Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
FOGLIK
Příspěvky: 5275
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 829 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

acrylic píše: 08 bře 2024 09:06 Mně se ani nerozjede ta aplikace...
Ted jsem se tam dostal a umožní koupit jen dva lístky. To je pěkně na p.... A navíc jsem si to nepřečetl a musíš nahrát kredit nejde ani zaplatit kartou.
FOGLIK
Příspěvky: 5275
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 829 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Napsalo mě to připsán kredit a nic se nepřipsalo.
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Nevím jestli je teď větší nápor na nákup vstupenek, ale jinak aplikace funguje dobře bez problémů.
Havlis
Příspěvky: 364
Registrován: 19 kvě 2021 16:21
Dal "To se mi líbí": 296 krát
Obdržel "To se mi líbí": 103 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Havlis »

1500 v hajzlu a vstupenky nemám, super. Jde vyplatit zpět ten kredit?
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Nešlo se mi přihlásit, a když už to šlo, tak se mi aplikace zhroutila :(
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Mam dva. Jinam ale co uz. Priste posilit servery. Tohle se neda. A jde kupovat v apce za ty kredity? Ja musel zas z karty platit
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Mně to nešlo taky na telefonu, ale kamarád mně to koupil přes PC kde to šlo (díky Pepo:) ). Takže to zkuste přes PC, přes telefon jsem byl bez šance.
av69
Příspěvky: 2586
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1531 krát
Obdržel "To se mi líbí": 947 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Sice mám permici, ale uvolil jsem se ke koupi vstupenek pro známé a to byla chyba :-) Mně osobně třeba nešlo dobít kredit. Platba se dvakrát strhla, vyskočila hláška o úspěšném dobití a na účtu Enigoo nic. Zároveň má aplikace hodně velké prodlevy, takže nápor diváků asi obří. Nakonec se mi vstupenky urvat podařilo platbou kartou napřímo, ale do dalších zápasů by to chtělo zkusit vychytat. Při případném semifinále nebo finále bude nápor ještě násobně větší, zájemcům o vstupenky ve volném prodeji nezávidím, díkybohu za permici :-)
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Mam dva co jsem potreboval. Jinam ale co uz. Priste posilit servery. Tohle se neda. A jde kupovat v apce za ty kredity? Ja musel zas z karty platit
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Unava
Příspěvky: 94
Registrován: 18 kvě 2017 09:29
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 7 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Unava »

FOGLIK píše: 08 bře 2024 09:15 Ted jsem se tam dostal a umožní koupit jen dva lístky. To je pěkně na p.... A navíc jsem si to nepřečetl a musíš nahrát kredit nejde ani zaplatit kartou.
mne to slo zaplatit kartou ... ale dva listky to je pekne na ho*no
FOGLIK
Příspěvky: 5275
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 829 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

av69 píše: 08 bře 2024 09:39 Sice mám permici, ale uvolil jsem se ke koupi vstupenek pro známé a to byla chyba :-) Mně osobně třeba nešlo dobít kredit. Platba se dvakrát strhla, vyskočila hláška o úspěšném dobití a na účtu Enigoo nic. Zároveň má aplikace hodně velké prodlevy, takže nápor diváků asi obří. Nakonec se mi vstupenky urvat podařilo platbou kartou napřímo, ale do dalších zápasů by to chtělo zkusit vychytat. Při případném semifinále nebo finále bude nápor ještě násobně větší, zájemcům o vstupenky ve volném prodeji nezávidím, díkybohu za permici :-)
Přesně , taky se mi nic nepřipsalo. Najednou to jde i přes stránky. Je to totální chaos.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Jo teď už mi to jde přes PC, nevím na co teda aplikaci, jenže místa kde jsem chtěl, jsou v prdeli, jenom do oblouků a dolů za střídačky....

Tohle ale není normální, přece není možný, aby se člověk stresoval při nákupu vstupenky a bylo to na sílu jako když hodíš prasatům pomeje a žerte, kdo se nedostane ke korytu(nefunguje mu appka) ten nemá... Už aby byla nová hala a tenhle problém odpadnul..
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Havlis
Příspěvky: 364
Registrován: 19 kvě 2021 16:21
Dal "To se mi líbí": 296 krát
Obdržel "To se mi líbí": 103 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Havlis »

