Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Kl.Dynamo
Příspěvky: 133
Registrován: 16 lis 2016 10:41
Dal "To se mi líbí": 2 krát
Obdržel "To se mi líbí": 10 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kl.Dynamo »

Hodně se tu mluví o Willovi. No, první gól mu dal Dvořák, druhý gól neviděl nic, jelikož mu stínili naši obránci(v tomto i v jiných zápasech běžný jev, kdy výhled brankářovi raději zastinime sami). Třetí gól minela a samostatný únik, to bych mu také nevyčítal, to je za mě vždy padesát na padesát. Čtvrtý gól, tak tam bych mu to na jeho vrub připsal, ale ten obrovský nedůraz okolo našeho brankoviště mě teda pěkně sere. Máme tam velký silný chlapi, ale místo aby to čistili okolo kasy, tak do poslední chvíle hledají někde puk, pak se to od nich odráží rovnou do branky. Tolik dorážek co mechov měl je hrůza. Mnohem víc čekám od Davida Musila, ten mě přijde nějak mimo, Koště to je prostě standard, dělá hodně chyb. Při hře dopředu je však důležitý. No uvidíme. Chce to přitvrdit.
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Kl.Dynamo píše: 16 bře 2024 09:54 Hodně se tu mluví o Willovi. No, první gól mu dal Dvořák, druhý gól neviděl nic, jelikož mu stínili naši obránci(v tomto i v jiných zápasech běžný jev, kdy výhled brankářovi raději zastinime sami). Třetí gól minela a samostatný únik, to bych mu také nevyčítal, to je za mě vždy padesát na padesát. Čtvrtý gól, tak tam bych mu to na jeho vrub připsal, ale ten obrovský nedůraz okolo našeho brankoviště mě teda pěkně sere. Máme tam velký silný chlapi, ale místo aby to čistili okolo kasy, tak do poslední chvíle hledají někde puk, pak se to od nich odráží rovnou do branky. Tolik dorážek co mechov měl je hrůza. Mnohem víc čekám od Davida Musila, ten mě přijde nějak mimo, Koště to je prostě standard, dělá hodně chyb. Při hře dopředu je však důležitý. No uvidíme. Chce to přitvrdit.
Mě to přišlo, jako kdyby se báli hrát důrazně, aby to nebyl faul. Sudí v playoff jsou nevyzpytatelní, to přece známe. Otázka je, jak se bude pískat dneska...
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 293 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Včera to bylo hodně soft, ale i se štěstím to stačilo. Jakmile kluci nasadili vyšší rychlost, vycházely přechody do útoku a pak i důrazně napadali, tak Hradec absolutně nezvládal. Ještě by to chtělo víc lidí před bránu a lehce zatlačit i na Paříka. Hned od prvního zápasu je to zápalka, což se hodí.
Dynamo-forever
Příspěvky: 476
Registrován: 30 říj 2014 20:25
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 66 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamo-forever »

frysta píše: 16 bře 2024 10:23 Včera to bylo hodně soft, ale i se štěstím to stačilo. Jakmile kluci nasadili vyšší rychlost, vycházely přechody do útoku a pak i důrazně napadali, tak Hradec absolutně nezvládal. Ještě by to chtělo víc lidí před bránu a lehce zatlačit i na Paříka. Hned od prvního zápasu je to zápalka, což se hodí.
Přesně jak píšeš. Pařík je klíčem k úspěchu. Chytal slušně, ale žádná klidná síla to není.
Evidentně je přemotivovanej, dnes o to víc před bránu.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Skvely a hodne cenny najit cestu k vyhre v takovymhle zapase.

