Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Gulašovo zajímavý střídání...
speedmetal
Příspěvky: 1178
Registrován: 04 srp 2014 20:34
Bydliště: Nivnice
Obdržel "To se mi líbí": 111 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od speedmetal »

Rokytnice píše: 21 bře 2024 15:03 Ať dopadne tahle serie jakkoli, už s těma píčama není o čem . Místo toho, aby byli rádi, že mechov hraje celkem dobrej hokej, tak řvou jak pominutý, vraždí naše hráče za klávesnicí, brečí na rozhodčí, štěstí, nevím na co. Měli by s pokorou držet tlamy a děkovat nedůslednosti a vágnímu přístupu, že jim prakticky bezbolestně prošlel dopingový skandál A užívat si situace, že nejsou ve sračkách až po uši. Místo toho řádí na všech frontách jak úplný bezmozci. Jo a perou se s holkama. 😉. Fakt, už jsem to jednou psal, ať táhnou doprdele, k ničemu nebyli. , k ničemu nejsou a nikdy ani nebudou. No a my si zatím můžeme dát anketu, který klub v české extralize jsou největší kokoti s proč zrovna hradec?
:goodpost:
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5847
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

"ty zoufalej cikáne" = stopka na 8 měsíců a 80 tisíc pokuty... LFA se posrala...
FOGLIK
Příspěvky: 5274
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 823 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

tau píše: 21 bře 2024 18:00 "ty zoufalej cikáne" = stopka na 8 měsíců a 80 tisíc pokuty... LFA se posrala...
Když vysílali most, jak byli hrdý :)
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3376
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 582 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

tau píše: 21 bře 2024 18:00 "ty zoufalej cikáne" = stopka na 8 měsíců a 80 tisíc pokuty... LFA se posrala...
Když se nad tím člověk tak zamyslí, tak Zohy klidně mohl se svým "Nauč se česky Maďare" způsobit mezinárodní konflikt.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... kdyby měl někdo navíc aspoň lístek na sobotu, napište mi soukromou zprávu, díky :)
.... #zadynamo
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1121 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

tau píše: 21 bře 2024 18:00 "ty zoufalej cikáne" = stopka na 8 měsíců a 80 tisíc pokuty... LFA se posrala...
Tahle přehnaná korektnost naši společnost jednou bude mrzet..

Fakt šílené, co se do lidí i přes média tlačí. A to jsme asi ještě dost pozadu.. :-(
Skrivy395
Příspěvky: 170
Registrován: 26 zář 2021 18:14
Dal "To se mi líbí": 1052 krát
Obdržel "To se mi líbí": 70 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Skrivy395 »

Sweník píše: 21 bře 2024 18:51 Tahle přehnaná korektnost naši společnost jednou bude mrzet..

Fakt šílené, co se do lidí i přes média tlačí. A to jsme asi ještě dost pozadu.. :-(
U nás jsme na tom ještě docela dobře. Stačí se podívat co se děje v USA, tam se jim ta hyper korektnost solidně vymkla...
Společně proti všem!
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 837 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

masak píše: 21 bře 2024 16:26 netahejte to fakt sem, lezte si tam, pokochejte se, pohonte, ale ja to tady cist nechci. Predem di
Tohle neni z zadnyho fora.. To se resilo letos v ZC
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Mě teda připadá, po zápase Lit-Brno že ať dostaneme kohokoliv z těch dvou, měli bysme zkušeně ovládnout serii...
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Jirka. píše: 21 bře 2024 20:16 Mě teda připadá, po zápase Lit-Brno že ať dostaneme kohokoliv z těch dvou, měli bysme zkušeně ovládnout serii...
Ještě tam nejsme :nene:
Tesla a Devils
in-spyder
Příspěvky: 1751
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Hokej

Příspěvek od in-spyder »

