Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Tahle série play off bude mít ještě jeden bonus o kterým se zatím moc nepíše. Díky ní je zde velice reálná šance, že už v příští sezoně otočíme skóre v vzájemných zápasech v Extralize. Zatím jsme na tom hůř a čím dříve to otočíme tím lépe.
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Tak jdeme na zmrdfild :-) realita, ale jednou to přijít muselo...

S pokorou, hokejově na nás nemají, a zákeřností bych se nebál...máme Musila, jak Adama tak Davida, jsou tam borci, co se za sebe postaví....chceme přeci všichni to co si přejeme ne? Tak se nemůžeme koukat na soupeře....bude to bitva, válka, ale věřím, že vyhrajeme...

A debilové se najdou všude, od toho jsou policajti, aby si s tím poradili...a pořadatelé....těšme se, a 4x nás neporazí..na to nemají, ale jak říkám s pokorou, ideálně 2:0 po sobotě...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Tak včera se mi splnily dvě přání.
1) play off série s HK
2) NJD v Praze.

Jak už tu mnohokrát padlo. Respekt k soupeři je potřeba, hokejově jsme na tom mnohem lépe. Zároveň to bude pro naše borce obrovský test na hlavu. Do mechovaku budou chtít všichni dostat- Pardubice musí, Hradec může. Když přes ně přejdeme, všichni, včetně hradeckých řeknou, že s penězmi od Dědka to byla povinnost a že až odejde, tak zase zajedeme minimálně do baraze - tímhle už se uklidňují předem.
Když postoupí oni, tak to pro nás bude regulérní ostuda - to si nebudeme nic nalhávat. Pořád je to sport a stát se může cokoliv.
Já ale věřím, že to dáme.
Tip: 4:1 na zápasy.
Tesla a Devils
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Jednou na to dojít muselo.

Hokejová kvalita je na naší straně, když udržíme chladnou hlavu, postoupíme. To je klíč k sérii.
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2083
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 47 krát

Re: Hokej

Příspěvek od hans68 »

Hlavně oni už jsou smíření s vyřazením, my musime, oni můžou…..dobra politika 😂😂😂my nic nemusíme jako kdokoli jiný! Sparta každý rok TOP hráči a dlouhodobě nic z toho 😉😉
av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1537 krát
Obdržel "To se mi líbí": 953 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

hans68 píše: 13 bře 2024 08:04 Hlavně oni už jsou smíření s vyřazením, my musime, oni můžou…..dobra politika 😂😂😂my nic nemusíme jako kdokoli jiný! Sparta každý rok TOP hráči a dlouhodobě nic z toho 😉😉
Nebuďme alibisti, samozřejmě, že musíme. Drtivě jsme vyhráli základní část, ustanovili nový rekord, není pochyb o tom, že ve čtvrtfinále musíme uspět, jinak z toho bude kolosální ostuda, zvláště proti tomuhle soupeři. Věřím, že to naši kluci zvládnou a odměnou jim bude tak sladké vítězství jako po málokteré jiné sérii.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Viděl jsem všechny zápasy Mechova s Vítkem - popravdě jim to Vítkovice ohromně usnadnili, bez pohybu a prakticky bez důrazu se nedá hrát v ZČ natož v PO. Jediný kdo snesl měřítko byl brankář Vítkovic.

Hradec mraky střel s kategorie málo nebezpečných, díky Klímovi a především Perretovi nebezpeční i při oslabení.

Přesilovka Mechova je celkem sympatická - šikovní beci.

Brankář - jeho výkon velmi napoví o tom, jak ta série bude vypadat.

Každopádně jejich hvězda Okuliar předpokládám bude občas vyveden z koncentrace :wave:

A Klíma? Ten zase dostane naloženo, jen v tuto chvíli nevím od koho :thumbup:

Těším se, odhaduji sérii 4:2
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Ono celý předkolo jen ukázalo, jak je současnej model zoufalej. Jedenáctej a dvanáctej do playoff nepatří z principu. Vlastně jen jedna série byla nějak zajímavá a napínavá. Vítkovice se vyšťavily tím, jak sezonu zachraňovaly z úplnýho průseru. Do toho si tam řešili nějaký vnitřní problémy a výsledek byla už jen křeč a dohrání sezony, že působili dojmem, že jim je to vlastně jedno.

