Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 767
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 338 krát
Obdržel "To se mi líbí": 258 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Dynamík Jistič píše: 17 bře 2024 13:30 Vondrc je hráč, kterýho prostě chceš mít na play-off v týmu. Je mu úplně jedno kam ho dáš a jaký úkoly mu dáš a bude je bez keců plnit na 100%. Navíc už má v play-off něco odehráno.
Naprostej souhlas, navíc ještě sem tam přidaná gólová hodnota. Nic to, že mě ještě o chlup víc baví Zohy. Včera ten dlouhej detail na souboj u střídaček? Momentum zápasu ale Bobbyho vítěznej gól. Druhou asistenci by měli připsat Zamazalovi, ten to těma kecama přivolal.

Obrázek

Na Spartě včera zbytečná divočina, Liberci i Pešánovi kredit za to, jak se popasovali s řáděním rudochů. Tuším podle řádů stačilo, aby někdo z liberečáků na lávce sehrál stejný divadlo jako Freibergs a nedohrálo by se.
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 252 krát
Obdržel "To se mi líbí": 217 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Off PO topic, ale celkem hezky rozhovor s F. Zadinou, nemel jsem ho prilis v oblibe, ale poslednima kroky u me stoupa, ze by se mel po teto sezone vracet do EHL nebo k nam je spise utopie, tak ja zaznelo od PD v podcastu...


Po slabším období se vyškrábal v sestavě nahoru. Konečně. Psychika útočníka Filipa Zadiny při jeho zámořské misi dostává zabrat. Boj o místo, zranění. Ani v San Jose nemá 24letý útočník nejlehčí pozici. I když v poslední době se chytil, stouplo jeho vytížení a bodové příspěvky. „Věřím, že se to obrací,“ říká někdejší kanonýr, který ale rázně odmítá, že by měl myšlenky to v NHL zabalit. „To v žádném případě,“ zdůraznil v rozhovoru pro iSport.cz přímo v zámoří.



V zápase proti Pittsburghu se bodově neprosadil, ale odehrál téměř sedmnáct minut. Byly v sezoně časy, kdy jich bylo jenom devět, deset. Někdy i míň. „Když je to třeba deset utkání za sebou, nabaluje se to, není to příjemný,“ vykládal Filip Zadina, který zmínil i tátu Marka, jenž aktuálně vede Pardubice v boji o extraligové zlato. Pro iSport.cz promluvil ještě před utkáním po rozbruslení, které z hlediště sledoval i Jaromír Jágr. „Jasně, že jsem si ho všiml,“ pousmál se útočník, jenž se předtím marně snažil víc uchytit v Detroitu. Takže tam nechal ležet balík peněz a šel se o větší vytížení porvat k Sharks.

V sezoně to je boj, že?
„Vždycky jsem věřil, že se to může nějak obrátit. Teď se malinko obrací. Ale musím dál pokračovat a makat, aby to takhle pokračovalo dál.“

Co jste říkal na odchod Tomáše Hertla, jenž kývl na trejd do Vegas?
„Bylo to překvápko. Ale každý to Tomášovi přeje. Určitě to bolí, když tým ztratí takového hráče, jednoho z nejlepších centrů v lize. Ale my mu přejeme jenom to nejlepší. Ať to dotáhne co nejdál a třeba nás pak pozve na oslavu se Stanley Cupem.“
Tušili jste to v kabině?
„Řekl nám to o trochu dřív, ale taky na poslední chvíli.“

Jistě ho chápete, ne?
„Samozřejmě. Už jednou byla šance, že by šel jinam, ale to mu neklaplo. Každý by jednou chtěl hrát o Pohár, mít šanci se dostat daleko. Byl o něj zájem, takže se tak rozhodl. Pro San Jose udělal, co mohl. Teď by si zasloužil, aby udělal něco i pro sebe a měl šanci vyhrát Pohár.“

