Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2083
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 47 krát

Re: Hokej

Příspěvek od hans68 »

Už se těším na ty kyselé ksichty až je pošleme pálit hokejky 💪💪💪💪💪😂😂😂😂
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Proti podlé hře je nejlepší dávat branky :)
Matess
Příspěvky: 704
Registrován: 27 zář 2021 17:27
Dal "To se mi líbí": 89 krát
Obdržel "To se mi líbí": 193 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Matess »

Kurva já se tak těším a zároveň tak bojím. Jestli nějakým zázrakem neprojdem dál, tak až do září nebudu schopnej otevřít sociální sítě.
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 293 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

mach píše: 12 bře 2024 20:36 Ne tohle bude plné zakernosti nečistoty a bojím se že klukům půjde o zdraví hokejové na nás nemají a vědí že největší cesta vede přes odstranění Sedla.
Nedělal bych z našich úplně sračky, co neumí rozdat. Sedlák se o sebe postará.

Je dobře, že si dávají za cíl "aspoň unavit". Já si přeju 4:0 a celkově uzavřeme sezónu 8:0. Důstojné loučení Hradce s ligou. :)
Dynamo-forever
Příspěvky: 476
Registrován: 30 říj 2014 20:25
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 66 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamo-forever »

No, radost z toho teda nemám vůbec. Stačí mi bohatě 2x za sezónu vidět tu feťáckou lůzu s komplexem a krvavejma očima. No nic, válka začala. Čeká nás lámání hokejek, Okuliarův letecky den, jiný doplňky stravy, nebo něco zcela nového? Každopádně poslat rivala na dovolenou se nepoštěstí každý rok.
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1707
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 79 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Dynamo-forever píše: 12 bře 2024 20:48 No, radost z toho teda nemám vůbec. Stačí mi bohatě 2x za sezónu vidět tu feťáckou lůzu s komplexem a krvavejma očima. No nic, válka začala. Čeká nás lámání hokejek, Okuliarův letecky den, jiný doplňky stravy, nebo něco zcela nového? Každopádně poslat rivala na dovolenou se nepoštěstí každý rok.
Presne. Dvakrat za rok je trpet tu je az az.
Njn nekdo se musi hrabat v hovnech
Vždy jen Dynamo!
cam22
Příspěvky: 96
Registrován: 04 led 2022 12:36
Dal "To se mi líbí": 31 krát
Obdržel "To se mi líbí": 30 krát

Re: Hokej

Příspěvek od cam22 »

Chce to trochu pokory,velkohubý prohlášení většinou dopadnou špatně......Máme lepší tým a věřím,že je uděláme👍
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

cam22 píše: 12 bře 2024 20:55 Chce to trochu pokory,velkohubý prohlášení většinou dopadnou špatně......Máme lepší tým a věřím,že je uděláme👍
Tesat do kamene !!!
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 665 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

cam22 píše: 12 bře 2024 20:55 Chce to trochu pokory,velkohubý prohlášení většinou dopadnou špatně......Máme lepší tým a věřím,že je uděláme👍
Presne tak. Taky nejsem uplne fanousek vysmivani se a psat, jak je uz vse rozhodnuty. Spis nez hezky hokej cekam velky boj a valku.
Dynamo-forever
Příspěvky: 476
Registrován: 30 říj 2014 20:25
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 66 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamo-forever »

Můžou si dopingžrouti po sezoně pověsit plachtu, 2x v sezóně vyprodáno. My vám s tím kluci kdyžtak pomůžeme 🙏💪🖕
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2083
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 47 krát

Re: Hokej

Příspěvek od hans68 »

Ja se toho vůbec nebojím, a hlavně pokud tu máme takový hráče jaký máme, tak proste musime postoupit, jiná cesta není!! Stát se muže cokoli, ale nestane!!! Kvalita je na naši straně a borci to musí ukázat, nejsme z cukru💪😀
petan12314
Příspěvky: 134
Registrován: 24 bře 2021 00:56
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 28 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petan12314 »

tak je to tady ač nejsem vůbec rád.. každopádně pojďme si pro to a smrt Hradci!👍✊
Kula
Příspěvky: 2171
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 849 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Jsem za Hradecv rád protože bych nevěděl komu fandit jestli jim nebo Spartě!
Peh
Příspěvky: 75
Registrován: 25 led 2024 18:55
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Peh »

Jak jsem psal, Hradec jsem chtel, Olomouc do playoff nepatri. Proc si prat lehciho soupere, jestli chceme titul, je Hradec ten spravnej zacatek. Bude to mit neskutecny grady, nikdo nemuze nic podcenit!!!
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Taky si myslím že to chce alespoň trochu pokory 4:0 nečekám... Určitě jsme favoriti a máme lepší tým ale kluci to v první řadě musí dokázat na ledě... Už vůbec bych se nesoustředil na ty bezmozky ty ať si plácají co chtějí... To že mají o kolečko míň je jasný... Tak ať už to vypukne 💪
🔴⚪
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Vlastně to je tvoje Hradec je na pytel z toho důvodu, ze teď na hodně místech od fans budeme jen číst hrdinská prohlášení jak je smazneme.