Cekam ze dnes budeme lepsi a duraznejsi.
petan12314
Příspěvky: 134
Registrován: 24 bře 2021 00:56
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 28 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petan12314 »

Bob1900 píše: 16 bře 2024 07:49 Veškerá negativa popsána, ale počítá se výhra. Kradec byl svým bruslenim hodně nepříjemným soupeřem. Vilda chytil hodně navíc. Kromě těch chyb v té přesilovce tam byl i samostatný nájezd po našem chybnem střídání po oslabení ve druhé třetině. V přehlídce to málo rveme na bránu. Na to, jaké máme kanonýry na modré, toho málo využíváme. A velký palec dolů tomu speakerovi s obarvenou prázdnou palici za tu dementní píseň na závěr. To jsem se fakt styděl. Trapny text, ještě trapnejsi obsah a tupé stádo se přidá.
za mě uplne v pohodě. Konečně se nadává a lidem se to zas nelíbí.. to si máme hrát pořád na slusnaky?🤣
OnPce
Příspěvky: 267
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

Přidám se s nabídkou 1 lupenu do sektoru 214 za nákupku.
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Jsem zvědavej na jak dneska HK pojedou nohy. Energie daly do zápasu mnohem víc. Tím nechci říct, že my jsme se flákali. Takže dneska čekám od HK mnohem horší výkon, protože podle mě nepatrně zpomalí a začnou jim ty kousíčky chybět.
akacko
Příspěvky: 28
Registrován: 12 črc 2016 10:44
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od akacko »

Jasný...Taky mi se tam nějaká klasická vulgarita při fandění nevadí....Ale celkem slabomyslná říkanka o vychcípaným Hradci a tak podobně přišla trochu pod naší úroveň,no....
Dynamo-forever
Příspěvky: 476
Registrován: 30 říj 2014 20:25
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 66 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamo-forever »

Kádrovat fandění bych v play off úplně vynechal, navíc v play off derby. Je to přeci jiná soutěž, ne? 😂 Každý má tu hranu někde jinde a každého věc. Neviděl jsem v mechově, že by někdo od nás lil na hostující gaučáky pivo. V play off jdou i hráči za hranu.
Jebat Hradec!!!
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 293 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Dynamo-forever píše: 16 bře 2024 10:29 Přesně jak píšeš. Pařík je klíčem k úspěchu. Chytal slušně, ale žádná klidná síla to není.
Evidentně je přemotivovanej, dnes o to víc před bránu.
Mladý kluk, chytá výborně. Vyřešil jim problém s gólmany. Na PO není jednoduché v takové situaci připravit hlavu, takže klobouk dolů před výkony, ale prchlivost ještě přijde na řadu. Školit bude sám velmistr Zohorna. :)
Matess
Příspěvky: 704
Registrován: 27 zář 2021 17:27
Dal "To se mi líbí": 89 krát
Obdržel "To se mi líbí": 193 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Matess »

akacko píše: 16 bře 2024 10:45 Jasný...Taky mi se tam nějaká klasická vulgarita při fandění nevadí....Ale celkem slabomyslná říkanka o vychcípaným Hradci a tak podobně přišla trochu pod naší úroveň,no....
Chapu že ne každymu to asi jde po chuti, ale kurva je to play off a ještě k tomu s Mechovem. Ty zapasy maj mit koule na ledě i na tribunach, tohle k tomu za mě musi patřit. Za mě tyhle nadavky vždycky lidi na Jihu namotivujou a ta atmosfera je pak lepši. Nemusime si furt hrat na slušňaky, nam nadavaj furt, tak proč si to mame nechat libit.
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 293 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Štenkovan píše: 16 bře 2024 10:41 Jsem zvědavej na jak dneska HK pojedou nohy. Energie daly do zápasu mnohem víc. Tím nechci říct, že my jsme se flákali. Takže dneska čekám od HK mnohem horší výkon, protože podle mě nepatrně zpomalí a začnou jim ty kousíčky chybět.