Pokud jde o vás, jak se vyvíjelo vaše rozpoložení v sezoně?
„Je rozdíl, když člověk hraje ve čtvrté nebo ve druhé lajně. Osm minut nebo patnáct, šestnáct. To v utkání udělá velký rozdíl. Navíc když je jich třeba deset za sebou, nabaluje se to. Každý pak přemýšlí, co má dělat jinak, nevěří si. Ale stačí, když se vydaří jeden zápas, a hned zase dostanete šanci v jiné formaci, kdy hrajete víc minut. Takže se snažíte ji chytit za pačesy, válcovat to. Potom se hraje hned zase úplně jinak.“

Nečekal jste, že budete mít v San Jose větší roli hned od začátku? S tím jste do toho šel, ne?
„Je to tak. Čekal jsem trochu něco jiného. Start byl fajn, po třech utkáních jsem měl dva góly, pak zničehonic přišel pád do třetí lajny. Od té doby se to se mnou táhlo. Až to zlomil zápas proti Calgary v polovině února, kdy jsem získal čtyři body. A začalo se mi víc dařit.“

Takže věříte, že vaše budoucnost je pořád v NHL?
„No jasně!“

Objevily se spekulace, že byste se mohl vrátit do Pardubic.
„Každý chce být v NHL. Dělá pro to maximum, já nejsem výjimka. Nechci to tady zabalit. Nedřel jsem celou kariéru, abych se sám od sebe vrátil. To ne. Budu bojovat. Vždyť nemám odehráno ani 300 zápasů, takže v sobě mám chuť i sílu se ještě o to rvát.“

Osud k vám v minulých letech nebyl zrovna vlídný, bojoval jste i se spoustou zdravotních problémů…
„No právě. Když je člověk neustále mimo, moc mu to nepřidá. Ale pořád věřím, že to půjde nahoru! Budu pokorně makat, a snad se to obrátí k lepšímu.“

Sharks jsou poslední v celé lize, kupíte porážky. Jak je těžké se motivovat?
„My jsme v týmu mladší kluci, takže si každý hraje o to, aby si mohl v dalším utkání zahrát víc minut. Vždycky se najde motivace. Je smutný, že se nehraje o play off. Ale spousta z nás hraje o budoucnost. Hodně klukům končí smlouva. Pořád jsme profíci a makáme neustále naplno. Je to přece NHL!“

Jak sledujete tátu Marka, kouče Pardubic? Během sezony se z něj ze dne na den stal hlavní trenér.
„Zkušenosti má, posbíral je za šest let, co byl jako asistent. Hodně se toho naučil. Každému se občas naskytne taková příležitost. Váží si toho. A když jsme se bavili, tak si jako trenér věří. I celý tým. Přeju mu jenom to nejlepší, protože play off není nikdy lehké. Věřím, že to zvládnou, když budou makat, jak mají.“

Bylo to hodně mediálně zjitřené po vyhazovu Václava Varadi. Jak to táta vnímal?
„Vadilo mu, když lidi začali na něj házet špínu, že se podílel na odchodu pana Varadi. A takové nesmysly. Každého člověka zasáhne, když to není pravda. Ale na druhé straně on ví, že má před sebou čistý stůl. Nic špatného neudělal. On byl vždycky ten dobrý člověk, snažil se pomáhat. Takže je určitě rád za šanci, kterou dostal.“

Mají na titul?
„Tohle bych nechal bez komentáře. Protože kdykoliv něco řeknu, jak to dopadne, je to úplně jinak. Přeju jim každopádně hodně štěstí. Věřím, že když budou kluci hrát, jak mají, semknou se a všechno půjde dobře, tak mají hodně velkou šanci.“
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

Štich proti Třinci. No jsem zvědavej.
Naposledy upravil(a) Pce_lukas dne 17 bře 2024 14:51, celkem upraveno 1 x.
mach
Příspěvky: 4385
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Ty vole v ty Praze mají snad ještě větší komplex jak v Mechove 🤣🤣
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

