Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1708
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 79 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

dneska přežít oslabení a udeřit.
Dvojité oslabení na naší straně bude.
Vždy jen Dynamo!
Bob1900
Příspěvky: 546
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

Antoš je manipulativni kokot, co neumí překládat směrem dozadu. Hezký den.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Anty to má těžký. Všemožných glosátoru, podcasteru a dalších samozvaných odborníků se teď vyrojila celá řada a je těžké se udržet v hlavním stádu. Proto je třeba být víc a víc kontroverzní a je-li tomu třeba, i povídat větší a větší sračky 🤷 Když je člověk čte nebo poslouchá delší dobu, tak nějaká názorová konzistentnost tam obvykle chybí, ale názor je vždy pevnej a jednoznačnej 😁
denyip
Příspěvky: 664
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Dnes už muže hrat Houdek , já bych ho určitě nasadil , at je ve hře .. budeme ho potřebovat .. Jediná varianta asi 7 bek místo Koláře ..
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Dnes je to jedno velké buď a nebo.
Věřím v to buď pro nás. Snad jen by mohla skončit ona řada vyloučených 6 a 9 je ohromné číslo. Takže dnešních 12 bych si rád odpustil. A to nejsem kardiak, těm to nezávidím vůbec. A čím míň vyloučených budeme mít, tím více gólů bychom měli dát. Tak jednoduchá nepřímá úměra by to mohla být. :-) Vcelku se to otočilo. Oni musí, my můžeme.
A poznámka na závěr. Každá ze sérií dospěla do fáze, kdy přestává mít smysl se o ně zajímat a komentovat je. Pro každého je postup ještě hodně vysoko a nemá význam se jakkoliv rozptylovat. Tak to mám alespoň já. A na veselejší notu. Ten Courvoisier, tak úspěšný vloni, mi stále zraje v lahvi, tak bych ho mohl dnes večer vytáhnout a připít si na vítězství. Takže přeji všem hlavně klidný a šťastný vítězný den.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

denyip píše: 19 bře 2024 07:53 Dnes už muže hrat Houdek , já bych ho určitě nasadil , at je ve hře .. budeme ho potřebovat .. Jediná varianta asi 7 bek místo Koláře ..
Za mne je Količ pořád komplexnější obránce než Houdek. S přihlédnutím k tomu, že Houdek měsíc nehrál bych s jeho nasazením nepospíchal.

Co se týká důrazné hry tak tam u Koláře vůbec nevidím problém, ten před bránou soupeře klidně sežere :wave:

Každopádně typologicky není ani jeden z obou jmenovaných vhodný k chytání rychlonohých Mesoporh skřetů.

Ale pokud to myslíš tak, že si to odsedí stejně jako Količ v pozici nehrajícího 7. beka tak s Houdkem nemám problém.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Mně vlastně po druhým zápase nejvíc pobavila fotka zubařského konzilia, kdy Freigergs reklamoval péči Vondrce a Dvořka to pečlivě prověřoval. Hodně komický....

Mně dnes stačí góly z závěru.... ;-)

Nasadit na pár střídání Houdka.

Jinak Verva hraje moc dobře. Klobouk dolu před Kašičkou a jeho sebevědomím před sérií.
Uživatelský avatar
Ardy75
Příspěvky: 170
Registrován: 18 úno 2020 21:25
Dal "To se mi líbí": 79 krát
Obdržel "To se mi líbí": 35 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ardy75 »

