Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Cavalera píše: 25 bře 2024 20:14 Ať si to ta dáma koupi pres fanschop HCPCE
Přesně. Ať si ho sežene. Když okrádali naše fans o šály, mohla jít taky krást. To by bylo stylové, kdyby kradla primátorka Zlodějova.
Nikde nebylo řečeno, že jí ho má vítěz dovézt.
Náš fanschop funguje. Tak krasavice utrácej.
Tesla
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Když čtu, kým hodlá HK Mesomorph pro příští sezonu posilovat, musím se usmát tě zprávě z jejich fóra, kde si prý někdo stěžoval, že si nechali ukrást Rychlovského, jako mladého hráče že spádové oblasti. Ponechám bez větší pozornosti fakt, že žádnou spádovou oblast co se týká hokeje nemají, ale nacházejí se uprostřed spádové oblasti Dynama. 😆 No a Rychlovského jim nikdo neukradl. Nejspíš ani nevěděli, že existuje. Vždyť oni skautuji jen samé Estephany, Lalancety, Jaspery a McMesomorphy. A teď Barny... Co by tam Rychlovsky dělal? Vždyť by se tam ani nedomluvil. Nevím, jak je na tom s angličtinou, francouzštinou, o maďarštině nemluvě.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Tak jí to někdo napište tý slavný primátorce, nebo sem hoďte její face a já jí klidně napíšu ať si uráči si dres a šálu koupit a proč si ho neobjednala už v čase, kdy to bylo 3:1 na zápasy, že má takhle zpoždění.....mohla být předvídavá

Ještě aby nemusela volat brněnské primátorce a poptávat u ní, že ten den v tom dresu bez lajny nedá😄
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
PetrS
Příspěvky: 266
Registrován: 01 srp 2014 19:25
Dal "To se mi líbí": 75 krát
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PetrS »

pepa píše: 25 bře 2024 21:44 Když čtu, kým hodlá HK Mesomorph pro příští sezonu posilovat, musím se usmát tě zprávě z jejich fóra, kde si prý někdo stěžoval, že si nechali ukrást Rychlovského, jako mladého hráče že spádové oblasti. Ponechám bez větší pozornosti fakt, že žádnou spádovou oblast co se týká hokeje nemají, ale nacházejí se uprostřed spádové oblasti Dynama. 😆 No a Rychlovského jim nikdo neukradl. Nejspíš ani nevěděli, že existuje. Vždyť oni skautuji jen samé Estephany, Lalancety, Jaspery a McMesomorphy. A teď Barny... Co by tam Rychlovsky dělal? Vždyť by se tam ani nedomluvil. Nevím, jak je na tom s angličtinou, francouzštinou, o maďarštině nemluvě.
Oni mají spádovou oblast na Slovensku :nanana:
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8628
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1210 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

to ČF se zvládlo výsostně dobře. Co by za to dal Tomáškův Färjestad. Vítěz ZČ doma rupnul s předkolistou devátým Rögle oba zápasy - 2:6 a 0:3.
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

PetrS píše: 25 bře 2024 22:04 Oni mají spádovou oblast na Slovensku :nanana:
.... Zohy přece říkal, že v Maďarsku :-) :wave:
.... #zadynamo
Mech
Příspěvky: 163
Registrován: 02 úno 2019 13:32
Dal "To se mi líbí": 2 krát
Obdržel "To se mi líbí": 7 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Mech »

Pick píše: 25 bře 2024 18:04 Za mě od Třince rozumnej přístup. 5 hodin tam a 5 zpátky moc nechceš. Zvláště, když ve vzduchu smrdí sedmej špíl. Jsem přesvědčenej, že kdyby jsme to měli k nějakýmu soupeři takhle daleko, tak ve stejný situaci by to náš boss řešil stejně. Mimochodem, když už jsme u toho komfortu cestování, dokázal bych si představit daleko lepší a pohodlnější bus, než kterým jezdíme nyní....tady bych viděl příležitost ke kvalitativnímu zlepšení.....:think:
Tady se ukazuje výhoda Pce , Brno,Olo,Lib,MB,S skoro vše v pěkný dojezdovy vzdálenosti. Třinec musí platit hráčům,už za dob Říši,Zadiny atd...tam to muselo být, nepohodlné busy, stará plechová hala,ale hráči tam hráli a hrají asi kvůli vzduchu co tam je🤣🙂
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... tipovacka dnes není? :-)
.... #zadynamo
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Mám už nějaký hokejový absťák, takže dnes v podvečer zasednu a budu koukat. Jen nevím na který zápas?
Litvínov - Kometa 2 :1 ve 125 minutě. Budějice - WERK 0 :1 v základní hrací době. Samozřejmě výsledky berte s velkou rezervou, jelikož tipovat vůbec neumím. Že nás nečekají žádné ofenzivní hody a gólové dostihy, ale spíše hodně opatrný až buzerantský hokej, to mi nejspíše vyjde.
Nějaká nápověda by nebyla?
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Tak ,kde ta kráva ze Zlodějova v PCE dresu.Sázka je sázka nebo snad byla pod vlivem Mesophormu :think:
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2379
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 185 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Grimley »