A stejně tipuju, že systém "skoro všichni do playoff" bude pokračovat. Že to klubům jako Plzeň strašně vyhovuje. S dvaceti výhrami někam postoupit.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Do písní a tanců před ČF s Mrchovem to sice nepatří, ale z celkem hodně hodnověrného zdroje jsem se dozvěděl, že za koncem VV stál "překvapivě" Heřman. Pro VV fatální konflikt se udál na Spengleru a osud VV tak byl zpečetěn 🤷. A teď zpět ke čtvrtfinále. Ano, dobudeme slavné vítězství, nemám pochyb👍😁
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Pick píše: 13 bře 2024 08:39 Do písní a tanců před ČF s Mrchovem to sice nepatří, ale z celkem hodně hodnověrného zdroje jsem se dozvěděl, že za koncem VV stál "překvapivě" Heřman. Pro VV fatální konflikt se udál na Spengleru a osud VV tak byl zpečetěn 🤷. A teď zpět ke čtvrtfinále. Ano, dobudeme slavné vítězství, nemám pochyb👍😁
Napíšu to jadrně. Tou dobou už sral všechny.
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Myslím si, že v PO neodpustí nikdo nikomu nic ...pokud ano, tak je něco v nepořádku. Hradec se nám umí dostat pod kůži na ledě a hraje fyzicky náročnej hokej - sami to řekli, prostě nemají co ztratit a tak do toho dají všechno. Pokud se budeme šetřit, vymlouvat, kecat - postoupí oni. Já věřim, že máme zapnutej PO-mode a zastavíme se až na vrcholu!

První 4 by si měla postup uhrát/ubojovat. Ale sami víme dobře (z obou perspektiv), co udělá v play-off nadšení a třeba i destruktivnější hra od outsidera vůči ambicioznímu a lepšímu soupeři :)

Na souboje s HK se těším! A myslím, že to po všech stránkách nemohlo dopadnout líp - to bude boj se vším všudy! :)
Uživatelský avatar
Eddie
Příspěvky: 135
Registrován: 30 kvě 2017 10:12
Bydliště: náplava do Pardubic
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 17 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Eddie »

Muf píše: 13 bře 2024 08:16 Viděl jsem všechny zápasy Mechova s Vítkem - popravdě jim to Vítkovice ohromně usnadnili, bez pohybu a prakticky bez důrazu se nedá hrát v ZČ natož v PO. Jediný kdo snesl měřítko byl brankář Vítkovic.

Hradec mraky střel s kategorie málo nebezpečných, díky Klímovi a především Perretovi nebezpeční i při oslabení.

Přesilovka Mechova je celkem sympatická - šikovní beci.

Brankář - jeho výkon velmi napoví o tom, jak ta série bude vypadat.

Každopádně jejich hvězda Okuliar předpokládám bude občas vyveden z koncentrace :wave:

A Klíma? Ten zase dostane naloženo, jen v tuto chvíli nevím od koho :thumbup:

Těším se, odhaduji sérii 4:2
Na Okuliara nasadit Bambuse a bude mit po 4 zapasech tolik trestnych minut, ze to Houdek nebude mit sanci nikdy dohnat 😀 s Klimou parkrat svihnout o mantinel a 2x serezat. To same s tim naspeedovanym zabozroztem 😂
THC Doufame Pardubice
Peh
Příspěvky: 75
Registrován: 25 led 2024 18:55
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Peh »

Pick píše: 13 bře 2024 08:39 Do písní a tanců před ČF s Mrchovem to sice nepatří, ale z celkem hodně hodnověrného zdroje jsem se dozvěděl, že za koncem VV stál "překvapivě" Heřman. Pro VV fatální konflikt se udál na Spengleru a osud VV tak byl zpečetěn 🤷. A teď zpět ke čtvrtfinále. Ano, dobudeme slavné vítězství, nemám pochyb👍😁
Herman priletel na Spengler az na semifinale, konflikt byl driv
OnPce
Příspěvky: 267
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

Pánové já na cizí diskuzní fóra nechodím, ale pamatuji si, že občas sem někdo přenese nějakou vtipnou hlášku. Vzhledem k tomu, že moc lístků na pátek není, navrhuji se složit a nabídnout jednu vstupenku autorovi nejvtipnějšího příspěvku na mechovském fóru. Mně osobně třeba přijde vtipný tvrzení, že mechov je hokejově lepší, a že se ho bojíme. Za takovej vydařenej fór si autor lupen zaslouží.
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Myslíte,že bude přítomna laboratoř na vyhodnocení vyživových preparátů.