Emil Havránek píše:Dnes je to jedno velké buď a nebo.
Věřím v to buď pro nás. Snad jen by mohla skončit ona řada vyloučených 6 a 9 je ohromné číslo. Takže dnešních 12 bych si rád odpustil. A to nejsem kardiak, těm to nezávidím vůbec. A čím míň vyloučených budeme mít, tím více gólů bychom měli dát. Tak jednoduchá nepřímá úměra by to mohla být. :-) Vcelku se to otočilo. Oni musí, my můžeme.
A poznámka na závěr. Každá ze sérií dospěla do fáze, kdy přestává mít smysl se o ně zajímat a komentovat je. Pro každého je postup ještě hodně vysoko a nemá význam se jakkoliv rozptylovat. Tak to mám alespoň já. A na veselejší notu. Ten Courvoisier, tak úspěšný vloni, mi stále zraje v lahvi, tak bych ho mohl dnes večer vytáhnout a připít si na vítězství. Takže přeji všem hlavně klidný a šťastný vítězný den.
S naší hrou se určitě musí něco udělat abychom jim nedávali tolik možností v oslabení. Co se týče Dynama a psaní o klubu, jednoduchá věc, závist je svine a nikdo nezná, že kdyby měl peníze, vlastnil klub, tak by chtěl jen to nejlepší. Peníze nejsou určitě zárukou úspěchu, ale s nimi se lépe buduje konkurence schopný tým, který úspěch udělá. Takže mne osobně Koreis, jeho ocas Tesař a další experti nějak moc netrápí, protože jednou mluví proti a jednou pro klub.

Dnes to bude bitva, včera v práci kometaci hodně na dně psychicky, věřím že náš velký tábor Dynama bude mít lepší náladu po konci


Sent from my iPhone using Tapatalk
Žij tak,aby Ti v pekle bylo dobře
masak
Příspěvky: 7
Registrován: 27 dub 2017 10:47
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od masak »

Těšit se na férový rozhodčí je v týhle sérii bohužel dost naivní. Nerozhoduje se na ledě, jak se dalo čekat. Ten pedofilní homoušskej skřet se neštítí uplácet všechno a všude, jen aby si splnil svůj vlhkej sen. A protože výsledek ovlivnit nemůžeme, proti na jedný straně netrestanejm faulům a na druhý straně úmyslně vymyšlenejm vyloučením vždy když je potřeba se prostě hrát nedá, pokud za to pak nikdo nedostane žádnej trest, tím pádem je to v podstatě vedením extraligy bráno jako v pořádku, jediný co ovlivnit můžeme, o kolik hráčů ty simulantský fetky přijdou a jak se jim za všechny ty nesportovní prasárny pomstít. Jak už tu někdo psal, pokud to bude po dnešku 0-3, taky bych na ten poslední zápas vypustil Patrika a Bohouše a ten vlhkej sen jim co nejvíc ztížil. Budu rád za každýho zrakvenýho sráče jako jsou Zohorna, Páník nebo Sedlák. To je jediná cesta, jak jim to co nejvíc zkomplikovat. Sportovně to bohužel nejde, i když jsme ve všech zápasech lepší a za normálních okolností bysme oba vyhráli, proti zkorumpovanejm rozhodčím se prostě hrát nedá, to snad vidí každej.

Pánové Mechovská žumpa
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 768
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 342 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Tak určitě to dneska nebude jednoduchý, ale věřím, že se s tím popasujem.

Obrázek
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Tak se teď klepu jak ratlík, právě oznámili mýho největšího oblíbence na festivalu v Ostravě. Ještě večer vyhrát a asi mě můžete dnes odvýzt do blázince :rofl: :rofl: :rofl:
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

masak píše: 19 bře 2024 09:40 Těšit se na férový rozhodčí je v týhle sérii bohužel dost naivní. Nerozhoduje se na ledě, jak se dalo čekat. Ten pedofilní homoušskej skřet se neštítí uplácet všechno a všude, jen aby si splnil svůj vlhkej sen. A protože výsledek ovlivnit nemůžeme, proti na jedný straně netrestanejm faulům a na druhý straně úmyslně vymyšlenejm vyloučením vždy když je potřeba se prostě hrát nedá, pokud za to pak nikdo nedostane žádnej trest, tím pádem je to v podstatě vedením extraligy bráno jako v pořádku, jediný co ovlivnit můžeme, o kolik hráčů ty simulantský fetky přijdou a jak se jim za všechny ty nesportovní prasárny pomstít. Jak už tu někdo psal, pokud to bude po dnešku 0-3, taky bych na ten poslední zápas vypustil Patrika a Bohouše a ten vlhkej sen jim co nejvíc ztížil. Budu rád za každýho zrakvenýho sráče jako jsou Zohorna, Páník nebo Sedlák. To je jediná cesta, jak jim to co nejvíc zkomplikovat. Sportovně to bohužel nejde, i když jsme ve všech zápasech lepší a za normálních okolností bysme oba vyhráli, proti zkorumpovanejm rozhodčím se prostě hrát nedá, to snad vidí každej.

