Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 274
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 32 krát
Obdržel "To se mi líbí": 199 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

Já se na to dívám trochu jinak. Účelově motá dohromady svoje zranění a chování Pánika v zápase. Trpitelsky vzkazuje, ať ho nechají být, ale efekt to bude mít úplně opačný. Ubohý zraněný Jeřábek se přimlouvá za zloducha. Tak si to shrňme.
Jeřábek ošklivě zlomená noha – pracovní úraz na hovno, úmyslně nezaviněný, pro něj velká komplikace. Pro jeho zaměstnavatele také, Ale v případě dlouhodobé neschopnosti si myslím, že organizace jeho ztrátu nahradí. že to muselo hrozně bolet, o tom nepochybuji, trochu jsem přitom zezelenal. Nikomu bolest nepřeju, ani hokejce, ani dělníkovi na pile, který mu cirkulárka vezme prsty.
Pánik se s S Třincem nerozešel v dobrém, je v jejich očích šmejd, beru to, není první ani poslední. Kempný Sparta, Koukal Hradec, pamětníci Dolana Jihlava. Prostě normální situace. Jestli se nesnášel s Růžičkou a řešilo se to jeho odchodem, je to i rozhodnutí organizace.
Takže dva příběhy. Ale motat je k sobě mi přijde chucpe.
Férové by bylo napsat, zranění na hovno, bolí to jak prase, stalo se, nezaviněná srážka. Držte mi palce, pozdravuju. A hotovo. A na Pánika by si Nedomlel příště posvítil. Pro Třinec neoblíbený hráč. A hotovo
frysta
Příspěvky: 3472
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 55 krát
Obdržel "To se mi líbí": 293 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Každý mu přeje brzké uzdravení, to je pro mě zcela automatické a bez ohledu na historii, ale tohle je jako psané od Motáka. Proč by se měl Pánik krotit při oslavách? 15 let borce neviděli, pak tam hrál půl sezóny a vykopli ho. Řeší tady někdo, že se Činel včera radoval z asistence? Já mu to přeju. Ani Špačka, ani Zadinu, ani Kácu nikdo neměl potřebu komentovat. Nebo je v Třinci každý borec od 30+ zápasů hned odchovanec a legenda na úrovni Rolase? :)
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Ríša určitě ví, že mohl taky reagovat v určitých situacích jinak.
Tohle hodnocení do toho kladně vnímaného Jeřábkova příspěvku ale nepatří.
zdeněk
Příspěvky: 81
Registrován: 24 bře 2021 16:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdeněk »

frysta píše: 02 bře 2024 12:18 Kolik týmů ještě Richard naučí přesilovky? :)
To snad nemyslíš vážně, před příchodem Krále byli nejlepší v přesilovce, ale řešili svoje vnitřní problémy. Kádr mají na střed tabulky v pohodě


IMG_2678.jpeg
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8628
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

zdeněk píše: 02 bře 2024 17:42
Je suis Ríša Král :)
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Tvl to je zas kauza. Ubrecenej Trinec mota v mediich smolny zraneni a chovani hrace po golech. Doufam, ze je konecne v PO nekdo vynda a bude klid
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
frysta
Příspěvky: 3472
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 55 krát
Obdržel "To se mi líbí": 293 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

WalkingDude píše: 02 bře 2024 17:47 Tvl to je zas kauza. Ubrecenej Trinec mota v mediich smolny zraneni a chovani hrace po golech. Doufam, ze je konecne v PO nekdo vynda a bude klid
motákuje by se mohlo ujmout. :)
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Jeřábek mluví jako oběť, která ještě usmířila lid a ukazuje prstem na toho holomka, kterému odpustil (vůbec netuším co). Je to směšné.
P.s.: jinak je to můj nejoblíbenější hráč soupeře, takže o tom žádná. Přeji brzké uzdravení.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Trošku bych čekal, že se klub v tomhle zbytečným "honu na čarodejnice" svýho hráče zastane...se z Pánika dělá vyvrhel, i když nic špatnýho a unfair neudělal...
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

