Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Štenkovan píše: 17 bře 2024 08:24 Takže. Takže jediné vysvětlení je, že v základní části jak u Dynama tak u Sparty dokázali trenérské týmy hráče motivovat ke hře na plný výkon. A u jiných týmů s tím asi bude trošku problém. Nenapadá mě jiný vysvětlení.
Já bych řekl, že Dynamo i Sparta dokázala tu hru na plný výkon nejčastěji opakovat. Mrchov i LBC teď odehráli 2 zápasy možná i na 110% a ani v jednom případě to nestačilo. Je otázka, kolik zápasů v tomto režimu dokáží ještě předvést. Nemyslím si, že dokáží ještě víc přidat a zopakovat to navíc ještě minimálně 4x za sebou. Porazit se můžem jen sami :think:
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Štenkovan píše: 17 bře 2024 08:24 Je velice zajímavé jak probíhají první zápasy play off. Já my tak Sparta jsme dle výsledků v základní části úplně někde jinde a měli by jsme předvádět úplně jinou hru. Herní převaha by měla být výrazně vidět a ono není. Nepředpokládáme, že by naší, nebo Sparťani hráli na nižší výkon. Takže je otázka proč jsme v základní části dokázali tak bodové odskočit. Protože jak HK tak Liberec by neměl s tím co zatím předvádí mít tak velkou bodovou ztrátu. Takže jediné vysvětlení je, že v základní části jak u Dynama tak u Sparty dokázali trenérské týmy hráče motivovat ke hře na plný výkon. A u jiných týmů s tím asi bude trošku problém. Nenapadá mě jiný vysvětlení.
Neni to jediny vysvetleni. Tohle zminil Zaruba dobre. Je to vic pritazeny. Vcera to byl po kazdym buly boj. Mrťe drzeni, zadnej prostor, hraci svazani do sebe. Takhle se v zakladni casti nehraje.

Ale i v zakladni casti jsme meli more zapasu, ktery jsme otocili, nebo kde souper mel pocit, jak byl blizko. Mne to ten trinec trochu pripomina. Mas pocit, ze ses lepsi, ale po zapase hopsa nekdo jinej.

Kde kdo se tvari jak si na nas veri, ale realita ….

Jedina vyhoda souperu je v tom mensim tlaku. Oni muzou, my musime.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Mrknete jak se Sedlak raduje po vyrovani. Parada. A jak se na konci po poslednim buly vytlemi tomu Hradecakovi co ho drzi. To jsou momenty co zeru pokazdy
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

WalkingDude píše:Mrknete jak se Sedlak raduje po vyrovani. Parada. A jak se na konci po poslednim buly vytlemi tomu Hradecakovi co ho drzi. To jsou momenty co zeru pokazdy
Však Klima tam v průběhu zápasu se ho snažil z pěti centrimetru rozhodit, jezdil mu ksichtem u obličeje vícekrát, Sedlo skála, neuhnul, v podstatě se mu vytlemil. A pak …. pak si prectes jak Sedlák jen brečí a provokuje. No nevím, myslím ze ledaři budou mít práci srovnat ten ušlapany led od Eberleho od jejich střídačce k rozhodčím


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Musíme být co nejdisciplinovanější, to je zatím slabina. Pak půl mančaftu na morál brání a druhá půlka sedí a vypadává z tempa.

Ale jinak mně ta hra, kdy se trpělivě čeká a pak had uštkne, nevadí, to je prostě playoff.

Mech v obou zápasech cítil, že sahá na výhru a v obou zápasech dostali ránu mezi oči, kdy už nemohli reagovat. V druhým zápase to pár jedinců už úplně nedávalo, což je fajn. Ať se Blain pěkně sere v nějakých potyčkách, o to hůř pak hraje.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

už to tu zaznělo, ale to bude ve zlatým fondu zlodějských TOP spolu s plachtou za druhý Mesomorph flek. Prohlásit po šestý prohře v sezóně v řadě, že:

v zápase jsme si znovu dokázali, že jsme schopní Pardubice porazit

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Jj, je to kanár PCE - HK 6:0 🤣👍
av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1537 krát
Obdržel "To se mi líbí": 952 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Sali67 píše: 17 bře 2024 10:40 Jj, je to kanár PCE - HK 6:0 🤣👍
6:0 na zápasy i získané tituly
Obrázek
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Kmonda už to taky nedává, tam asi cítí velkou křivdu.
Uživatelský avatar
misterx889
Příspěvky: 531
Registrován: 18 srp 2015 20:08
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 73 krát

Re: Hokej

Příspěvek od misterx889 »

ohledne sudich si vcera nema mechov na co stezovat, radsi by meli velkomysliteli Blainovi vysvetlit, ze kroscek do hlavy se piska i v kruhu pro vhazovani

vrcholny okamzik byla ovsem nase hra nehra v 6, kdy stejnou situaci pak mechovu asi 3x nepiskli

nevim no, sudi mi prijdou slabi na obe strany, spoustu jasnych veci pusti a pak pisknou nejakou blbost, ale to neni nic noveho
1950 - forever :whistle:
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Jak si ty komedianti můžou stěžovat na rozhodčí? Neustálé držení, hákováni nic a my jdeme za všechno. Ten podprůměrný dřevák Pavlík dá krosčekem do držky po odpískání Sedlovi a diví se, že jde na trestnou. To samé kokainový král Blain. V šesti jsme nehráli (2 minuty), Mechov hrál včera jenom co vím dvakrát a nic? To je fakt slušný idiot ten Martinec. Je mně jasné, že už tím teď vytváří tlak na rozhodčí na příští dva zápasy.
A je to největší simulantská parta co jsem viděl. Freibergs dostane do břicha a drží se za hlavu, Okuliar to je taky komik (v PO se drží) a plno dalších.
Naposledy upravil(a) Jakub82 dne 17 bře 2024 11:27, celkem upraveno 1 x.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

