Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Holly833 píše: 20 bře 2024 20:56
Hlavne Willda musi dostat jeste min golu nez dneska. Tohle je kurva playoff tak me neserte s nejakou matematikou :whistle:
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2380
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 186 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Grimley »

mirkaa píše: 20 bře 2024 21:21 Tak výhra je doma.. Je jedno jak.. Je tam.. Je základ se prokousat přes tuhle s.račku..chybi kousek.. :pivko: Nikde jsem nic necetla.Kdo jim to prohrál dneska?? Rozhodčí, štěstí? Kdo. Má dneska vedle černého Petra?
Hele lidska zumpa, spodina a totalni lidsky dno uz zas ukoncujou karieru nasim hracum (prej a bude ti prano - nastesti takhle nasrano v hlavach tam maj jen ti nejvetsi chudaci) a jinak klasika… rozhodci co piskl faul 5 vterin pred koncem asi nejak ovlivnil zapas….ale ze to melo bejt 0:2 uz samozrejme ticho po pesine…

Vetsina tech dezolatu z Mechova je k smichu, par jich je k placi a najde se i par tech, kterejch je cloveku lito, ze fandej klubu, kterymu fandi tolik curaku a frustratu …..
Pardubice ole
OnPce
Příspěvky: 267
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

Souhlas, třetí bod je doma a kluci už tuší, co na ně platí. Ale Houdka bych už na střídačku posadil.
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Zatím teda zvládá Hradec hrát s námi opticky vyrovnané zápasy. Neumí je ale rozhodovat. Nepočítám to, ale pocitově to může být i díky tomu, že prostě máme více šancí. Za mě cajk. :)
Věřím, že už musí být hodně nahlodaní a Zohy je fakt virtuoz. Doufám, že ještě pár let odkroutí. Na jeho hokejovou nedbalou eleganci se hezky kouká.
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1708
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 79 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Hokej hroznej. Vyckavani me neba. Je co zlepsovat. V sobotu je snad zariznem.
Vždy jen Dynamo!
Patin
Příspěvky: 98
Registrován: 08 zář 2019 23:21
Dal "To se mi líbí": 26 krát
Obdržel "To se mi líbí": 7 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Patin »

Nase hra se mi dnes nelibila, meli jsme dost stesti..tohle nabidnout Sparte, tak nas prejede, protoze ta by ty sance promenila. Dnes famozni Wilda, perfektni bloky v obrane, ale ten pohyb a presilovky, to je katastrofa. Hradec hraje presne to, co nam vubec nevoni, velice rychly pohyb, minimum casu na rozehravku, nastesti nemaji snajpra, co by to trestal. Musime to v sobotu ukoncit, at se vic netrapime. Verim, ze s jinym souperem nas hokej bude uplne jiny. Doma to nebude nic jednoducheho, musime si pomoct v presilovkach.
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Patin píše: 20 bře 2024 21:38 Nase hra se mi dnes nelibila, meli jsme dost stesti..tohle nabidnout Sparte, tak nas prejede, protoze ta by ty sance promenila. Dnes famozni Wilda, perfektni bloky v obrane, ale ten pohyb a presilovky, to je katastrofa. Hradec hraje presne to, co nam vubec nevoni, velice rychly pohyb, minimum casu na rozehravku, nastesti nemaji snajpra, co by to trestal. Musime to v sobotu ukoncit, at se vic netrapime. Verim, ze s jinym souperem nas hokej bude uplne jiny. Doma to nebude nic jednoducheho, musime si pomoct v presilovkach.
Se Spartou a jejich hrou by to vypadalo úplně jinak, to se nedá vůbec srovnávat..
Tesla a Devils
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2067
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3690 krát
Obdržel "To se mi líbí": 491 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

WalkingDude píše: 20 bře 2024 21:29 Hlavne Willda musi dostat jeste min golu nez dneska. Tohle je kurva playoff tak me neserte s nejakou matematikou :whistle:
😁
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Dotaz pro místní: nejdou náhodou v Pardubicích už povodně?
Někdy je to rychlejší než sračka. Měla by se někde u Sezemic pro jistotu vybudovat přehrada.
Peh
Příspěvky: 75
Registrován: 25 led 2024 18:55
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Peh »

Peh píše: 06 úno 2024 08:35 Zohy bude v playoff presne ten hrac, jakyho by chtel kazdy tym. Bude otravovat na brankovisti, popichovat soupere, hrat oslabeni, vyhravat buly atd. Ze ted je trosku jakoby mimo me nevadi, odpocne si a na hlavni cast sezony bude pripraven, to jsem si jisty. Na kanadske body a goly tady mame jine hrace, on svoji roli splni stoprocentne. Trochu bych ho prirovnal k Vranovi z Trince. Nedavno mel taky na starost body, ted plni tu roli co jsem popisoval vyse.
Prispevek ze zacatku unora, kdyz jste ho nekteri vyhazovali do Chrudimi 😝😝😝
Uživatelský avatar
Eddie
Příspěvky: 135
Registrován: 30 kvě 2017 10:12
Bydliště: náplava do Pardubic
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 17 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Eddie »