tau píše:Trošku bych čekal, že se klub v tomhle zbytečným "honu na čarodejnice" svýho hráče zastane...se z Pánika dělá vyvrhel, i když nic špatnýho a unfair neudělal...
V čem? Jak? Proti fanouškům soupeře, že na něho křičeli? Proti hráčům soupeře, kteří ho ze zranění neviní? Nebo proti novinářům, kteří titulkem sice fabulují, ale hned v perexu, příp. dál v článku to uvedou na pravou míru?
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Ok, Jeřábkovi uzdravení určitě přejeme i my. To by neudělal jenom debil.
Oslavu Rišo Pánika bych pak ponechal bez komentáře. Do toho my asi nevidíme a může nám to být zcela jedno.
Jen to značí, že ty vztahy okolo Růžičky a ostatních z mužstva nejsou zase tak pohádkové, jak se nám polský marketing snaží podstrčit.
Ostatně se povídá, že Martin Růžička změní v příští sezóně destinaci - Spatra Praha. Jestli je to fake, to nám může být taky jedno, protože od nás tahle hybridní bitva nevzešla.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Emil Havránek píše: 02 bře 2024 20:03 Ok, Jeřábkovi uzdravení určitě přejeme i my. To by neudělal jenom debil.
Oslavu Rišo Pánika bych pak ponechal bez komentáře. Do toho my asi nevidíme a může nám to být zcela jedno.
Jen to značí, že ty vztahy okolo Růžičky a ostatních z mužstva nejsou zase tak pohádkové, jak se nám polský marketing snaží podstrčit.
Ostatně se povídá, že Martin Růžička změní v příští sezóně destinaci - Spatra Praha. Jestli je to fake, to nám může být taky jedno, protože od nás tahle hybridní bitva nevzešla.
To je asi blbost, proč by Růžičku chtěli ve Spartě v tomto věku? A co vím, tak má Růžička podepsáno na další 2 roky v Třinci...Ze Sparty chodí hráči do Třince - ne naopak😂

Co mě třeba osobně znepokojuje, je to, jak urputně a zcela vážně je na těch internetech probíraná ta možnost že to Pánik prý udělal schválně. To jsou do detailu vymyšlené konspirační teorie. Jen to ukazuje v jakým stavu je společnost a taky to, jak se média hodně zasadila o to, že nás každý nenávidí.. Osobně souhlasím s Tauem - měli bychom se jako klub zastat svého hráče.. a já bych šel ještě dál - odsoudit Motákovo chování(minimálně Zadina to mohl po zápase udělat) + odsoudit třinecké publikum.

Si tak vzpomínám, jak nám loňský play-off šli po Sedlákovi a ještě ze sebe dělali chudinky. Motáci..
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
zdeněk
Příspěvky: 81
Registrován: 24 bře 2021 16:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdeněk »

jimmypop píše: 02 bře 2024 17:47 Je suis Ríša Král :)
Je nai pas besoin de toi Riche
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Sweník píše: 02 bře 2024 14:56 Myslel jsem to samozřejmě s jistou mírou nadsázky. I proto píši, pokud nedojde k překvapení.

Ale když jsem včera koukal na kádr Sparty, dle mne jsou ještě víc nadupaní než my. Už jen ta obrana - Kempný, Moravčík, Krejčík, Mozík, Němeček, Irving.. Útok i brána to samé. Plus ty last-minute nákupy.. Pokud jde o peníze, ti musí být ještě o parník před námi. Tam by cokoliv jiného než titul bylo obrovské zklamání.
Tohle jsem psal a říkal už kolikrát. Nechápu, proč pořád všichni tvrdí , že máme nejnadupanejsi kádr. Za mne minimálně v obraně podle jmen je Sparta napřed
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

pepa píše: 02 bře 2024 22:20 Tohle jsem psal a říkal už kolikrát. Nechápu, proč pořád všichni tvrdí , že máme nejnadupanejsi kádr. Za mne minimálně v obraně podle jmen je Sparta napřed
Přesně, u nás finančně podobně ohodnoceni jako jakýkoliv jejich bek mohou být maximálně tak Čero a David Musil, možná Hájek, ale ten podepsal spíše na dlouhou dobu než okamžitou raketu.

