Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.. ve finále je dle mě horší gesto Okuliara o těch penězích než to co řekl Zohy...
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

V téhle hyperkorektní době by musela být snad i vydaná příručka, co lze a nelze, jenže ta by byla tak obsáhlá, že by to nikdo nepřečetl.

Asi bude nutné využít AI, případně v televizních přenosech použít filtr nebo ideálně bez zvuku, protože to bychom se dostali do slepé uličky.

Časem by ta korektnost v praxi mohla vypadat tak, že obránce se bude muset s úsměvem na rtech sám uhýbat útočníkovi z cesty :rock:

Sedím od lavičky hostí odhadem 25 metrů, ale často zcela zřetelně slyším nadávky směrem k rozhodčím, kteří velmi taktně ty invektivy přehlížejí a raději dělají, že nic neslyší. Např. takový pan Frühaf z hostující tlupy patří k té části nejzpovykanějších a nejsprostších, kteří k nám jezdí :wave:

Nebo takový třinecký Růžička, ten je snad promovaný sexuolog, protože z jeho úst, to je přehled všech pohlavních i nepohlavních orgánů :wave:
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Hlavně se mi líbí, jak to všude je střižený jen, jak Zohy hulaka, ale že by to někde bylo celé, kde bylo jasně vidět, že kdyby Okuliar na něj nepořvával , tak si ho Zohy ani nevšimne.

Jinak přesně, jak napsal Grimley. V kontrastu toho, co je občas slyšet v mikrofonech z dění, tak je Zohyho hláška tak maximálně k pousmání.
Tesla a Devils
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

acrylic píše: 22 bře 2024 07:10 Je. Xkrat se v těch jeho podcastech "chlubil" , jak je rodák z Hradce a v tom jeho poslední preview se ani netajil tím, že jim fandí. A už v minulosti jsem si všiml, že nevynechá jedinou příležitost, jak do nás zajet.
Imo nefandi Hradci, spis jako chce aby se zase ukazalo ze Pardubice to zase nedaji. Ted citi ze pripadne SF Sparta Trinec bude predcasne finale. Ja jsem od neho cekal, ze nejak zhodnoti ZC kdyz hodnotil ZC, Pardubky rekord, goly apod. Nerekl nic, jen ze se ukaze ze Zadina na to nema. Je malinko zapslej no. Snad se podari urvat kybl a nekdo mu posle pernicek pro lepsi naladu
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Zohyho hláška je boží a obdivuju jeji vtipnou eleganci. Kdyby na něj zařval, že je č.... zasr.... Tak to by panu Kezrovi přišlo OK? Chlapi, divím se vám, že ty sracky poslouchate a pak se ještě rozčilujete. Já v podstatě nevím, co je podkast, ty vyblitky neposlouchal a to je asi tak jediný, co s tím můžu dělat. Navíc pana kezra tím naseru nejvíc, protože nemá ten můj "klik'. Zoufalec jeden.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

pepa píše: 22 bře 2024 08:24 Zohyho hláška je boží a obdivuju jeji vtipnou eleganci. Kdyby na něj zařval, že je č.... zasr.... Tak to by panu Kezrovi přišlo OK? Chlapi, divím se vám, že ty sracky poslouchate a pak se ještě rozčilujete. Já v podstatě nevím, co je podkast, ty vyblitky neposlouchal a to je asi tak jediný, co s tím můžu dělat. Navíc pana kezra tím naseru nejvíc, protože nemá ten můj "klik'. Zoufalec jeden.
Ten podcast je dobrej, vsichni ti mladsi kluci (Sara, Skvor, Sobotka, Vybiral) maji slusnej prehled a popisuji to fakt dobre, vecne a objektivne. Kdo rad posloucha o hokeji, tak neni o cem. Akorat Kezr si od lonska jede malinko antiPardubice no.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
FOGLIK
Příspěvky: 5275
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 829 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

WalkingDude píše: 22 bře 2024 08:21 Imo nefandi Hradci, spis jako chce aby se zase ukazalo ze Pardubice to zase nedaji. Ted citi ze pripadne SF Sparta Trinec bude predcasne finale. Ja jsem od neho cekal, ze nejak zhodnoti ZC kdyz hodnotil ZC, Pardubky rekord, goly apod. Nerekl nic, jen ze se ukaze ze Zadina na to nema. Je malinko zapslej no. Snad se podari urvat kybl a nekdo mu posle pernicek pro lepsi naladu
Nemůže rozdýchat, že se pan Dědek vykašlal na jeho podcast.
Dizzy
Příspěvky: 3583
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Muf píše: 22 bře 2024 08:08 V téhle hyperkorektní době by musela být snad i vydaná příručka, co lze a nelze, jenže ta by byla tak obsáhlá, že by to nikdo nepřečetl.

