Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Hradec ve finale. Ted jsem se smichy pobrindal
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8628
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1213 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

WalkingDude píše: 10 bře 2024 21:49 Hradec ve finale. Ted jsem se smichy pobrindal
ve spolupráci se Šťovíčkem a podporou Michele Ferrariho třeba i ten titul :)
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 274
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 32 krát
Obdržel "To se mi líbí": 199 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

Párkrát tady padly argumenty, proč né zmrdy. No nevím
Co se týká prasat, kteří jsou schopni zranit naše hráče, tak jich tam pár je, ale nepřijde mi , že by vplay off s námi někdo měl holubičí úmysly. Štich v Motoru, Vlach v Liberci, Škůrek Mora. Samozřejmě že dvojice Jank a Marcel jsou dobrý pacienti, Z těch dalších přemotivovaných frustrátů bych asi obavu neměl (Klíma, Perret). Komu bych vysloveně přál, aby ho to hodně bolelo, je ten kanadský žebrak. Blain. Okuliar ten umí jen padat.
Ono hrát na hraně proti Vítkovicím, který neumí dát za 4 kola pomalu ani gól, je trochu něco jiného než hrát proti Dynamu. Jestli není Martinec úplně vylízanej, tak mu musí být jedno jasný. Že pokud začnou chodit do oslabení, je s nimi ámen.
Ad jejich fanoušci. Poslední derby jsem šel domů, musel jsem chvilku počkat, protože si policajti odváděli na nádraží ty píčuse. Sečteno podtrženo, pár dutohlavů, nějaký holky a smradi ze základky. A budou řvát, ale to je myslím tak jediný.
Jako zdravý respekt ano, neopírají se o hokejky na kačenkách, ale až Sedlo a Zohy přepnou PO mód, měli bychom je rozsekat. Pokud je chytneme, tipuji 4:1 na zápasy.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8628
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1213 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

ale jo, tohle Jardovi Ticháček asi nezapomene

in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Olmik se klasicky zesral, bude Mechov, ve výsledku to je jedno, porazit bychom měli Olmik či Hradec skoro stejně. Pokud ne, nemáme si nač stěžovat.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Rokytnice píše: 10 bře 2024 22:27 Párkrát tady padly argumenty, proč né zmrdy. No nevím
Co se týká prasat, kteří jsou schopni zranit naše hráče, tak jich tam pár je, ale nepřijde mi , že by vplay off s námi někdo měl holubičí úmysly. Štich v Motoru, Vlach v Liberci, Škůrek Mora. Samozřejmě že dvojice Jank a Marcel jsou dobrý pacienti, Z těch dalších přemotivovaných frustrátů bych asi obavu neměl (Klíma, Perret). Komu bych vysloveně přál, aby ho to hodně bolelo, je ten kanadský žebrak. Blain. Okuliar ten umí jen padat.
Ono hrát na hraně proti Vítkovicím, který neumí dát za 4 kola pomalu ani gól, je trochu něco jiného než hrát proti Dynamu. Jestli není Martinec úplně vylízanej, tak mu musí být jedno jasný. Že pokud začnou chodit do oslabení, je s nimi ámen.
Ad jejich fanoušci. Poslední derby jsem šel domů, musel jsem chvilku počkat, protože si policajti odváděli na nádraží ty píčuse. Sečteno podtrženo, pár dutohlavů, nějaký holky a smradi ze základky. A budou řvát, ale to je myslím tak jediný.
Jako zdravý respekt ano, neopírají se o hokejky na kačenkách, ale až Sedlo a Zohy přepnou PO mód, měli bychom je rozsekat. Pokud je chytneme, tipuji 4:1 na zápasy.
Zapoměl si na našeho pacienta Houdka :wave:
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Cavalera píše: 11 bře 2024 07:15 Zapoměl si na našeho pacienta Houdka :wave:
Snímek obrazovky 2024-03-11 072037.png
Snímek obrazovky 2024-03-11 072037.png (405.32 KiB) Zobrazeno 3169 x


Ten si ještě chvíli počká, ale pak ho můžeme vypustit :wave:
kedar
Příspěvky: 2026
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Nevím jestli už to tady bylo psáno, Klouček od příští sezóny do Budějovic
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

kedar píše: 11 bře 2024 07:46 Nevím jestli už to tady bylo psáno, Klouček od příští sezóny do Budějovic
bylo, psal jsem.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Pcehockeyfan25 píše: 11 bře 2024 09:02 bylo, psal jsem.
To je taková zajímavá rošáda. Podle tamního fóra Hrachovina i přes platnou smlouvu do Liberce.
pracj3am
Příspěvky: 56
Registrován: 06 bře 2023 16:16
Dal "To se mi líbí": 44 krát
Obdržel "To se mi líbí": 16 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pracj3am »

Za vším hledej Dědka :wave:
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1707
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 79 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Vlasak by byl lepsi sefik nez samohul
Vždy jen Dynamo!
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Ještě není jasný, kdo s kým a v Mrchově už začíná nářek, že jim vykoupíme stodolu, zatímco oni chudáci mají u nás jen pár míst do klece.... 😁 :wave:
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Pick píše:Ještě není jasný, kdo s kým a v Mrchově už začíná nářek, že jim vykoupíme stodolu, zatímco oni chudáci mají u nás jen pár míst do klece.... Obrázek :wave:
No par míst, ve volném prodeji je ještě cca 500 lístku, převážně do kotle, aby nevykoupili spekulativně část kotle …