Pánové Mechovská žumpa
netahejte to fakt sem, lezte si tam, pokochejte se, pohonte, ale ja to tady cist nechci. Predem dik
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
PetrS
Příspěvky: 266
Registrován: 01 srp 2014 19:25
Dal "To se mi líbí": 75 krát
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PetrS »

Itchy píše: 19 bře 2024 08:21 Mně vlastně po druhým zápase nejvíc pobavila fotka zubařského konzilia, kdy Freigergs reklamoval péči Vondrce a Dvořka to pečlivě prověřoval. Hodně komický....

Mně dnes stačí góly z závěru.... ;-)

Nasadit na pár střídání Houdka.

Jinak Verva hraje moc dobře. Klobouk dolu před Kašičkou a jeho sebevědomím před sérií.
No Freibergs tam hlavně po třetině pořád jezdil k rozhodčím a posunkama se velmi komicky domáhal, aby se koukli na video :crazy: , Škoda, že to tehdy neudělali, mohl dostat dvojku za simulaci
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Dnešní průběh očekávám následující: Přežijeme počáteční tsunami Mrchova a pak dvakrát smrtelně uštknem. Následně začnou vidět rudě a budou zkoušet nás strašně řezat. Přítomnost Houdka na lávce je dneska nezbytně nutná a i tak se obávám, že nám 1-2 hráči dneska nedohrajou 😕
masak
Příspěvky: 7
Registrován: 27 dub 2017 10:47
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od masak »

WalkingDude píše: 19 bře 2024 09:46 netahejte to fakt sem, lezte si tam, pokochejte se, pohonte, ale ja to tady cist nechci. Predem dik
Tak se moc omlouvám.
Krutohustor
Příspěvky: 39
Registrován: 20 úno 2021 09:29
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 7 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Krutohustor »

Zatím to není nijak zákeřná serie, Houdka bych nechal jako zálohu, ať se to zbytečně nezvrhne
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... opravdu sem netahejte tyhle bláboly odjinud , kdo koho má zmrzačit apod. Vždyť to je ubohý a pod úroveň tohoto skvělého fóra. Starejme se o sebe, o náš klub a ne tahat sem tyhle sra*ky. Opravdu tu tenhle humus číst nechci...klidně ať to správce smaže..
.... #zadynamo
avalance
Příspěvky: 111
Registrován: 04 srp 2014 13:12
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 22 krát

Re: Hokej

Příspěvek od avalance »

Pick píše: 19 bře 2024 09:49 Dnešní průběh očekávám následující: Přežijeme počáteční tsunami Mrchova a pak dvakrát smrtelně uštknem. Následně začnou vidět rudě a budou zkoušet nás strašně řezat. Přítomnost Houdka na lávce je dneska nezbytně nutná a i tak se obávám, že nám 1-2 hráči dneska nedohrajou 😕

Oni by určitě chteli nás řezat, ale nemaji na to typove hráče (mají jen Marcela a Janka), my jsme fyzicky mnohem silnjěší - vyšší a těžší, oni museji hrát jediné - svuj rychlý a bruslivý hokej...HK bude s každým soupeřem vypadat, že je opticky lepší..ale zas neumějí udržet takticky vedeni, kdybychom prohravali 2:0 s Třincem, nebo 2:1 10min pred koncem, tak si myslím, že to neotočíme, ale Mechov se porazit určitě dá...jsem zvedav jestli daji do brány zas Paříka, minule mu to moc nevyšlo...budou to nervy, ale kvuli tomuhle tu Extraligu mame rádi
Uživatelský avatar
Ardy75
Příspěvky: 170
Registrován: 18 úno 2020 21:25
Dal "To se mi líbí": 79 krát
Obdržel "To se mi líbí": 35 krát

