Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Tak koukám jak se mechaři utěšujou, jak moc potrápili favorita. No já nevím, uhráli jednu dovednostní soutěž. A i v tý nám chybělo k výhře málo. Jasně, zápasy byly těžký a rozhodovaly se jedním gólem... Ale 4:1 na zápasy je furt 4:1 na zápasy a to je celkem jednoznačný výsledek...
PetrS
Příspěvky: 266
Registrován: 01 srp 2014 19:25
Dal "To se mi líbí": 75 krát
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PetrS »

tau píše: 25 bře 2024 08:14 Tak koukám jak se mechaři utěšujou, jak moc potrápili favorita. No já nevím, uhráli jednu dovednostní soutěž. A i v tý nám chybělo k výhře málo. Jasně, zápasy byly těžký a rozhodovaly se jedním gólem... Ale 4:1 na zápasy je furt 4:1 na zápasy a to je celkem jednoznačný výsledek...
Myslím, že pro nás uplně ideální serie směrem do play off. Hradec nás pěkně rozehrál, ale nechali jsem jim jen jeden zápas, takže máme dost času na regeneraci, hráčí jsou snad taky v pořádku.

Teď už jen čekat na někoho z trojice Budějovice, Kometa, Litvnínov - já bych nejradši tu Kometu
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

tau píše: 25 bře 2024 08:14 Tak koukám jak se mechaři utěšujou, jak moc potrápili favorita. No já nevím, uhráli jednu dovednostní soutěž. A i v tý nám chybělo k výhře málo. Jasně, zápasy byly těžký a rozhodovaly se jedním gólem... Ale 4:1 na zápasy je furt 4:1 na zápasy a to je celkem jednoznačný výsledek...
Jsou spokojení a to je přece hezký, když jsou nakonec všichni spokojení. Dokonce i nějakej Kanadýr ze Slovače zase asi dorazí.

A opravdu poslední střípky. Dopeři v sérii s námi nic moc. Klíma nedal gól a skončil -2, McCormack dokonce -4 a třeba gól Kousyho v druhým zápase viděl hodně zblízka, blíž to ani nešlo.

No, zítra můžeme znát soupeře. Ale třeba to rozsekne až sedmej zápas, který třeba budou dva.
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2082
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 47 krát

Re: Hokej

Příspěvek od hans68 »

tau píše: 25 bře 2024 08:14 Tak koukám jak se mechaři utěšujou, jak moc potrápili favorita. No já nevím, uhráli jednu dovednostní soutěž. A i v tý nám chybělo k výhře málo. Jasně, zápasy byly těžký a rozhodovaly se jedním gólem... Ale 4:1 na zápasy je furt 4:1 na zápasy a to je celkem jednoznačný výsledek...
Tak oni už se utěšovali ještě než začal série( tak každému bylo jasný jak to asi dopadne) my musime, oni ne, během série už se to měnilo na dnes už musime konečně 😂😂no a u nás to udělali velice dobře, ještě jednou vyprodat arénu a poslat mechy na dovolenou v naši aréně 👌👍😂
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1121 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/hr ... _hokej_rou

Ach jo, že to furt ty hyperkorektní hňupy baví.. :sick:

Prý "kaňka na postupu".. :crazy:
PCE.MAN
Příspěvky: 1630
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Sweník píše: 25 bře 2024 09:57 https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/hr ... _hokej_rou

Ach jo, že to furt ty hyperkorektní hňupy baví.. :sick:

Prý "kaňka na postupu".. :crazy:
Jsou to jenom bláboly. Hokejisti si nadávají odjakživa a i nadále nadávat budou. Stačí se nějakého hráče zeptat co všechno v průběhu zápasu padne. Není na tom nic divného. Je to součást hry a dělat z "Maďara" aféru, to je vidět, jaký mentální "přeborníci" tohle píšou.
Hledá se, jak ospravedlnit vypadnutí. Píšou, že 9 let byli před námi. To se v historii stane. Ani Real Madrid nevyhraje každý rok. Oni se budou utěšovat, že 9x byli před námi, my nemáme důvod to řešit, protože jsme byli před nimi 90 let a teď zase hodně dlouho budeme.
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2379
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 185 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Grimley »

Ještě mě tak napadlo, co ta mechovská primátorka hovořící o poníkoj, co prohrála sázku? Je někde fotka?:D
Pardubice ole
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Taky vam prijde serie Litvajze s Brnem proti nasi ten hokej uplne o hovne? Nebo jsem jen neobjektivni?
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2082
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 47 krát

Re: Hokej

Příspěvek od hans68 »