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8628
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1213 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

tak to jsem hned klidnej

Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

jimmypop píše: 11 bře 2024 14:02 tak to jsem hned klidnej

Tenhle je taky ve filmu?
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Gumid píše: 11 bře 2024 09:09
No tak to mi ho vyndej, Jaks otočil Schleise úplně stejně jako Houďas Soderlunda.. Jinej úhel? nebo faktor Dynamo?? Jaksovi 4 zápasy a Houdkovi nejlíp do konce sezony kdyby to šlo... tvl... to je hnus, fakt jako..
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2082
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 47 krát

Re: Hokej

Příspěvek od hans68 »

Už se těším jak je pošleme do okurkovky, nic lepšího nemůže být 🤣🤣🤣prý jsme z nich nervózní 😂😂😂konečně budou mít kůlnu vyprodanou, tak se v ni budou moct rozloučit 😀😀
pracj3am
Příspěvky: 56
Registrován: 06 bře 2023 16:16
Dal "To se mi líbí": 44 krát
Obdržel "To se mi líbí": 16 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pracj3am »

Jirka. píše: 11 bře 2024 15:30 No tak to mi ho vyndej, Jaks otočil Schleise úplně stejně jako Houďas Soderlunda.. Jinej úhel? nebo faktor Dynamo?? Jaksovi 4 zápasy a Houdkovi nejlíp do konce sezony kdyby to šlo... tvl... to je hnus, fakt jako..
Já hlavně nechápu, že to bylo klasifikovaný jako "napadení" a ne jako "úder do hlavy a krku". Za napadení totiž trest delší než 4 zápasy dát nejde.
Forbit
Příspěvky: 96
Registrován: 29 dub 2021 20:26
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 62 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Forbit »

Jirka. píše: 11 bře 2024 15:30 No tak to mi ho vyndej, Jaks otočil Schleise úplně stejně jako Houďas Soderlunda.. Jinej úhel? nebo faktor Dynamo?? Jaksovi 4 zápasy a Houdkovi nejlíp do konce sezony kdyby to šlo... tvl... to je hnus, fakt jako..
To je úplně jednoduchý. Protože Soderlunda odváželi v bezvědomí na nosítkách. V tu chvíli byli všichni děsně chytří, jak tyto zákroky do hokeje nepatří (i když tu hlavní ďahu si nedal o Houdka, ale o led). Po těch ostatních zákrocích se vždycky ti napadení nějak oklepali, takže v očích veřejnosti to nebyl takový zločin ..
JirkaPCE
Příspěvky: 3597
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

hans68 píše: 11 bře 2024 15:32 Už se těším jak je pošleme do okurkovky, nic lepšího nemůže být 🤣🤣🤣prý jsme z nich nervózní 😂😂😂konečně budou mít kůlnu vyprodanou, tak se v ni budou moct rozloučit 😀😀
To je leda tak jejich přání. Nemají kloudnou jedničku a celkově horší kádr, ale my z nich budeme nervózní.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

pracj3am píše: 11 bře 2024 15:58 Já hlavně nechápu, že to bylo klasifikovaný jako "napadení" a ne jako "úder do hlavy a krku". Za napadení totiž trest delší než 4 zápasy dát nejde.
no právě
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Celou sérii jsme byli lepší, jen jsme ji prohráli 4 :0. Soupeři se umíme dostat jako jedni z mála pod kůži, asi proto jsme s ním letos prohráli jenom 2 : 4, 2 :5, 2 :3 a 2 :3 po prodloužení ... Oni baví neskutečně.
Stejně si myslím, že zítra budou fandit Hanákům, jen aby se nám vyhnuli. Se Spartou totiž jednou vyhráli a to se hned výsledky predikují o mnoho radostněji a optimističtěji. :whistle: :whistle: :whistle: :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Forbit píše: 11 bře 2024 16:10 To je úplně jednoduchý. Protože Soderlunda odváželi v bezvědomí na nosítkách. V tu chvíli byli všichni děsně chytří, jak tyto zákroky do hokeje nepatří (i když tu hlavní ďahu si nedal o Houdka, ale o led). Po těch ostatních zákrocích se vždycky ti napadení nějak oklepali, takže v očích veřejnosti to nebyl takový zločin ..
A když ten chomutovák před baráží sejmul zepředu Časyho při odehrávání puku tak všichni tvrdili že si klimbnul hlavou o led, jenže on měl otřes mozku napřímo zepředu, rozšvihanej obličej, zlomenej nos a zuby venku.1,5 nebo 2 měsíce nemohl hrát.. Nikoho to moc nepobouřilo.. jen nás tady.. ostatní ticho po pěšině... A od ujčíka ten chomutovák nedostal ani zápas stopku. Aještě tvrdil že tam žádný loket nebo rameno neviděl... I klidnej Salfa, tenkrát říkal, že chtěl Ujčíkovi poslat fotku z nemocnice... já to píšu hlavně proto, aby to nezapadlo, chodí sem novináři, tak ať si to oživí..

Kdyby byli chytří fanoušci u toho jo a u toho ne, tak to ještě beru, oni jsou amatéři. Jenže odborníci si jedou taky svoje jak se jim to hodí, a tím nesprávně informují ty fanoušky, kteří to třeba neviděli a ty, kteří se jen utvrzují ve svém mylném názoru.

Hlavně že všichni mají plnou hubu demokracie a zákazu dezinformací... dvojí metr tak jako všude u různých témat..
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Odpovědět