Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Eddie
Příspěvky: 135
Registrován: 30 kvě 2017 10:12
Bydliště: náplava do Pardubic
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 17 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Eddie »

Rokytnice píše: 03 bře 2024 19:48 Kdo může z předkola překvapit? Plzeň, Vary podle mě ne. I když Motor dnes zoufalej, bez hokejovosti. Že by Olomouc uplácala Liberec je taky s otazníkem. A zloději s Vítkamu bitva. Takže imho vítěz tohodle duelu nebo zázrak Plzeň.
Ja bych rekl, ze Karlsbad muze Budejce klidne smiknout 🙂
THC Doufame Pardubice
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

WalkingDude píše: 03 bře 2024 19:55 Ja chci aby HK letel hned do prdele a zaroven je chci do CF. Neresitelna situace
Jo taky, výhodu kromě toho, že bysme teď zlodějům a fetkám ukázali zač je toho loket, vidím taky v tom, že by se nemuselo cestovat a přespávat v nepohodlí někde na hotelech, ale doma s rodinou ve svý posteli + se ušetří...
Na druhou stranu nevím jestli si tyhle opice město Pardubice zaslouží a ten bordel po nich a aby to vůbec přežila hala..
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 274
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 32 krát
Obdržel "To se mi líbí": 199 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

Toho bych se nebál. Vyprodají se permanentky, v pátek začne prodej id Dynamo a je po lístkách. Zloději nebudou mít dohráno. Ale by zas měli přemýšlení, jako chránit lupeny pro sebe.😂
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1707
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 79 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

ty kurvy mechovský tady nechci vidět!
Vždy jen Dynamo!
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1121 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Takže dnes gratulace klubu k novému rekordu i překročení 200 gólů. Za ten rekord jsem hrozně rád. Ano, počítají se hlavně tituly, ale ty lze vyhrát každý rok. Naopak, takový rekord vznikne sotva jednou za deset let. A v tomto případě už skoro vůbec nevěřím, že by ho někdo překonal. Jako ti kluci nebodovali z 52 zápasů v 5! Ještě jednou a slovy, z dvaapadesáti zápasů odešli jen pětkrát bez žádného bodu! To jsem asi nikdy neviděl. I v úžasné sezoně 88/89 jsme měli asi šest porážek? A to se hrálo méně zápasů.. Za mne naprosto neuvěřitelný výkon.

A ještě konečně vidět to sebevědomí, kdy Sedlo má zkrátka koule a pohár zvedne, přesně tak jsem si vše představoval. Stejně se začíná od nuly a to je jasné všem hráčům. Nějaké uspokojení kvůli fyzickému kontaktu s pohárem sotva u někoho hrozí. A i kdyby, nikoho nikdo k ničemu nenutí. Tak se zkrátka nemusí dotýkat všichni.. ;-)
JirkaPCE
Příspěvky: 3596
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... abiny.html

Pospíšil už se vidí minimálně v semifinále. Ve čtyřce sice jsou, ale ten počet bodů co na ni tentokrát stačilo, zase taková sláva není.
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

JirkaPCE píše: 03 bře 2024 21:04 https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... abiny.html

Pospíšil už se vidí minimálně v semifinále. Ve čtyřce sice jsou, ale ten počet bodů co na ni tentokrát stačilo, zase taková sláva není.
Klasický Clickbait - máš tam všechny taháky. Pardubice i Brno. Pro reklamy win win situace.
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Za mě Vary a Plzeň to nedají... Vítkovice Mechov vyrovnaná série bude pět zápasů si myslím... Olomouc je nepříjemný soupeř a předkolo umí ale mají asi nejhoršího soupeře Liberec... Myslím si že nakonec bude prostě Mechov nebo Vítek... Ty tři lépe postavený soupeři to asi zvládnou... A pokud se tak stane lepší než Sparta pravděpodobně Liberec 😅
🔴⚪
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 837 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Hraci maji ted 4 dny volno.. To bude vecer husta diskoteka :pivko: :thumbup:
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 837 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Jirka. píše: 03 bře 2024 20:00 Jo taky, výhodu kromě toho, že bysme teď zlodějům a fetkám ukázali zač je toho loket, vidím taky v tom, že by se nemuselo cestovat a přespávat v nepohodlí někde na hotelech, ale doma s rodinou ve svý posteli + se ušetří...
Na druhou stranu nevím jestli si tyhle opice město Pardubice zaslouží a ten bordel po nich a aby to vůbec přežila hala..
Realne asi hodne preju Vitkam. S HK nikdy nevis, navic ty jejich zkurveni fanousci. Serie s Vitkama by byla fajn. A krasne hratelna imo
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 837 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Sweník píše: 03 bře 2024 20:41 Takže dnes gratulace klubu k novému rekordu i překročení 200 gólů. Za ten rekord jsem hrozně rád. Ano, počítají se hlavně tituly, ale ty lze vyhrát každý rok. Naopak, takový rekord vznikne sotva jednou za deset let. A v tomto případě už skoro vůbec nevěřím, že by ho někdo překonal. Jako ti kluci nebodovali z 52 zápasů v 5! Ještě jednou a slovy, z dvaapadesáti zápasů odešli jen pětkrát bez žádného bodu! To jsem asi nikdy neviděl. I v úžasné sezoně 88/89 jsme měli asi šest porážek? A to se hrálo méně zápasů.. Za mne naprosto neuvěřitelný výkon.

