Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

dtaire píše: 01 bře 2024 09:23 Příště by mohly být třeba s Hakytem :wave: I když je zajímavé, že teď lidé přišli s tím fotbalovým Perníčkem i na hokej
Je potřeba se smířit s tím, že doba se mění a myslím si, že s případným novým stadionem to bude ještě mnohem víc znát. Stačí se podívat na domácí zápasy Sparty. Po vzoru NHL se z těch domácích zápasů bude chtít víc a víc dělat zábava pro celou rodinu a aby klubový merch zaujal co nejširší spektrum diváků. Zdaleka ne jen ty, co hokej sledují léta a relativně mu rozumí. Já jen doufám, že dnešní doba bizaru zasáhne náš hokejový klub co možná nejméně.
Tesla a Devils
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

No, myslím, že je zbytečné se tady hádat kvůli dresům či maskotům. Tady na tom fóru, na rozdíl od dětí, řešíme především hokej a ten je teď fajn. Dětem se líbí v podstatě cokoli "roztomilého" plyšového. Když zmizel kůň, byly z toho obě moje děti rozmrzelé. Syn když teď vidí tu modrou opici, tak jihne jak já nad půllitrem piva a na koně si ani nevzpomene. Dcera mu ho dokonce chtěla koupit k narozeninám. Když jsem viděl jeho cenu, uprchl jsem z fanshopu. V tomto případě si myslím, že marketing klubu přestřelil. Mně osobně je maskot naprosto fuk, jen si myslím, že by přece jen měl mít nějakou spojitost s klubem, městem, historií, místem co já vím. Ale náš majitel je celkem z jiné galaxie, tak asi proto modrá příšerka. :)
Modré dresy nemá cenu hodnotit z hlediska vizuálního. Každému se prostě líbí něco jiného. Já jen napsal, že na mně působili divně, hráči v nich podle mne vypadali divně (to jsem slyšel zhusta i ve svém okolí v hale) a prostě při pohledu na led, jsem měl najednou takový divný pocit nepřehlednosti, neintuitivnosti. Proto jsem napsal, že to podle mne musí být trochu problém i pro hráče, ale třeba ne. To vědí nejlíp oni sami.
Vstupenky na play-off jsou dražší, ale s tím se počítalo. Ale je pravda, že zdražit každou kategorii jiným poměrem je takové zvláštní.
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Narazil jsem na rozhovor s Patrikem Eliášem a on tam říká:
* Často býváte trenérský spojovaný s Václavem Varaďou, on vás před pár dny zase zmiňoval na svém blogu…
Jeho situaci známe, trochu nečekaný rozchod s Pardubicemi. Od té doby jsem s ním mluvil jen jednou, on si to sám musí nechat uzrát a zhodnotit celou situaci. Nechal jsem mu čas, jednou jsme spolu mluvili a jednou se viděli. Vím, že je teď mimo republiku, protože si chtěl odpočinout. Uvidíme, s čím přijede zpátky. Voláme si dost často, k nějaké komunikaci mezi námi dochází. Je to persona, má obrovské zkušenosti. Venca je do hokeje zažraný a patří k trenérům, kteří pracují na sto procent. Dá se to srovnávat s tím, co dělají trenéři v NHL.
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Emil Havránek píše: 01 bře 2024 10:05 Narazil jsem na rozhovor s Patrikem Eliášem a on tam říká:
* Často býváte trenérský spojovaný s Václavem Varaďou, on vás před pár dny zase zmiňoval na svém blogu…
Jeho situaci známe, trochu nečekaný rozchod s Pardubicemi. Od té doby jsem s ním mluvil jen jednou, on si to sám musí nechat uzrát a zhodnotit celou situaci. Nechal jsem mu čas, jednou jsme spolu mluvili a jednou se viděli. Vím, že je teď mimo republiku, protože si chtěl odpočinout. Uvidíme, s čím přijede zpátky. Voláme si dost často, k nějaké komunikaci mezi námi dochází. Je to persona, má obrovské zkušenosti. Venca je do hokeje zažraný a patří k trenérům, kteří pracují na sto procent. Dá se to srovnávat s tím, co dělají trenéři v NHL.
Trochu neplatí ta rovnice : Skvělý nejlepší všemi chtěný trenér = spousta nabídek na angažmá...
Zatím je tu jen nerovnice kde napravo je : dává si čas na odpočinek, nikde netrénuje, nikdo mu neháže pomyslné lano... Trochu tam něco hapruje.. Pročpak o něj není mezi kluby pranice ?
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Ty speciální dresy má nejlíp zmáknutý Sparta, na paty jim šlape Plzeň. Ty naše dresy pro Dynamický den nejsou špatné, ale dalo se z toho vytřískat víc. Pěkný dres totiž dělá i střih, materiály, víc vyladit detaily atd. a pak může být pěkný dres i "klasický", se sponzory.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Orosená_desítka píše: 01 bře 2024 10:40 Trochu neplatí ta rovnice : Skvělý nejlepší všemi chtěný trenér = spousta nabídek na angažmá...
Zatím je tu jen nerovnice kde napravo je : dává si čas na odpočinek, nikde netrénuje, nikdo mu neháže pomyslné lano... Trochu tam něco hapruje.. Pročpak o něj není mezi kluby pranice ?
Je to jednoduché, český rybníček ELH je moc malý na to, aby se lidé, kteří vedou a "platí" provoz klubů nedozvěděli, co všechno poslední angažmá VV provázelo.

