Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Sweník píše: 04 bře 2024 10:28 Ten admin z Brna má asi zvláštní život, když musel i na tento obyčejný radostný Dědkův příspěvek okamžitě zaútočit, psát něco o MHK a ponižovat náš kádr. Ten má snad ještě větší komplex než fanoušci MHK.. :wave:
Navic vypada jak prase
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Ada22
Příspěvky: 29
Registrován: 05 pro 2014 13:13
Bydliště: Pardubice/Praha
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ada22 »

Ahoj, otázka trošku mimo, oni už na webu nejsou fotky z domácích zápasů? Chtěla jsem se podívat, jak to včera vypadalo nejen na hřišti, ale i v hledišti při předávaní poháru a na webu nic 🤔
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Před klukama i klubem klobouček!
Rekordy se nepřekonávají každý den, takže 121 bodů je vhozená rukavice všem :)
Chvíli jsem myslel, že i ty vstřelený branky budou historický milník - ale holt ta Sparta v 1996/97 ulítla s těmi 227 vstřelenými brankami příliš ...
I tak je to u 52-kolový ligy teprve po druhý, co některý tým tu hranici "200" překročil.

Na iDnes píšou, že Marek Zadina se jen veze, nemusí nic dělat, že kluci kouče v podstatě nepotřebují ...myslím, že trocha respektu k trenérům by neškodilo. Mě naopak zatím dokazuje, že ví a nebojí se. Play-off samozřejmě ukáže, ale Marek není žádný zajíc, zkušenosti má a já mu věřím. I ten hokej se mi pod jeho vedením líbí.

A tak nějak jsem neviděl na předávání poháru Salfu. Patřím k těm, od kterých to schytával enormě, a asi ještě bude. Ale on je sportovní manažer a nelze ho úplně od tohoto úspěchu odstřihnout. Ale asi si to tak vyhodnotil ...
av69
Příspěvky: 2586
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1534 krát
Obdržel "To se mi líbí": 947 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Ale jo, tohle je od Jágra a sponzora hezké, Ticháček si to zaslouží :-)
https://www.sport.cz/clanek/hokej-extra ... .seznam.cz
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1464
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Ada22 píše: 04 bře 2024 11:10 Ahoj, otázka trošku mimo, oni už na webu nejsou fotky z domácích zápasů? Chtěla jsem se podívat, jak to včera vypadalo nejen na hřišti, ale i v hledišti při předávaní poháru a na webu nic 🤔
Všichni slaví, dopřej jim zpoždění :)
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1464
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Valda píše: 04 bře 2024 11:45 Před klukama i klubem klobouček!
Rekordy se nepřekonávají každý den, takže 121 bodů je vhozená rukavice všem :)
Chvíli jsem myslel, že i ty vstřelený branky budou historický milník - ale holt ta Sparta v 1996/97 ulítla s těmi 227 vstřelenými brankami příliš ...
I tak je to u 52-kolový ligy teprve po druhý, co některý tým tu hranici "200" překročil.

Na iDnes píšou, že Marek Zadina se jen veze, nemusí nic dělat, že kluci kouče v podstatě nepotřebují ...myslím, že trocha respektu k trenérům by neškodilo. Mě naopak zatím dokazuje, že ví a nebojí se. Play-off samozřejmě ukáže, ale Marek není žádný zajíc, zkušenosti má a já mu věřím. I ten hokej se mi pod jeho vedením líbí.

A tak nějak jsem neviděl na předávání poháru Salfu. Patřím k těm, od kterých to schytával enormě, a asi ještě bude. Ale on je sportovní manažer a nelze ho úplně od tohoto úspěchu odstřihnout. Ale asi si to tak vyhodnotil ...
Salfa přišel na led později.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

stará hokejka píše: 04 bře 2024 12:06 Všichni slaví, dopřej jim zpoždění :)
Oni ale opravdu od letošní sezóny na klubový web fotky nedávají.
Obrázek Za Dynamo!
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

Valda píše: 04 bře 2024 11:45 Před klukama i klubem klobouček!
Rekordy se nepřekonávají každý den, takže 121 bodů je vhozená rukavice všem :)
Chvíli jsem myslel, že i ty vstřelený branky budou historický milník - ale holt ta Sparta v 1996/97 ulítla s těmi 227 vstřelenými brankami příliš ...
I tak je to u 52-kolový ligy teprve po druhý, co některý tým tu hranici "200" překročil.

