Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Ujcik je PICA! Konec hlaseni
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8628
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1213 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Georgre píše: 09 bře 2024 08:49 Tvl Ujčík je pěknej ......Lev jen 3 zápasy? Tvl vždyť ho mohl zabít nebo poslat na vozík.....výsměch.....
asi 3x menší mrtvej úhel než u Houdka
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Jak dlouho si toho Ujcika bude liga nechavat libit? Ja vim ze si ho zase kluby zvolily, ale kurva to nikdo nevidi ze si ty flastry losuji z klobouku?
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 582 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Svým způsobem mi přijde ten zákrok od Lva mnohem nebezpečnější než ten Houdkův...
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Strašně se mi líbí, jaké panuje mediální ticho v souvislosti se zákrokem Lva respektive výší jeho trestu. Fans, novináři, pseudo odborníci, odbornici....nic. Nikdo. Hlavně, že Houdka všichni okamžitě posílali na Mírov a celej tejden celá hokejová komunita nemluvila o ničem jiným a nikom jiném 🤮 Jsem fakt nasranej 😤
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Pick píše: 09 bře 2024 11:29 Strašně se mi líbí, jaké panuje mediální ticho v souvislosti se zákrokem Lva respektive výší jeho trestu. Fans, novináři, pseudo odborníci, odbornici....nic. Nikdo. Hlavně, že Houdka všichni okamžitě posílali na Mírov a celej tejden celá hokejová komunita nemluvila o ničem jiným a nikom jiném 🤮 Jsem fakt nasranej 😤
Škoda si kazit víkend kolegové, šetřete emoce na ply-off, tam jich bude... S Ujčíkem nic neuděláme, ten se nezmění dokud tam bude. Musíme pocitat i s ním - jako soupeřem. Porad stejne s Viktorem ! 🤪
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1575
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 855 krát
Obdržel "To se mi líbí": 229 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

WalkingDude píše: 09 bře 2024 09:52 Ujcik je PICA! Konec hlaseni
:goodpost:
Život jde dál...
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Pan Duda říkal v podcastu, že by Houdek měl ještě přitvrdit tak já nevím.....

dnes dovolená Vítek, Liberec..
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Zatímco Pardubice Ujčíkovi dlouhodobě ležej v žaludku, v Plzni to vedou jeho kámoši Stračena s Vlasákem. Další členové DK Jelínek a Kadlec v Plzni hráli. Čermák hrál s Vlasákem ve Slavii... DK rozhodně není nezávislá a trestá ne podle závažnosti faulu, ale podle osobních sympatií či antipatií k jednotlivým klubům/jejich šéfům/hráčům....
dáda74
Příspěvky: 244
Registrován: 01 bře 2016 10:17
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dáda74 »

tau píše: 09 bře 2024 13:06 Zatímco Pardubice Ujčíkovi dlouhodobě ležej v žaludku, v Plzni to vedou jeho kámoši Stračena s Vlasákem. Další členové DK Jelínek a Kadlec v Plzni hráli. Čermák hrál s Vlasákem ve Slavii... DK rozhodně není nezávislá a trestá ne podle závažnosti faulu, ale podle osobních sympatií či antipatií k jednotlivým klubům/jejich šéfům/hráčům....
Tady je obzvlášť vtipný, že produkt (extraliga), kde se točí těžké prachy, má takového nýmanda, který má moc rozhodnout celou sérii či soutěž - tomu dal 3, tomu 6, dalšímu 8.... jak losování čísel sportky?.... a az na vyjimky to nikomu neuvádí...
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... kdyby měl někdo jeden nebo dva lístky navic na sobotu, dejte vedet. Bral bych je..
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Pick píše: 09 bře 2024 11:29 Strašně se mi líbí, jaké panuje mediální ticho v souvislosti se zákrokem Lva respektive výší jeho trestu. Fans, novináři, pseudo odborníci, odbornici....nic. Nikdo. Hlavně, že Houdka všichni okamžitě posílali na Mírov a celej tejden celá hokejová komunita nemluvila o ničem jiným a nikom jiném 🤮 Jsem fakt nasranej 😤
Presne. Hnuj
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
pracj3am
Příspěvky: 56
Registrován: 06 bře 2023 16:16
Dal "To se mi líbí": 44 krát
Obdržel "To se mi líbí": 16 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pracj3am »

Pec92 píše: 09 bře 2024 08:26 Dudu celkem stíral a přišlo mi že i Duda byl překvapený jaký má přehled.
Duda byl občas uplně mimo :D Pobavilo mě, jak navrhoval, že si má Lojza dát do výkonného výboru svoje lidi, přitom VV je volený orgán, jak ho upozornil Dědek.
pracj3am
Příspěvky: 56
Registrován: 06 bře 2023 16:16
Dal "To se mi líbí": 44 krát
Obdržel "To se mi líbí": 16 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pracj3am »