Nevíte někdo jestli jdou kredity z aplikace vyplatit nebo je nutné je vybít pouze nákupem vstupenek?
av69
Příspěvky: 2586
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1531 krát
Obdržel "To se mi líbí": 947 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Havlis píše: 08 bře 2024 10:01 Nevíte někdo jestli jdou kredity z aplikace vyplatit nebo je nutné je vybít pouze nákupem vstupenek?
Vzhledem k tomu, že v mém případě chybou fungování aplikace nedošlo včas k jejich přičtení a možnosti uplatnění, tak je budu rozhodně chtít vrátit na účet. Nepředpokládám, že by se měli cukat.
Havlis
Příspěvky: 364
Registrován: 19 kvě 2021 16:21
Dal "To se mi líbí": 296 krát
Obdržel "To se mi líbí": 103 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Havlis »

av69 píše: 08 bře 2024 10:04 Vzhledem k tomu, že v mém případě chybou fungování aplikace nedošlo včas k jejich přičtení a možnosti uplatnění, tak je budu rozhodně chtít vrátit na účet. Nepředpokládám, že by se měli cukat.
Souhlasím, již jsem také napsal email s odstoupením od smlouvy z důvodu nedodržení vhodných podmínek pro jejich koupi.
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1707
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 79 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

platil jsem kreditama. Vše bylo ve vteřině vyřízené. Jediné co trvalo déle bylo přidání vstupenek do košíku. Každá vstupenka ca dvě minutky. Zbytek byl bleskurychlý. Naprostá spokojenost.
Vždy jen Dynamo!
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Radek Duda je Robin Guha z Lajny. Ten jeho outfit, mluva a pokaždý: " Peťo, vole...." 🤣

....jinak aplikace má nejspíš problém zejména u těch, kdo to registroval a snaží se nasát kredit na poslední chvíli 🤔 Zjevně to nemají dostatečně dimenzovaný na takovouhle hromadnou divočinu. Je třeba se poučit z krizového vývoje 🤷 Ale jako nechtěl bych teď bejt v kůži dodavatele aplikace. Petr Dědek určitě není spokojený :whistle:


.... víc než 2 lupeny koupit lze⬇️
zdeněk
Příspěvky: 81
Registrován: 24 bře 2021 16:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdeněk »

fansDKnL píše: 08 bře 2024 09:07 Ono to tak může dopadnout, stojí to hodně peněz, Znojmo by to bralo, stejně tak možná Kolín do Tábora
Provoz stojí okolo 50 mega a přínos nic moc. Těch pár hráčů může hostovat jinde a jsou použitelný stejně jako z Chrudimi. Samozřejmě podepsaní hráči jsou naši. Není možné platit takové peníze, dávat našim odchovancům šanci 4 roky a oni se výkonostně neposunují a jsou pro 4 lajnu slabších týmů, jak tady bylo správně psáno výše
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 608 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Co by za takový zájem o vstupenky dali jinde, což? Klub se poučí, na čtvrtfinále nasadí pár serverů navíc a bude klid. :pardubice:

Na druhou stranu: navzdory několika měsícům příprav servery neobstály. je špatně. To Deep Vision nedělá zátěžové testy, nebo jak si to vykládat? Název společnosti čistě náhodný s jedním insiderem z X?
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Gumid píše: 08 bře 2024 11:36 Co by za takový zájem o vstupenky dali jinde, což? Klub se poučí, na čtvrtfinále nasadí pár serverů navíc a bude klid. :pardubice:

Na druhou stranu: navzdory několika měsícům příprav servery neobstály. je špatně. To Deep Vision nedělá zátěžové testy, nebo jak si to vykládat? Název společnosti čistě náhodný s jedním insiderem z X?
Presne. Ten pocit kdyz ses nasranej ze se to kousalo a hrdej proc se to kousalo
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Vojciech
Příspěvky: 8
Registrován: 24 úno 2023 09:12
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vojciech »

Zdravím, take jsem mel problémy s appkou, ktera se mi pri platbe vstupenky kredity zasekla a odhlásila mě, pote jsem ulovil listky na webu, nicmene nejakym zahadnym způsobem se platba v aplikaci dokončila a tim padem mam volny lístek kategorie C na 1.ČF, kdo nemel takové štěstí a mel by o listek zajem, at se ozve:))
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 582 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Jojo. Máš být na co pyšný Mikeši...

https://www.hokej.cz/mikeska-po-postupu ... io%27A%3D0
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
FOGLIK
Příspěvky: 5275
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 829 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Ještě se mě Kredity ani nepřipsali. Nechápu proč tam není možnost platby kartou jako na stránkách.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 608 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

DSC05390.jpg
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Dynamík Jistič píše: 08 bře 2024 14:29 Jojo. Máš být na co pyšný Mikeši...

https://www.hokej.cz/mikeska-po-postupu ... io%27A%3D0
Tak to je moc. Je mi na blití z Mikesky.. 🤮🤮🤮
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Odpovědět