Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
petan12314
Příspěvky: 134
Registrován: 24 bře 2021 00:56
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 28 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petan12314 »

pět borců z Poličky jede do konce na oba 🫡 ani vlastně nevím jestli se těšit nebo ne
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

PetrS píše: 18 bře 2024 08:17 Já nechápu, že se jim pořád nelíbí ten faul na Pánika při vhazování, vždyt i v televizi byl jasně ten krosček vidět a Zamazal na to upozorňoval. Nějak ovšem zapomněli na ten Freibergsuv brekot.

Na jejich DF je to slušná žumpa, snaží se sami sebe přesvědčit, že za prohru jim můžou rozhodčí ( to už dlouhodobě), ale v sobotu jim to jasně pokazil Pařík, všechny goly co dostal se chytit daly
Oni furt jen brečí ale to že v pátek posrali náskok dvou gólů v sobotu jim nezachytal golman to už nevidí hlavně že pan Dědek platí rozhodčí... Jsou ubohý a nic jinýho a ještě se diví že je nemají rádi ve Vítkovicích ještě aby jo ... Ty tresty pro hráče byl výsměch a klub stále nepotrestaný ... Ať se raději starají o svůj chlíveček
🔴⚪
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

V Brně objevili Ameriku, Kašíčkové nehrají NHL, protože jsou to plačky a simulanti.....

Nebýt Znojma tak Brno ani nehraje extraligu, a u Kradce je to samé s Budějkama, ale urážet tyhle dva umějí všechny nejlíp....
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

3. zápas bude hodně o morálce - jak píše Propulse, vyvarovat se zbytečných vyloučení, kterých jsme jim darovali zbytečně moc a dostavali je tak více do hry (naprosto zbytečně třeba Kaut, nebo Košťálek....)

Mechováci na to budou chtít vlítnout, což nebude vůbec překvapení, na druhou stranu se často domácí tým, který se snaží hru tvořit a tlačí se více do útoku nemůže být z principu tak důsledný v obraně. V letošní sezóně měl doma Hradec horší bilanci než venku - může i nemusí hrát roli.

A nakonec když vidím výsledek posledních 6 vzájemných výsledků, tak to se prostě musí hráčům dostat do hlavy - vzpomínám na tu naší nedávnou neschopnost porážet Boleslav..... :think:

Každopádně máme do série dobrý vklad a nyní věřím, že v hlavě budeme mít jen zítřejší zápas a nic ostatního neřešit. Podcenění určitě nehrozí, Hradec je velmi silný soupeř.
Johny92
Příspěvky: 89
Registrován: 26 bře 2022 13:37
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Johny92 »

Taky mám tu možnost zítra se jet pobavit do zoo. Otázka jak to pojmout. Už to sice pár let bude, ale byl jsem tam 2x, jednou na stojáčka a jednou na sezení. Takou nenávist jsem nezažil nikde ani mezi brňenskejma fanda když jsem měl tu možnost sedět u nich v Rondu. A navíc jsem se jednou dostal do konliktu s místní omladinou, která mě chtěla zbavit mé dlouholeté šály. :D
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2379
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 185 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Grimley »

Mechov nebrat, od tý doby, co mě tam nepustili, když mě dali dejchnout, protože pořadatel viděl, že jsem dopil pivo než jsem šel dovnitř, tam nepojedu :D

Jinak co jsem objezdil republiku, tak i tenkrát ve finále s kometou, kdy jsem v pardubickým dresu fandil v Brně na svobodáku jsem byl v klidu, kdežto tihle duševní mrzáci z Mechova, trpící zvláštním komplexem vůči Pardubkám, jsou opravdu nebezpeční a nemá cenu pokoušet rozbitou držku kvůli nějakýmu takovýmu chudákovi. Samozřejmě mám mezi mechovákama i kamarády a vím, že nejde generalizovat, ale v tý jejich fans skupině se těch omezenejch frustrátů koncentruje až nebezpečně moc……
Pardubice ole
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

On se taky po dvou zápasech mění poměr musíme/můžeme. Respektive z naší strany se nic nemění, ale Mesomormph už nemůže hrát roli, kterou si zvolil před sérií. Teď už musí i oni. Třetí prohra už by byla kritická. Je jasný, že do toho budou šlapat, ale to se dá přežít a v určitým ohledu jsou pak jinak docela čitelní. Plán A mají nacvičenej slušně, i když je limituje efektivita, ale plánu B jsem si úplně nevšiml.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Řekl bych, že neproduktivita Mrchova úzce souvisí se zoufalou snahou hrát co nejrychleji. Jedna věc je mít rychlý bruslaře, ale když tam chybí větší šikovnost v tý rychlosti, tak je to ve finále celkem k hovnu. Ale jako chápu, že jiný takticko-herni možnosti Martinec vzhledem ke složení kádru vlastně ani moc nemá. Každopádně to ještě bude těžká šichta.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Po shlédnutí všech dosavadních zápasů bych si dovolil následující hodnocení:

Dynamo - MHK :

Pardubice do série vstoupili vlažným výkonem a patrná byla delší herní pauza a samozřejmě i nervozita.
Dle očekávání Hradec aktivní po celém hřišti donutil Pardubice k chybám, vždy s postupem zápasu ztrácí Hradec tempo, což je vzhledem k jeho pojetí hry logické. Nutno přiznat, že Dynamu přálo v prvních dvou zápasech i sportovní štěstí. Očekávám, že s přibývajícími zápasy by mělo Dynamo potvrdit svojí kvalitu a výkon by měl jít postupně nahoru, o délce série rozhodne 3. zápas.

Sparta - Liberec :

Sparta obdobně jako Pardubice působila méně rozehraně a nervozita také srážela její výkon. Liberec v obou zápasech vzdoroval srdnatě a na hranici svých možností. Sparta se však může opřít o téměř bezchybného Kováře. Po očekávané stopce pro Flyna a zranění Dernera však již nebude mít dle mého názoru Liberec sílu na obrat v sérii a Sparta si zkušeně dojde pro postup v nejkratším možném čase.

Třinec - Motor :

Třinec jede v zajetých kolejích. Nekoukatelný, ale naprosto účelný hokej. Motor aktivní, ale bez významnějších šancí - za mne se takto Motor uvaří ve vlastní šťávě. Třinec si tímto způsobem dojde zřejmě pohodlně pro SF.

Kometa - Litvínov :

První důležitý krok se Litvínovu povedl, i přes svojí horší bilanci na venkovních hřištích získal důležitý bod v sérii. Byl i nebezpečnější a nebýt vynikajícího Furcha, tak nebylo o čem. Kometa bude nervózní a dle mne bude marně hledat recept na Kašičky. Výkon brankáře Litvínova pro mne nad očekávání dobrý.
frysta
Příspěvky: 3472
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 55 krát
Obdržel "To se mi líbí": 293 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

tomaso25 píše: 18 bře 2024 09:58 On se taky po dvou zápasech mění poměr musíme/můžeme. Respektive z naší strany se nic nemění, ale Mesomormph už nemůže hrát roli, kterou si zvolil před sérií. Teď už musí i oni. Třetí prohra už by byla kritická. Je jasný, že do toho budou šlapat, ale to se dá přežít a v určitým ohledu jsou pak jinak docela čitelní. Plán A mají nacvičenej slušně, i když je limituje efektivita, ale plánu B jsem si úplně nevšiml.
Klidně by ještě dva zápasy mohli pokračovat v režimu "nic nemusíme". :)
Druhý zápas byl z naší strany výrazně lepší. Nebýt fakt hodně zbytečných oslabení a několika vyloženě odevzdaných puků v obranné třetině (tam beru to, že oni dobře napadali), tak už sami nic moc nevytvořili. Nějaký ten nájezd bude vždycky, ale jim chybí střelec - zabiják. Skoro bych řekl, že oni musí makat na 120 %, aby ještě vůbec dostali šanci. Jak na chvíli poleví nebo udělají malou Blainovinu, mají tam banána. Na gól se pak dost nadřou. Chce to ve třetím chvíli vést a budou na hraně morálu, možná už teď jsou.
Do toho je dost školí vyzubená bestie 79. :)
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

frysta píše: 18 bře 2024 10:32 Klidně by ještě dva zápasy mohli pokračovat v režimu "nic nemusíme". :)
Druhý zápas byl z naší strany výrazně lepší. Nebýt fakt hodně zbytečných oslabení a několika vyloženě odevzdaných puků v obranné třetině (tam beru to, že oni dobře napadali), tak už sami nic moc nevytvořili. Nějaký ten nájezd bude vždycky, ale jim chybí střelec - zabiják. Skoro bych řekl, že oni musí makat na 120 %, aby ještě vůbec dostali šanci. Jak na chvíli poleví nebo udělají malou Blainovinu, mají tam banána. Na gól se pak dost nadřou. Chce to ve třetím chvíli vést a budou na hraně morálu, možná už teď jsou.
Do toho je dost školí vyzubená bestie 79. :)
Zohy si tam pro tu ránu před bránu jde, umění nechat si držet hokejku apod. zaseknout se v brankovišti apod... to je samostatná herní disciplína. :wave:

