Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
mirkaa
Příspěvky: 49
Registrován: 30 říj 2021 10:55
Dal "To se mi líbí": 9 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mirkaa »

Jirka. píše: 15 bře 2024 23:27 ááá šelmě se to dneska taky úplně nezdálo!! Je super že právě Zohy se chytnul na těch zmrdech.... Mechováci mají minus za lití piva.
Nelíbilo.. Zítra očekávám jinou hru.. A hlavně do obrany.. Přesilovce takové šance :grr:
frysta
Příspěvky: 3472
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 55 krát
Obdržel "To se mi líbí": 292 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Stars píše: 15 bře 2024 23:34 Koště to ví sám...po zápase za ním jel Sedlo poplácal ho a něco mu řekl, atmosféra super, choreo super....zítra znovu, teď spát, ráno do práce no a 11:30 odjezd....bude to ještě dřina
Košťálka jsme umyli dobře dneska, ale zítra kouknu trochu víc na D.Musila. Přijde mi, že buď nenaskočil na PO náladu nebo má nějaký problém.
pracj3am
Příspěvky: 56
Registrován: 06 bře 2023 16:16
Dal "To se mi líbí": 44 krát
Obdržel "To se mi líbí": 16 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pracj3am »

lucas003 píše: 12 úno 2024 18:33 Těším se až zase přiběhnou zastánci Zohorny. Nepostradatelný, v play - off bude válet. Jo to rozhodně :) Je to čím dál horší..
Zohy v playoff válí 😁
in-spyder
Příspěvky: 1751
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Hele ale my jsme letos vyhrávali docela dost zápasu tímto stylem, tak nevím co mnohé překvapuje. Dali čtyři góly, což je na Hradec fakt hodně, my pět, čili vítězství .. don’t worry, be happy.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

To chce klid. Mrchov nic lepšího už předvést nedokáže. Tohle bylo maximum všeho.Můžeme si to prohrát leda sami 🤷
pracj3am
Příspěvky: 56
Registrován: 06 bře 2023 16:16
Dal "To se mi líbí": 44 krát
Obdržel "To se mi líbí": 16 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pracj3am »

Koreis v novým podcastu hodnotí disciplinární tresty. Jaks i Lev nebezpečnější zákroky než ten Houdkův.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 654 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

pracj3am píše: 16 bře 2024 00:17 Koreis v novým podcastu hodnotí disciplinární tresty. Jaks i Lev nebezpečnější zákroky než ten Houdkův.
S Koreisem v tomto případě souhlasím.

Stále tvrdím jednu věc...pokud Houdek trefil primárně hlavu, trest v pořádku. Pokud ne, max. 3 zápasy za napadení a ani možná to ne. A to jsme (nikdo) neviděli opravdu průkazné záběry který by ukázaly k čemu opravdu došlo.
Obrázek Za Dynamo!
Jessi
Příspěvky: 10
Registrován: 16 bře 2024 02:07
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jessi »

WalkingDude píše: 15 bře 2024 21:14 Off topic.. Myslite, ze Hradec jede domu a prijede zas zitra nebo chrape nekde v Pcich?
Jeli domu.Za mohutného povzbuzování našich fans :clap: .Ale byli slušní,odpověděli na pozdrav taktéž fakáči :wave:
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8627
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Jessi píše: 16 bře 2024 02:13 Jeli domu.Za mohutného povzbuzování našich fans :clap: .Ale byli slušní,odpověděli na pozdrav taktéž fakáči :wave:
a myli se tady nebo až doma? :)
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

digitalmouse píše: 15 bře 2024 22:13 Willda jako fajn, dobrej kluk, ale dnes nic navíc. Obrana mu ale dnes vůbec nepomohla.
Obrana dnes hrůza, tam snad dnes nebyl nikdo. V podstatě celý zápas bez nich.
Když "zapneme", je to masakr. Ale tak jako dnes to stačit nebude.