Hokej

Příspěvek od Ardy75 »

Přát někomu zranění je hnus, který snad nemůže myslet žádný normální fanda svého klubu. Můžu nenávidět jiný klub, ale určitě nechci aby se hráčům něco stalo. Na severu mají své představy a je pravdou že to tady číst nechci taky. Já věřím, že máme kvalitnější tým, který je porazi a pokud by se to mělo zvrtnout tak věřím že rozhodčí to zvládnout. Mít zlého chlapce v záloze není na škodu, to je zase pravda


Sent from my iPhone using Tapatalk
Žij tak,aby Ti v pekle bylo dobře
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Ardy75 píše: 19 bře 2024 10:39 Přát někomu zranění je hnus, který snad nemůže myslet žádný normální fanda svého klubu. Můžu nenávidět jiný klub, ale určitě nechci aby se hráčům něco stalo. Na severu mají své představy a je pravdou že to tady číst nechci taky. Já věřím, že máme kvalitnější tým, který je porazi a pokud by se to mělo zvrtnout tak věřím že rozhodčí to zvládnout. Mít zlého chlapce v záloze není na škodu, to je zase pravda ObrázekObrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tady je aspoń vidět kultura fanoušků PCE a pseudoklubu ze Zmrdova asi,tak.
Uživatelský avatar
Ardy75
Příspěvky: 170
Registrován: 18 úno 2020 21:25
Dal "To se mi líbí": 79 krát
Obdržel "To se mi líbí": 35 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ardy75 »

Cavalera píše: Tady je aspoń vidět kultura fanoušků PCE a pseudoklubu ze Zmrdova asi,tak.
Tady jsou různé názory, což je v pořádku a jsem rád členem této komunity Obrázek a je pravdou, že to má velice dobrou úroveň. Obrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk
Žij tak,aby Ti v pekle bylo dobře
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

avalance píše: 19 bře 2024 10:36 Oni by určitě chteli nás řezat, ale nemaji na to typove hráče (mají jen Marcela a Janka), my jsme fyzicky mnohem silnjěší - vyšší a těžší, oni museji hrát jediné - svuj rychlý a bruslivý hokej...HK bude s každým soupeřem vypadat, že je opticky lepší..ale zas neumějí udržet takticky vedeni, kdybychom prohravali 2:0 s Třincem, nebo 2:1 10min pred koncem, tak si myslím, že to neotočíme, ale Mechov se porazit určitě dá...jsem zvedav jestli daji do brány zas Paříka, minule mu to moc nevyšlo...budou to nervy, ale kvuli tomuhle tu Extraligu mame rádi
Řečí průměrných čísel tak jak mužstva nastoupila do zápasů čtvrtfinále:

Dynamo obrana: 191 cm / 94 kg
Mechov obrana: 184 cm / 92,8 kg

Dynamo útok: 186 cm / 92 kg
Mechov obrana: 182 cm / 84 kg
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Dnes bude důležitý dobře vstoupit do zápasu půjdou na krev budou chtít dát brzy gól když je budem držet na nule budou nervózní a pak je čas udeřit :clap:
🔴⚪
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

hlavně přežít začátek, myslím, že vsadí na jednu kartu.....pokud se nám to podaří, věřím, že to zvládnem
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Pec92 píše: 19 bře 2024 11:19 Dnes bude důležitý dobře vstoupit do zápasu půjdou na krev budou chtít dát brzy gól když je budem držet na nule budou nervózní a pak je čas udeřit :clap:
byl si rychlejší, střet myšlenek :thumbup:
Odpovědět