V těch médiích jsou vážně mimo, když tohle nevidí. Dokonce i Mikeš takhle hloupě mluvil, byť jinak se mi jeho projev většinou líbí.

Ono když tým dominuje v základní části, neznamená automaticky, že je nejdražší v lize.
Takový Dvořka, Válič a možná i Koště budou mít smlouvy pravděpodobně o pár set tisíc nižší než jejich protějšky ve Spartě. I protože tihle kluci před podpisem neměli v repre odehráno skoro nic.
Plus Količ, pravý opak, ten šel samozřejmě s penězi dolů kvůli věku a časté marodce..

Bohužel v ČR je pravidlo, že když někdo známý řekne nesmysl, ostatní se spíše přidají a blábol do nekonečna opakují, až se stane nepsanou pravdou. Není síla se vzepřít, není osobnost, co by to mohla udělat, protože jít do křížku s médii je sebevražda. I Dědek už na tohle doplácí..
Naposledy upravil(a) Sweník dne 02 bře 2024 22:57, celkem upraveno 1 x.
JirkaPCE
Příspěvky: 3600
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 442 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Jediné co měla Sparta oproti nám lepší, byla kvalitní dvojice brankářů, což se příchodem Pavláta změnilo. A ty jejich příchody do čtvrté lajny na konci přestupního termínu hlavně aby někoho přivedli, to se ani nedá nazvat nějakým posílením. Mně je celkem jedno, kolik tam má třeba Krejčík, který má už ty lepší sezóny za sebou, hodnotím kvalitu kádru a ten lepší nemají.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

JirkaPCE píše: 02 bře 2024 22:56 Jediné co měla Sparta oproti nám lepší, byla kvalitní dvojice brankářů, což se příchodem Pavláta změnilo. A ty jejich příchody do čtvrté lajny na konci přestupního termínu hlavně aby někoho přivedli, to se ani nedá nazvat nějakým posílením.
Pavlát je fajn pojistka, možná nakonec i rozhodující trumf. Ale že má Sparta dražší a širší kádr, na tom se nic nemění..

Já nikde nerozporuji, že máme asi tři nejdražší "traktoristy" v extralize, ale to stále neznamená, že máme širší, kvalitnější a dražší kádr.

A vůbec nechápu média, že je nezačala "držkovat", proč na nás v základní části nestačili. Sparta měla jasně dominovat, má i nejlepší a teď i nejdražší trenéry, my máme "jen" Zadinu. Tak co se s nimi stalo? Nám měly dojít síly.. A média nic? Pražský klub najednou taky nikoho nezajímá? :-)))
JirkaPCE
Příspěvky: 3600
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 442 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Sweník píše: 02 bře 2024 23:08 Pavlát je fajn pojistka, možná nakonec i rozhodující trumf. Ale že má Sparta dražší a širší kádr, na tom se nic nemění..

Já nikde nerozporuji, že máme asi tři nejdražší "traktoristy" v extralize, ale to stále neznamená, že máme širší, kvalitnější a dražší kádr.

A vůbec nechápu média, že je nezačala "držkovat", proč na nás v základní části nestačili. Sparta měla jasně dominovat, má i nejlepší a teď i nejdražší trenéry, my máme "jen" Zadinu. Tak co se s nimi stalo? Nám měly dojít síly.. A média nic? Pražský klub najednou taky nikoho nezajímá? :-)))
I kdyby ho měli dražší, tak to neznamená, že je lepší. Máme dostatečně široký kádr jak v obraně tak v útoku, což oni měli taky. Takže nechápu, co má za smysl, dotáhnout na konci ledna další hráče do čtvrté lajny. Kdyby jim býval vyšel třeba ten Špaček, to by bylo určitě posílení, tohle jsou úplně zbytečné příchody.
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