3 ze 3
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 274
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 32 krát
Obdržel "To se mi líbí": 199 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

IMHO bude víc než kdy jindy rozhodovat před brankami. Pokud naši beci odtlačí forwardy pryč, nemám strach, Že by to brankáři nepochytali. Takže to bude o tvrdé, koncentrované práci. Trochu mám vítr z Koštěte, na můj vkus byl letos moc bohorovný a těch chyb udělal taky mraky. Dopředu se nebojím. Máme silnější útočníky a Sedlovi, Zohymu Poulovi nebo Adamovi před tu bránu nedělá vůbec žádný problém vlézt. Góly dáme. Hlavně bych si přál destrukci už od prvního zápasu. Aby jim do palice vůbec nepřišla myšlenka, že by s námi něco mohli udělat. Stejně jako loni proti Třinci mi přišlo, Že si od začátku série jdou pro nadopovaný druhý místo.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Rokytnice píše: 13 bře 2024 09:41 IMHO bude víc než kdy jindy rozhodovat před brankami. Pokud naši beci odtlačí forwardy pryč, nemám strach, Že by to brankáři nepochytali. Takže to bude o tvrdé, koncentrované práci.
Přesně tak. Hodně důležité budou domácí zápasy. Hlavně ten první. Pokud dobře začneme a Mrchov necháme rychle vystřízlivět z nějakejch jejich myšlenek na možný úspěch, tak budeme na dobré cestě a nepochybuju, že si to pohlídáme, byť to bude bolet a budou kousat do poslední vteřiny. Nicméně věřím, že to bude sice tvrdej, ale férovej boj.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Chtelo by to vyhrat v patek, aby jim zklaplo a pak v sobotu protoze tam budu. Predem dik
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

WalkingDude píše: 13 bře 2024 10:36 Chtelo by to vyhrat v patek, aby jim zklaplo a pak v sobotu protoze tam budu. Predem dik
Správný přístup 👍😀
🔴⚪
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 768
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 342 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Takový bobule ještě nevymysleli, aby nás vyřadili. My se můžeme porazit jedině sami.
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 850 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Sweník píše: 12 bře 2024 23:25 Ty bláho, co tady někteří blázníte?
Jasně, bude pár idiotů v hledišti, ale to nejspíš z obou stran.

A na ledě? Proč by se mělo hrát zákeřně a hlavně jinak než proti jiným týmům? Vždyť oni tam krom Pavlíka nemají snad jediného "Hradečáka". Ti cizinci budou hrát úplně stejně jako proti komukoliv jinému, budou chtít vyhrát, budou nás chtít rozhodit, ale úplně stejně jako jiné týmy, viz vloni Třinec, předtím Motor.. A naši se snad na nějaké emoce vykašlou. Taky vědí, že základ je postup.

Navíc trenéři rovněž nejsou žádní magoři. Martinec působí jako slušný člověk, dost toho u nás odehrál, a Zadina taky není nějaký blázen.

Takže pokud se hráči nenechají ovlivnit nenávistnými fanoušky, ta série může proběhnout úplně v pohodě. Ať už ji vyhraje kdokoliv. Na nějaká úmyslná zranění bych nesázel..

Takže závěrem, doufám, že těm podvodníkům nakopeme zadek, i kdyby to šlo až do sedmého zápasu. Spravedlnost je spravedlnost.. :wave:
:goodpost: Líp bych to nevyjádřil! :pivko:
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Patýs s Moravcem trenéři KV 🤔🫣
Uživatelský avatar
Eddie
Příspěvky: 135
Registrován: 30 kvě 2017 10:12
Bydliště: náplava do Pardubic
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 17 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Eddie »

jimmypop píše: 13 bře 2024 12:57 Patýs s Moravcem trenéři KV 🤔🫣
Chtěj být ještě tragičtější než Nadno nebo my pred par lety? 😀 chudak Frodo tam 😀
THC Doufame Pardubice
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Varani se toho nebojej 😁 Jsem zvědav, kam to až dovedou. Přitom když to tam přebral ten Šenkypl, tak měl celkem ambiciózní plány. Ale zatím to vypadá na aplikaci stylu Šmidbersky...🤔
Odpovědět