Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2380
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 186 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Grimley »

mechovskej tucnak neni ani to prase :) je to lidska zumpa, kterou ta karma jednou dost hnusne dozene :) pred takovouhle lidskou nulou nestoji za to ani odplivnout …. Az pukne, tak se krome smradu a zluci nevyline absolutne nic jinyho… tfuj…. Nastesti se uz temahle chudakama nemusime zabejvat…. Jeste pristi sezonu a pak uz snad bude klid
Pardubice ole
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Ještě jedna hezká pisnička po ránu


Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Emil Havránek píše: 24 bře 2024 07:15 Málokdy bych si o někom dovolil napsat že je prase. Ale u něj mám pocit, že to prase i urážím.
To je neskutečný póvl.
Co je to vůbec zač tenhle internetový hrdina?
Tesla a Devils
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

woe píše: 24 bře 2024 07:07 Je milé si číst, jak moc to toho debila bolí. I to je součástí naší radosti 😀

8:1 a nazdar, Pinquine. Jdi se přebalit.
Je krásný, jak se snaží vypadat nad věcí, ale hned do toho tahá osobní urážky a jako první cíl má ženskou. X let furt stejný. Toho to bude žrát dlouho.

Ehm, takhle to vypadá ještě líp.
8-1.jpg
Peh
Příspěvky: 75
Registrován: 25 led 2024 18:55
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Peh »

No jo, no, letos bude tučňák titulu neskutecne blizko, jen 20km😝😝😝
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Tucnak je zmrd a hlavně flustrat na entou
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2083
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 47 krát

Re: Hokej

Příspěvek od hans68 »

Tučňák je blázen 😆jestli je někdo zamindrákovaný tak je to pravé on….to vyřazeni ho bolí úplně nejvíc😂😂už kope kolem sebe a uráží….tak tady ti posílám písničku, aby se ti ulevilo :wave: :wave:

Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 274
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 32 krát
Obdržel "To se mi líbí": 199 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

Prosím pěkně, o tohle ten zmrd stojí. Zamindrákovaná nula, co má asi zkurvenej život. Přestaňme ho řešit. Není, nikoho nezajímá. Den po vypráskání mechu do hajzlu věnovat stránku na fóru tomuhle?
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Jedu přes Zlodejov něco tady smrdí asi páli hokejky
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Rokytnice píše: 24 bře 2024 09:50 Prosím pěkně, o tohle ten zmrd stojí. Zamindrákovaná nula, co má asi zkurvenej život. Přestaňme ho řešit. Není, nikoho nezajímá. Den po vypráskání mechu do hajzlu věnovat stránku na fóru tomuhle?
Podle mého se naváží do jednoho našeho kolegy odsud. A to už stojí za to se ozvat a hodit mu ty jeho sračky zpátky.
PetrS
Příspěvky: 266
Registrován: 01 srp 2014 19:25
Dal "To se mi líbí": 75 krát
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PetrS »

Pingwín, není to ten obejda co do roku 2013 fandil nám a má někde ve skříni ještě náš dres? Má z nás mindrák, protože ví, že Kradec končí a on ten dres bude muset zase vytahnout a znova převlíct kabát :-(
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 583 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

:wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave:

Obrázek
Naposledy upravil(a) Dynamík Jistič dne 24 bře 2024 10:33, celkem upraveno 1 x.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Dr.Dutošvarc
Příspěvky: 52
Registrován: 20 bře 2024 08:44
Dal "To se mi líbí": 47 krát
Obdržel "To se mi líbí": 16 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dr.Dutošvarc »

Pick píše: 24 bře 2024 01:20 Hele nákup lupenů není povinnost...... nevyhovuje? Nevadí. Na tvoje místo je X zájemců.....😉
V poho,já jsem s tím v míru, jen jsem si nebyl jistý těmi kategoriemi..
To je jasny,že semifinále je jen dvakrát za sezonu, zatímco na plácanou s Kladnem nebo Olmikem můžu jít, kolikrát chci :grinning:
Čisté ekonomický,dokud je vyprodáno, znamená to, že lístky jsou moc levný :shushing_face:
Celá jižní tribuna je červená a je bílá,
celá jižní tribuna křičí Dynamo!
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Tvl, chvíli jsem nedával pozor a mám pocit, že jste buď večer hodně slavili, nebo jsem po mrtvici já. :) Jakej kurva tučňák z mechova? Co to je za metaforu? Jako přítomnost tučňáků tam by hodně vysvětlovala, ale nechystám se. Je to nějaký jejich klíčový hráč, co měl rozhodnout, ale sudí ho nepustili na plac...protože je tučňák. :)
Jestli to takhle půjde dál, těším se na vaše příběhy po postupu do finále.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Dr.Dutošvarc píše: 24 bře 2024 10:30 Čisté ekonomický,dokud je vyprodáno, znamená to, že lístky jsou moc levný :shushing_face:
Přesně 👍 Jsem zvědav, kolik budou lupeny koštovat na případné finále 🤔 Tipuju, že naše ceny budou opět "nastolovat agendu a otevírat témata" , ale vyprodáno bude naprosto určitě 😋😁
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2083
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 47 krát

Re: Hokej

Příspěvek od hans68 »

Dynamík Jistič píše: 24 bře 2024 10:26 :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave:

