Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Zaznělo, a Dědek mu na to řekl, že je bafunar s dvacetiletou praxí 😁 Ale Duda to spíš směřoval, že přesně tenhle odborník byl VV, kterej všechno ví nejlíp, protože hokej hrál a byla chyba ho odejít. Duda je zkrátka bytostně přesvědčenej, že kolem hokeje se můžou motat a do hokeje kecat výhradně bejvale hokejky. Chvílemi ty jeho moudra v kombinaci s podkuřovanim Dědkovi působily dojmem, že by si že všeho nejvíc přál, aby mu Péťa nabídnul nějakou funkci v organizaci...😁
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Radek Duda aka Robin Guha je geniální :)
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Já jsem jen čekal, kdy Dudovi PD řekne, že má v klubu Ondju Hežmana, který splňuje naprosto všechny předpoklady k vedení klubu :wave:
Dizzy
Příspěvky: 3584
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

jimmypop píše: 12 bře 2024 10:58 Radek Duda aka Robin Guha je geniální :)
Presny….
“Ja mám dva tituly z DEL2”
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1575
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 862 krát
Obdržel "To se mi líbí": 229 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

Don´t judge anyone, vole... :wave:
Život jde dál...
PetrS
Příspěvky: 266
Registrován: 01 srp 2014 19:25
Dal "To se mi líbí": 75 krát
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PetrS »

Ukořistl jste včera někdo ten hranej dres? Ty ceny byly šílený....
Uživatelský avatar
dreamingfish
Příspěvky: 369
Registrován: 01 srp 2014 23:55
Bydliště: Praha
Obdržel "To se mi líbí": 8 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od dreamingfish »

PetrS píše: 12 bře 2024 11:13 Ukořistl jste včera někdo ten hranej dres? Ty ceny byly šílený....
Chvilku jsem na to včera koukal, pak si říkal, že se určitě na závěr strhne mela a že to ani zkoušet nebudu.
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Duda má v Zimáku přesně danou roli. Baviče. On se Horák jeví, tedy alespoň mně, jako spíše suchar vážící dost slova. I to sako v jeho outfitu bylo dost zarážející. Tak tam musí mít Dudu, který nejde pro slovo daleko s tím, že co na srdci, to na jazyku.
Ale na stranu druhou, on bude asi poměrně ceněný skill coach, když dával se svolením Rangers, dohromady Chytila.
Ale mně se ta druhá trojka s Mikešem a Ryšavkou líbí víc. Přijde mi to daleko bezprostřednější. A klidně tam Mikeš s moderátorem Ryšavkovi vynadají, ať už vyleze Mechovu z pozadí, že už je to tak zaujaté, a navíc se to nedá ani poslouchat.
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

tau píše: 12 bře 2024 10:18 Holt prostý chlapec, kterýmu šlo jen to šťouchání do puku. Ovšem ne tak dobře, aby po kariéře už nemusel nic dělat. Takže teď se tak nějak musí ohánět. Ovšem když toho v hlavě moc není, to několikaletý extraligový šťouchání a občasný zaškobrnutí ve Švýcarsku nebo Německu z tebe génia neudělá...
Ja myslim, ze on by za vodou primerene mohl bejt, karieru nakonec spatnou nemel bych rekl, ale jak si vedl v te financni gramotnosti nevim :)
Za me ten podcast byl OK, oni si tam prezentovali nejake svoje pohledy, a ve finale se vetsinou pod argumentaci Dedka shodli :)
Za me je argumentace ze vest (vlastnit) klub a delat si svoje rozhodnuti bez toho aniz by byl v minulosti hokejka s 1000 zapasy v NHL je stejne o prdu, jako to, ze by ostatni nemohli posuzovat,/komentovat jak klub nekdo vede pokud ho nevlastni..podobne/stejne klise.. alespon tak to vidim..
Co me, ale opravdu vadilo, to neuveritelne buranske vyjadrovani, infantilni michani ANG/CZ a sprostota na kterou pak naskaoval i Irgl bych rekl, me by tohle jako rodici malych borcu co bych je knemu mel davat a platit dlouhe prachy, hrozne vadilo, ono kdyz maji byt, jak tam rikali borci, ty vzory pro deti a buran tam pak sype ze sebe tohle tak to me hlava nebere..
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... tygru.html

