Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
dtaire
Příspěvky: 541
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 41 krát
Obdržel "To se mi líbí": 39 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

Tesla102 píše: 13 bře 2024 21:33 Taky jsem byl na filmu a za mě tedy velký špatný. Bez frází prostě dokumenty neumí. Kdo a kdy založil klub ani zmínka, cele to bylo absolutně neučesané, spousty nakousnutých a dedokončených témat a starý Švehlík jako vypravěč hrůza.
I ten Záruba by 100 let Tesly dokázal zpracovat důstojněji. Puste si třeba dokument Pardubáci na ČT - pěkný a učesaný 20min. příběh Martince Nováka a Šťastného.
A to že při závěrečných titulkách někdo zakřičel Dynamo a půl sálu 2x tlesklo není aplaus ve stoje.
Věřím, že někomu se to mohlo líbit, ale mě bez frází zklamali na plné čáře.
Bez frází dokumenty umí... Výborný je třeba Žokejové o přípravě na Velkou Pardubickou, takže nejspíš neumí jenom dokumenty o Dynamu. Upřímně, tohle vypadalo problematicky bohužel už z traileru, když tam legendy akorát seděly v křesle. Ale stejně se na to časem podívám
24cenda
Příspěvky: 272
Registrován: 28 pro 2018 10:09
Dal "To se mi líbí": 74 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 24cenda »

Také jsem včera byl v kině. Dokument dobrý, splnilo to očekávání co jsem měl. Tak nějak nic nového tam nepadlo. Kdo se o klub zajímá, tak tyto věci zná. Ale není špatné si to oživit.
Jen dva lidi mi tam neseděli. Pan Heřman. Vím je součást klubu, takový kardinál Rišelié. V pozadí tahá za nitky. Nemám ho moc rád, není mi simpaticky. Ale na druhou stranu umí asi sehnat prachy a hlavně bez něj by tu asi nebyl Dědek.
A druhá osoba byl Duda. To jsem moc nepochopil proč on dostal docela dost prostoru v našem dokumentu.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8628
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1213 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

že má tohle Pasta zapotřebí. DayDee tvl...

Screenshot_2024-03-13-22-25-44-43_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg
FOGLIK
Příspěvky: 5275
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 829 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Za mě v pohodě, je fanda do těch věcí. Koupil jsem k vánocům a dobrý :)
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

By mě docela zajímalo, který inženýr vymýšlí ty termíny filmu v kině. V pátek i sobotu je vždy jeden termín a vždy během zápasu. To bude asi v kině vyprodáno ty vole :D :D
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... kdyby někomu zbyl nějaký lístek (2 lístky) na sobotu, tak koupím..
.... #zadynamo
mirkaa
Příspěvky: 49
Registrován: 30 říj 2021 10:55
Dal "To se mi líbí": 9 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mirkaa »

subris píše: 14 bře 2024 07:43 ... kdyby někomu zbyl nějaký lístek (2 lístky) na sobotu, tak koupím..
Teď se uvolnilo pár míst zelených. Podívej se
Popp26
Příspěvky: 41
Registrován: 15 led 2022 09:06
Dal "To se mi líbí": 112 krát
Obdržel "To se mi líbí": 9 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Popp26 »

No, ono kdyby jim jakási temná osoba z našeho klubu nekecala do scénáře věř, že by uměli i dokumenty o Dynamu, ale .......
dtaire píše: 13 bře 2024 22:15 Bez frází dokumenty umí... Výborný je třeba Žokejové o přípravě na Velkou Pardubickou, takže nejspíš neumí jenom dokumenty o Dynamu. Upřímně, tohle vypadalo problematicky bohužel už z traileru, když tam legendy akorát seděly v křesle. Ale stejně se na to časem podívám
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Co se týče filmu Dynamo v kině : Asi jsme byli na jiném filmu nebo jsem prostě jiná povaha a s Teslou a Dynamem jsem toho už mraky zažil.
Já byl z filmu nadšený ! Vláďa Martinec a jeho postřehy, Jirka Šejba, Jirka Novák.. Těch příběhů a zážitků... Tituly s Jihlavou a Trenčínem, potom se Zlínem, 2 x Pernštýňák, klobása na Matějský, zapomenutý betony, venkovní zápas ve Svítkově....
Byl jsem uplně naměko u připomenutí našich úspěchů, ale i boje o záchranu, přežití... Sál vyprodaný, všichni v klubových barvách (mikiny, čepice, trička..) - prostě Hockeytown.
Jsem na Dynamo pyšný a za film moc děkuju !!! Fantastický zážitek.. :dance: A zítra píšeme další díl historie - play-off 2024 je tady...
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Tak koukam patek vyprodanej a sobota asi dneska. Well played
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
MARFI
Příspěvky: 54
Registrován: 03 pro 2018 20:15
Dal "To se mi líbí": 14 krát
Obdržel "To se mi líbí": 9 krát

Re: Hokej

Příspěvek od MARFI »

Chlapi zbyl mě jeden lístek na pátek 215, řada 10. Pěkný místo. Kdyby někdo chtěl tak pište.550 Kč. Byla tam sleva na permici.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

😋😋😋
2000 volných lístků na stání nevěstí nic dobrého, protože zítra ráno nebo kdy se to otevře pro všechny, to bohužel vykoupí fanoušci PCE.
FOGLIK
Příspěvky: 5275
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 829 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Pick píše: 14 bře 2024 11:02😋😋😋
Hold Hockeydown:)
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

FOGLIK píše: 14 bře 2024 11:12 Hold Hockeydown:)
Promiň kolego musím : Hold x Holt (já to čtu denně všude špatně, tak mi to nedá, odpusť...)