WalkingDude píše: 25 bře 2024 10:42 Taky vam prijde serie Litvajze s Brnem proti nasi ten hokej uplne o hovne? Nebo jsem jen neobjektivni?
Včera jsem si říkal to samé, takový normální hokej bez emocí, a pro hokejového fanousky nezajímavé. Ještě bych dodal že tomu nepřidá ten O2 přenos, tam slyším pouze komentátora a atmosféra skoro žádná, jak když jsem koukal na tipáči, úplně o hovně 😡
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

WalkingDude píše: 25 bře 2024 10:42 Taky vam prijde serie Litvajze s Brnem proti nasi ten hokej uplne o hovne? Nebo jsem jen neobjektivni?
Připadá, navíc docela prostupné obrany. Na obou stranách individuality, které dokážou slušně zakončit. Ale oproti naší sérii s HK, tam chybí ta soustředěnost u každého střídání.

Každopádně především Kometa často vypadne úplně ze systému hry, ostatně tak hraje celou sezónu. Litvínov potom nemá takovou hloubku sestavy a opírá se o výkon cca. 6 hráčů :think:

Litvínov mi přijde živelnější a nebezpečnější, Kometa má Furcha, ale jinak to odpovídá jejich hře v ZČ.
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Jsem zvědav, jak bude reagovat Třinec na dosavadní vývoj. Nevím, zda to za stavu 3:0 trochu nepodcenili, ale každopádně jim do skládačky minulých let chyby neuvěřitelný Káca v kisne. Po prvních dvou zápasech to vypadalo, že ho letos nahradí Mazanec, nicméně myslím, že zítra přijde Kácuv čas...
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

pepa píše: 25 bře 2024 10:58 Jsem zvědav, jak bude reagovat Třinec na dosavadní vývoj. Nevím, zda to za stavu 3:0 trochu nepodcenili, ale každopádně jim do skládačky minulých let chyby neuvěřitelný Káca v kisne. Po prvních dvou zápasech to vypadalo, že ho letos nahradí Mazanec, nicméně myslím, že zítra přijde Kácuv čas...
Kaca na plac, nejak to ukopou zitra a zase bude nesmrtelnej.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
avalance
Příspěvky: 111
Registrován: 04 srp 2014 13:12
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 22 krát

Re: Hokej

Příspěvek od avalance »

4:1 za me idealni vysledek serie, budeme tak akorát rozehraní, postup jsme si oslavili doma, a do kasy přibylo nejakých 4,5M navíc, jeden pomerne slavný trener říkal zajimavou myšlenku - po každé výhře je potřeba soupeře hodně chválit, aby si myslel, že hrál dobře a nic moc nemělil...jako já nemel v te serii nikdy pocit, že bychom mohli celkově prohrát, určitě zapas se ztratit dá, ale 4 velmi těžko se soupeřem jako MHK,,,ono podle me kdybychom k postupu "teoreticky" potřebovali vyhrát rozdílem třeba tři golu každý zapas, tak to taky zvládneme - bylo vidět, že naši beci se proste tolik nezapojují do utoku jako v zakladní části, třeba Koště tam podle me museli držet vzadu pod pohrůžkou pokut a toho že pujde na tribunu :))...ale jako co bych vyzdvihl nejvíce...říká se že máme "přeplacené" hráče, primadony...ale i když herně to nebylo ještě podle mě na 100%, tak co tam bylo, byla obrovská bojovnost a obětavost...a taky máme 4 skoro rovnocenné utoky, kdy každý utočník ma plus minus 15min za zapas (a vyzvihl bych i obranny pár Hájek-Vála), takže hráči nejsou přetěžovaní, proto sice první lajna asi taky nebodovala tolik, kolik se čakalo, ale zas to nahradila "čtvrtá"...já osobně bych jel nejradši do Litvínova, sbihaji se me sliny na "maxika"
24cenda
Příspěvky: 272
Registrován: 28 pro 2018 10:09
Dal "To se mi líbí": 74 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 24cenda »

Máme nejlepší 4 lajnu v lize. Říkal jsem to před sérii a říkám to i teď 😂. Tihle borci to je radost na ně koukat a ta euforie k nezaplacení 😁
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