Jsme moc měkký, útok mi připadá že hraje "na krásu" - milion přihrávek a hledání ideálního místa. Žádný větší tlak do brány. Jasně, zatím to jakž takž vychází, ale jen zatím.

Snad jsme se dnes jen rozehrávali...

Jinak klobouk dolů že to kluci zvládli. Dnes ten tlak na "první zápas" musel být obrovský, obzvlášť když víme koho máme za soupeře.
Promiň, ale Will nic navíc? Kolik těch samostatných úniků a chyb hasil minimálně ve třetí třetině.
Tesla a Devils
Bob1900
Příspěvky: 546
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

Veškerá negativa popsána, ale počítá se výhra. Kradec byl svým bruslenim hodně nepříjemným soupeřem. Vilda chytil hodně navíc. Kromě těch chyb v té přesilovce tam byl i samostatný nájezd po našem chybnem střídání po oslabení ve druhé třetině. V přehlídce to málo rveme na bránu. Na to, jaké máme kanonýry na modré, toho málo využíváme. A velký palec dolů tomu speakerovi s obarvenou prázdnou palici za tu dementní píseň na závěr. To jsem se fakt styděl. Trapny text, ještě trapnejsi obsah a tupé stádo se přidá.
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... co bylo na tom choreu na začátku?
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5847
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

digitalmouse píše: 16 bře 2024 00:46 S Koreisem v tomto případě souhlasím.

Stále tvrdím jednu věc...pokud Houdek trefil primárně hlavu, trest v pořádku. Pokud ne, max. 3 zápasy za napadení a ani možná to ne. A to jsme (nikdo) neviděli opravdu průkazné záběry který by ukázaly k čemu opravdu došlo.
Problém jsou dvě věci:
1. Ujčíkova léta známá a ničím neskrývaná averze k našemu klubu
2. Fauloval hráč Pardubic = strhl se mediální hon na čarodějnice. Protože když fauluje hráč podprůměrnýho klubu, nikoho to nezajímá. Kdežto když fauluje hráč v té době dominantního klubu, čtenáře to táhne. Pak stačí napsat šikovný titulek a klikání je zaručený. Navíc se k tomu vyjadřoval kdekdo ve všech těch podkástech a z jednoho záběru videa hned kdekdo stopro věděl, že šlo "o vraždu". Fakt, že "odborníci" a média mají jasno, dal Ujčíkovi volný ruce trestat jak se mu zlíbí a Houdka pořádně napálit. Když by stejný faul udělal Houdek ještě v dresu Plzně, dostal max 5 zápasů...
akacko
Příspěvky: 28
Registrován: 12 črc 2016 10:44
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od akacko »

IMG_20240315_175848.jpg
akacko
Příspěvky: 28
Registrován: 12 črc 2016 10:44
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od akacko »

A souhlas...Ten závěr na jihu, to byla fakt trapnost...Ostuda.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5847
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Včera za mě vcelku ideální zápas. Protože se ukázalo, že s nějakým klídkem a bohorovností to nepůjde. Že mechov je sakra těžkej soupeř a my musíme každý střídání odmakat na sto procent. Snad to hráčům otevřelo oči. Ale vyhrálo se a první krok máme za sebou...
Propulse
Příspěvky: 6700
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

tau píše: 16 bře 2024 08:04 Včera za mě vcelku ideální zápas. Protože se ukázalo, že s nějakým klídkem a bohorovností to nepůjde. Že mechov je sakra těžkej soupeř a my musíme každý střídání odmakat na sto procent. Snad to hráčům otevřelo oči. Ale vyhrálo se a první krok máme za sebou...
A za me strasne dulezita prvni vyhra. Dneska budem lepsi. Jestli mel Hradec sanci nas porazit, tak to bylo vcera.
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

akacko píše: 16 bře 2024 08:04 A souhlas...Ten závěr na jihu, to byla fakt trapnost...Ostuda.
To už jsem asi neviděl/neslyšel, o co šlo?
Tesla a Devils
OnPce
Příspěvky: 267
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 43 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