K té hyperkorektnosti si poslechněte poslední Za mantinelem. Vlastně jsem chvilku přemýšlel jestli to Kezr a ten druhy mysli vážně, nebo je to nějaká recese, ale asi to vážně myslel, nejen kritika “Maďara”, ale dokonce i vykouzlil kritiku na to, jak se Zohorna dívá. To by snad ani Špryňar nevypustil …


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 607 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Po přečtení rozhovoru se Šimíčkem ne napadlo:

Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 837 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

in-spyder píše: 21 bře 2024 20:34 K té hyperkorektnosti si poslechněte poslední Za mantinelem. Vlastně jsem chvilku přemýšlel jestli to Kezr a ten druhy mysli vážně, nebo je to nějaká recese, ale asi to vážně myslel, nejen kritika “Maďara”, ale dokonce i vykouzlil kritiku na to, jak se Zohorna dívá. To by snad ani Špryňar nevypustil …


Sent from my iPhone using Tapatalk
Taky mam pocit ze Kezr uz to ani neskryva ze nas nema rad. To mu nezazlivam. Ale sere me s tim jak je podle nej strasne nestastne ted nejak "po letech" trestat Hradec za doping. A dopovat a ovlivnovat serie je stastne?
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1121 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

WalkingDude píše: 21 bře 2024 21:16 Taky mam pocit ze Kezr uz to ani neskryva ze nas nema rad. To mu nezazlivam. Ale sere me s tim jak je podle nej strasne nestastne ted nejak "po letech" trestat Hradec za doping. A dopovat a ovlivnovat serie je stastne?
Hyperkorektnost je průšvih. A tenhle rádoby spravedlnopisec se v tom přímo vyžívá. Mimochodem on je z HK, nebo ne?

Pokud ne, tak se omlouvám.
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 767
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 338 krát
Obdržel "To se mi líbí": 258 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

in-spyder píše: 21 bře 2024 20:34 K té hyperkorektnosti si poslechněte poslední Za mantinelem. Vlastně jsem chvilku přemýšlel jestli to Kezr a ten druhy mysli vážně, nebo je to nějaká recese, ale asi to vážně myslel, nejen kritika “Maďara”, ale dokonce i vykouzlil kritiku na to, jak se Zohorna dívá. To by snad ani Špryňar nevypustil …
Sorry jako, ale nechtělo se mi úplně věřit, že by chlap, kterej píše o hokeji přes třicet let, takhle zdegeneroval. Jinak si tu hlášku, že úplně nejvíc ho sebrala "ta posměvačnost v očích, která tam byla," vysvětlit nedokážu.
Tož jestli Žongl dostal 8 měsíců, Zohymu bych vyměřil aspoň dvakrát doživotí. Hokej si rozvracet nedáme!
FOGLIK
Příspěvky: 5274
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 823 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Borek píše: 21 bře 2024 22:23 Sorry jako, ale nechtělo se mi úplně věřit, že by chlap, kterej píše o hokeji přes třicet let, takhle zdegeneroval. Jinak si tu hlášku, že úplně nejvíc ho sebrala "ta posměvačnost v očích, která tam byla," vysvětlit nedokážu.
Tož jestli Žongl dostal 8 měsíců, Zohymu bych vyměřil aspoň dvakrát doživotí. Hokej si rozvracet nedáme!
A k tomu jen úplně ne štastná reakce Okuliara :) To je teda ocas. Nemá o čem mluvit.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

in-spyder píše: 21 bře 2024 20:34 K té hyperkorektnosti si poslechněte poslední Za mantinelem. Vlastně jsem chvilku přemýšlel jestli to Kezr a ten druhy mysli vážně, nebo je to nějaká recese, ale asi to vážně myslel, nejen kritika “Maďara”, ale dokonce i vykouzlil kritiku na to, jak se Zohorna dívá. To by snad ani Špryňar nevypustil …

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ať jde kézr do prdele a vzpomene si na svý mládí...
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

WalkingDude píše: 21 bře 2024 21:16 Taky mam pocit ze Kezr uz to ani neskryva ze nas nema rad. To mu nezazlivam. Ale sere me s tim jak je podle nej strasne nestastne ted nejak "po letech" trestat Hradec za doping. A dopovat a ovlivnovat serie je stastne?
Od Kmoníčka jsme slyšeli jen já já já , my my my... jsme obět, přece nezahodíme celosezonní snažení kvůli jednomu doplňku stravy.. Ale že jí zahodil Vítkovicím, to už pomlčí.. Nečekám že by se někdy chtěl za celej klub omlouvat...