Na iDnes píšou, že Marek Zadina se jen veze, nemusí nic dělat, že kluci kouče v podstatě nepotřebují ...myslím, že trocha respektu k trenérům by neškodilo. Mě naopak zatím dokazuje, že ví a nebojí se. Play-off samozřejmě ukáže, ale Marek není žádný zajíc, zkušenosti má a já mu věřím. I ten hokej se mi pod jeho vedením líbí.

A tak nějak jsem neviděl na předávání poháru Salfu. Patřím k těm, od kterých to schytával enormě, a asi ještě bude. Ale on je sportovní manažer a nelze ho úplně od tohoto úspěchu odstřihnout. Ale asi si to tak vyhodnotil ...
... zaujal mě rekord Sparty. To ještě v té době nebyla Dynastie Vsetína? Kolik dali gólů, když v tom byla nejlepší Sparta?
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1464
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

digitalmouse píše: 04 bře 2024 12:12 Oni ale opravdu od letošní sezóny na klubový web fotky nedávají.
Ze včerejška něco bude :)
mach
Příspěvky: 4385
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Nejlepší jsou ty hnojomety v komentářích u článku jak já se bavím když to čtu 🤣🤣
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

subris píše: 04 bře 2024 12:16 ... zaujal mě rekord Sparty. To ještě v té době nebyla Dynastie Vsetína? Kolik dali gólů, když v tom byla nejlepší Sparta?
198... Ale vyhrál ZČ... Jinak co mě ještě přišlo zajímavé Slavia dostala v titulove sezóně 03 pouze 93 gólů... A Liberec v 06... 94
Naposledy upravil(a) Pec92 dne 04 bře 2024 12:27, celkem upraveno 1 x.
🔴⚪
dtaire
Příspěvky: 541
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 41 krát
Obdržel "To se mi líbí": 39 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »


Tak dneska první dílek na tabuli!
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8628
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1213 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Sweník píše: 04 bře 2024 10:28 Ten admin z Brna má asi zvláštní život, když musel i na tento obyčejný radostný Dědkův příspěvek okamžitě zaútočit, psát něco o MHK a ponižovat náš kádr. Ten má snad ještě větší komplex než fanoušci MHK.. :wave:
holt taková je doba. Na socky má potřebu se vyblinkat kdejakej dobytek (avatar nomen omen). Zejména ten, který nemá absolutně vůbec co sdělit.
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 274
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 32 krát
Obdržel "To se mi líbí": 199 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

Volal mě někdo?😂
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Ada22 píše: 04 bře 2024 11:10 Ahoj, otázka trošku mimo, oni už na webu nejsou fotky z domácích zápasů? Chtěla jsem se podívat, jak to včera vypadalo nejen na hřišti, ale i v hledišti při předávaní poháru a na webu nic 🤔
Ahoj, na IG je spousta fanpage, tam určitě něco najdeš... Fotky se nedávají, v dnešní době už má každý foťák v podobě mobilu sebou. Navíc jsou celá videa, která se dají pustit zpětně, celý zápas + předávání poháru je třeba na hokejce. Dlouhou dobu sem dával fotky Ivanmnik(ještě i na starý forům), a už taky zjistil, že to je asi zbytečný.. každý si najde nebo vyrobí to co chce..
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
karfi
Příspěvky: 121
Registrován: 05 srp 2014 22:45
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od karfi »

Emil Havránek píše: 04 bře 2024 09:07 Pro mě, jako fanouška béčka, začíná play off dneska večer. Jen jsem tak trošku rozpolcený, jestli mají ten Přerov přehrát a postoupit či nikoliv? Znáte to, abychom nehonili příliš mnoho zajíců naráz. Aniž bych to chtěl jakkoliv přivolávat, někdo se zraní tam, někdo tam a můžeme mít problémy. Ale to je naštěstí hodně předčasné, ať si kluci ochutnají play off mód i v chance lize.
Co se týče předkola, tak sem samozřejmě mohu dát svou predikci, ale zároveň podotýkám, že se nezúčastňuji ani tipovačky, natož abych snad sázel na výsledky. Neumím to a vím to, takže mé oživování TV Tipsport je čirá charita. Ale Litvínov - Plzeň - postoupí Litvínov, Motor - Vary, postoupí Vary, Mechov (Kradec) - Vítkovice - postoupí Vítkovice. Nechci derby, oni by prasili. A konečně Liberec - Olomouc - jsem hodně na vážkách, jestli náhodou nebude slavit úspěch "hanácky buzerantský hokej". Ale asi Liberec.

