Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Ardy75 píše: 29 úno 2024 18:42 Možná hloupá otázka, ale kde se dá resp.jakým způsobem lze udělat registraci Dynamo ID? děkuji za vysvětlení
Nainstaluješ si do mobilu klubovou aplikaci, kde se pak zaregistruješ.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Ardy75
Příspěvky: 170
Registrován: 18 úno 2020 21:25
Dal "To se mi líbí": 79 krát
Obdržel "To se mi líbí": 35 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ardy75 »

digitalmouse píše: 29 úno 2024 18:45 Nainstaluješ si do mobilu klubovou aplikaci, kde se pak zaregistruješ.
Děkuji za vysvětlení, aplikaci už mám a dělal jsem i registraci, takže to je vlastně to ID :clap:
Žij tak,aby Ti v pekle bylo dobře
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Propulse píše: 29 úno 2024 18:39 Ja pamatuju finale, jak jsme s kamosem prisli pred pokladny cca ve 3-4 rano, ze tam budem prvni. V tu dobu tam uz bylo nekolik desitek lidi a cekalo se az rano otevrou pokladny :))
To bylo to památné rozlévání čaje, který tam ZK poručil dodat?

Jestli ano, je to hezká řádka let. I kdyby ne, ono stejně už tehdy se klub o fanoušky snažil co nejlépe postarat. Ono totiž ani tohle nemusela být pro spoustu pracovníků uprostřed noci samozřejmost.. ;-)
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

U Béčka je důležitý, že se nespadlo! Souhlasím s tím, že žádný nálože nedostává, ale spokojenost být taky nemůže. Jsem na ty mladý klukej pyšnej, jak se s tím perou, ale zatím tomu klubu něco chybí.
Souhlas i s tím, že přesun Ríši Krále do Bolky a hostovačky kluků k tomu všemu přispěly. Stejně jak vytížení Bambuse v áčku na začátku soutěže.
Podivný domácí prostředí asi dělá svý, tam jsme snad poslední ...Ta domácí prohra s Kolínem nás možná bude stát play-off.
Ale jak říkám, je dobře, že se to drží.

Příští rok jsem zvědav jaký je potenciál ve Vomáčkovi a jestli má na to dělat v Pardubicích dvojku.
Herčík, Lichtag, Chabada, Urban - myslím, že rok ještě v Béčku potřebují, ale ti by měli na dveře áčka bušit také.
Pochobradský těžko říct ...asi si vše uvědomil pozdě.

Mladí trenéři jsou také fajn. Možná je to i důvod, proč skončil Malinda.
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Sweník píše: 29 úno 2024 15:58 Čero za mne možná nejlepší bek mimo NHL, tentokrát by měl Zbyněk asi pravdu. :-)
Sweníku, dal jsem si mezi štípáním dřeva, čím jsem starší, tím je to nekonečnější, tu práci, najít Čerovi důstojného soupeře. A on se mi z toho hledání vyklubal virtuální partner do obranného páru. Kdyby spolu nastupovali a klapalo to, tak by žilky praskaly na první dobrou po celé extralize. :-)
Nebudu napínat - podle mého důstojný Čerův soupeř v ocenění nejlepší obránce mimo NHL.
https://www.eliteprospects.com/player/5 ... o-lehtonen
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Musím říct, že mně Dynamo a jeho cenová politika ohledně vstupenek extrémně nasrala. Já chápu, že cena vstupenek na play off je větší a nemám s tím žádný problém. Ale zdražení by mělo být procentuálně stejné pro všechny kategorie a ne jak to je teď. Ještě dokážu pochopit, že kotel zdraží méně přeci jen podporují tým nejvíc. Ale proč byla nejvíc % zdražená kategorie C je záhada. A paradoxně nejlepší vstupenky na ty nejlepší místa se zdraží nejméně. To musela vymyslet fakt moudrá hlava. Za mě fakt blbě zvolené nastavení cen.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Emil Havránek píše: 29 úno 2024 19:41 Sweníku, dal jsem si mezi štípáním dřeva, čím jsem starší, tím je to nekonečnější, tu práci, najít Čerovi důstojného soupeře. A on se mi z toho hledání vyklubal virtuální partner do obranného páru. Kdyby spolu nastupovali a klapalo to, tak by žilky praskaly na první dobrou po celé extralize. :-)
Nebudu napínat - podle mého důstojný Čerův soupeř v ocenění nejlepší obránce mimo NHL.
https://www.eliteprospects.com/player/5 ... o-lehtonen
Děkuji, skvělá práce, ten vypadá výborně, jen škoda, že s ním v NHL klasicky zametli, byť už to bylo věkem.

