Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Danik23
Příspěvky: 728
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 215 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Za me jak jsem psal jiz vcera, cekam, ze dojde k nejakemu oziveni, cekam nejakou reakci od trenerskeho stabu po pravde, dle me je tohle presne ta doba, kdy by M. zadina mel ukazat, ze tam neni omylem, HK je dle me lepsim a lepe pripravenym teamem v probihajici serii (doufam zatim), byt to nekdo muze bagatelizovat kvalitou jejich sanci, ci streleckych pozici, alespon dle meho nazoru, my bychom v techto rozborech doted neobstali vubec, ten pasivni hokej a predvadena hra nam vubec nesedi, jedine co kvituji je fakt, ze jsme dramaticky zvedli ve 3 zapase disciplinu, HK casto na trestne, ale styl nasich presilovek je v soucastne serii, pohlidat Perreta nebo Pavlika, aby se nedostali do samostatneho uniku, opravdu velka bida...
snad bude ok Vondrc, vcera se tam nepekne zhoupnul na koleni..
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

jimmypop píše: 19 bře 2024 23:17 naše výhry bych se nebál označit jednoznačným štítkem "velmi šťastné"
Třinec má štítek "velmi šťastné" na čtyřech mistrovských pohárech....
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

WalkingDude píše: 20 bře 2024 10:31 Souhlas ze Willda se chytnul. Prvni zapas nic navic, od druheho nas drzi a kdykoliv neco smrdi tak nemam ten vnitrni pocit ze je to v prdeli, protoze je tam. Soustredenej. Dobra prace. Obrana taky od druheho zamakala. Tlaci nas bota v utoku (a presilovkach)
První zápas nic navíc? Dva na jednoho ještě za stavu 0:0, tři chycené nájezdy v naší přesilovce ve třetí třetině snad nemá cenu komentovat a těch průletů naší obranou tam bylo víc....
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Dnes očekávám výkon hodný Dynama... Útočná hra se musí změnit nemáme šance... Chce to Paříka zasypat všechno vyráží před sebe
🔴⚪
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8628
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1210 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

pepa píše: 20 bře 2024 11:30 Třinec má štítek "velmi šťastné" na čtyřech mistrovských pohárech....
přesně. Haluz a totální nahoda 4x🏆 v řadě. 🤦🏼‍♂️
karfi
Příspěvky: 121
Registrován: 05 srp 2014 22:45
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od karfi »

Nepanikařil bych. Z pohledu fanouška to ideální není, ale nevíme, jakou mají taktiku. Včera si to Mechov možná o malinko víc zasloužil, měli tam břevno v 1.třetině, pak víc závarů při přesilovkách. Ale kdyby Kaut nebo Sedlák svůj nájezd zakončili do poloprázdné brány, tak se tu chválíme za účelnou taktiku. Dnes další pokus. I Třinec s nima loni hrál 4:2.
Zjevně se snažíme hrát zodpovědně odzadu a nechat je bláznit a lítat, pak na ně zatlačit, skórovat a zase se stáhnout. Pokud bychom lítali s nima, tak nám budou ujíždět, protože typologicky na ten styl mají vhodnější hráče a navíc se naši vyšťaví. Do 3.třetiny jsme šli pravděpodobně s tím, že to rozhodnem a dobráníme, bohužel jsme propadli. Pak jsme měli hoňku aspoň srovnat.
Do kasy nesahat určitě, leda by si Will řekl o odpočinek, čemuž nevěřím. Ale zkušeností s play-off má mnohem víc, chytá dobře, jistě.
Jestli by pomohlo oživení 3. lajny třeba výměnou Musila za Bambuse nevím, ale asi bychom oslabili na vhazování, posílili v provokacích.
Přesilovky by to vymyslet chtělo jinak, ale mam obavu, že s tím si nikdo rady neví. Loni to bylo tragický, letos asi Varaďa řešení našel, ale Martinec to přečetl a zatím jsme nevymysleli nic proti. Osobně bych to zjednodušil, na modrou postavil 2 borce s ostrou střelou zápěstím a rychlými bruslařskými starty (Kaut, Hájek?, Čerešňák?), kteří by to házeli před brankoviště buldokům (Vondráček, Poulíček, Sedlák) a případně chytali brejky, když by trefili blok.

Poznámka k přenosu - nepochopil jsem vyzdvihování historického rekordu v počtu minut v zápase drženého McCormackem. To si nepamatují, díky čemu byl schopen takovou porci v takové intenzitě odehrát?
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

pepa píše: 20 bře 2024 11:39 První zápas nic navíc? Dva na jednoho ještě za stavu 0:0, tři chycené nájezdy v naší přesilovce ve třetí třetině snad nemá cenu komentovat a těch průletů naší obranou tam bylo víc....
Ano to jsem zapomnel. Ty najezdy tam byly. Willda v pohode
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