Dynamík Jistič píše: 09 bře 2024 10:26 Svým způsobem mi přijde ten zákrok od Lva mnohem nebezpečnější než ten Houdkův...
Nechci se Lva zastávat, ale je možný, že si Lev nevšimnul, že Jaks není v držení puku, kterej se zadrhnul na bruslích čárovýho. Takže navrhuju disciplinární trest i pro toho čárovýho, co na tom má svůj díl vinny :D :D
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Hlavně Duda si hraje na hokejového odborníka, ale v lepším případě je to maximálně glosator. Úplně mimo realitu toho, jak se vede klub, jak se má vést liga. Horák bych řekl ze se držel svého kopyta, ze nevnášel do toho svůj pohled, jen pokládal témata, občas nevtipne vtípky, ale budiž. Ten si myslím ze si velice dobře uvědomil, ze proti nim sedí tvrdý business man, člověk který toho má za sebou tolik, co si oni nedovedou představit, kterého poučovat by se mu vymstilo. Irgl tam byl tak nějak navíc, ale dal do toho svůj pohled, nicméně se držel a bylo vidět ze nemůže oponovat Dedkovi. Duda ze sebe udělal negramota a jestli se někomu líbí, jeho vyjadřování, vulgarismy, tak mne tedy rozhodne ne, pokud to má mít nějakou úroveň.

Nejlepší scéna vlastně byla, ze Duda se snaží Dedkovi říci ze tomu nerozumí, ze si na to má vzít člověka, a ten ho zpražil, ze v hokeji se pohybuje 20 let


Sent from my iPhone using Tapatalk
pracj3am
Příspěvky: 56
Registrován: 06 bře 2023 16:16
Dal "To se mi líbí": 44 krát
Obdržel "To se mi líbí": 16 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pracj3am »

tau píše: 09 bře 2024 13:06 Zatímco Pardubice Ujčíkovi dlouhodobě ležej v žaludku, v Plzni to vedou jeho kámoši Stračena s Vlasákem. Další členové DK Jelínek a Kadlec v Plzni hráli. Čermák hrál s Vlasákem ve Slavii... DK rozhodně není nezávislá a trestá ne podle závažnosti faulu, ale podle osobních sympatií či antipatií k jednotlivým klubům/jejich šéfům/hráčům....
Nejčastěji byli trestání hráči Kladna a Plzně.
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

dáda74 píše: 09 bře 2024 13:53 Tady je obzvlášť vtipný, že produkt (extraliga), kde se točí těžké prachy, má takového nýmanda, který má moc rozhodnout celou sérii či soutěž - tomu dal 3, tomu 6, dalšímu 8.... jak losování čísel sportky?.... a az na vyjimky to nikomu neuvádí...
Už jsem to tady psal, on to, bohužel, nikdo nechce dělat 😪
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Sali67 píše: 09 bře 2024 15:13 Už jsem to tady psal, on to, bohužel, nikdo nechce dělat 😪
Možná by byl kdo by to dělal, ale muselo by to být profesionální, čili by to něco stálo. A mám takový pocit že někde proběhlo že na to nikdo nechce dát peníze.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Teď v BHŽ budou "analyzovat" faul Lva a rozhodnutí DK..... hořím zvědavostí :think:
pracj3am
Příspěvky: 56
Registrován: 06 bře 2023 16:16
Dal "To se mi líbí": 44 krát
Obdržel "To se mi líbí": 16 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pracj3am »

Pick píše: 09 bře 2024 15:40 Teď v BHŽ budou "analyzovat" faul Lva a rozhodnutí DK..... hořím zvědavostí :think:
Bude vyřčeno spojení "nechtěl ho zranit"? :think:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Tak dle Pospece si za to může hráč Litvínova sám. A ano, dealer Mesomorph jej nechtěl zranit.
Naposledy upravil(a) Gumid dne 09 bře 2024 15:51, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

...tak jo..."nevšední zákrok", "souhra nešťastných náhod", "byl ve špatný okamžik na špatném místě "...... běžte se vysrat! 🤮
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8628
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1213 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Pick píše: 09 bře 2024 15:40 Teď v BHŽ budou "analyzovat" faul Lva a rozhodnutí DK..... hořím zvědavostí :think:
Zenit: nevšední zakrok

Klubofka: chudák Lev

:)
Uživatelský avatar
Tesla102
Příspěvky: 155
Registrován: 03 kvě 2023 16:34
Dal "To se mi líbí": 64 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Tesla102 »

Pustil jsem si hokej, že zafandím Vitkám ať Mechov potrápí, ale z toho bolí oči - ta Ridera je úplně marná.
Nevěřil jsem, že to někdy napíšu, ale už se těším od 17hod na hokej Olomouce 😀
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Proti Litvínovu bude hájit branku Plzně dnes Kloudy... :whistle:

A Martin Bučko goool !
Odpovědět