Taky se dneska chystám koukat na hokej, ale ještě nevím, na kterej, protože ani v jedný sérii mě ten styl hry moc nebaví. Co se týče série Budějovice x Třinec, tak tady bych přál Budějkám a v sérii s Kometou samozřejmě přeju Litvínovu, tak uvidíme jak se bude vyvíjet skóre a podle toho se rozhodnu na co kouknu :D

Každopádně ti lemplové z O2 mě pěkně serou s tím, jak nejsou schopni udělat pořádnou aplikaci. Mám televizi z konce roku 2016 a aplikace mi tam nefunguje, přitom je to devítková série od Samsungu, tak si myslím, že by nebyl problém aby ta appka tam jela, takže když koukám doma, tak mám v obejváku na stolku ještě komp a koukám jak vocas na kompu - no nic :)

A co se týče primátorka z Mechova - na to, jaký měla kecy jak si královskej lev poradí s poníkem, tak neschopnost uznat prohranou sázku je fakt trapas, ale co bychom čekali od nejvyšší představitelky zlodějskýho předměstí Pardubic, že :P :)
Pardubice ole
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Grimley píše: 26 bře 2024 08:43 Taky se dneska chystám koukat na hokej, ale ještě nevím, na kterej, protože ani v jedný sérii mě ten styl hry moc nebaví. Co se týče série Budějovice x Třinec, tak tady bych přál Budějkám a v sérii s Kometou samozřejmě přeju Litvínovu, tak uvidíme jak se bude vyvíjet skóre a podle toho se rozhodnu na co kouknu :D

Každopádně ti lemplové z O2 mě pěkně serou s tím, jak nejsou schopni udělat pořádnou aplikaci. Mám televizi z konce roku 2016 a aplikace mi tam nefunguje, přitom je to devítková série od Samsungu, tak si myslím, že by nebyl problém aby ta appka tam jela, takže když koukám doma, tak mám v obejváku na stolku ještě komp a koukám jak vocas na kompu - no nic :)

A co se týče primátorka z Mechova - na to, jaký měla kecy jak si královskej lev poradí s poníkem, tak neschopnost uznat prohranou sázku je fakt trapas, ale co bychom čekali od nejvyšší představitelky zlodějskýho předměstí Pardubic, že :P :)
Já jedu přes Chromecast (ještě jednou díky za pomoc) a poslední dva dny se mně to kouskuje. Tak nevím čím to je. Na nových TV od Samsungu už tam ta aplikace je, ale taky mám cca model 2019 a tam taky ne (proto ten Chromecast).
Poděkování patří digitalmouse
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Cavalera píše: 26 bře 2024 08:07 Tak ,kde ta kráva ze Zlodějova v PCE dresu.Sázka je sázka nebo snad byla pod vlivem Mesophormu :think:
Ono to trochu ukazuje na současnou úroveň politiků a politiky. Pokud by cca před 20 lety do takovéto sázky někdo šel, bylo by to s lehkostí a humorem. Ti současní nejsou vůbec takového nadhledu schopni. Nedělám si žádné iluze. Pseudoprimátor Pardubic do té sázky šel jen proto, že po základní části věřil, že to Dynamo prostě urve. Kdyby to náhodou nevyšlo, myslím, že by se kroutil úplně stejně. A pak by ještě víc nadával na to, jak Dědek utrácí za hokejisty. Teď má klid, sázku vyhrál, tak doufám, že až se zase budou řešit výdaje na hráče, bude aspoň držet hubu.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Grimley píše: 26 bře 2024 08:43 Každopádně ti lemplové z O2 mě pěkně serou s tím, jak nejsou schopni udělat pořádnou aplikaci. Mám televizi z konce roku 2016 a aplikace mi tam nefunguje, přitom je to devítková série od Samsungu, tak si myslím, že by nebyl problém aby ta appka tam jela, takže když koukám doma, tak mám v obejváku na stolku ještě komp a koukám jak vocas na kompu - no nic :)
Propoj komp s televizí cez HDMI....dopadl jsem úplně stejně 🤷😁
av69
Příspěvky: 2586
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1531 krát
Obdržel "To se mi líbí": 947 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Taky se přidávám ohledně O2, já zase sledoval přes aplikaci, kterou měli na Xboxu a která fungovala skvěle. Chápal bych, že ji třeba přestanou aktualizovat, ale oni ji prostě ze dne na den zrušili bez náhrady. Prohlížeč v Xboxu ani v TV si s tím neporadí, jejich aplikace nefunguje, takže jsem taky vyřešil přes Chromecast. Je ale úplně absurdní, aby zákazníci museli kupovat novou TV nebo hledat různá kostrbatá řešení typu Chromecast nebo sledování přes PC. Absolutně nechápu jak je něco takového v korporátu jako O2 vůbec možné a hodnocení jejich aplikace O2 TV 2.0 na Google Play (1,3 z 5) hovoří samo za sebe, ostuda.
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