WalkingDude píše: 25 bře 2024 10:42 Taky vam prijde serie Litvajze s Brnem proti nasi ten hokej uplne o hovne? Nebo jsem jen neobjektivni?
Úplně to stejné mi napsal kamarád, co fandí roky Brnu... :)
Tesla a Devils
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Muf píše: 25 bře 2024 10:52 Připadá, navíc docela prostupné obrany. Na obou stranách individuality, které dokážou slušně zakončit. Ale oproti naší sérii s HK, tam chybí ta soustředěnost u každého střídání.
Viděl jsem to večer a ráno ve zprávách.
Ale já doteď nechápu, co v tom prodloužení předvedl Ščotka. Tohle od svýho nejspíš klíčovýho beka v takový situaci a v takový fázi zápasu vidět nechceš. Pokud si vůbec chtěl lehat, tak horší načasování si vybrat nemohl. Soupeři tím nabídl snadný a zároveň nebezpečný řešení. Jinak by se do takový šance snad ani nemohl dostat.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8628
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1210 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

tomaso25 píše: 25 bře 2024 12:54 Viděl jsem to večer a ráno ve zprávách.
Ale já doteď nechápu, co v tom prodloužení předvedl Ščotka. Tohle od svýho nejspíš klíčovýho beka v takový situaci a v takový fázi zápasu vidět nechceš. Pokud si vůbec chtěl lehat, tak horší načasování si vybrat nemohl. Soupeři tím nabídl snadný a zároveň nebezpečný řešení. Jinak by se do takový šance snad ani nemohl dostat.
Celou sezonu jsem nelehnul, kál se Ščotka po prodloužení. 😆

Modrý: Neměl to dělat 😂
avalance
Příspěvky: 111
Registrován: 04 srp 2014 13:12
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 22 krát

Re: Hokej

Příspěvek od avalance »

jinak HK i TV furt vytahuje že mají za "poslední leta" s nami kladnou bilanci a lepší umistení...ale je to tím, že oni ukradli kvalitní klub z Českých Budějovic...po sloučení jestli tam zustal jeden dva hráči z puvodního HK, který hral myslím nejak prostredek pralesa...ten Motor mel tenkrát vybudovaný fakt kvalitní mančaft i s ohledem na budoucnost...takže jim to tam tech pár let jelo setrvačností...ale teprve ted se dá říct, že už to buduje HK...a navíc je docela komické, že Motor za tech pár let, dokazal z nuly vybudovat mužstvo, které se letos už umistí před HK..
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

PCE.MAN
Příspěvky: 1630
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Pokud někdo máte možnost, nedal byste to sem prosím celé?
https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... y-obr.html
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

PCE.MAN píše: 25 bře 2024 14:38 Pokud někdo máte možnost, nedal byste to sem prosím celé?
https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... y-obr.html
Sousedi údajně líčí na tohohle chlapíka: https://www.eliteprospects.com/player/5 ... kars-batna
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

jimmypop píše: 25 bře 2024 13:03 Celou sezonu jsem nelehnul, kál se Ščotka po prodloužení. 😆

Modrý: Neměl to dělat 😂
Kometa rodina. V dobrym i zlym, teda spíš v blbym a ještě blbějším... ;-)
depresive
Příspěvky: 87
Registrován: 06 srp 2014 08:42
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 9 krát

Re: Hokej

Příspěvek od depresive »

Ten jim tam přesně sedí, další z těch co netrefí stodolu zevnitř...

Emil Havránek píše: 25 bře 2024 14:54 Sousedi údajně líčí na tohohle chlapíka: https://www.eliteprospects.com/player/5 ... kars-batna
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

PCE.MAN píše: 25 bře 2024 14:38 Pokud někdo máte možnost, nedal byste to sem prosím celé?
https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... y-obr.html
Výcuc z článku.
Nějak řeší gólmany. Prý mají dohodu se Slovákem Škorvánkem a k němu chtějí Novotnýho z Bolky nebo Machovskýho, pokud se s ním Vítek rozloučí. V článku není nic o Lukášovi, kterej by tam měl mít smlouvu i na příští sezonu podle elite.

V obraně kus za kus Bučko za Janka, kterej v závěru spadl na sedmýho beka a i tak stačil být v sérii s námi -3.

Do útoku Lotyš Batna a Pour z Plzně. Pryč Lalancette a možná Pavlík. Pak budou chtít jako každej rok rozdílovýho Čecha, ale nemají tak nabito jako ekonomická špička.
Danik23
Příspěvky: 728
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 215 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

PCE.MAN píše: 25 bře 2024 14:38 Pokud někdo máte možnost, nedal byste to sem prosím celé?
https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... y-obr.html
tady to mas..
Sen o dalším šoku je pryč. Hradec v roce 2022 vyhrál základní část, na jaře 2023 došel do finále. K němu se váže tedy i dopingový průšvih. Jde o hodně kyselé jablko, do kterého extraliga pořád ještě nekousla. Ale jak řekl šéf soutěže Martin Loukota, až doběhnou veškeré soudní peripetie, pustí se do něj. Tým se přes léto změní. Vítr se prožene brankovištěm a čekejte lotyšského obra do útoku.