Pešán je opravdu charakter, přát někomu zranění, aby byl soupeř slabší.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Duda je excentrik bez nějakýho formálnějšího vzdělání, kterej celej život dělá do jedný věci. Jako skill coach je zažranej a asi i ceněnej. Ale není nic víc a jeho názory na hokej jako celek, to už je jen směska jeho nějakých osobních postojů, pravd a jak by to mělo bejt. Občas jde přímočaře k jádru věci (že 90% českých trenérů nejede na turnaj někde v Bavorsku a radši sedí doma, což je špatně) a pak je schopnej plácat o tom, jak Varaďovi měli nechat postavit si svůj staff, ale pak zpracovává x minut informaci od šéfa klubu, že to nešlo, že toho vlastně VV nebyl schopnej (chci svýho kondičáka, ale nemám žádný jméno). Duda je v rozporu mezi realismem a idealismem.

Mě na tom podcastu zaujalo nejvíc to, jak je do hokeje Dědek zažranej, jak kouká na NHL a sleduje vývoje klubu jako Pittsburgh. Nečekal jsem, že je až takovej nadšenec.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Emil Havránek píše: 12 bře 2024 11:18 Duda má v Zimáku přesně danou roli. Baviče. On se Horák jeví, tedy alespoň mně, jako spíše suchar vážící dost slova. I to sako v jeho outfitu bylo dost zarážející. Tak tam musí mít Dudu, který nejde pro slovo daleko s tím, že co na srdci, to na jazyku.
Ale na stranu druhou, on bude asi poměrně ceněný skill coach, když dával se svolením Rangers, dohromady Chytila.
Ale mně se ta druhá trojka s Mikešem a Ryšavkou líbí víc. Přijde mi to daleko bezprostřednější. A klidně tam Mikeš s moderátorem Ryšavkovi vynadají, ať už vyleze Mechovu z pozadí, že už je to tak zaujaté, a navíc se to nedá ani poslouchat.
Jako skill pomáhá např. Blümelovi nebo Kautovi.

A protože má Dudu ve své "stáji" Aleš Volek, tak předpokládám, že jeho tréninky dovedností budou na vysoké úrovni.
Uživatelský avatar
Tesla102
Příspěvky: 156
Registrován: 03 kvě 2023 16:34
Dal "To se mi líbí": 64 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Tesla102 »

PetrS píše: 12 bře 2024 11:13 Ukořistl jste včera někdo ten hranej dres? Ty ceny byly šílený....
Já mám v plánu pokud by Tesla vyhrála titul zapojit se o dresy z finále - jestli půjdou do aukce.
Když ale vidím teď ty ceny vydražených dresů, tak dražba mistrovských bude asi masakr :crazy:
Naposledy upravil(a) Tesla102 dne 12 bře 2024 13:26, celkem upraveno 1 x.
pracj3am
Příspěvky: 56
Registrován: 06 bře 2023 16:16
Dal "To se mi líbí": 44 krát
Obdržel "To se mi líbí": 16 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pracj3am »

PetrS píše: 12 bře 2024 11:13 Ukořistl jste včera někdo ten hranej dres? Ty ceny byly šílený....
Chtěl jsem, ale vzpomněl jsem si, když už byla aukce skončená. Ale jak jsem potom koukal na ty ceny, tak bych stejně nic nevydražil. Nejlevnější Pavlát za 10000, Houdek 12800, #1 za 13000, Koudelka za 13500.
av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1537 krát
Obdržel "To se mi líbí": 953 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