karfi píše: 20 bře 2024 12:07 Nepanikařil bych. Z pohledu fanouška to ideální není, ale nevíme, jakou mají taktiku. Včera si to Mechov možná o malinko víc zasloužil, měli tam
Poznámka k přenosu - nepochopil jsem vyzdvihování historického rekordu v počtu minut v zápase drženého McCormackem. To si nepamatují, díky čemu byl schopen takovou porci v takové intenzitě odehrát?
Přesně z tohoto se mi chce zvracet dost často. Vyzdvihovat Klímu jako jejich nejlepšího střelce loňského play-off , teď velebit tohodle McMesomorpha. Kdyby o nich aspoň mlčeli když už nejsou schopni říct na rovinu, že jsou to podvodníci.
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 435 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Danik23 píše: 20 bře 2024 11:09 Za me jak jsem psal jiz vcera, cekam, ze dojde k nejakemu oziveni, cekam nejakou reakci od trenerskeho stabu po pravde, dle me je tohle presne ta doba, kdy by M. zadina mel ukazat, ze tam neni omylem, HK je dle me lepsim a lepe pripravenym teamem v probihajici serii (doufam zatim), byt to nekdo muze bagatelizovat kvalitou jejich sanci, ci streleckych pozici, alespon dle meho nazoru, my bychom v techto rozborech doted neobstali vubec, ten pasivni hokej a predvadena hra nam vubec nesedi, jedine co kvituji je fakt, ze jsme dramaticky zvedli ve 3 zapase disciplinu, HK casto na trestne, ale styl nasich presilovek je v soucastne serii, pohlidat Perreta nebo Pavlika, aby se nedostali do samostatneho uniku, opravdu velka bida...
snad bude ok Vondrc, vcera se tam nepekne zhoupnul na koleni..
Žádné velké harakiri bych nedělal. Ale něco jako třeba vyndat Adama Musila z garáže a zaparkovat do kanclu na přesilovku by možná zkusit šlo..
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

pepa píše: 20 bře 2024 12:28 Přesně z tohoto se mi chce zvracet dost často. Vyzdvihovat Klímu jako jejich nejlepšího střelce loňského play-off , teď velebit tohodle McMesomorpha. Kdyby o nich aspoň mlčeli když už nejsou schopni říct na rovinu, že jsou to podvodníci.
Nene :nene: podle Zamazala byli Ti chudáci kontaminováni :wave:
Danik23
Příspěvky: 728
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 215 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

lucas003 píše: 20 bře 2024 12:44 Žádné velké harakiri bych nedělal. Ale něco jako třeba vyndat Adama Musila z garáže a zaparkovat do kanclu na přesilovku by možná zkusit šlo..
Ja s Tebou souhlasim, nemyslel jsem ted vse prekopat, ani omylem, stejne tak Will drzi, tak at chyta dokud mu nejaky zapas opravdu nevyjde (nechci nic privolavat), ale je tu Bambus, Reka pripadne mladaci, tak mensi oziveni muze jen pomoci, kde se to primo nabizi, je presilovka, maji ji vylozene prectenou a furt to v klidu davaj ven, tam proste cekam invenci stabu...
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Třetí útok se celkem trápí herně tři praváci spíš silový útočníci... Chybí tam někdo s dobrým pohybem ale myslím si že sestava bude stejná dnes
Jediný co mě napadlo
Kaut, Sedlák, Paulovic
Kousal, Zohorna, Radil
Hyka, Musil, Pánik
Vondráček, Poulíček, Mandát
Trochu rozložit síly
🔴⚪
vh9913
Příspěvky: 403
Registrován: 05 kvě 2019 18:02
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 32 krát

Re: Hokej

Příspěvek od vh9913 »

Ahoj, koupim dva listky na sezeni na sobotu.

Kdyby nahodou nekdo mel, bych bych rad.

Diky, 777 976 073
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Po včerejším zápase dnes bude logicky únava, samozřejmě u obou týmů.
Teď je otázka, zda po prohře něco lehce nezměnit.
Nechal bych dnes Willdu, který včera opět podal výborný výkon, odpočinout.
Je taky otázkou, zda to má Záďa dobře zprocesované a zda by to Willda nevzal jako ukázání prstem, kdo za včerejší prohru může.

S třetí lajnou souhlas. To čtvrtá je pro změnu radost. Ti makají jak čerti.
Další zápas to může být jinak. Však i proklínaní důchodci z druhé lajny hrají super, přitom vzpomeňme, jak tu dostávali naloženo. Zohy je suprovej, toho mají Mešuges pořádně pod kůží.
Nájezdy jsou loterie, na druhou stranu první dva zápasy byla klika u nás.
V první lajně mi příjde, že to chtějí kluci urvat samostatně, čekám víc souhry ve prospěch týmu.