Víte někdo jak jsou na tom naši marodi Kaut a Hájek, zkusej to zítra nebo budou ready až na Playoff?
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

frysta
Příspěvky: 3472
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 55 krát
Obdržel "To se mi líbí": 293 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Jirka. píše: 02 bře 2024 20:47 To je asi blbost, proč by Růžičku chtěli ve Spartě v tomto věku? A co vím, tak má Růžička podepsáno na další 2 roky v Třinci...Ze Sparty chodí hráči do Třince - ne naopak😂

Co mě třeba osobně znepokojuje, je to, jak urputně a zcela vážně je na těch internetech probíraná ta možnost že to Pánik prý udělal schválně. To jsou do detailu vymyšlené konspirační teorie. Jen to ukazuje v jakým stavu je společnost a taky to, jak se média hodně zasadila o to, že nás každý nenávidí.. Osobně souhlasím s Tauem - měli bychom se jako klub zastat svého hráče.. a já bych šel ještě dál - odsoudit Motákovo chování(minimálně Zadina to mohl po zápase udělat) + odsoudit třinecké publikum.

Si tak vzpomínám, jak nám loňský play-off šli po Sedlákovi a ještě ze sebe dělali chudinky. Motáci..

Jsem jiného názoru. Interně, pokud je to vůbec potřeba, bych Pánikovi klidně vyjádřil důvěru a podporu. Směrem ven a k Motákovi na webu nebo do médií ani slovo. Jinými slovy, máme vás u prdele a pište si co chcete. Kdo má dost silný žaludek, záznam je na hokejce a nazdar. Jestli Pánik poslal třeba SMS do nemocnice, ok, ale víc není třeba. Ať se omlouvá Nestrašil, když už.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Stran Kauta tuším, že od Propulseho tu padlo, že až na PO a u Hájka bych si tipnul, že to bude asi stejně.... :think:
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

JirkaPCE píše: 02 bře 2024 23:23 I kdyby ho měli dražší, tak to neznamená, že je lepší. Máme dostatečně široký kádr jak v obraně tak v útoku, což oni měli taky. Takže nechápu, co má za smysl, dotáhnout na konci ledna další hráče do čtvrté lajny. Kdyby jim býval vyšel třeba ten Špaček, to by bylo určitě posílení, tohle jsou úplně zbytečné příchody.
Já to celkem chápu. Mají ho ještě širší a ještě dražší. Tam zkrátka myslí jedině na titul, i s jakkoliv drahými žoldáky..

O to víc mne potěšil náš přístup. Činel za Pánika, Bučko za Houdka a Kloudy za Pavláta, za mne naprosto skvělé výměny, mimochodem krom doplatku za Pavláta (a pokud je v tom přestup, možná ještě vyděláme) žádné drahé nákupy. Logické a určitě levnější než to, co udělali na Spartě. Nebo si fakt myslíš, že ti borci ze zámoří u nich berou zlomek toho, co by dostal Špaček? Ani náhodou, ti by sem normálně vůbec nejeli, možná by si na Prahu ani nevzpomněli, že existuje.. ;-)

Mimochodem zdravím Šášu, ten si to tady určitě čte a naše "moudra" jim předkládá jako zlo od Dědka.. :wink: :wave:
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Emil Havránek píše: 02 bře 2024 20:03 Ok, Jeřábkovi uzdravení určitě přejeme i my. To by neudělal jenom debil.
Oslavu Rišo Pánika bych pak ponechal bez komentáře. Do toho my asi nevidíme a může nám to být zcela jedno.
Jen to značí, že ty vztahy okolo Růžičky a ostatních z mužstva nejsou zase tak pohádkové, jak se nám polský marketing snaží podstrčit.
Ostatně se povídá, že Martin Růžička změní v příští sezóně destinaci - Spatra Praha. Jestli je to fake, to nám může být taky jedno, protože od nás tahle hybridní bitva nevzešla.
Jo a McDavid s Draisaitlem jdou prý do Boleslavi. Se povídá:))
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

Dneska napíšeme historii :ole:
Odpovědět