První výhra velmi důležitá, měli jsme štěstí. V obraně hoříme, kolikrát naše hráče dobruslili a zablokovalii hokejkou rozehrávku, nebo nám rovnou vzali puk. Nejvíc se mně líbil Dvořák, Vála je jen tak tak stíhal dobrusluvat. V útoku super Sedlo a Zohy, líbil se mně Pánik a Vondráček. Druhá lajna opakuje loňské PO, Kousal s Radilem působí, že formu nevyladili. Podle mě, kdyby místo trenérů dali na střídačku pytel s moukou, rozdílu si nevšimnete. Mne prostě dobrej kouč chybí. Dnes bude potřeba hodně přidat, nebýt Willa, kterej vychytal ve 2. třetině 3/4 tutovky po kiksech v laxní rozehrávce a mechovaci šli do dvougólového náskoku, už si výhru ubrusli a nepusti.
Kadys
Příspěvky: 5
Registrován: 14 bře 2024 07:52
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 2 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kadys »

Na hokej jezdíme ve třech a jeden je marod, tudíž mám na dnešek jeden volnej lístek sektor 112 řada 5 má někdo zájem?
Dynamo-forever
Příspěvky: 476
Registrován: 30 říj 2014 20:25
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 66 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamo-forever »

Zbyl mi jeden lupen na dnešek, sektor 215 řada 11. Přenechám za nákupku 550,-
Případně SZ a mechožrouti nepsat.
Kula
Příspěvky: 2169
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 847 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

No včera za stavu 0:2 jsem tuše doufal, ale za stavu 4:3 jsem věřil, že g´ply ještě přidáme. Will něco potom chytil ale začátek strašidelnej! Trochu jsem byl zklamanej našima přesilovkama. Nevím jestli nebyla chyba nechat odpočívat Kauta a Hájka nadoraz ten jeden zípas mohl bejt.
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2067
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3685 krát
Obdržel "To se mi líbí": 491 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

#vzpomínka na legendární sezónu 2004 / 2005 a titulové play off asi v jedné z nejnabitějších sestav, co jsme kdy měli. Vzpomínám si, že daleko nejvíc nám viděno zpětně dalo zabrat právě QF s Kladnem. Vedli jsme 2:0 a 3:1 na zápasy, byli jsme tehdy též za favority a stejně se rozhodlo až u nás v 7. špílu, kdy jsme navíc hned na začátku inkasovali! „Zdálo se, že domácí nejsou schopni zlomit čtvrtfinálové prokletí.“



Já jen, že QF možná trochu mate tím, že to je „jen“ QF, ale může to nakonec být ten nejtěžší krok.
Jak už tu napsal Pce_lukas 1/12 ✅. Jedemééé, Dynamo, jedeme!! :clap: :clap: :clap:
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

akacko píše: 16 bře 2024 08:04 A souhlas...Ten závěr na jihu, to byla fakt trapnost...Ostuda.
... jestli je myšleno, to " táhněte domu" co se řvalo chvíli, tak mi to přišlo zbytečne. Oni v tom svém sektoru snad nějaký problémy nedělaly nebo sem si ničeho nevšiml. Prostě bych na ně nereagoval a staral se jen o nás...
.... #zadynamo
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

za mě jih naprosto v pohodě, ostatní náš urážet můžou, a my si pořád budem hrát na morální hrdiny...

jen pro příklad, co jsem zažil, hráli jsme přátelák se Slovanem Poděbrady (fotbal), měl jsem na sobě kulicha Dynama, kdyby jste slyšeli, jak mě uráželi a pana Dědka....hráči domácích byli fanoušci Sparty.....a to si myslím, že my jsme z těch nejslušnějších fanoušků v extralize
Odpovědět