Když odbočím, trochu mne mrzí, že právě kvůli věku už tolik hráčů nemůže dostat svou šanci. Jako kdysi třeba L'ubo Sekeráš, který prožil v NHL i po třicítce skvělé tři sezóny. A rozhodně nebyl jediný..

Ale chápu, že se posunul skauting a oni mu věří ještě víc. Uvidíme, jestli si všimnou aspoň Vožucha nebo Okuliara, tam je ten věk již asi taky hraniční...
Naposledy upravil(a) Sweník dne 29 úno 2024 21:48, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

ledy.jpg
24cenda
Příspěvky: 272
Registrován: 28 pro 2018 10:09
Dal "To se mi líbí": 74 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 24cenda »

Štenkovan píše: 29 úno 2024 20:20 Musím říct, že mně Dynamo a jeho cenová politika ohledně vstupenek extrémně nasrala. Já chápu, že cena vstupenek na play off je větší a nemám s tím žádný problém. Ale zdražení by mělo být procentuálně stejné pro všechny kategorie a ne jak to je teď. Ještě dokážu pochopit, že kotel zdraží méně přeci jen podporují tým nejvíc. Ale proč byla nejvíc % zdražená kategorie C je záhada. A paradoxně nejlepší vstupenky na ty nejlepší místa se zdraží nejméně. To musela vymyslet fakt moudrá hlava. Za mě fakt blbě zvolené nastavení cen.
No nevím, kategorie A a B zdrazila stejně o 150 /250 korun. C o 40 víc. Tedy o 190/290 korun. Rozdíl 40 Kč už zas tak hrozný není.
Uživatelský avatar
Ubuntu
Příspěvky: 126
Registrován: 02 zář 2017 02:43
Obdržel "To se mi líbí": 18 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ubuntu »

Štenkovan píše: 29 úno 2024 20:20 Musím říct, že mně Dynamo a jeho cenová politika ohledně vstupenek extrémně nasrala. Já chápu, že cena vstupenek na play off je větší a nemám s tím žádný problém. Ale zdražení by mělo být procentuálně stejné pro všechny kategorie a ne jak to je teď. Ještě dokážu pochopit, že kotel zdraží méně přeci jen podporují tým nejvíc. Ale proč byla nejvíc % zdražená kategorie C je záhada. A paradoxně nejlepší vstupenky na ty nejlepší místa se zdraží nejméně. To musela vymyslet fakt moudrá hlava. Za mě fakt blbě zvolené nastavení cen.
Však Tě nikdo nenutí tam chodit :)
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Majitel už svůj klub bere jako jeden z nejlepších týmů v Evropě. A má vlastně pravdu, minimálně náklady tomu odpovídají. Letos i výsledky, když nebereme zatím v potaz play-off. Jednou bude o lístky ještě bitva.. ;-)
VojtaS
Příspěvky: 133
Registrován: 17 črc 2016 01:11
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od VojtaS »

Lístky na play-off bych dal minimálně za tisícovku, jinak bude chtít pan majitel zase ztrátu po daňových
poplatnících. Hrajeme nejatraktivnější hokej za posledních x-let, lidé by to dali a kdo ne, tak ať si načne doma lahváč
a drží palce na onlajnech
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