Pořád si pamatuji na rozhovor s Moderem, který velmi taktně poukazoval na fakt, že VV bude muset svůj přístup malinko poupravit.

Dědek samozřejmě tyto skutečnosti před jeho angažováním moc dobře znal, ale do toho rizika prostě jít musel.

Vůbec nepopírám vůdcovské schopnosti VV, ale pokud malinko nepřehodnotí svůj přístup k lidem, kteří často spojili s kluby celý život, tak se mu v našich končinách dveře do kabin otevírat nebudou. :think:

Tady trochu odbočím k Zadinovi - dostal logicky v médiích naloženo, já byl z jeho soudy opatrný. Ano každý řekne, že takto poskládaný tým dokáže vést kdokoliv, ale pokud by svůj úkol zvládnul, tak se rázem může vyšvihnout mezi respektované a uznávané trenéry. To že tomu dává maximum vůbec nepochybuji :thumbup:
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Muf píše: 01 bře 2024 10:52 Je to jednoduché, český rybníček ELH je moc malý na to, aby se lidé, kteří vedou a "platí" provoz klubů nedozvěděli, co všechno poslední angažmá VV provázelo.

Pořád si pamatuji na rozhovor s Moderem, který velmi taktně poukazoval na fakt, že VV bude muset svůj přístup malinko poupravit.

Dědek samozřejmě tyto skutečnosti před jeho angažováním moc dobře znal, ale do toho rizika prostě jít musel.

Vůbec nepopírám vůdcovské schopnosti VV, ale pokud malinko nepřehodnotí svůj přístup k lidem, kteří často spojili s kluby celý život, tak se mu v našich končinách dveře do kabin otevírat nebudou. :think:

Tady trochu odbočím k Zadinovi - dostal logicky v médiích naloženo, já byl z jeho soudy opatrný. Ano každý řekne, že takto poskládaný tým dokáže vést kdokoliv, ale pokud by svůj úkol zvládnul, tak se rázem může vyšvihnout mezi respektované a uznávané trenéry. To že tomu dává maximum vůbec nepochybuji :thumbup:
Přesně tak...
Zároveň si pracovitost u trenéra představuji tak, že trenér trénuje... Pekař peče... Řidič řídí.. atd...
Samozřejmě naopak to dobré z VV si tým i klub určitě vzal a naučil se i pro budoucnost... Každá zkušenost dobrá :whistle:
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Orosená_desítka píše: 01 bře 2024 10:40 Trochu neplatí ta rovnice : Skvělý nejlepší všemi chtěný trenér = spousta nabídek na angažmá...
Zatím je tu jen nerovnice kde napravo je : dává si čas na odpočinek, nikde netrénuje, nikdo mu neháže pomyslné lano... Trochu tam něco hapruje.. Pročpak o něj není mezi kluby pranice ?
Představy o délce kontraktu a finanční představy + pravomoce rozhodovat prakticky o všem = velmi omezený počet zájemců schopných akceptovat představy VV. Co se týče ELH, tak všude už vlastně byl nebo nakonec nebyl chtěnej. Ten zbytek na něj nemá. A zas taková evropská hvězda o kterou se budou přetahovat třeba kluby ve Švýcarsku není. NHL není vůbec k diskusi a AHL toť otázka 🤷
pracj3am
Příspěvky: 56
Registrován: 06 bře 2023 16:16
Dal "To se mi líbí": 44 krát
Obdržel "To se mi líbí": 16 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pracj3am »