mach píše: 17 bře 2024 14:50 Ty vole v ty Praze mají snad ještě větší komplex jak v Mechove 🤣🤣
Co? Z čeho?🤔
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Tak mladej Zdina se ví, že fandí tomu týmu kde trenuje táta. Naši předminulou serii s Třincem, to dával okázale najevo slovy - Třinec to dokázal, jak to měl loni to nevím... A letos už fandí nám😄 Nevyčítám mu to, ať se mu v NHL daří, zde má dveře pro případ krachu otevřené...
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Sweníku, vždyť Marinčin normálně hraje, tak měl asi těžko zlomenou ruku...
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Jirka. píše: 17 bře 2024 15:46 Sweníku, vždyť Marinčin normálně hraje, tak měl asi těžko zlomenou ruku...
Však já vím, to šlo z Třince a druhý den to info vyvrátili.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Sweník píše: 17 bře 2024 15:52 Však já vím, to šlo z Třince a druhý den to info vyvrátili.
ok... já jen že si je hodně litoval😉 jeden obránce ještě jde nahradit
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
mach
Příspěvky: 4385
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Jirka. píše: 17 bře 2024 15:18 Co? Z čeho?🤔
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Mech je fakt strašný svinstvo. Mech je urputnej a vytrvalej sráč. Mech si furt myslí, že na tebe má. Ale nemá. Jsou způsoby jak s mechem vždycky vymrdat. A pak vzít vidle a vyházet mech tam, kam mech patří. Na hnůj a do sraček....Smrt mechu!! 💪😝
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

V prvnim zapase jsme zaostali ve strelbe ze slotu. Rozdil byl o pomerne vysokych 8%.

V druhym zapase jsme meli naopak o 3% navrch.
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Škoda, že Hubas musí tak nutně žvanit, když dávají koment sudího k hráči. Dnes už 2x.
Tesla
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 582 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Tak jsem teď v přestávce poprvé pořádně viděl ten zákrok Flynna na Moravčíka. Štěstí, že do něj Flynn strčil jenom jednou rukou. Strčit do něj vší silou a oběma rukama, tak by to dopadlo asi hodně špatně. Ale určitě chyba i na straně Moravčíka.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Kometa zvolila strategii odrovnat O. Kašeho co nejdříve.
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Dynamík Jistič píše: 17 bře 2024 16:53 Tak jsem teď v přestávce poprvé pořádně viděl ten zákrok Flynna na Moravčíka. Štěstí, že do něj Flynn strčil jenom jednou rukou. Strčit do něj vší silou a oběma rukama, tak by to dopadlo asi hodně špatně. Ale určitě chyba i na straně Moravčíka.
Přesně tak. Z Flynna dělají vraha, ale co měl tak úplně v tu chvíli dělat? Desetina sekundy a je to. Zabrzdit takhle od mantinelu...to se učí, to hráč udělat nemá.

Morovi brzké uzdravení
Tesla
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Tak jsem klidnej, ani sparta, ani třinec nedrtí nedrtí své soupeře herně a gólově..Ale postupně si jdou za svým... Prostě play-off.
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

Snad to Kaše přežije živ a zdráv...
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Trinec predpokladam zas svuj "buzerantskej hokej"?!
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

WalkingDude píše: 17 bře 2024 17:19 Trinec predpokladam zas svuj "buzerantskej hokej"?!
Bylo to takové z obou stran.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Jakub82 píše: 17 bře 2024 17:20 Bylo to takové z obou stran.
škoda, scházeli centimetry, takový chumel se jen tak běžně nevidí... v prodloužení věřím že by se buzeranti z třince posrali
Naposledy upravil(a) Jirka. dne 17 bře 2024 17:23, celkem upraveno 1 x.
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
frysta
Příspěvky: 3472
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 55 krát
Obdržel "To se mi líbí": 293 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Vožuch si řekl o pozornost DK. :)
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Na Kašeho to faul nebyl ani náhodou.
Uživatelský avatar
Ardy75
Příspěvky: 170
Registrován: 18 úno 2020 21:25
Dal "To se mi líbí": 79 krát
Obdržel "To se mi líbí": 35 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ardy75 »

frysta píše:Vožuch si řekl o pozornost DK. :)
Copak provedl?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Žij tak,aby Ti v pekle bylo dobře
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 767
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 338 krát
Obdržel "To se mi líbí": 258 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Jirka. píše: 17 bře 2024 17:22 škoda, scházeli centimetry, takový chumel se jen tak běžně nevidí... v prodloužení věřím že by se buzeranti z třince posrali
To teda...

Obrázek
Odpovědět