Obrázek
To si zabil 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👍👍👍👍👍
Dr.Dutošvarc
Příspěvky: 52
Registrován: 20 bře 2024 08:44
Dal "To se mi líbí": 47 krát
Obdržel "To se mi líbí": 16 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dr.Dutošvarc »

Kdyžtak ve finále zase vyprodáme outů arénu, možná to vyjde i s vlakem levněji,než jít doma 🤣
Celá jižní tribuna je červená a je bílá,
celá jižní tribuna křičí Dynamo!
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Emil Havránek píše: 24 bře 2024 10:02 Podle mého se naváží do jednoho našeho kolegy odsud. A to už stojí za to se ozvat a hodit mu ty jeho sračky zpátky.
Přesně tak zajímalo by mě zda by byl schopný tohle zopakovat mimo klávesnici hrdina..
FOGLIK
Příspěvky: 5278
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Jinak mě překvapilo, že jak psal Mandy, že se ho lidi ptali na procházce, proč je nesmázli větším rozdílem. Za mě to dopadlo hodně dobře a čekal jsem horší boj, bylo jasné , že Kradec bude totalně vyhecovaný. Pro ně to byl vrchol sezóny :) Pro nás nutná překážka a to si myslím, že i kluky svazovalo. Věřím ,že semifinále bude mít jiný šmrnc.
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

mach píše: 24 bře 2024 11:35 Přesně tak zajímalo by mě zda by byl schopný tohle zopakovat mimo klávesnici hrdina..
Přesně proto mě zajímalo, jestli ho někdo odtud zná nějak osobně, nebo je to jen další z dlouhé řady internetových hrdinů :). Nějaké rypani, pošťuchování v rámci rivality - ok. Ale jak jsem si tak přečetl jeho příspěvky na jejich fóru (výjimečně jsem tam vlezl) , tak tenhle pán je už hodně osobní...

Série byla atraktivní, vyhecovaná a my jsme ji zvládli 4:1 na zápasy - není co řešit. Slovy Domína Toretta - nezáleží, jestli jsi vyhrál o palec, nebo o míly, výhra je výhra :)).
Přesto dokážu uznat kvalitu soupeře a měl jsem k nim od začátku zdravý respekt. Ale tihle hrdinové, co jsou hrozní velikáni za klávesnicí, nebo třeba v partě na ženskou, to se mi kurva příčí.
Tesla a Devils
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Nikdo nečekal snadnou jízdu a ani nebyla. Hokejkám mechovu respekt. Hokej velký intenzity. Jako soupeře si mechov nepřálo rozhodně více týmů. A on je fakt velkej rozdíl muset a moci.

Postup máme ale zaslouženě. Kdo čeká jasnou dominanci a útočení jako loni, je možná zklamanej. Já ne. Umíme si pro ty výhry dojít. Styl extrémně frustrující pro soupeře. Nehrajeme jako Třinec, ale určitý rysy tam podobný jsou. Kompaktní blok, dobře do obrany. A pak uštknutí kořisti když je potřeba. Kdo si dneska vzpomene, že jsme na střely a možná na krásu loni Třinec přehrávali. Stejně jako Sparta? Zůstává jenom jedno a to je že to Třinec zvládnul a pak zvednul pohár...

Jak se říká, výsledek je nejlepší argument. 8:1 na zápasy letos, na body 22:4 je výsledek bez keců. Povídačky o kráse a kdo bruslil líp nechám Kézrům a dalším odborníkům.

Play off rozhodují bojovníci. My je máme. A Honza Mandát? Třeba to bude jednou na film ;-)

Respekt taky k lávce mechovu. Udrželo se to v mezích. To je dobře. Derby byla válka a bavila celou republiku.

Úlety umíme tu a tam i i u nás. Co ale nikomu chybět nebude je ta omezenost, nenávist a jednoduchost, kterou předvádějí jaksi dlouhodobě mnozí odvedle. Nevím jestli to má někde srovnání, ale předvádí to tam od malých, přes hysterickýho Borovce po některý kravaťáky ve skyboxech, To opravdu nikomu v republice chybět nebude.

Fór s odletem na dovolenou je taková decentní pusa Borovcovi. Tak klidnou dovolenou na sever ;-)
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Ten Ujčík se úplně zbláznil s tím trestem pro Štencela ne? :D
Fanoušek94
Příspěvky: 1
Registrován: 24 bře 2024 12:37
Obdržel "To se mi líbí": 16 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Fanoušek94 »

Ahoj přátelé zdravím jako fanoušek Hradce, a chtěl bych vám pogratulovat k postupu. Neměli jste to vůbec jednoduché, ale bohužel rozhodli detaily. Myslím, že se nemusíme za co stydět. Rozhodčí na obě strany velký špatný, ale jinak si myslím, jak v hledišti tak i na ledě to bylo v klidná série bez zákeřných faulu, a to čekal málokdo. A na Tučňáka nemá jinak cenu reagovat, já jako fanoušek Hradce, se za něho stydím.
Dee
Příspěvky: 2
Registrován: 24 bře 2024 12:46

Re: Hokej

Příspěvek od Dee »

Celá série velká paráda!Do Mechova jsem na zimák nešel (jezdím na hokej s dětmi),ale na domácí utkání jsme byli na všechny.Nejlepší atmosféra včera a pak v prvním utkání.Jen tak dále.
Ovšem tedy cena vstupenek na semi je krutá :-/
Odpovědět