24cenda píše: 29 úno 2024 22:05 No nevím, kategorie A a B zdrazila stejně o 150 /250 korun. C o 40 víc. Tedy o 190/290 korun. Rozdíl 40 Kč už zas tak hrozný není.
Ale tady přeci nejde o o částku jako takovou. Jde přeci o to, že horší služba zdražila mnohem více. Máš kategorie vstupenek. Jsou podle cenově odstupňované podle kvality výhledu. Kategorie A zdražila o 50%, kategorie B o 62,5%, kategorie C o 111,5%. Jestli ti tohle připadá OK tam mě teda rozhodně ne. Všichni dostaneme stejný produkt jen každému z nás se jinak zdražil ač všechny parametry zůstávají stejné. Podotýkám, že ceny jsou počítány na vstupenky bez permanentky, protože neznám ceny všech kategorií permic.
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Lampasák Béďa z bolševickou armádou protěžovaného klubu se slzou v oku vzpomíná na doby, kdy se Standou jezdili na ministerstvo obrany pro miliony na posily...
https://www.sport.cz/clanek/podcasty-pr ... .seznam.cz
Peh
Příspěvky: 75
Registrován: 25 led 2024 18:55
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Peh »

A uz je to tady, kazdorocni tema cen vstupenek na play off. Muj nazor je, ze cenu urcuje poptavka. Pokud si managment vyhodnotil, ze za nastavene ceny jsou to schopni prodat, ze poptavka bude, je to ok. Proc by to meli prodavat min? Chapu, ze pro nekoho je to hodne penez, ale tak zase jsou i jine moznosti to sledovat, treba v tv.
Uživatelský avatar
Tesla102
Příspěvky: 155
Registrován: 03 kvě 2023 16:34
Dal "To se mi líbí": 64 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Tesla102 »

Propulse píše: 29 úno 2024 18:39 Ja pamatuju finale, jak jsme s kamosem prisli pred pokladny cca ve 3-4 rano, ze tam budem prvni. V tu dobu tam uz bylo nekolik desitek lidi a cekalo se az rano otevrou pokladny :))
Dřív jsem si nekupoval každou sezónu permice a taky jsem stál jednou frontu od rána - byl jsem v hadu někde u křižovatky a stejně se na mě nedostalo.
Pamatuju si na svou první permici někdy ze sezóny 95 - zalaminovaný kousek papíru s vytištěným logem klubu 😀
To byly časy :tesla:
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

K cenám asi takto :
Na čtvrtfinále bude zájem minimálně trojnásobný než je kapacita - tedy pokud si někdo koupí na první ČF a ušetří tím, že si nekoupí na druhé ČF, dostane se na někoho, kdo bohužel nenakoupí na první zápas.
Na semifinále bude zájem pětinásobný... No a na finále ? Tam už bude chtít být každý od Aše po Břeclav.. :dance:
Tož tak.
Prostě my s permicí = jistota.
A zároveň je to i odpověď na otázky proč větší nová arena.... :whistle: :whistle: Protože HOCKEYTOWN. Neskutečně se těším !!!

P.S. Uvidíte kolik zde zase bude poptávek - koupím lístek, platím zlatem... :pivko:
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Orosená_desítka píše: 01 bře 2024 07:18 K cenám asi takto :
Na čtvrtfinále bude zájem minimálně trojnásobný než je kapacita - tedy pokud si někdo koupí na první ČF a ušetří tím, že si nekoupí na druhé ČF, dostane se na někoho, kdo bohužel nenakoupí na první zápas.
Na semifinále bude zájem pětinásobný... No a na finále ? Tam už bude chtít být každý od Aše po Břeclav.. :dance:
Tož tak.
Prostě my s permicí = jistota.
A zároveň je to i odpověď na otázky proč větší nová arena.... :whistle: :whistle: Protože HOCKEYTOWN. Neskutečně se těším !!!

P.S. Uvidíte kolik zde zase bude poptávek - koupím lístek, platím zlatem... :pivko:
V titulkové sezóně 2012 má první utkaní play off proti Vítkovicím přišlo jen 9127. Diváci jsou nároční a čím dál budeme nahoře tak bude zájem o první kola play off opadat. Letos to ještě nebude, ale pokud se kvalita týmu udrží a výsledky budou pořád totožné tak se počet diváků sníží stejně jako v minulosti. Na první tituly po sametu se staly fronty celou noc na poslední titul 2012 už ne. Samozřejmě je to z důvodu internetového prodeje, ale vyprodat jsme první kolo play off nedokázali. A ano permice je jistota proto je máme.
J14
Příspěvky: 794
Registrován: 26 zář 2017 10:36
Dal "To se mi líbí": 128 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od J14 »

