCL modelový rok 2023 a appka mi tam jede v pohodě. Žádné větší záseky jsem nezaznamenal. Jediný problém je, že tam nejde přepínat multidimenze, takže se musím trochu složitě proklikat na přenos který chci přes menu. Nicméně taky musím uznat, že aplikace jako taková je příšerně udělaná :grinning:
Společně proti všem!
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Jinak teda vám funguje Dynamo ID? Odkaz na nákup prvních dvou zápasů mi přišel do mailu před chvíli, kliknu na odkaz a objeví se pouze bílá prázdná stránka s Dynamo ID, ten unikátní kód není zadat kam, zápasy na výběr žádné. V aplikaci pouze výběr pro vozíčkáře, ti tedy zřejmě unikátní kód zadávat nemusí?? Jsem nasranej, předtím to padalo, ale dalo se něco koupit, teď odkazy chodí každýmu v jinou dobu nebo co? A kam ho zadat? Odkaz mi nefunguje ani na Win 10, ani na Androidu... to mě poser, vám to funguje normálně, máte nakoupeno?
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Skrivy395
Příspěvky: 170
Registrován: 26 zář 2021 18:14
Dal "To se mi líbí": 1052 krát
Obdržel "To se mi líbí": 70 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Skrivy395 »

Jirka. píše: 26 bře 2024 13:32 Jinak teda vám funguje Dynamo ID? Odkaz na nákup prvních dvou zápasů mi přišel do mailu před chvíli, kliknu na odkaz a objeví se pouze bílá prázdná stránka s Dynamo ID, ten unikátní kód není zadat kam, zápasy na výběr žádné. V aplikaci pouze výběr pro vozíčkáře, ti tedy zřejmě unikátní kód zadávat nemusí?? Jsem nasranej, předtím to padalo, ale dalo se něco koupit, teď odkazy chodí každýmu v jinou dobu nebo co? A kam ho zadat? Odkaz mi nefunguje ani na Win 10, ani na Androidu... to mě poser, vám to funguje normálně, máte nakoupeno?
Však na webu psali že druhá vlna startuje ve středu
Společně proti všem!
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8627
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

když tady čtu všechny ty problémy s O2, tak je to fakt banda hamižnejch šulínů a ten produkt těm prachům neodpovídá ani 💩. To jsem napsal i tomu jejich "guru" když mi na četu nutil pronájem toho jejich bazmeku
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

jimmypop píše: 26 bře 2024 13:44 ..... to jsem napsal i tomu jejich "guru" když mi na četu nutil pronájem toho jejich bazmeku
....skoro bych řekl, že ta aplikace je právě nástroj jak donutit co nejvíc lidí k pořízení toho jejich STB....ne každej chce něco propojovat, ne každej radši vyhodí pár let starou TV....🤔
Naposledy upravil(a) Pick dne 26 bře 2024 13:50, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Skrivy395 píše: 26 bře 2024 13:34 Však na webu psali že druhá vlna startuje ve středu
To jakože fakt? Proč jsem někde četl, že v úterý? :ruleta:

Máš pravdu no:)))) tvl. já se poseru.. ale fakt jsem někde četl nebo měl zafixováno že to začne v úterý, to není možný :grr: hroznej trapas
Naposledy upravil(a) Jirka. dne 26 bře 2024 13:54, celkem upraveno 2 x.
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Ardy75 píše: 26 bře 2024 12:57 Je super že se spustil prodej lístků pro ty co mají Dynamo ID, jenomže je problém že mi aplikace hlásí nesprávné údaje, které včera byli správné. Fakt skvělé Obrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk
které údaje?
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
vocas
Příspěvky: 188
Registrován: 28 led 2016 14:01
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od vocas »

Nevite z jakého důvodu zavedli ty unikatní kody na dynamo ID? Má to nějaký význam?
Odpovědět