pepa píše: 01 bře 2024 09:48 Vstupenky na play-off jsou dražší, ale s tím se počítalo. Ale je pravda, že zdražit každou kategorii jiným poměrem je takové zvláštní.
Mně přijde zvláštní, že rozdíl mezi cenou vstupenky kategorie C a D v ZČ je 140 korun (400 vs 260), když to jsou např. místa vedle sebe ve stejných sektorech (202, 403 atd). A a B asi není problém prodat a většinu mají permanentkáři, tak u C je nasazena nížší cena, aby na domácí zápasy chodilo co nejvíc fanoušků.

V playoff zřejmě nemají obavy, že by se celé hlediště nevyprodalo, takže ceny udělali odstupňované po 100 korunách.
pracj3am
Příspěvky: 56
Registrován: 06 bře 2023 16:16
Dal "To se mi líbí": 44 krát
Obdržel "To se mi líbí": 16 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pracj3am »

Furch do Bolky? :think:
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

pracj3am píše: 01 bře 2024 11:55 Mně přijde zvláštní, že rozdíl mezi cenou vstupenky kategorie C a D v ZČ je 140 korun (400 vs 260), když to jsou např. místa vedle sebe ve stejných sektorech (202, 403 atd). A a B asi není problém prodat a většinu mají permanentkáři, tak u C je nasazena nížší cena, aby na domácí zápasy chodilo co nejvíc fanoušků.

V playoff zřejmě nemají obavy, že by se celé hlediště nevyprodalo, takže ceny udělali odstupňované po 100 korunách.
Přesně tak - jinak se prodávají rohové sektory na ZČ než na play-off. Na play-off se po nich zapráší jedna-dva.
Říká se tomu prodejní strategie. Vše se dá propočítat...
J14
Příspěvky: 794
Registrován: 26 zář 2017 10:36
Dal "To se mi líbí": 128 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od J14 »

digitalmouse píše: 01 bře 2024 08:16 Zkusil bych Dynamo Fans, ti mívají pokud není výjezd vyprodaný.
Díky, povedlo se, vyrážíme.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

J14 píše: 01 bře 2024 13:35
digitalmouse píše: 01 bře 2024 08:16 Zkusil bych Dynamo Fans, ti mívají pokud není výjezd vyprodaný.
Díky, povedlo se, vyrážíme.
Mít jak, asi bych taky jel :sweat_smile:
Obrázek Za Dynamo!
J14
Příspěvky: 794
Registrován: 26 zář 2017 10:36
Dal "To se mi líbí": 128 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od J14 »

digitalmouse píše: 01 bře 2024 13:38 Mít jak, asi bych taky jel :sweat_smile:
To jsi měl dát vědět. Jedu jen s dcerou. Ale z VM a přespáváme, zítra asi Zoo Ostrava......
24cenda
Příspěvky: 272
Registrován: 28 pro 2018 10:09
Dal "To se mi líbí": 74 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 24cenda »

Autobusem nás jede 28,místo určitě bylo 😁
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

J14 píše: 01 bře 2024 07:52 Nevíte někdo, jestli by se nedalo nějak dostat je dvěma lístkům do našeho sektoru dnes v Třinci? Neplánovaně máme volno, ale mají jejich sektory vyprodané.... Díky za případné info.
Do hostujícího sektoru v Třinci většinou nejdou koupit online. Prodávají je v den zápasu na kase. Myslím si, že hostující sektor nebude plný, většinou nás tady je max.30-40. play off je samozřejmě jinak. Nebo zkus zavolat p. Ciencialový. tel: 596 109 116, 725 596 155
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

24cenda píše: 01 bře 2024 13:48 Autobusem nás jede 28,místo určitě bylo 😁
Jsem se rozhodl pozdě 🤣
Obrázek Za Dynamo!
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 252 krát
Obdržel "To se mi líbí": 218 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

