Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
mirkaa
Příspěvky: 49
Registrován: 30 říj 2021 10:55
Dal "To se mi líbí": 9 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mirkaa »

Pce_lukas píše: 16 bře 2024 18:12 Na co ho potom brali?
Dneska jsem s ním u bistra mluvila.. Houdek bude 7..sam.to říkal.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

mirkaa píše: 16 bře 2024 22:13 Dneska jsem s ním u bistra mluvila.. Houdek bude 7..sam.to říkal.
Jakou měl náladu? Těší se? Měla ses ho zeptat, jestli se chtěl odvolat když viděl směšný trest pro Jakse
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
havlitom
Příspěvky: 625
Registrován: 29 úno 2016 07:32
Bydliště: Praha
Dal "To se mi líbí": 8 krát
Obdržel "To se mi líbí": 69 krát

Re: Hokej

Příspěvek od havlitom »

Díval sem se v klidu doma u TV. Když už i moje žena řekne, že je ty rozhodčí očividně tlačej, tak sem si říkal, že se mi to nezdá. Tohle musí ještě Dědek nějak ošéfovat, aby nám pískali aspoň rovinu. A číst v novinách brek Martince na rozhodčí? To se snad zbláznil!
mirkaa
Příspěvky: 49
Registrován: 30 říj 2021 10:55
Dal "To se mi líbí": 9 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mirkaa »

Jo to říkal taky.. Ze to bylo to samé.. Jen rozdíl, že odešel po nohách.. Je to fajn kluk.. A byl nadceny jaká je tu atmosféra.. Ze Plzni taky bylo derby.. Ale že srovnavat se to nedá.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Stars píše: 16 bře 2024 21:44 tak jsem se utvrdil, že pan Ryšavý alá vápno, je opravdu laciná tužka....další z řady zbytečných pisálků
Vsak je to prdel. Ty jeho tuzky. O tomhle je prece taky spickovani v PO. Rysavce mam rad
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.. toho Martinice nechápu.. Jako oni hráli 5 (pět!!!) presilovek za sebou a nevyužili ani jednu, tak co by ještě chtěl?? No nic čeká nás v utery další match a je stále co zlepšovat...
.... #zadynamo
mirkaa
Příspěvky: 49
Registrován: 30 říj 2021 10:55
Dal "To se mi líbí": 9 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mirkaa »

Musím říct, že jak je na ledě Koště tak to smrdí.. Martinec se diví, že hráli ve 3..fauly tam byli.. Tak. Nechapu co brečí.. Měli přesilovek dost.. Že v nich moc neměli nikdo nemůže.. 6 zápasu a stale bez vyhry..Ale pořád jsou lepší.. Jebat Mechov :rock:
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

frysta píše: 16 bře 2024 17:48 Tvl, proč Varaďa furt mrdal toho Košťálka...hlava mi to nebere. :))
přesně. Navíc na něm to prcání zanechalo následky, že se mu ty nohy hejbou ještě míň než za VV hrůzovlády :)
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Poustim si to porad do kola. Fauly, nefauly a goly.. Ale to co predvedl Rada na konci je proste husty. Kousy parada, ale Rada extraparada
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Tak ono to pro obránce není úplně jednoduché, když třičtvrtě sezóny musí jenom odpalovat puky, pak najednou začít hrát hokej.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Kousy si došel pro sladkou odměnu.

Oslabení bylo moc a zápas to zbytečně zkomplikovalo.

Jsem rád, že jsme hráli na vítězství a netaktizovali s prodloužením.

Zatím jsme v půlce.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Umime vydolovat body. To je nejlepsi zprava.

Trochu zkurvenej hokej? No a co… ;-)
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 768
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 343 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

lucas003 píše: 16 bře 2024 18:02 Při vší účtě ke Količovi. Představa jak honí po ledě Perreta s Pavlíkem úplně nevím..
Količ by sice Perreta nedohonil, ale určitě by byl spolehlivější než Košťálek se svejma fatálníma minelama. Ale jsem smířenej s tím, že sestava zůstane, jak je. Vítězná se nemění.
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 850 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

HK včlele s Martincem nerrénujou přesilovky 5 ma 3? Tak to je třeba hledat viníky!
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

WalkingDude píše: 16 bře 2024 22:35 Poustim si to porad do kola. Fauly, nefauly a goly.. Ale to co predvedl Rada na konci je proste husty. Kousy parada, ale Rada extraparada
Taky si teď pouštím hlavně ten konec.. Jak se Ráďa nasral a projel to až k tomu zakončení na bekhend a Kousy nezazmatkoval, nechtěl přihrávku a zkušeně si najel na dorážku...

