Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

in-spyder píše: 03 bře 2024 22:13 Tipovačka - základní část

V tipovačce je vyhodnocena základní část, čili jsou sečteny body za zápasy a body za umístění po základní části.

Nyní začíná nadstavba, kde tipujeme všechny zápasy s dvojnásobným koeficientem. Snad se mne to podaří vypisovat pravidelně, jak to bude známé, ale pokud bych nějaký zápas vynechal, omlouvám se předem, mám extrémní vytížení, čili na to spíše zapomenu. Zápas by měl být vypsán den předem, před jeho uskutečněním. Pokud by se to nestihlo vypsán nebude, bez náhrady, ať to je fér.

EDIT: zápasy jsou vypsány, časy ještě nejsou známé, mohou se změnit, všude je tip do 17:00 daný hrací den.


Aktuální celkové pořadí - 10 nejlepších
Snímek obrazovky 2024-03-03 v 22.10.43.png

10 nejlepších v tipech zápasů
Snímek obrazovky 2024-03-03 v 22.08.06.png

10 nejlepších v tipech umístění
Snímek obrazovky 2024-03-03 v 22.09.49.png
Jinak za mě perfektní práce a ještě jednou za tipovačku velké díky! 👍🙂
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Sali67 píše: 03 bře 2024 22:19 Letos nebyla žádná pověrčivost s pohárem - takže se holím. Díky kluci, žena bude mít radost 😁
Já kdybych se pravidelně neholil tak asi umřu (tvrdé vousy a citlivá pleť)
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

digitalmouse píše: 03 bře 2024 22:31 Já kdybych se pravidelně neholil tak asi umřu (tvrdé vousy a citlivá pleť)
No loni to taky nevyšlo a ani to nebylo příznivě doma přijímáno 😁
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 274
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 32 krát
Obdržel "To se mi líbí": 199 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

in-spyder píše: 03 bře 2024 22:29 Souhlas, obecně to lidi zkraje to první skandování celkem slušně ignorovali, pak vstali až u toho druhého, co si budem ..kladnou odezvu to rozhodně nemělo, přitom západ je obecně nejvíce a nejhlasitěji podporující ze sedících. Za mnou jsou právě senioři, přede mnou lidi s dětmi na klíně ...
Kdybych to bral osobně, tak jsem taky slušně nasranej. A chvilku jsem byl. Že na mě bude jako nějakej cucák pořvávat, ať zvednu prdel. Ale pak jsem si vzpomněl, jak pro mě v 16 letech na jihu byl hokej vším, středobodem světa, Janecký - Kovařík - Šejba bozi, všechno na sobě červenobílý (kalhoty ty pruhovaný metalový, čepici a šálu pletla babka a vlajku spíchla máti) a určitě jsem nebyl schopnej uznat nikoho, kdo byl "menší" fanoušek než já. A řval bych stejně.
Takže jsem si dneska při první výzvě řek, se proberte a při druhé poslušně vstal. Vždyť oni to myslí dobře....
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Sali67 píše: 03 bře 2024 22:36 No loni to taky nevyšlo a ani to nebylo příznivě doma přijímáno 😁
Co doma, ale to nonstop svědění a podrážděný obličej...
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

in-spyder píše: 03 bře 2024 21:50 Škoda ze se nebyl podívat Charvát …

Jinak si nejsem jistý, ze je od kotle nutné trochu nevybíravě skandovat na sedící aby se 3min před koncem zvedli. Sedící tak dělají zpravidla poslední minutu v každém vitezicim zápase automaticky. Rozjela to skupinka tuším vpravo pohledem zepředu, a pak misto skandování a vzdání uznání klukům na ledě, musí ty hráči poslouchat toto.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pak je trapně, když 3 minuty před koncem přijde minimálně ještě jedno (spíš více) přerušení a kotel ztichne :))
Skrivy395
Příspěvky: 171
Registrován: 26 zář 2021 18:14
Dal "To se mi líbí": 1052 krát
Obdržel "To se mi líbí": 71 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Skrivy395 »

Rokytnice píše: 03 bře 2024 20:07 Toho bych se nebál. Vyprodají se permanentky, v pátek začne prodej id Dynamo a je po lístkách. Zloději nebudou mít dohráno. Ale by zas měli přemýšlení, jako chránit lupeny pro sebe.😂
Jojo loni si ty debilové taky kupovali lístky k nám když ještě nebylo dohraný ČF a byla šance že by semi hráli s náma a pak se je snažili za draho střelit někomu od nás. :joy: Zoufalci. Do ČF je určitě nechci. Na playoff se těším celý rok a chci si ho užít a ne se dívat jak se jejich rádoby fanoušci u nás chovají jak hovada.
Společně proti všem!
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

tau píše: 03 bře 2024 21:36 Ve výstroji byli na ledě oba - Kaut i Hájek.... A taky se tam přisral primátor...
Trochu to odlehčím - Pan Dědek si chtěl po předání poháru plácnout se Sedlem.. ten si mezitím podal ruku snad se třemi lidmi a na Dědka se už nepodíval, jinak by si s ním plácnul taky..Situaci a nataženou ruku pana Dědka nakonec zachránil pan Pouzar, aby nemáchnul do prázdna😄
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Pce_lukas píše: 03 bře 2024 22:01