A ještě konečně vidět to sebevědomí, kdy Sedlo má zkrátka koule a pohár zvedne, přesně tak jsem si vše představoval. Stejně se začíná od nuly a to je jasné všem hráčům. Nějaké uspokojení kvůli fyzickému kontaktu s pohárem sotva u někoho hrozí. A i kdyby, nikoho nikdo k ničemu nenutí. Tak se zkrátka nemusí dotýkat všichni.. ;-)
Rekord poctu vitezstvi v sezone mame taky ne? A to snad jeste byl v te 56 kolove sezone
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... k dnešku netřeba slov. Užili jsme si to pěkně. Začátek pěkný ceremoniál p. Dědkovi. Zapas víceméně očekávaný, bezstarostný, rekord a 200 padlo. Kotel fandil, speakr to slusne hecoval, atmosféra super, standing ovation si hráči zasloužili... Teď odpočinout, dolecit zranění, a příští pátek to začne :-)
.... #zadynamo
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1121 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Mimochodem byl po zápase ve výstroji i Hájek? Kauly možná kvůli fotce s pohárem byl. Nebo jinak nevím. Ale bylo by fajn, kdyby na fotce byli všichni.
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

Sweník píše: 03 bře 2024 21:30 Mimochodem byl po zápase ve výstroji i Hájek? Kauly možná kvůli fotce s pohárem byl. Nebo jinak nevím. Ale bylo by fajn, kdyby na fotce byli všichni.
... byl, byl. Kotel vyvolával jeho jméno, zamával jim zpětně :)
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5847
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Sweník píše: 03 bře 2024 21:30 Mimochodem byl po zápase ve výstroji i Hájek? Kauly možná kvůli fotce s pohárem byl. Nebo jinak nevím. Ale bylo by fajn, kdyby na fotce byli všichni.
Ve výstroji byli na ledě oba - Kaut i Hájek.... A taky se tam přisral primátor...
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

digitalmouse píše: 03 bře 2024 17:18 Dnes jsem chtěl jít, ale nechtělo se mi na stání. Na sezení už lístky koupit nešlo.
... já sehnal jen na stání. Ale taky sem se postavil ke vchodu do sektoru, občas tam koukají i lidi, co mají lístek na sezení, ale nechtějí si sedat, protože by museli obcházet několik lidí přes celou řadu. Viděl sem však několik volných sedadel na dobrých místech. Je to škoda, že to lidi, co nejdou, nechají propadnout a nelze tak nabídnout jiným zájemcům.
.... #zadynamo
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

Všechna předkola se hrála i minulý rok ve stejný den?
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

tau píše: 03 bře 2024 21:36 Ve výstroji byli na ledě oba - Kaut i Hájek.... A taky se tam přisral primátor...
... když vyhlašovali primátora, tak sem si vzpomněl na Fanouse Brenda. Jestli se také nechtěl ukázat na ledě nebo spokojeně si vysedaval a vyžíral si někde ve Skyboxu :-)
.... #zadynamo
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1121 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

subris píše: 03 bře 2024 21:32 ... byl, byl. Kotel vyvolával jeho jméno, zamával jim zpětně :)
Super, to je skvělé, díky za info. :thumbup:

to tau: Vždy se na úspěch sportovců přisaje nějaký politik. Nepřekvapilo..
in-spyder
Příspěvky: 1751
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

subris píše: ... když vyhlašovali primátora, tak sem si vzpomněl na Fanouse Brenda. Jestli se také nechtěl ukázat na ledě nebo spokojeně si vysedaval a vyžíral si někde ve Skyboxu :-)
Škoda ze se nebyl podívat Charvát …