Asi bude nutné využít AI, případně v televizních přenosech použít filtr nebo ideálně bez zvuku, protože to bychom se dostali do slepé uličky.

Časem by ta korektnost v praxi mohla vypadat tak, že obránce se bude muset s úsměvem na rtech sám uhýbat útočníkovi z cesty :rock:

Sedím od lavičky hostí odhadem 25 metrů, ale často zcela zřetelně slyším nadávky směrem k rozhodčím, kteří velmi taktně ty invektivy přehlížejí a raději dělají, že nic neslyší. Např. takový pan Frühaf z hostující tlupy patří k té části nejzpovykanějších a nejsprostších, kteří k nám jezdí :wave:

Nebo takový třinecký Růžička, ten je snad promovaný sexuolog, protože z jeho úst, to je přehled všech pohlavních i nepohlavních orgánů :wave:
Neprehanej :)

Prostě flastr dostaneš za hanlivé označení etnické skupiny. Doba se vyvíjí a podle mne není na to potřeba manual na x stránek, jak píšeš. K tomu stačí vlastně jenom trimístné IQ, abys rozpoznal hranici, že “Cikán” už ne a Maďar” jesťe OK ….
“Čuráky” a Kundy” bych do toho vubec netahal, to je holt jinej paragraf…..

To, že Plukovnik Rada dostal penezitej trest je OK, délka trestu bez fotbalu by mela prijit až pri opakovaném jednání….

Ende šlus

Uprimne v Zohyho expresi byla nejvripnejsi ta první část jak parodoval to jeho “”ta ta ta ta”
Naposledy upravil(a) Dizzy dne 22 bře 2024 08:50, celkem upraveno 1 x.
PCE.MAN
Příspěvky: 1630
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Chlapi rozebíráte to tady hezky, ale už bych to nechal spát. "Ty Maďare" není žádná nadávka, natož rasistická. Je to nesmyslná pseudokauza.
Že nám titul nikdo nepřeje vidí každý. Ale skoro bych řekl, že je to pro nás výhoda. Pořád se všude omílalo, jak je úplně jasný, že my to musíme vyhrát. Vytvářelo to neustálý tlak na hráče, na trenéry, na všechny. Teď najednou všude slyšíme, že je jasný, že to musí vyhrát Sparta a že s Třincem je to předčasné finále. Nechme to tak.
Ať melou o Spartě, ať se jich na to pořád ptají a vykládají jim, že přece oni nás musí v pohodě porazit. Tím v nich spíš vypěstují pochybnosti. Pro mě je spíš otázka, jestli je opravdu tak jasný, že ve finále bude Sparta. Třinec je sakra těžký soupeř a nedivil bych se, kdyby ta série byla na sedm zápasů.
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

A není to jedno Kézr,mamrdi ze Zlodějova,Antoš,Koreis a jiní kokoti.Jsme Dynamo proti všem!!!
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 767
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 338 krát
Obdržel "To se mi líbí": 258 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Určitě by prospělo, kdyby se žurnalisti víc soustředili na fakta a místo věčnýho přehrabování kupy hnoje, z který by se na nás dalo něco nakydat, si pohlídali aspoň ty základní údaje.

Obrázek
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

"každý Maďar může za to, že je Maďar..." jsou autentická slova z pera klasika naší literatury Jaroslava Haška - pronesl je sapér Vodička. A tím bych to celé shrnul a ukončil.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Zajímá mne ve skutečnosti jen zítřejší duel a nic dalšího.