Postupující za mě: Litvínov, pokud Frodo nebude čarovat tak Budějovice, Olomouc bude kousat ale favorizuju Liberec, Vítky

Já to vidím takto: Litvínov (3:0 Plzeň nemá čím úspět sorry Kloudy, Kašové, Kirk potáhnout Litvínov), Frodo je vychytá takže Varani, Liberec (nemyslím si, že Olomouc má šanci, max 3:1 spíš bych se nedivil 3:0, Fillipi a Rychlovský mají formu jako hrom...Olmík je nemá čím překvapit...Vítkovice (ale bude to asi na 5 zápasů, hodně prodloužení tipuji....ale doufám, že pomsta vyjde, a Mechov utře....a když ne, tak je dáme v čtvrtfinále mi, ale karma je zdarma...a hokejový bůh to ví
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
Tesla102
Příspěvky: 156
Registrován: 03 kvě 2023 16:34
Dal "To se mi líbí": 64 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Tesla102 »

Taxem před sezónou nasazel do tipovačky 52x výhru Tesly 4:2 a tímto výsledkem dopadl jen 1 zápas z 52 😀
Mám podobnou úspěšnost jako naši borci v nájezdech :nanana: :tesla:
Bjinko
Příspěvky: 20
Registrován: 03 kvě 2021 20:12
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bjinko »

Georgre píše: 04 bře 2024 06:05 Já to vidím takto: Litvínov (3:0 Plzeň nemá čím úspět sorry Kloudy, Kašové, Kirk potáhnout Litvínov), Frodo je vychytá takže Varani, Liberec (nemyslím si, že Olomouc má šanci, max 3:1 spíš bych se nedivil 3:0, Fillipi a Rychlovský mají formu jako hrom...Olmík je nemá čím překvapit...Vítkovice (ale bude to asi na 5 zápasů, hodně prodloužení tipuji....ale doufám, že pomsta vyjde, a Mechov utře....a když ne, tak je dáme v čtvrtfinále mi, ale karma je zdarma...a hokejový bůh to ví
Když postoupí Varani tak nemůžem hrát s mechovem
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... nějaké ohlasy ke včerejšku od p. Dědka na twiteru? Nemám twitter
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

subris píše: 04 bře 2024 08:07 ... nějaké ohlasy ke včerejšku od p. Dědka na twiteru? Nemám twitter


Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Pro mě, jako fanouška béčka, začíná play off dneska večer. Jen jsem tak trošku rozpolcený, jestli mají ten Přerov přehrát a postoupit či nikoliv? Znáte to, abychom nehonili příliš mnoho zajíců naráz. Aniž bych to chtěl jakkoliv přivolávat, někdo se zraní tam, někdo tam a můžeme mít problémy. Ale to je naštěstí hodně předčasné, ať si kluci ochutnají play off mód i v chance lize.
Co se týče předkola, tak sem samozřejmě mohu dát svou predikci, ale zároveň podotýkám, že se nezúčastňuji ani tipovačky, natož abych snad sázel na výsledky. Neumím to a vím to, takže mé oživování TV Tipsport je čirá charita. Ale Litvínov - Plzeň - postoupí Litvínov, Motor - Vary, postoupí Vary, Mechov (Kradec) - Vítkovice - postoupí Vítkovice. Nechci derby, oni by prasili. A konečně Liberec - Olomouc - jsem hodně na vážkách, jestli náhodou nebude slavit úspěch "hanácky buzerantský hokej". Ale asi Liberec.