av69 píše: 26 bře 2024 09:34 Taky se přidávám ohledně O2, já zase sledoval přes aplikaci, kterou měli na Xboxu a která fungovala skvěle. Chápal bych, že ji třeba přestanou aktualizovat, ale oni ji prostě ze dne na den zrušili bez náhrady. Prohlížeč v Xboxu ani v TV si s tím neporadí, jejich aplikace nefunguje, takže jsem taky vyřešil přes Chromecast. Je ale úplně absurdní, aby zákazníci museli kupovat novou TV nebo hledat různá kostrbatá řešení typu Chromecast nebo sledování přes PC. Absolutně nechápu jak je něco takového v korporátu jako O2 vůbec možné a hodnocení jejich aplikace O2 TV 2.0 na Google Play (1,3 z 5) hovoří samo za sebe, ostuda.
To by mě docela zajímalo, co by k tomu řekl pan Kindernay, paní Ober a ten šášula, co dělá nějakého toho ředitele čehosi u paní Ober a furt někde štěká na Dědka...
24cenda
Příspěvky: 272
Registrován: 28 pro 2018 10:09
Dal "To se mi líbí": 74 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 24cenda »

Taky je ještě dnes možnost koukat na druhou ligu Vsetín Jihlava. Myslím že to má dávat ČT asi na streamu.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Tak aplikaci O2 TV ver.2.0 jsem doposud zkoušel na dvou televizích.

Na Samsungu modelový rok 2022 mi funguje, ale aplikace je hodně pomalá a na vše čekám.....

Na TCL modelový rok 2023, kde mám aplikaci již předinstalovanou, tak stejné problémy, navíc se nedokážu v menu přepnout na multidimenzi MD, takže když chci najít např. druhý zápas, tak musím vyhledávat přes fulltext vyhledávač :crazy:

Jinými slovy O2 ať jde do hajzlu. Vrcholem je potom cena za tuhle mizernou službu. :thumbdown:
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

pepa píše: 25 bře 2024 21:44 Když čtu, kým hodlá HK Mesomorph pro příští sezonu posilovat, musím se usmát tě zprávě z jejich fóra, kde si prý někdo stěžoval, že si nechali ukrást Rychlovského, jako mladého hráče že spádové oblasti. Ponechám bez větší pozornosti fakt, že žádnou spádovou oblast co se týká hokeje nemají, ale nacházejí se uprostřed spádové oblasti Dynama. 😆 No a Rychlovského jim nikdo neukradl. Nejspíš ani nevěděli, že existuje. Vždyť oni skautuji jen samé Estephany, Lalancety, Jaspery a McMesomorphy. A teď Barny... Co by tam Rychlovsky dělal? Vždyť by se tam ani nedomluvil. Nevím, jak je na tom s angličtinou, francouzštinou, o maďarštině nemluvě.
Tak s dětma HK pracuje co se týče vytěžení hráčů s oblastí mnohem lépe než my. Chtělo by to trochu objektivity. U naší oblasti je prakticky nereálný se dostat do Dynama z kraje. V HK se dělají každej měsíc výběry kde se můžou kluci ukázat. Ovšem na druhou stranu HK tabulku nedá takže to nefunguje úplně OK.Tady se to hraje na vlastní co jsou díky tréninkům urychlený. A když to přestane stačit což začíná v 7-8 třídě tak se přivedou kluci a je jedno odkud. Stačí se podívat pár let zpět jak to tady nešlo a teď to začíná jít, ale je potřeba si položit otázku kolik to stálo. Protože před pár lety by Dynamo za nikoho tabulku nezaplatilo a dnes už ano. To je velká změna a proto se mládež od U15 a vejš hodně zvedá.
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Štenkovan píše: 26 bře 2024 10:05 Tak s dětma HK pracuje co se týče vytěžení hráčů s oblastí mnohem lépe než my. Chtělo by to trochu objektivity. U naší oblasti je prakticky nereálný se dostat do Dynama z kraje. V HK se dělají každej měsíc výběry kde se můžou kluci ukázat. Ovšem na druhou stranu HK tabulku nedá takže to nefunguje úplně OK.Tady se to hraje na vlastní co jsou díky tréninkům urychlený. A když to přestane stačit což začíná v 7-8 třídě tak se přivedou kluci a je jedno odkud. Stačí se podívat pár let zpět jak to tady nešlo a teď to začíná jít, ale je potřeba si položit otázku kolik to stálo. Protože před pár lety by Dynamo za nikoho tabulku nezaplatilo a dnes už ano. To je velká změna a proto se mládež od U15 a vejš hodně zvedá.
Já to psal s nadsázkou na odlehčení. Neměl jsem v úmyslu hodnotit práci s mládeží.
Nicméně kdyby to tam dělali s mládeží kdovíjak, tak už za těch 10 let někoho v "áčku" mají. Obecně se to s dětmi nedělá dobře totiž vůbec nikde, ani v daleko menších klubech. Myslel jsem si že ano, nicméně teď, když jsme začali objíždět s mladým různé turnaje (ročník 2014), poslouchám rodiče dětí z jiných klubů napříč krajem i republikou, nemám dobré pocity.... :(
Stingy
Příspěvky: 176
Registrován: 20 lis 2019 11:00
Dal "To se mi líbí": 214 krát
Obdržel "To se mi líbí": 48 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stingy »