můžou poděkovat panu Blainovi....já si to teď pouštěl....jasný faul
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

bude to ještě těžký, dobře, že vedem 2 : 0....
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Sweník píše: 17 bře 2024 11:12 Kmonda už to taky nedává, tam asi cítí velkou křivdu.
já bych spíš čekal omluvu za podvádění v minulé sézoně, jak se měli cítit Vítky? je hezké číst, jak celá republika stojí za nimi....a další bláboly
24cenda
Příspěvky: 272
Registrován: 28 pro 2018 10:09
Dal "To se mi líbí": 74 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 24cenda »

Vlastně po obou zápasech si čtu diskuzi až dodatečně. Včera jsem to doma již nedal, ta euforie a také nějaký panáček mi to již nedovolil 😁
Sice všichni píšete že hra nic moc, ale ty emoce a ta euforie včera, k nezaplacení 💪
Soused vedle v pátek nedokoukal a utekl. Jako omluva že mu jede poslední vlak, tak neviděl rozhodnutí. Také včera chtěl ve 3 třetině odcházet, ale vydržel a skákali jsme jak malí fagani 😂
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Já bych držel vlastní ega prozatím spíše při zemi a nepsal tak jednoznačné hodnocení. Vždyť ta hranice byla příliš tenká, sice jsme v obou zápasech vyhráli, ale ten vítězný gól moh klidně po nějakém odrazu padnout i do naší branky.
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Včera ten druhej gól zlodějů klasická "Čukste střela" z hovna, kterýma nás loni vyřadil Třinec. Ale co tam zkoušel Paulo, to by mě zajímalo..
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

stará hokejka píše: 17 bře 2024 11:53 Já bych držel vlastní ega prozatím spíše při zemi a nepsal tak jednoznačné hodnocení. Vždyť ta hranice byla příliš tenká, sice jsme v obou zápasech vyhráli, ale ten vítězný gól moh klidně po nějakém odrazu padnout i do naší branky.
:thumbup:
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Mech ale nepatří ani na ten hnůj 🙂 To je normální nebezpečný odpad. Tak dobrý do spalovny.

Nejlepší je, že to bylo dvakrát těsně. To bolí víc, než když jsi nafasoval dvakrát rychtu.
Jejich slzy, naše radost.

2:0. Nazdar, zmr*i. 😀
Tesla
PetrS
Příspěvky: 266
Registrován: 01 srp 2014 19:25
Dal "To se mi líbí": 75 krát
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PetrS »

Freibergs má prý po tomto Vondrce zákroku po sezóně, pozor 18+. :D

Alda001
Příspěvky: 103
Registrován: 26 lis 2018 19:51
Bydliště: Pardubice
Obdržel "To se mi líbí": 13 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Alda001 »

PetrS píše: 17 bře 2024 13:17 Freibergs má prý po tomto Vondrce zákroku po sezóně, pozor 18+. :D

Jak se pak Vondrc začal tlemit, když se Freibergs začal šílenou a neutuchající bolestí kácet😂😂
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 583 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Vondrc je hráč, kterýho prostě chceš mít na play-off v týmu. Je mu úplně jedno kam ho dáš a jaký úkoly mu dáš a bude je bez keců plnit na 100%. Navíc už má v play-off něco odehráno.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Vondrc by tu už nebyl, kdyby byl na lávce starý velitel. Vondrc, Poula - tyhle borce chceš mít na play off v týmu 👍

Ubrečený Martinec neřeší, že byly fauly, ony mu prostě zebry ubližují 😀
Omg, to je prostě chudák. Hodilo by se urvat hned třetí zápas pro sebe. Už teď jsou nalomení. Bylo to tak tak blízko, aby alespoň bod odvezli. A nemají nic. Sypači.

Dorazit!
Tesla
mirkaa
Příspěvky: 49
Registrován: 30 říj 2021 10:55
Dal "To se mi líbí": 9 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mirkaa »

woe píše: 17 bře 2024 12:42 Mech ale nepatří ani na ten hnůj 🙂 To je normální nebezpečný odpad. Tak dobrý do spalovny.

Nejlepší je, že to bylo dvakrát těsně. To bolí víc, než když jsi nafasoval dvakrát rychtu.
Jejich slzy, naše radost.

2:0. Nazdar, zmr*i. 😀
Přesně tak.. A co pořád brečí.. Teď jsem se koukala znova.. Oni totiž nic a všechno jen Pardubice.. Tam je Mìru Dusinu, že je člověk ani nespočítá.. Ve všem jsou nejlepší ale nevyhrajou..Stesticko jim chybí každý playoff :thumbup:
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2083
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 47 krát

Re: Hokej

Příspěvek od hans68 »

Jak říkal komentátor, ukazuje jak mu vyrazil jedničku😂😂😂tak to jsem se dobře zatlemil 🤣🤣
Kluci mu to ve třech hned zkontrolovali 👍✌️
Odpovědět