Včera po první třetině jsem se "těšil", jak to udrží. Neudrželi. :)
Trochu mi připomínají nás pod Říhou. Brutální nasazení a drtivé tlaky na začátku, mraky šancí...jakmile se nevedlo 2:0, tak byl zápas v hajzlu nebo jsme se protrápili k těsné prohře.
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 274
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 32 krát
Obdržel "To se mi líbí": 199 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

Naprosto nechápu, proč bychom v Pardubicích měli brát ohled na nějaký piče, co tady lítají v trikách F.O.P. a šálách Zmrdovice, v Mechově dusej naše fanoušky včetně ženských s dětmi. Nemám jediný důvod, aby si ta svoloč užívala hokeje na pardubickým zimáku. Ať táhnou do prdele. Jebat zkurvenej mechov
mirkaa
Příspěvky: 49
Registrován: 30 říj 2021 10:55
Dal "To se mi líbí": 9 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mirkaa »

akacko píše: 16 bře 2024 10:45 Jasný...Taky mi se tam nějaká klasická vulgarita při fandění nevadí....Ale celkem slabomyslná říkanka o vychcípaným Hradci a tak podobně přišla trochu pod naší úroveň,no....
Byl si v Hradci někdy? Tam nemůžeš nikam ani na hajzl aby si neslyšel nadávky.. Takže vůbec s níma žádné srani.
Uživatelský avatar
Ubuntu
Příspěvky: 126
Registrován: 02 zář 2017 02:43
Obdržel "To se mi líbí": 18 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ubuntu »

Já bych doporučil každému, kdo se styděl při nadávkách Hradci, aby si tam zajel na zápas, nejlépe s rodinou.

Není to souboj ve vědomostech, je to derby s rivalem, který nám dává na jejich stadionu strašnou bídu.
akacko
Příspěvky: 28
Registrován: 12 črc 2016 10:44
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od akacko »

To já vím...Proto tam nechodím.... :crazy:
akacko
Příspěvky: 28
Registrován: 12 črc 2016 10:44
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od akacko »

:nanana: V pohodě, vůbec nechci aby to vyznělo jako, že k nim mám nějakou úctu, ale jen mi tohle konkrétně přišlo trochu mimo. Ale tak.... Jebat Hradec!
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 293 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Ubuntu píše: 16 bře 2024 12:01 Já bych doporučil každému, kdo se styděl při nadávkách Hradci, aby si tam zajel na zápas, nejlépe s rodinou.

Není to souboj ve vědomostech, je to derby s rivalem, který nám dává na jejich stadionu strašnou bídu.
Není jediný důvod chovat se stejně nebo jim něco vracet. Nejsme zvěř. Pěkně na úrovni je vyprovodit 4:0 bych prosil. :)
Kula
Příspěvky: 2171
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 849 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Já teda k tomu fandění - jo dobrý to je jen jim naložit! Jen teda se přiznám, že jebat bych je nechtěl...
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Rokytnice píše: 16 bře 2024 11:30 Naprosto nechápu, proč bychom v Pardubicích měli brát ohled na nějaký piče, co tady lítají v trikách F.O.P. a šálách Zmrdovice, v Mechově dusej naše fanoušky včetně ženských s dětmi. Nemám jediný důvod, aby si ta svoloč užívala hokeje na pardubickým zimáku. Ať táhnou do prdele. Jebat zkurvenej mechov

Kde to mám podepsat?
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
JirkaPCE
Příspěvky: 3600
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 442 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

mirkaa
Příspěvky: 49
Registrován: 30 říj 2021 10:55
Dal "To se mi líbí": 9 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mirkaa »

akacko píše: 16 bře 2024 12:07 :nanana: V pohodě, vůbec nechci aby to vyznělo jako, že k nim mám nějakou úctu, ale jen mi tohle konkrétně přišlo trochu mimo. Ale tak.... Jebat Hradec!
Tak je to správně :goodpost:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

pracj3am píše: 16 bře 2024 00:17 Koreis v novým podcastu hodnotí disciplinární tresty. Jaks i Lev nebezpečnější zákroky než ten Houdkův.
Tady je ta sekvence kdy o tom mluví.....

100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

To je slušnej bizár....
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Odpovědět