Taky se přidám s poznatkem na sledování O2 TV. Já to mám vyřešeno přes KODI a musím říct, že tam to funguje bez problémů. Jsou tam dvě aplikace, jedna pro O2 TV 2.0 a druhá starší. Zkoušel jsem už obě, každá má svoje výhody a nevýhody, ale jako celek je fajn a člověk si zvykne.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Štenkovan píše: 26 bře 2024 10:05 Tak s dětma HK pracuje co se týče vytěžení hráčů s oblastí mnohem lépe než my. Chtělo by to trochu objektivity. U naší oblasti je prakticky nereálný se dostat do Dynama z kraje. V HK se dělají každej měsíc výběry kde se můžou kluci ukázat. Ovšem na druhou stranu HK tabulku nedá takže to nefunguje úplně OK.Tady se to hraje na vlastní co jsou díky tréninkům urychlený. A když to přestane stačit což začíná v 7-8 třídě tak se přivedou kluci a je jedno odkud. Stačí se podívat pár let zpět jak to tady nešlo a teď to začíná jít, ale je potřeba si položit otázku kolik to stálo. Protože před pár lety by Dynamo za nikoho tabulku nezaplatilo a dnes už ano. To je velká změna a proto se mládež od U15 a vejš hodně zvedá.
Slavie by mohla povídat.....
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Já musím tak trochu "zaťukat na dřevo", že mi apka O2TV 2.0 jede jakž takž v pohodě, ale je to totální zmetek. Tam kde například Magenta TV od T-Mobile jede naprosto luxusně tak je O2 pomalá, nestabilní, zkrátka hrůza.

Budu se teď "modlit" aby to jelo i dál, protože u televize mám box od T-Mobile a tam nelze "normálně" O2TV nainstalovat a "nenormálně" už taky ne - stihl jsem to v době kdy to ještě šlo. Ale zase je naštěstí alternativa v KODI.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 767
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 338 krát
Obdržel "To se mi líbí": 258 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Snad proto, že jsem odkojenej hokejem v rádiu (S mikrofonem za hokejem) a vděčností za jeden sobotní přenos v čb televizi a že dobře pamatuju dobu, kdy i pevná linka byla něčím výjimečným a mobil s možností posílat SMS byl pro mě StarTrek naživo, jsem k O2 v tomhle směru schovívavější. Letos jsem viděl 50 našich špílů v ZČ, to za mě přebíjí všechny mouchy. A pořešit tu největší, kterou je neposlouchatelnej komentář (někdy kvalitou, většinou obsahem), mi tady jedna dobrá duše pomohla už loni. Vypnout ty kecy a poslouchat jen atmosféru na zimáku, je k nezaplacení.
Zapchan
Příspěvky: 220
Registrován: 18 črc 2020 21:26
Obdržel "To se mi líbí": 39 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Zapchan »

Hoši prosím vás kdo má premium na isport nemohl byste sem někdo dát celý článek o tom tendru na fotbalovou ligu ze včera?
Odpovědět