Z hlediska kvality kádru bychom měli týmy z předkola smaznout všechny

Zápasy do tipovacky přidám kolem půlnoci.!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Eddie
Příspěvky: 135
Registrován: 30 kvě 2017 10:12
Bydliště: náplava do Pardubic
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 17 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Eddie »

A vlastne ten Mechoff je fajn. My potrebujem, aby Liberec hral a postoupil pres Spartu. Pri poslednich trech titulech sme v semifinale museli Tigerec vyradit 😁 pokud by postoupila Holomoc, nas stastny tym by nas nemohl cekat 😀
THC Doufame Pardubice
JirkaPCE
Příspěvky: 3600
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 442 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Peh píše: 12 bře 2024 21:32 Jak jsem psal, Hradec jsem chtel, Olomouc do playoff nepatri. Proc si prat lehciho soupere, jestli chceme titul, je Hradec ten spravnej zacatek. Bude to mit neskutecny grady, nikdo nemuze nic podcenit!!!
Nějak nevím, proč by Olomouc do playoff nepatřila. Liberec byl lepší akorát v posledním zápase. A pokud by tu sérii zvládli doma dotáhnout, tak by to lehčí soupeř nebyl.
JirkaPCE
Příspěvky: 3600
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 442 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Tak podle Pešána se Spartě dobře nespí. S tou jejich obranou a brankáři budou rádi za jeden vyhraný zápas. Vždyť i ta Olomouc by je v pohodě dala, kdyby se jim nezranil Konrád.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Ty bláho, co tady někteří blázníte?
Jasně, bude pár idiotů v hledišti, ale to nejspíš z obou stran.

A na ledě? Proč by se mělo hrát zákeřně a hlavně jinak než proti jiným týmům? Vždyť oni tam krom Pavlíka nemají snad jediného "Hradečáka". Ti cizinci budou hrát úplně stejně jako proti komukoliv jinému, budou chtít vyhrát, budou nás chtít rozhodit, ale úplně stejně jako jiné týmy, viz vloni Třinec, předtím Motor.. A naši se snad na nějaké emoce vykašlou. Taky vědí, že základ je postup.

Navíc trenéři rovněž nejsou žádní magoři. Martinec působí jako slušný člověk, dost toho u nás odehrál, a Zadina taky není nějaký blázen.

Takže pokud se hráči nenechají ovlivnit nenávistnými fanoušky, ta série může proběhnout úplně v pohodě. Ať už ji vyhraje kdokoliv. Na nějaká úmyslná zranění bych nesázel..

Takže závěrem, doufám, že těm podvodníkům nakopeme zadek, i kdyby to šlo až do sedmého zápasu. Spravedlnost je spravedlnost.. :wave:
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

JirkaPCE píše: 12 bře 2024 23:01 Tak podle Pešána se Spartě dobře nespí. S tou jejich obranou a brankáři budou rádi za jeden vyhraný zápas. Vždyť i ta Olomouc by je v pohodě dala, kdyby se jim nezranil Konrád.
To je možný, ale taky je Libe může úplně v klidu vyřadit..
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

mach píše: 12 bře 2024 20:36 Ne tohle bude plné zakernosti nečistoty a bojím se že klukům půjde o zdraví hokejové na nás nemají a vědí že největší cesta vede přes odstranění Sedla.
Ano. Jinými slovy bude to v tomto smyslu stejne jako s ostatními dvanácti týmy :)
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 274
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 32 krát
Obdržel "To se mi líbí": 199 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

Rukavice dolů. Se zmrdem jednàš, jak si zaslouží. Pokud naše hokejky pochopí,o co tady jde, bude dobře. Pokud jsou v organizaci Dynamo, nemůžou jinak. Jestli by násty kurvy vymetly, bude to ostuda na x let dopředu. To prostě nejde. Dynamo je silnějši. Pošlete ty parchanty do pekel.
Uživatelský avatar
Ardy75
Příspěvky: 170
Registrován: 18 úno 2020 21:25
Dal "To se mi líbí": 79 krát
Obdržel "To se mi líbí": 35 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ardy75 »

Serie s Hradcem bude velice těžká, vím objevil jsem ameriku, ale bude :-) Víc než nenávist některých fanoušků vidím mediální tlak, který podle mne brzy nastane a budu věřit, že to naše profíky nebude rozptylovat. Jak tady padli určité názory, na ledě to může být normální férová bitva, a budu věřit, že našich pár hráčů udrží nervy na uzdě a bude si uvědomovat, že cíl je ještě daleko a vede přes poražení Hradce
Žij tak,aby Ti v pekle bylo dobře
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Zápasy do tipovačky vypsány, přeji přesné tipy.
Odpovědět