J14 píše: 01 bře 2024 13:40 To jsi měl dát vědět. Jedu jen s dcerou. Ale z VM a přespáváme, zítra asi Zoo Ostrava......
Mel jsi dat vedet, jeli bychom taky, Ostravska je dobra, na zpet zkus Zlinskou, mas to temer pri ceste a maj tam novou Jizni Ameriku,
at tam vyhrajete- vyhrajeme! :)
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

K VV asi jen to, že aby moc netaktizoval, v podstatě dva roky netrénoval, část sezóny u nás nikdo nebude akceptovat. Ono je něco jiného brát prachy z utnutých kontraktů, a něco jiného je normálně dělat, pracovat. Už podruhé čtu, že si dává odpočinek, jako odpočinek z čeho? V tomto to není Pepa Jandač, který trénuje od devadesátých let a asi se nemusí hrnout všude.

Aby se mu jeho aura přeceňovanosti nezbortila. Těch šest sezon koučingu není úplně na odpočinky.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

K tomu ubývajícímu koni na dresech, místo koně Hakyto atd... Podle mě za toho postupně ubývajícího koně, a vzniku Hakyta můžou i sami koňáci, tím jak se okázale ohradili proti stavbě nového stadionu u dostihového závodiště ze které mohli sami těžit. Proč by je Dědek dál propagoval? Já už jsem si na svištící Déčko zvyknul.. Třeba varani mají zase velké Éčko. dávno před námi. Modré dresy s Déčkem se mi líbily, ani si nemyslím že by nešly přečíst čísla, ta červená nebyla tak tmavá, bylo to pěkný... A v první řadě řeším výsledky.. Byly tu i období kdy mnoho fans tady na fóru psalo, čím víc reklam na dresu tím lépe a byli rozladění z No-logo.. Teď ty sponzory máme, tak se zase řeší čistota dresů..
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Kula
Příspěvky: 2170
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 849 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Jirka. píše: 01 bře 2024 15:29 K tomu ubývajícímu koni na dresech, místo koně Hakyto atd... Podle mě za toho postupně ubývajícího koně, a vzniku Hakyta můžou i sami koňáci, tím jak se okázale ohradili proti stavbě nového stadionu u dostihového závodiště ze které mohli sami těžit. Proč by je Dědek dál propagoval? Já už jsem si na svištící Déčko zvyknul.. Třeba varani mají zase velké Éčko. dávno před námi. Modré dresy s Déčkem se mi líbily, ani si nemyslím že by nešly přečíst čísla, ta červená nebyla tak tmavá, bylo to pěkný... A v první řadě řeším výsledky.. Byly tu i období kdy mnoho fans tady na fóru psalo, čím víc reklam na dresu tím lépe a byli rozladění z No-logo.. Teď ty sponzory máme, tak se zase řeší čistota dresů..
Hmm docela bych souhlasil kdyby kůň k Pardubicím nepatřil řadu let bez pana Dědka i bez nynějších bafuňářů ze závodiště.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

A nám bylo osmnáct až dvacet let. V pět ráno jsme ještě seděli na baru, za hodinu byl sraz na zimáku a jelo se na zápas. Někteří vůbec nepřišli, jiní pod parou, další zvraceli, zapomněli si brusle. Hrozný.
🤣🤣
....dobrej článek, ten si dejte ⬇️
https://www.idnes.cz/hokej/hokejova-1-l ... _1liga_ald
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

V Třinci dejchaj asi hodně špatnej vzduch.... :whistle: :modlitba:
Ja jen aby nas nemrzrlo az nejaky z 50ti nafetovancu co maji pardubice na soupisce se bude chtit "ukazat" nebo "zalibit mr. Clownovi" a zprasi nam nekoho klicoveho.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

.....tak zas bez Hájka 🤔
Matess
Příspěvky: 704
Registrován: 27 zář 2021 17:27
Dal "To se mi líbí": 89 krát
Obdržel "To se mi líbí": 193 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Matess »

Fakt jsem doufal, že Kauly aspoň jeden zapas na rozehrani dostane. Tak snad v neděli?
Odpovědět