Očekávám mírně nervóznější zápas než poslední dva duely. :think:
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

PCE.MAN píše: 22 bře 2024 08:49 Chlapi rozebíráte to tady hezky, ale už bych to nechal spát. "Ty Maďare" není žádná nadávka, natož rasistická. Je to nesmyslná pseudokauza.
Že nám titul nikdo nepřeje vidí každý. Ale skoro bych řekl, že je to pro nás výhoda. Pořád se všude omílalo, jak je úplně jasný, že my to musíme vyhrát. Vytvářelo to neustálý tlak na hráče, na trenéry, na všechny. Teď najednou všude slyšíme, že je jasný, že to musí vyhrát Sparta a že s Třincem je to předčasné finále. Nechme to tak.
Ať melou o Spartě, ať se jich na to pořád ptají a vykládají jim, že přece oni nás musí v pohodě porazit. Tím v nich spíš vypěstují pochybnosti. Pro mě je spíš otázka, jestli je opravdu tak jasný, že ve finále bude Sparta. Třinec je sakra těžký soupeř a nedivil bych se, kdyby ta série byla na sedm zápasů.
Mně se to vyloženě líbí, jak korouhvičky otáčí. Teď fouknul sparťanskej vítr. Maličko se přitom pozapomíná, že porazili trochu jinej Liberec. Nebo spíš hodně jinej. Pešán tam teď zlepšoval mladý hráče, ze starých mu zbyli Derner s Birnerem, nakoupil pár cizinců a sympaticky vsadil na úplně nezkušený brankáře. Cenou za tuhle cestu bylo to, že je málem vyndala už Olomouc. V průběhu série se Spartou už odešli. Rozdíl byl pak velkej.

Mě pro změnu pobavil včera Hosták. Je na rozdíl od Antoše chytrej, umí formulovat věty a názory balit do hezkýho papíru. Včera tam spustil, jak ho mrzí, že Pardubice nehrají jako v základní části. Rozumím tomu, že by se mu líbilo, aby Perret a Klíma měli otevřenej prostor, ale taky on sám moc dobře ví, že to je přesně věc, kterou Zadina nechce, první zápas stačil. Ke cti Hostáka to i uznal.
Dizzy
Příspěvky: 3583
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

tomaso25 píše: 22 bře 2024 09:36 Mně se to vyloženě líbí, jak korouhvičky otáčí. Teď fouknul sparťanskej vítr. Maličko se přitom pozapomíná, že porazili trochu jinej Liberec. Nebo spíš hodně jinej. Pešán tam teď zlepšoval mladý hráče, ze starých mu zbyli Derner s Birnerem, nakoupil pár cizinců a sympaticky vsadil na úplně nezkušený brankáře. Cenou za tuhle cestu bylo to, že je málem vyndala už Olomouc. V průběhu série se Spartou už odešli. Rozdíl byl pak velkej.

Mě pro změnu pobavil včera Hosták. Je na rozdíl od Antoše chytrej, umí formulovat věty a názory balit do hezkýho papíru. Včera tam spustil, jak ho mrzí, že Pardubice nehrají jako v základní části. Rozumím tomu, že by se mu líbilo, aby Perret a Klíma měli otevřenej prostor, ale taky on sám moc dobře ví, že to je přesně věc, kterou Zadina nechce, první zápas stačil. Ke cti Hostáka to i uznal.
Souhlas. Ovšem včera se totálně odkopal ze své nestrannosti tím, že prohlásil: “Liberec “ Nám” ukradnul ze spádové oblasti z Vrchlabí Rychlovského.”

“Nám” tvl, to by nesvedl v přímým přenosu ani “náš” Dáda Klubofkinu….
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Muf píše: 22 bře 2024 08:08 V téhle hyperkorektní době by musela být snad i vydaná příručka, co lze a nelze, jenže ta by byla tak obsáhlá, že by to nikdo nepřečetl.

Asi bude nutné využít AI, případně v televizních přenosech použít filtr nebo ideálně bez zvuku, protože to bychom se dostali do slepé uličky.