EDIT: s těmi Vary jsem se upsal, ale nechám to tak a uvidí se. :-)
Za me becku urcite prat postup. Cim vic tezkych zapasu odehraji, idealne viteznych, tim lepe. Navic acku zacina serie az 15.3., becko by hralo 16.3. pripadny paty rozhodujici s Porubou, takze ani nejaky delsi prekryv tam nehrozi. A zezacatku pro ne misto beztak nebude, tak by se delsi herni praxe hodila.
Uživatelský avatar
dreamingfish
Příspěvky: 369
Registrován: 01 srp 2014 23:55
Bydliště: Praha
Obdržel "To se mi líbí": 8 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od dreamingfish »

subris píše: 04 bře 2024 12:16 ... zaujal mě rekord Sparty. To ještě v té době nebyla Dynastie Vsetína? Kolik dali gólů, když v tom byla nejlepší Sparta?
Koukám, že Sparta skončila v ZČ druhá. Hodně gólů dala, ale taky hodně dostala.

1. Vsetínská hokejová 109 b - 198:120
2. HC Sparta Praha 95 b - 227:168

V playoff předvedla soudobou klasiku. Sotva prošla prvním kolem (3:2 proti ČB) a v semifinále pukla 0:3 s Vítkem :-D
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Sweník píše: 04 bře 2024 10:28 Ten admin z Brna má asi zvláštní život, když musel i na tento obyčejný radostný Dědkův příspěvek okamžitě zaútočit, psát něco o MHK a ponižovat náš kádr. Ten má snad ještě větší komplex než fanoušci MHK.. :wave:
Ty kráso to musí být neuvěřitelný zoufalec. To se vidí málokdy.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

.....agent Smoli 😁
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

dtaire píše: 04 bře 2024 12:27
Tak dneska první dílek na tabuli!
Hezky ho Vomajda setřel, blba :party:
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Pida11
Příspěvky: 607
Registrován: 17 říj 2014 16:27
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 128 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »

Jirka. píše: 04 bře 2024 13:54 Hezky ho Vomajda setřel, blba :party:
Proč hned blb? Opravdu máme tohle urážení zapotřebí?
Zrovna Folprecht patří k jedněm z nejlepších fotbalových odborníků a zde se prostě jen zeptal, protože do hokeje tolik nevidí...nějak nevidím důvod mu hned nadávat do blba....
JirkaPCE
Příspěvky: 3597
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Jakub82 píše: 04 bře 2024 13:22 Ty kráso to musí být neuvěřitelný zoufalec. To se vidí málokdy.
Opravdu neskutečný zoufalec.

Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Co ten Dušek musí být za vokurku, to se jen tak nevidí. Já nechápu takové idioty, kteří jdou na Twitter jiného klubu a řeší tam takové věci. To musí být tak neskutečně zakomplexovaný člověk, že mě ho je až líto.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Pida11 píše: 04 bře 2024 14:15 Proč hned blb? Opravdu máme tohle urážení zapotřebí?
Zrovna Folprecht patří k jedněm z nejlepších fotbalových odborníků a zde se prostě jen zeptal, protože do hokeje tolik nevidí...nějak nevidím důvod mu hned nadávat do blba....
Netvrdím že není odborník, i když já ho moc neprožívám.. ale ta otázka je tak hloupá, že to je prostě blbá otázka a Vomajda ho setřel jako blba.. může si ty to zjistit sám, když je odborník a novinář..zní to skoro jako provokace... sorry..

Samozřejmě že zoufalci typu Špryňár jsou o několik úrovní pod ním...
Naposledy upravil(a) Jirka. dne 04 bře 2024 15:03, celkem upraveno 1 x.
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Pida11 píše: 04 bře 2024 14:15 Proč hned blb? Opravdu máme tohle urážení zapotřebí?
Zrovna Folprecht patří k jedněm z nejlepších fotbalových odborníků a zde se prostě jen zeptal, protože do hokeje tolik nevidí...nějak nevidím důvod mu hned nadávat do blba....
No, upřímně, jestli ten dotaz nemyslel jako vtip, tak to blb je. Sparta B má zakázáno hrát ve druhé fotbalové lize na postupových pozicích?
Odpovědět