Jsem slyšel že zmrdi říkali že prej stará druhá lajna... Tak dneska Kousy s Ráďou a včera Zohy jim ukázali zač je toho loket💪💪💪
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Po dnešním "průzkumu bojem" říkám že sociální sítě jsou opravdu strašné. A že jsem rád že máme toro fórum a kam se to za celou dobu posunulo 🙂

Opravdu díky vám všem za to jak to tu máme.
Obrázek Za Dynamo!
mirkaa
Příspěvky: 49
Registrován: 30 říj 2021 10:55
Dal "To se mi líbí": 9 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mirkaa »

Jirka. píše: 16 bře 2024 23:42 Taky si teď pouštím hlavně ten konec.. Jak se Ráďa nasral a projel to až k tomu zakončení na bekhend a Kousy nezazmatkoval, nechtěl přihrávku a zkušeně si najel na dorážku...

Jsem slyšel že zmrdi říkali že prej stará druhá lajna... Tak dneska Kousy s Ráďou a včera Zohy jim ukázali zač je toho loket💪💪💪
Kde si to pouštíme?
Zapchan
Příspěvky: 220
Registrován: 18 črc 2020 21:26
Obdržel "To se mi líbí": 39 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Zapchan »

mirkaa píše: 16 bře 2024 23:56 Kde si to pouštíme?
Třeba sport.cz tam máš sestřihy
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

To breceni toho lotyšskéĥo tydyta s Martincem, když hrál jeho tým skoro cely zápas přesilovku hodně baví. Ale zkoušej to hezky připravit si půdu na úterý:))
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

mirkaa píše: 16 bře 2024 23:56 Kde si to pouštíme?
Okamžitě - O2TV nebo iVysílání ČT. Podle toho kdo to vysílal.
Zhruba max. druhý den na hokej.cz po výběru konkrétního zápasu.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Jinak Moravčík X Flynn - blbá souhra náhod a Moravčík si naběhl sám, žádná vražda/likvidační zákrok. Ale někomu to zkrátka nevysvětlíš.
Obrázek Za Dynamo!
Kadys
Příspěvky: 5
Registrován: 14 bře 2024 07:52
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 2 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kadys »

Tak hodnocení s odstupem. Na zimáku, to opravdu včera nejlepší hokej na pohled nebyl, ale když se na to pak člověk podívá zpětně na TV, tak to byl opravdu včera z naší strany play-off hokej. Prostě jako Třinec posledních let, soupeř hraje, ale bez efektu a když je potřeba přidat a zatlačit soupeře tak přepnout. Neříkám, že je to krásnej hokej, ale jednoznačně účelnej. Pamatujte jak se vloni těžko kousala každá prohra proti Třinci a tak to má teď Hradec, nejseš horší, ale prohraješ.
Uživatelský avatar
dreamingfish
Příspěvky: 369
Registrován: 01 srp 2014 23:55
Bydliště: Praha
Obdržel "To se mi líbí": 8 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od dreamingfish »

digitalmouse píše:Jinak Moravčík X Flynn - blbá souhra náhod a Moravčík si naběhl sám, žádná vražda/likvidační zákrok. Ale někomu to zkrátka nevysvětlíš.
Taky na to teď koukám. Obyčenej kontakt u mantinelu. Nic, co by vypadalo jako pokus o sejmutí soupeře. Tady se to prostě fakt blbě sešlo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Tesla102
Příspěvky: 156
Registrován: 03 kvě 2023 16:34
Dal "To se mi líbí": 64 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Tesla102 »

Sakra čim jsem starší, tím ty hokeje víc a víc prožívám a tyhle 2 dny na zimaku mi pěkně pocuchaly nervy, ale je to tam a můžeme jet do mechova trošku klidnější.

Nechápu, proč se tu někdo rozčiluje nad sprostým fanděním. Burani z Mechova např. při vyvolávání naší sestavy řvou u každého příjmení čůrák a my si to máme nechat líbit?
Hovno, jsme na hokeji a ne v divadle.

Jediný co mají super je vyvoláni hráčů během zápasu, jejich kotel zavolá na jakéhokoliv hráče a ten jim hned mává a povzbuzují se navzájem.
U nás se musí Will nejmiň10x vyvolat, aby ho to donutilo reagovat a vždy to je jen pohyb rukou stylem neotravujte blbci.
Myslím, že je to škoda a atmosféru by to jestě víc nakoplo. Za mého mládí stráveném v kotli stačilo po zákroku na Biegla nebo Bártu jednou křiknout a už reagovali.
:tesla:
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Je velice zajímavé jak probíhají první zápasy play off. Já my tak Sparta jsme dle výsledků v základní části úplně někde jinde a měli by jsme předvádět úplně jinou hru. Herní převaha by měla být výrazně vidět a ono není. Nepředpokládáme, že by naší, nebo Sparťani hráli na nižší výkon. Takže je otázka proč jsme v základní části dokázali tak bodové odskočit. Protože jak HK tak Liberec by neměl s tím co zatím předvádí mít tak velkou bodovou ztrátu. Takže jediné vysvětlení je, že v základní části jak u Dynama tak u Sparty dokázali trenérské týmy hráče motivovat ke hře na plný výkon. A u jiných týmů s tím asi bude trošku problém. Nenapadá mě jiný vysvětlení.
Odpovědět