Dnes je superdůležitý zápas. Pokud vyhrajeme, tak už to nepustíme.
Tesla
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

jimmypop píše: 20 bře 2024 07:43 Muska v PO hraje, jo? Neviditelnej
Ale v oslabení hraje dobře, to je mu třeba neupírat, tam je jeho pozice
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

mach píše: 20 bře 2024 08:30 Hmm negramoti z Mechova
Na ženský si dovolujou pořád, sráči, to není rozhodně poprvý
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Dizzy píše: 20 bře 2024 08:39 Dyt Willém chytal excelentne, neblazbete :)
ale jde o to, že může být unavenej... Proč nezkusit Pavláta? zatim ani v jednom zápase nezklamal.. A vůbec, trochu jsem čekal, že se o zápasovou porci kluci podělí. Kdyby hned na začátku serie byly srozumněni s tím že vždy jeden zápas odchytá Wilda a ten druhý hned v dalším dni Dominik, věřím že by s tím nikdo neměl problém... Včera už mě Pavlát na střídačce připadal trochu vypruzenej....
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
JirkaPCE
Příspěvky: 3596
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

stará hokejka píše: 20 bře 2024 10:58 Nedivme se, že už neuvidíme ofenzivní závody jako v prvním utkání, což bývá běžné.
Už se hraje playoff styl ala Třinec. Tolik k naší hře.
Tak v prodloužení když měli na vlastní polovině puk, měl asi kdokoli zákaz jezdit za červenou. Už v základní části bylo vidět, že přílišná pasivita nám nesedí a s tímhle přístupem si šance vytvoříme těžko. Samozřejmě, mohli jsme vyhrát nájezdy a bylo by v podstatě po sérii, ale když dáme přes dvě stě gólů, tak je jasně vidět, kde je naše největší síla.
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Loni jsme Třinec přehrávali, ale oni vyhráli přesně stylem, jaký jsme hráli včera. To rozestavení 4-1, bojovalo se jen po mantinelech, šanci minimum, spíše boj. Problém včera byly přesilovky, tak jeden dat, oni by více nedali.

Samozřejmě je otázka jestli na to nejit stylem jako v základní části a ne tímhle Třinec/Varaďa/Zadina styl, ty hráči ho zvládají, ale nevoní jim a důsledek toho mohou být i ty mizerný presilovky.

Však jsme to viděli na začátku třetí třetiny, kdy jsme se vrátili k základní části a Hradec nevěděl kde má hlavu. Leč bohužel dali z první šance nahoďáka.

Já bych povolil uzdy, ale kdo jsem já …


Sent from my iPhone using Tapatalk
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Do kasy bych vůbec nechmatal. Pokud Will neřekne trenérům, že je unavený nebo zraněný, tak k tomu přece není jediný důvod. Chytá výborně, tým je na něj zvyklý. Pokud chce někdo dát mužstvu impuls, musí vymyslet něco jiného. Řešit před dnešním utkáním post brankáře Fakt nevidím důvod.
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 435 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Lidi neblázněte. Měnit gólmana v průběhu série, když dostal 2 a 1 gol teď je fakt slušný nesmysl...
Stingy
Příspěvky: 176
Registrován: 20 lis 2019 11:00
Dal "To se mi líbí": 214 krát
Obdržel "To se mi líbí": 48 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stingy »

Taky jsem názoru, že gólmany neměnit. Na odpočívání není vhodný čas. A ani toho Říčku bych do sestavy nevracel, pokud se někdo nezranil. On není vhodný typ hráče do soubojů u mantinelu a ani rychlostní typ. Možná jako náhradník na přesilovku? Ale i to nevím, kdy mu naposledy sedlo :)
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Jirka. píše: 20 bře 2024 13:38 Včera už mě Pavlát na střídačce připadal trochu vypruzenej....
Jako sorry, ale Pavlát sem přišel jako dvojka do konce sezóny, respektive na PO. Nemá co bejt vypruzenej. Pokud se Willdovi nepřestane dařit nebo pokud se nezraní, tak se Pavlát do kasy prostě nepodívá. To je dle mě holej fakt a takto je s tím nepochybně srozuměn i Pavlát. Navíc Zadina zjevně není fanda to nějakýho zběsilýho mixování v průběhu zápasu, takže ho asi nepošle ani na nájezdy, to by si o to Willda musel říct, že se necejti... Nějaký fantasmagorie o tom jak Pavlát přechytá Willdu a bude v PO jednička, od začátku tlačili výhradně odborníci typu Antoš a jemu podobní . Z klubu jde od začátku jasná linka, kdo je tady No1...
JirkaPCE
Příspěvky: 3596
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Asi je to trochu riziko, kdyby přišlo v průběhu zápasu nějaké zranění v obraně, ale Říčku bych do sestavy na pozici třináctého útočníka a do přesilovek dal. Ano většinu gólů z nich dal letos v první polovině sezóny, ale i tak je to pořád tak dvakrát tolik co Paulovič za celé ty roky tady.
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 435 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

JirkaPCE píše: 20 bře 2024 14:18 Asi je to trochu riziko, kdyby přišlo v průběhu zápasu nějaké zranění v obraně, ale Říčku bych do sestavy na pozici třináctého útočníka a do přesilovek dal. Ano většinu gólů z nich dal letos v první polovině sezóny, ale i tak je to pořád tak dvakrát tolik co Paulovič za celé ty roky tady.
Jo tenhle krok je taky na zvážení. Jenže nám by se klasicky na začátku zápasu zranil bek..
Odpovědět