Časem by ta korektnost v praxi mohla vypadat tak, že obránce se bude muset s úsměvem na rtech sám uhýbat útočníkovi z cesty :rock:

Sedím od lavičky hostí odhadem 25 metrů, ale často zcela zřetelně slyším nadávky směrem k rozhodčím, kteří velmi taktně ty invektivy přehlížejí a raději dělají, že nic neslyší. Např. takový pan Frühaf z hostující tlupy patří k té části nejzpovykanějších a nejsprostších, kteří k nám jezdí :wave:

Nebo takový třinecký Růžička, ten je snad promovaný sexuolog, protože z jeho úst, to je přehled všech pohlavních i nepohlavních orgánů :wave:
A nebo to nechat plynout :wave:

Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

WalkingDude píše: 22 bře 2024 08:41 Ten podcast je dobrej, vsichni ti mladsi kluci (Sara, Skvor, Sobotka, Vybiral) maji slusnej prehled a popisuji to fakt dobre, vecne a objektivne. Kdo rad posloucha o hokeji, tak neni o cem. Akorat Kezr si od lonska jede malinko antiPardubice no.
Přesně. Já to poslouchám hlavně kvůli těm jeho kolegům.. smutný je, že zrovna Kezr jim furt něco podsouvá a neustále jim skáče do řeči. S tím mě úplně sere, jak xkrat nenechá vůbec dokončit větu. Nemluvě o jeho počtu "jako" . No nic. Dost o něm.
Tesla a Devils
Uživatelský avatar
Ardy75
Příspěvky: 170
Registrován: 18 úno 2020 21:25
Dal "To se mi líbí": 79 krát
Obdržel "To se mi líbí": 35 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ardy75 »

WalkingDude píše: 22 bře 2024 08:41 Ten podcast je dobrej, vsichni ti mladsi kluci (Sara, Skvor, Sobotka, Vybiral) maji slusnej prehled a popisuji to fakt dobre, vecne a objektivne. Kdo rad posloucha o hokeji, tak neni o cem. Akorat Kezr si od lonska jede malinko antiPardubice no.
souhlasím že úroveň toho podcastu je dobrá, narozdíl o jiných. KLuci jsou v pohodě, názor mají za mne dobrý, p.Kézr je stará struktura a jeho prosazovaní svého názoru občas zní v podcastu hodně. Snaží se jim vnutit svůj pohled na určitou věc. Pardubice mu leží v žaludku i když se snaží posluchače přesvědčit, že jako rodák z Hradce je nestranný, toto dost často slýchám u Koreise, který tvrdí jak je objektivní... :pivko:
Žij tak,aby Ti v pekle bylo dobře
Dr.Dutošvarc
Příspěvky: 52
Registrován: 20 bře 2024 08:44
Dal "To se mi líbí": 47 krát
Obdržel "To se mi líbí": 16 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dr.Dutošvarc »

Tak dneska asi ať to Třinec ukončí,aby se mohli seřezat se Spartou v plné síle.. a Litvínov - Kometa ideálně to dotáhnout do prodloužení 7. zápasu!
:dance:
Celá jižní tribuna je červená a je bílá,
celá jižní tribuna křičí Dynamo!
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Když tak mě opravte, ale já si z minulých PO tak nějak pamatuji, že v brečení - tedy podávání podnětů DK vynikaly zejména dva kluby: Mechov a Liberec. To bylo snad každý zápas.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

To se mně líbí u nás. Žádný brečení, stěžování. Pravda, zatím ani nebyl důvod. Ale věřím, že to tak zůstane po celý playoff, že se budeme soustředit jen na sebe a nějaký martincoviny nebudeme řešit...
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Emil Havránek píše: 22 bře 2024 11:27 Když tak mě opravte, ale já si z minulých PO tak nějak pamatuji, že v brečení - tedy podávání podnětů DK vynikaly zejména dva kluby: Mechov a Liberec. To bylo snad každý zápas.
Přesně tak. O Kmondovi je dlouhodobě známé, že na disciplinarce snad i chrape. A svým ovečkam pak tvrdí, že to nedělá :)
mach
Příspěvky: 4385
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Prodám dva lístky na sezení sektor 108 řada 7 místo 14,15
Cena za nákup 450 Kč za kus
Pavel Litomysl
Příspěvky: 2
Registrován: 24 lis 2017 16:46
Dal "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pavel Litomysl »

mach píše: 22 bře 2024 12:12 Prodám dva lístky na sezení sektor 108 řada 7 místo 14,15
Cena za nákup 450 Kč za kus
Koupim
denyip
Příspěvky: 663
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Hradec je blizko k titulu!!!
Jak to ???
Do Pardubic je to jen 20 km !!!
:dance: :dance:
Odpovědět