EDIT: s těmi Vary jsem se upsal, ale nechám to tak a uvidí se. :-)
Naposledy upravil(a) Emil Havránek dne 04 bře 2024 09:14, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Já bych teda Hradec chtěl, byť to sice samozřejmě víc přeju Vítkovicím. Nechápu ty obavy z nich. Zdravou míru respektu ano, ale jdeme si pro titul a cestou za ním výpraskat Hradec, nemůže být nic lepšího.
Tesla a Devils
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 768
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 343 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Sweník píše: 03 bře 2024 20:41 Takže dnes gratulace klubu k novému rekordu i překročení 200 gólů. Za ten rekord jsem hrozně rád. Ano, počítají se hlavně tituly, ale ty lze vyhrát každý rok. Naopak, takový rekord vznikne sotva jednou za deset let. A v tomto případě už skoro vůbec nevěřím, že by ho někdo překonal. Jako ti kluci nebodovali z 52 zápasů v 5! Ještě jednou a slovy, z dvaapadesáti zápasů odešli jen pětkrát bez žádného bodu! To jsem asi nikdy neviděl. I v úžasné sezoně 88/89 jsme měli asi šest porážek? A to se hrálo méně zápasů.. Za mne naprosto neuvěřitelný výkon.

A ještě konečně vidět to sebevědomí, kdy Sedlo má zkrátka koule a pohár zvedne, přesně tak jsem si vše představoval. Stejně se začíná od nuly a to je jasné všem hráčům. Nějaké uspokojení kvůli fyzickému kontaktu s pohárem sotva u někoho hrozí. A i kdyby, nikoho nikdo k ničemu nenutí. Tak se zkrátka nemusí dotýkat všichni.. ;-)
Souhlas se vším, jen těch proher bylo tehdy taky jenom 5. Základní část se hrála dvoukolově každý s každým (při 12 týmech tedy 22 z.), pak nadstavbová část - sudý proti lichejm taky dvoukolově (12 z.). Play off začalo už po 34. kole.

Obrázek
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 768
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 343 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Za základní část obrovskej respekt, borci to zvládli ještě líp než se dalo čekat. Bodovat ve 47 špílech je neskutečný.
Teď pořádně vorazit a pak na to vlítnout. Koho dostanem ve 1/4 je mi fuk, jen Vítky by měli Mesomorph sundat, už za ten skandálně nepotrestanej podvod.
V Pavlátovi máme jistotu, kdyby byl Wilda nejistej, v Pánikovi jsme konečně našli třetího do první lajny, do druhý by nešahal ani Bowman, ve třetí Kaut místo Řeky, čtvrtá je v laufu. Vzadu jsme na tom nikdy nebyli líp. Jsem rád, že se i Količ jako sedmej bek dostává do hry, zlatou tečku by si zasloužil jak málokdo.
Sparta je taky nabitá a lačná, ale když se nám vyhnou zranění, věřím že to budeme my.
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

subris píše: 03 bře 2024 22:03 ... s tímhle s tebou souhlasím.. Možná mohli třeba dvě minuty, když to byl poslední zápas základní části. Ta minuta je vždy ideální. Kolikrát tam jsou nějaká přerušení a někteří ti co mají třeba zdravotní problém nebo senioři nevydrží déle stát. Takhle těch 3 minuty čistého času, skutečně třeba i 5, 6 minut je dost.. Asi jediná vada dnes, vlny se chytaly na poprvé i od sedících, takže kulisa super. Jen dlouhodobě se ne nezdá, to vyvolávání hráče při gólu. Když se domává šálami, začne se vyvolávat, do toho hlasatel, tak to jméno ani pořádně nevynikne a hráč kolikrát ani nezamává.
Taky jsem si všimnul že když se vyvolává hráč po gólu už se nemava... Byla to tady celkem tradice
🔴⚪
Stingy
Příspěvky: 176
Registrován: 20 lis 2019 11:00
Dal "To se mi líbí": 214 krát
Obdržel "To se mi líbí": 48 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stingy »

Pec92 píše: 04 bře 2024 09:43 Taky jsem si všimnul že když se vyvolává hráč po gólu už se nemava... Byla to tady celkem tradice
Záleží jak kdo :nene:
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Bjinko píše: 04 bře 2024 07:55 Když postoupí Varani tak nemůžem hrát s mechovem
To je pravda :-)
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

jimmypop píše: 04 bře 2024 08:26

Ten admin z Brna má asi zvláštní život, když musel i na tento obyčejný radostný Dědkův příspěvek okamžitě zaútočit, psát něco o MHK a ponižovat náš kádr. Ten má snad ještě větší komplex než fanoušci MHK.. :wave:
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

Pokud se nepletu tak má Houdek ještě jeden zápas trest ne?
76marek
Příspěvky: 272
Registrován: 04 srp 2014 16:21
Dal "To se mi líbí": 11 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 76marek »

Pokud má někdo permici do kotle a ví, že v pátek nebo sobotu nepůjde, tak rád odkoupim lístek pro syna. Já jsem gaučák :-).
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Pce_lukas píše: 04 bře 2024 10:44 Pokud se nepletu tak má Houdek ještě jeden zápas trest ne?
Dva jeste
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Odpovědět