PetrS píše: 12 bře 2024 11:13 Ukořistl jste včera někdo ten hranej dres? Ty ceny byly šílený....
Bylo by super kdyby od příští limitky nechal klub vždy vyrobit i pár desítek nebo stovek kusů fandresů ve stejném designu. Rád bych si koupil dres z limitované edice, ale nepotřebuju aby byl hraný a za 10 a víc tisíc.
RockScissorsPaper
Příspěvky: 31
Registrován: 29 led 2024 14:28
Dal "To se mi líbí": 9 krát
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Re: Hokej

Příspěvek od RockScissorsPaper »

av69 píše: 12 bře 2024 13:45 Bylo by super kdyby od příští limitky nechal klub vždy vyrobit i pár desítek nebo stovek kusů fandresů ve stejném designu. Rád bych si koupil dres z limitované edice, ale nepotřebuju aby byl hraný a za 10 a víc tisíc.
taky bych takový bral
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

av69 píše: 12 bře 2024 13:45 Bylo by super kdyby od příští limitky nechal klub vždy vyrobit i pár desítek nebo stovek kusů fandresů ve stejném designu. Rád bych si koupil dres z limitované edice, ale nepotřebuju aby byl hraný a za 10 a víc tisíc.
Vždyťo to přesně tak bude... psalo se o tom.. Tohleto vydražování slouží hlavně pro dobrou věc, a klub si uvědomil že pro nepodnikající fanoušky jsou to pálky a je třeba jim nabídnout alternativu..
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Dudu jste popsali hezky😄

Doufám že si Tau nakonec pustil i tu druhou půlku podcastu, byla by to škoda kdyby ne...
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1537 krát
Obdržel "To se mi líbí": 953 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Jirka. píše: 12 bře 2024 14:25 Vždyťo to přesně tak bude... psalo se o tom.. Tohleto vydražování slouží hlavně pro dobrou věc, a klub si uvědomil že pro nepodnikající fanoušky jsou to pálky a je třeba jim nabídnout alternativu..
To mi uniklo, dosud to tak nebylo ani jednou. Jestli s tím klub v budoucnu počítá, tak jsem jedině rád a určitě se některý z dresů koupím :thumbup:
24cenda
Příspěvky: 272
Registrován: 28 pro 2018 10:09
Dal "To se mi líbí": 74 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 24cenda »

av69 píše: 12 bře 2024 14:46 To mi uniklo, dosud to tak nebylo ani jednou. Jestli s tím klub v budoucnu počítá, tak jsem jedině rád a určitě se některý z dresů koupím :thumbup:
Teď na té poslední debatě před týdnem to tam padlo. Myslím že Čonka říkal že příště mají v plánu zkusit sérii Fans dresů vyrobit a prodávat ve fanshopu.
Peh
Příspěvky: 75
Registrován: 25 led 2024 18:55
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Peh »

WalkingDude píše: 11 bře 2024 21:54 Loukota je absolutni traged. Ve vsem.
A co s timhle systemem ma Loukota spolecnyho? Extraligu si ridi kluby sami, a kdyz neni vule u nich, nic s tim nenadela. Navic tento system podporuji i televize, mluvil o tom i Petr Dedek v tom podcastu. Loukota nerozhoduje
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Asi jsem detailista, ale HoH v tom rozhovoru neměl ostříhané nehty, najednou musel kameraman přiblížit. :-))

Nic, já Honzovi vlastně fandím, jen snad nedostane od O2 vynadáno. Samozřejmě asi ne, jen mne pobavila ta reakce režie. Pokud to přiblížení tedy není při rozhovorech vzorec. Snad dají brzy další.. ;-)
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Ondrušek :think:
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

Gumid píše: 12 bře 2024 18:07 Ondrušek :think:
Neuvěřitelný...
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Sedláček to je taky dílo. :-)
Odpovědět