A to ještě máme v záloze Bambuse :wave:
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Flynn udajne 4 zapasy? At uz se na to to Ujcikovo hovado fakt vysere. Vemte mu hracku. Je neschopnej
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Ředitel extraligy Martin Loukota pak v souvislosti s pozápasovými prohlášeními
trenéra Mountfield HK Tomáše Martince a hráče téhož klubu Ralfse Freibergse udělil
klub Mountfield HK souhrnnou finanční pokutu ve výši 20.000,- Kč za porušení článku
7.20 Herního řádu Tipsort ELH 2023/2024.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

To je fakt obrkokot ten Ujčík
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8628
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1213 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

WalkingDude píše: 18 bře 2024 11:11 Flynn udajne 4 zapasy? At uz se na to to Ujcikovo hovado fakt vysere. Vemte mu hracku. Je neschopnej
Flynnuv zakrok imho ciste nasledek Moravcikovy herni neinteligence v danou chvili. Tenhle manevr s hracem na zadech v kontaktnim sportu, jakym hokej je, udela jen blázen nebo sebevrah
24cenda
Příspěvky: 272
Registrován: 28 pro 2018 10:09
Dal "To se mi líbí": 74 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 24cenda »

A Ščotka 3 zápasy. Tam zas tak velký rozdíl na pohled od zákroku Houdka nebyl. Oba jsou recidivisti.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Pcehockeyfan25 píše: 18 bře 2024 11:13 Ředitel extraligy Martin Loukota pak v souvislosti s pozápasovými prohlášeními
trenéra Mountfield HK Tomáše Martince a hráče téhož klubu Ralfse Freibergse udělil
klub Mountfield HK souhrnnou finanční pokutu ve výši 20.000,- Kč za porušení článku
7.20 Herního řádu Tipsort ELH 2023/2024.
Loukota to je dalsi sasek. Neschopnej.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Kuba11
Příspěvky: 35
Registrován: 01 dub 2022 18:31
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kuba11 »

24cenda píše: 18 bře 2024 11:43 A Ščotka 3 zápasy. Tam zas tak velký rozdíl na pohled od zákroku Houdka nebyl. Oba jsou recidivisti.
Naprosto stejný názor jsem včera měl, když jsem to viděl a čekal jsem s čím kudlička přijde, když jak on řekl, kdyby mohl dá Houdkovi více než 10 zápasů... Tohle byla skoro na chlup stejná situace, ale trest s velkým rozdílem...
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Jestli Houdek 10 (pokud opravdu zasáhl hlavu), tak Jaks taky 10, ne 4.
Jestli Flynn 4, tak Lev aspoň 8, ne 3.

Chujčíkovo kolo štěstí.
Kdyby to aspoň ten vocas vysvětlil.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

digitalmouse píše: 18 bře 2024 12:33 Kdyby to aspoň ten vocas vysvětlil.
To právě nikdy neudělají. Protože každý řádně a pečlivě odůvodněný trest by založil precedens a nadále by již nebylo možné za totéž ukládat diametrálně odlišné tresty jak se děje nyní. A to je to oč tu kráčí 🤷
Mech
Příspěvky: 163
Registrován: 02 úno 2019 13:32
Dal "To se mi líbí": 2 krát
Obdržel "To se mi líbí": 7 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Mech »

petan12314 píše: 18 bře 2024 08:46 pět borců z Poličky jede do konce na oba 🫡 ani vlastně nevím jestli se těšit nebo ne
Bych nezmiňoval radši v HK, že jsem z Poličky 🙂
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Tiskovka k medailím na MS. Účastní se šéf organizačního výboru šampionátu Bříza. Ok. Pak je tam dáma, která medaile navrhla. Ok. A pak si tam přijde sednout Guma Šlégr...

Já už mám podezření, že si ho tam berou jako gorilu, akorát Guma o tom neví.
petan12314
Příspěvky: 134
Registrován: 24 bře 2021 00:56
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 28 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petan12314 »

Mech píše: 18 bře 2024 13:01 Bych nezmiňoval radši v HK, že jsem z Poličky 🙂
HK má nějaký problém s Poličkou?🤣
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

petan12314 píše: 18 bře 2024 13:09 HK má nějaký problém s Poličkou?🤣
Já obrovský s pivem Polička
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8628
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1213 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

tomaso25 píše: 18 bře 2024 13:07 Tiskovka k medailím na MS. Účastní se šéf organizačního výboru šampionátu Bříza. Ok. Pak je tam dáma, která medaile navrhla. Ok. A pak si tam přijde sednout Guma Šlégr...

Já už mám podezření, že si ho tam berou jako gorilu, akorát Guma o tom neví.
on je jak skákací hrad pro děti. Dycky ho někam nainstalujou, pak vyfouknou a účel splněn.
Odpovědět