Hold
Význam tohoto slova je POCTA.

Holt
Na druhé straně pak stojí slovo holt, které má význam ZKRÁTKA, PROSTĚ

Slova hold a holt se pletou především kvůli své shodné výslovnosti. Pokud si ale zapamatujete, jaký význam které slovo má a vždy si slovo zkusíte nahradit jeho synonymem, nebude pro Vás už problém psát tato slova správně.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Orosená_desítka píše: 14 bře 2024 11:22 Promiň kolego musím : Hold x Holt (já to čtu denně všude špatně, tak mi to nedá, odpusť...)

Hold
Význam tohoto slova je POCTA.

Holt
Na druhé straně pak stojí slovo holt, které má význam ZKRÁTKA, PROSTĚ

Slova hold a holt se pletou především kvůli své shodné výslovnosti. Pokud si ale zapamatujete, jaký význam které slovo má a vždy si slovo zkusíte nahradit jeho synonymem, nebude pro Vás už problém psát tato slova správně.
Hodně často také vidím TIP x TYP
Obrázek Za Dynamo!
FOGLIK
Příspěvky: 5275
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 829 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Děkuji za upozornění,
čeština je pro mě oříšek:)

Orosená_desítka píše: 14 bře 2024 11:22 Promiň kolego musím : Hold x Holt (já to čtu denně všude špatně, tak mi to nedá, odpusť...)

Hold
Význam tohoto slova je POCTA.

Holt
Na druhé straně pak stojí slovo holt, které má význam ZKRÁTKA, PROSTĚ

Slova hold a holt se pletou především kvůli své shodné výslovnosti. Pokud si ale zapamatujete, jaký význam které slovo má a vždy si slovo zkusíte nahradit jeho synonymem, nebude pro Vás už problém psát tato slova správně.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

V aplikaci Dynamo naskočilo několik zajímavých míst na oba zápasy. Tak kdo ještě nemáte vstupenku, tak si pospěšte :wave:
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 767
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 338 krát
Obdržel "To se mi líbí": 258 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

V každý debatě teď slyším, jak je PO jiná soutěž, bo se automaticky předpokládá, že ten horší v ZČ se o několik levelů zlepší. Pokaždý se ptám, proč by to nemělo platit i pro toho lepšího.
Z toho co jsem přečet' bych vypíchnul Sedlův koment: "My dobře víme, že v play off se všechno maže, ale já osobně se role favorita nevzdávám. Spíš bychom ji měli potvrdit."
Amen

Jo a tady si nejsem úplně jistej, jestli jsem to pochopil správně: "Budeme se držet našeho systému," zahlásil z Hradce Martinec. Jeho tým je posílený zkušenostmi z minulé sezony, kdy vytřískal postup do finále. Má svůj funkční systém...
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Borek píše: 14 bře 2024 12:28 Jo a tady si nejsem úplně jistej, jestli jsem to pochopil správně: "Budeme se držet našeho systému," zahlásil z Hradce Martinec. Jeho tým je posílený zkušenostmi z minulé sezony, kdy vytřískal postup do finále. Má svůj funkční systém...
Pochopil. Akorát, že to tentokrát nebude Mesomorph, ale něco lepšího a obtížněji odhalitelného, neboť i jejich týmový lékař je o rok zkušenější.... :wave:
Mech
Příspěvky: 163
Registrován: 02 úno 2019 13:32
Dal "To se mi líbí": 2 krát
Obdržel "To se mi líbí": 7 krát

Koukal

Příspěvek od Mech »

https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/ho ... _hokej_mvo
🤮🤮🤮 Prostě Koukal a neubere ani teď, když vlastně končí kariéru.....
dtaire
Příspěvky: 541
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 41 krát
Obdržel "To se mi líbí": 39 krát

Re: Koukal

Příspěvek od dtaire »

Mech píše: 14 bře 2024 12:43 🤮🤮🤮 Prostě Koukal a neubere ani teď, když vlastně končí kariéru.....
Ale no tak, vždyť ubral...
Vždycky budu ale sledovat, jak si vedou a v jiných sériích Pardubice podporovat budu.
Myslím si, že se to nečte dobře ani sousedům, protože vlastně říká, že Pardubice uspějí :wave:
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 274
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 32 krát
Obdržel "To se mi líbí": 199 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

Já jsem asi naivní trubka. Když slyším přepneme na play off mod, rozumím tomu tak, že všechno bude rychlejší, agresivnější, tvrdší. A pořád věřím tomu, že Dynamo neodehrálo 52 zápasů v max. tempu. Hráli, co potřebovali. a v drtivé většině to stačilo. Teďka až zapnout turbo, tak prostě věřím, že je žebráci prostě přestanou stíhat. Pod tlakem chyby, až bude někdo sedět gólmanoj na masce a od modré půjde jedna rána za druhou, nevydrží. Co umí oni? Ujet. To stačit rozhodně nebude. Hokejové jsou nešikovnější a to se prostě v tom presu a málo času projeví.
Odpovědět