Emil Havránek píše: 20 bře 2024 21:48 Dotaz pro místní: nejdou náhodou v Pardubicích už povodně?
Někdy je to rychlejší než sračka. Měla by se někde u Sezemic pro jistotu vybudovat přehrada.
Netusim. Karlovina je u Chrudimky 😂 ale kdyz sem 15 minut po zapase odchazel z knajpy na Zavodu miru, tak hladina byla jeste v poradku 😂
THC Doufame Pardubice
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Tomáš Martinec (Hradec Králové): „......Chtěl bych také dnes ocenit poprvé v sérii výborný výkon rozhodčích.“
To jsem asi viděl jinej zápas.....🤔
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 768
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 338 krát
Obdržel "To se mi líbí": 261 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Wilda navázal na včerejší výkon, až na jednu dvě výjimky co nečapnul, to kontrolovaně vyrazil a tuším za těch sedm hradeckejch třetin nebyl snad ani jednou mimo pozici. Důvěru teď splácí měrou vrchovatou. Stejně důležitým faktorem byla nezměrná obětavost a bojovnost. OK, mělo by to bejt samozřejmostí, ale ne vždycky tomu tak je. Dneska na 100%. Vepředu se taky něco urodilo, ne že ne, produktivitu ale zlepšíme asi až s lepším soupeřem. Nepochybuju, že proměníme hned první mečbol.
S respektem k našim klukům a odvedenýmu výkonu ale za zákrok večera považuju ten Kikův blok Pánikovy gólovky...

Obrázek
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Sali67 píše: 20 bře 2024 21:58 Tomáš Martinec (Hradec Králové): „......Chtěl bych také dnes ocenit poprvé v sérii výborný výkon rozhodčích.“
To jsem asi viděl jinej zápas.....🤔
Proč? Podle mě to zvládají celkem dobře. V každém zápase nějaké chyby byly, ale nic super zásadního. Že někdo brečí je jeho problém. Martinec se od začátku série chová jako kokot a i za tenhle komentář by měl dostat pokutu. K výkonu rozhodčích se nemá co vyjadřovat. Možná to neví, ale dělá kouče a fakt není v komisi pro hodnocení sudích.
mirkaa
Příspěvky: 49
Registrován: 30 říj 2021 10:55
Dal "To se mi líbí": 9 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mirkaa »

Patin píše: 20 bře 2024 21:38 Nase hra se mi dnes nelibila, meli jsme dost stesti..tohle nabidnout Sparte, tak nas prejede, protoze ta by ty sance promenila. Dnes famozni Wilda, perfektni bloky v obrane, ale ten pohyb a presilovky, to je katastrofa. Hradec hraje presne to, co nam vubec nevoni, velice rychly pohyb, minimum casu na rozehravku, nastesti nemaji snajpra, co by to trestal. Musime to v sobotu ukoncit, at se vic netrapime. Verim, ze s jinym souperem nas hokej bude uplne jiny. Doma to nebude nic jednoducheho, musime si pomoct v presilovkach.
Jenže se Spartou by se hrál hokej... Tohle nás čeká ještě jednou pokud postoupime a potkame Třinec... Ale bude tam rozdíl.. Ty tam tu jed z chybu potrestaji.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3162
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Sali67 píše: 20 bře 2024 21:58 Tomáš Martinec (Hradec Králové): „......Chtěl bych také dnes ocenit poprvé v sérii výborný výkon rozhodčích.“
To jsem asi viděl jinej zápas.....🤔
To řekl? Pokud znám dobře pravidla, tak by mělo následovat dalších 10K pokuty :D :D :D
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
VojtaS
Příspěvky: 133
Registrován: 17 črc 2016 01:11
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od VojtaS »

To těžko , jedině snad ve finále pokud se tam my a on dostaneme...
vh9913
Příspěvky: 404
Registrován: 05 kvě 2019 18:02
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 32 krát

Re: Hokej

Příspěvek od vh9913 »

Chlapi, pripominam se. Shanim dve vstupenky na sezeni na sobotu. Uz jsem takhle uspel na prvni zapas, snad se postesti a sezenu i na sobotu. Diky moc!
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3162
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Borek píše: 20 bře 2024 22:06 Wilda navázal na včerejší výkon, až na jednu dvě výjimky co nečapnul, to kontrolovaně vyrazil a tuším za těch sedm hradeckejch třetin nebyl snad ani jednou mimo pozici. Důvěru teď splácí měrou vrchovatou. Stejně důležitým faktorem byla nezměrná obětavost a bojovnost. OK, mělo by to bejt samozřejmostí, ale ne vždycky tomu tak je. Dneska na 100%. Vepředu se taky něco urodilo, ne že ne, produktivitu ale zlepšíme asi až s lepším soupeřem. Nepochybuju, že proměníme hned první mečbol.
S respektem k našim klukům a odvedenýmu výkonu ale za zákrok večera považuju ten Kikův blok Pánikovy gólovky...

Obrázek
Si tak říkám, jestli to neměl být technickej gól 😄🤣 chudák Pánik.
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
mirkaa
Příspěvky: 49
Registrován: 30 říj 2021 10:55
Dal "To se mi líbí": 9 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mirkaa »

Co je víc.. Zouhy a jeho nauč se český... A nebo Tonda a jeho slzy :-)
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Ufff, za dnešní výhru jsem obrovsky šťastnej.

V sobotu opět budu fandit u TV, tak snad to dopadne 🙂
Obrázek Za Dynamo!
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Já jsem teda stejně přesvědčenej, že měl dnes chytat Pavlát. Vychytal by kulatější nulu a obránci by určitě nemuseli blokovat tolik střel. V sobotu bych ho určitě dal do branky...
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Hmm, tak to má Martinec za dalších 10 klacků...
Odpovědět