"Zloději šál a licencí..."
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

acrylic píše: 21 bře 2024 20:29 Ještě tam nejsme :nene:
no jo já vím, pokud.... ale fakt si prostě nedovedu ani v nejmenším představit že bychom neměli postoupit... Koukal jsem na Tipsport mimochodem, a tam je momentálně kurz Sparty na titul 3,10 ačkoliv už jsou v semifinále.. A na nás "jen" 1,88 a ještě tam nejsme..Na naše finále 1,18..Asi se nám fakt hodně věří, i vzhledem k možnému našemu soupeři a možnému soupeři Sparty.. Na Třinec kurz 5..
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Teď jsem četl článek se Šimíčkem, a tvl...nestačím se divit, on vytahuje věci z kabiny? Nemělo by to zůstat uvnitř týmu a navíc vše hází na Miloše Holaně...slušná špína....takový chování se mi nelíbí...o to víc si cením pana Dědka, že na VV nic neřekl...fůj takový hnus...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Sweník píše: 21 bře 2024 22:22 Hyperkorektnost je průšvih. A tenhle rádoby spravedlnopisec se v tom přímo vyžívá. Mimochodem on je z HK, nebo ne?

Pokud ne, tak se omlouvám.
Je. Xkrat se v těch jeho podcastech "chlubil" , jak je rodák z Hradce a v tom jeho poslední preview se ani netajil tím, že jim fandí. A už v minulosti jsem si všiml, že nevynechá jedinou příležitost, jak do nás zajet.
Tesla a Devils
FOGLIK
Příspěvky: 5274
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 823 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

acrylic píše: 22 bře 2024 07:10 Je. Xkrat se v těch jeho podcastech "chlubil" , jak je rodák z Hradce a v tom jeho poslední preview se ani netajil tím, že jim fandí. A už v minulosti jsem si všiml, že nevynechá jedinou příležitost, jak do nás zajet.
Hlavně , teď v podstatě mediální tlak na Ujčíka, ať s tím něco dělá, Hyka, Zohy....
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Georgre píše: 22 bře 2024 06:16 Teď jsem četl článek se Šimíčkem, a tvl...nestačím se divit, on vytahuje věci z kabiny? Nemělo by to zůstat uvnitř týmu a navíc vše hází na Miloše Holaně...slušná špína....takový chování se mi nelíbí...o to víc si cením pana Dědka, že na VV nic neřekl...fůj takový hnus...
Naopak jsem za takový rozhovor rád. Neřekl tam dle mne nic špatného jen popsal stav. U všech sporů jsou vždy dvě strany, že ve Vítkovicích nebyla dobrá nálada bylo všem jasné už od začátku sezóny.

Zde často vyzdvihovaný Holaň má také svoje mouchy a někteří hráči, kteří zde působili během letního tryoutu pod jeho vedením by k tomuto tématu měli co říct. :whistle:

Na druhou stranu mít v týmu kombinaci Lakatoš, Mueller a soupisku doplňovat zběsile cizinci, to za mne ani jinak nemohlo dopadnout.
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2379
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 185 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Grimley »

Ať jdou do prdele :) na hřišti se řekne tolik věcí, že hláška “nauč se česky, Maďare” je naprosto nevinná, nevím kdo se tu o co pokouší, ale je to trapný už …. Vyvolat aféru za každou cenu, fakt banda čuráků
Pardubice ole
Odpovědět