Jinak si nejsem jistý, ze je od kotle nutné trochu nevybíravě skandovat na sedící aby se 3min před koncem zvedli. Sedící tak dělají zpravidla poslední minutu v každém vitezicim zápase automaticky. Rozjela to skupinka tuším vpravo pohledem zepředu, a pak misto skandování a vzdání uznání klukům na ledě, musí ty hráči poslouchat toto.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »



Postupující za mě: Litvínov, pokud Frodo nebude čarovat tak Budějovice, Olomouc bude kousat ale favorizuju Liberec, Vítky
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

in-spyder píše: 03 bře 2024 21:50 Škoda ze se nebyl podívat Charvát …

Jinak si nejsem jistý, ze je od kotle nutné trochu nevybíravě skandovat na sedící aby se 3min před koncem zvedli. Sedící tak dělají zpravidla poslední minutu v každém vitezicim zápase automaticky. Rozjela to skupinka tuším vpravo pohledem zepředu, a pak misto skandování a vzdání uznání klukům na ledě, musí ty hráči poslouchat toto.


Sent from my iPhone using Tapatalk
... s tímhle s tebou souhlasím.. Možná mohli třeba dvě minuty, když to byl poslední zápas základní části. Ta minuta je vždy ideální. Kolikrát tam jsou nějaká přerušení a někteří ti co mají třeba zdravotní problém nebo senioři nevydrží déle stát. Takhle těch 3 minuty čistého času, skutečně třeba i 5, 6 minut je dost.. Asi jediná vada dnes, vlny se chytaly na poprvé i od sedících, takže kulisa super. Jen dlouhodobě se ne nezdá, to vyvolávání hráče při gólu. Když se domává šálami, začne se vyvolávat, do toho hlasatel, tak to jméno ani pořádně nevynikne a hráč kolikrát ani nezamává.
.... #zadynamo
in-spyder
Příspěvky: 1751
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Tipovačka - základní část

V tipovačce je vyhodnocena základní část, čili jsou sečteny body za zápasy a body za umístění po základní části.

Nyní začíná nadstavba, kde tipujeme všechny zápasy s dvojnásobným koeficientem. Snad se mne to podaří vypisovat pravidelně, jak to bude známé, ale pokud bych nějaký zápas vynechal, omlouvám se předem, mám extrémní vytížení, čili na to spíše zapomenu. Zápas by měl být vypsán den předem, před jeho uskutečněním. Pokud by se to nestihlo vypsán nebude, bez náhrady, ať to je fér.

EDIT: zápasy jsou vypsány, časy ještě nejsou známé, mohou se změnit, všude je tip do 17:00 daný hrací den.


Aktuální celkové pořadí - 10 nejlepších
Snímek obrazovky 2024-03-03 v 22.10.43.png
10 nejlepších v tipech zápasů
Snímek obrazovky 2024-03-03 v 22.08.06.png
10 nejlepších v tipech umístění
Snímek obrazovky 2024-03-03 v 22.09.49.png
Naposledy upravil(a) in-spyder dne 03 bře 2024 22:21, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Letos nebyla žádná pověrčivost s pohárem - takže se holím. Díky kluci, žena bude mít radost 😁
in-spyder
Příspěvky: 1751
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

subris píše: 03 bře 2024 22:03 ... s tímhle s tebou souhlasím.. Možná mohli třeba dvě minuty, když to byl poslední zápas základní části. Ta minuta je vždy ideální. Kolikrát tam jsou nějaká přerušení a někteří ti co mají třeba zdravotní problém nebo senioři nevydrží déle stát. Takhle těch 3 minuty čistého času, skutečně třeba i 5, 6 minut je dost.. Asi jediná vada dnes, vlny se chytaly na poprvé i od sedících, takže kulisa super. Jen dlouhodobě se ne nezdá, to vyvolávání hráče při gólu. Když se domává šálami, začne se vyvolávat, do toho hlasatel, tak to jméno ani pořádně nevynikne a hráč kolikrát ani nezamává.
Souhlas, obecně to lidi zkraje to první skandování celkem slušně ignorovali, pak vstali až u toho druhého, co si budem ..kladnou odezvu to rozhodně nemělo, přitom západ je obecně nejvíce a nejhlasitěji podporující ze sedících. Za mnou jsou právě senioři, přede mnou lidi s dětmi na klíně ...
Odpovědět