Nevíte někdo, jestli by se nedalo nějak dostat je dvěma lístkům do našeho sektoru dnes v Třinci? Neplánovaně máme volno, ale mají jejich sektory vyprodané.... Díky za případné info.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

J14 píše: 01 bře 2024 07:52 Nevíte někdo, jestli by se nedalo nějak dostat je dvěma lístkům do našeho sektoru dnes v Třinci? Neplánovaně máme volno, ale mají jejich sektory vyprodané.... Díky za případné info.
Zkusil bych Dynamo Fans, ti mívají pokud není výjezd vyprodaný.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Štenkovan píše: 01 bře 2024 07:42 V titulkové sezóně 2012 má první utkaní play off proti Vítkovicím přišlo jen 9127. Diváci jsou nároční a čím dál budeme nahoře tak bude zájem o první kola play off opadat. Letos to ještě nebude, ale pokud se kvalita týmu udrží a výsledky budou pořád totožné tak se počet diváků sníží stejně jako v minulosti. Na první tituly po sametu se staly fronty celou noc na poslední titul 2012 už ne. Samozřejmě je to z důvodu internetového prodeje, ale vyprodat jsme první kolo play off nedokázali. A ano permice je jistota proto je máme.
Zajímavé. Tvrdit, že dresy na jeden zápas se většině lidí líbí si bez jasných analytických dat NETROUFNEŠ, ale naprosto jistě predikovat a předpovídat budoucnost návštěvnosti do příštích let, to víš určitě.
Tesla a Devils
dtaire
Příspěvky: 541
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 41 krát
Obdržel "To se mi líbí": 39 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

acrylic píše: 01 bře 2024 08:23 Zajímavé. Tvrdit, že dresy na jeden zápas se většině lidí líbí si bez jasných analytických dat NETROUFNEŠ, ale naprosto jistě predikovat a předpovídat budoucnost návštěvnosti do příštích let, to víš určitě.
Tebe ty dresy nějak vzaly. Nebyly ani moc hezký, ani neměly vtip. Doufám, že příští rok se povedou víc.
https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/ex ... _hokej_hrj
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

dtaire píše: 01 bře 2024 09:12 Tebe ty dresy nějak vzaly. Nebyly ani moc hezký, ani neměly vtip. Doufám, že příští rok se povedou víc.
https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/ex ... _hokej_hrj
Mně je to úplně jedno :). Tady vůbec nejde o dresy. Já jsem jen napsal, že mně se líbí a že bych řekl, že většině fanoušků taky, čerpal jsem z toho, co jsem slyšel kolem sebe. O tom to celý bylo. Samozřejmě by se daly zpracovat lépe. Jen mi přijde, že nejčastější kritika, alespoň na soc sítích se opírala pořád dokola o to, že zmizel kůň a je tam modrá. Stačí se podívat do NHL, kde na dresech pro speciální příležitosti často zmizí klubová barva, nebo i klasická podoba znaku. Spíš jsem to srovnával s památným bobrem :) ten měl vtip až dost :wave:
Tesla a Devils
dtaire
Příspěvky: 541
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 41 krát
Obdržel "To se mi líbí": 39 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

acrylic píše: 01 bře 2024 09:16 Mně je to úplně jedno :). Tady vůbec nejde o dresy. Já jsem jen napsal, že mně se líbí a že bych řekl, že většině fanoušků taky, čerpal jsem z toho, co jsem slyšel kolem sebe. O tom to celý bylo. Samozřejmě by se daly zpracovat lépe. Jen mi přijde, že nejčastější kritika, alespoň na soc sítích se opírala pořád dokola o to, že zmizel kůň a je tam modrá. Stačí se podívat do NHL, kde na dresech pro speciální příležitosti často zmizí klubová barva, nebo i klasická podoba znaku. Spíš jsem to srovnával s památným bobrem :) ten měl vtip až dost :wave:
Příště by mohly být třeba s Hakytem :wave: I když je zajímavé, že teď lidé přišli s tím fotbalovým Perníčkem i na hokej
Odpovědět