Už v zimě si měl Mountfield HK plácnout s brankářskou hvězdou slovenské extraligy Stanislavem Škorvánkem. Osmadvacetiletý gólman chytá třetí rok ve špičkové formě, v prvních dvou zápasech play off za Michalovce dostal celkem jediný gól. Pár týdnů zpět se sice objevily zprávy, že odchází do KHL, ale to se jeví spíš jako blud.

Podruhé v řadě by měl startovat za Slovensko na mistrovství světa, jeho kariéra letí i v osmadvaceti stále nahoru. Hradec si přál, aby vedle něj zůstal Lukáš Pařík, ale to neklapne. Vyměnil ho sice za Marka Zachara, ale s tím, že po sezoně se Pařík vrací zase do Liberce. Mountfield tak měl začít brousit kolem Filipa Novotného, který se v Mladé Boleslavi dostal mimo radar. Otázka je, co ale s plány udělá, pokud Vítkovice uvolní Matěje Machovského. O jeho návrat stál Hradec od podzimu, v jednu chvíli se už i málem upekl trejd za Patrika Bartošáka. Bral se jako hotová věc, ale z obchodu sešlo.

Jak už deník Sport a iSport.cz referoval dřív, odejde Bohumil Jank. Mountfield HK nedovedl splnit jeho představy, což pro Třinec nebude problém. Na odchodu by měl být i Patrik Marcel, defenzivu naopak rozšíří Martin Bučko, jemuž končí v Pardubicích smlouva a nedokázal se procpat na defenzivní all-stars soupisku.

Ve vzduchu visí odchody odchovanců Radka Pilaře a Radovana Pavlíka. U Pavlíka jde o podobný případ jako u Janka, hráč má jiné představy o další smlouvě, což generální manažer Aleš Kmoníček zatím neakceptoval. Na svém fóru ovšem oznámil, že Pavlíkovi smlouvu nabídl a záleží na něm a agentovi, jak se vyjádří.

Zklamaný trenér Hradce Králové Tomáš Martinec
Zklamaný trenér Hradce Králové Tomáš Martinec
Gólman Hradce Králové Lukáš Pařík

Gólman Hradce Králové Lukáš Pařík

Gólman Hradce Králové Lukáš Pařík

Tvrdý střed u mantinelu
18zobrazit galerii
V létě už takhle ale Hradec přišel třeba o Tomáše Vomáčku, kterého si podepsaly rychle Pardubice pro svoji farmu. Tehdy všechno zhaslo na tom, že se Mountfield chtěl ještě přesvědčovat, jak je na tom gólman, který se vrací z Ameriky, a plánoval mu původně nabídnout smlouvu spíš na nižším prvoligovém standardu. Hradecký kádr opustí Christophe Lalancette, který zamíří do Plzně. V jednu chvíli už tam měl nakročeno i v sezoně, když se řešil trejd za Kryštofa Hrabíka.

Kmoníček zkoušel cestu, zda by se do Hradce nevrátil Ahti Oksanen, který v klubu nastřílel před dvěma roky 25 gólů. To se mu nepovedlo, ale měl by ulovit jiného metrákového útočníka. Na cestě do extraligy by měl být lotyšský reprezentant Oskars Batna. Za předchozí čtyři sezony nastřílel 17 gólů, což nevypadá zrovna jako extra výsledek. Ale nyní prožívá životní ročník ve finském Jukuritu, s 20 trefami si vytvořil kariérní maximum.

Hotový by měl být i příchod Jakuba Poura, který v Česku hrál zatím jen za Plzeň a v letech 2021 až 2023 se zkoušel prosadit na farmě Chicaga. Celé léto bude téma, že Hradec zkusí přivést rozdílového útočníka. Mountfield dál pase po výrazném hráči, ovšem má to jeden háček. Nemůže mu nabídnout částku, na které lákají svá esa Pardubice, Sparta, Kometa nebo Třinec.

Jak končil Mountfield HK sezonu
2024 čtvrtfinále (1:4 s Pardubicemi)

2023 finále (2:4 s Třincem)

2022 čtvrtfinále (1:4 s Boleslaví)

2021 čtvrtfinále (0:4 s Libercem)

2019* čtvrtfinále (0:4 s Kometou)

*v roce 2020 zrušil play off covid
Odpovědět