Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Pec92 píše: 29 úno 2024 09:51 https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... z-nhl.html

Dal by prosím někdo celé? Díky
Zatímco vrcholí extraligová sezona, vězte, že do cílové rovinky pádí i dohody o nových působištích hráčů. Kdo by mohl změnit dres? Podívejte se díky iSport.cz do zákulisí

Jestliže extraliga míří do finiše, pak vězte, že do cílové rovinky pádí i spousta jednání ohledně nových působišť extraligových hráčů. To samé platí i pro trenéry a další lidi z managementu. Nejde jen o přesuny v rámci elitní domácí soutěže, řeší se odchody ven i transfery opačným směrem. Deník Sport a web iSport.cz nabízejí letmý pohled do zákulisí, kde se pečou nové dohody.

Šimek má blízko domů: Sparta? Liberec?
Po sedmi letech v zámoří se pracuje na návratu Radima Šimka do extraligy. Nejvíc se hovoří o Spartě a Liberci. Jednatřicetiletý bek krájí poslední rok kontraktu u San Jose Sharks, ovšem zatím celý jej tráví na farmě v týmu Barracudy (4+12 v 39 zápasech), kde se v průběhu sezony stal kapitánem. Do Kalifornie se boleslavský rodák vydal před sedmi roky, v NHL mu dali čuchnout k 209 partiím, ale nikdy neodehrál kompletní sezonu, maximem je 48 duelů v ročníku 2019/20. Šimek v organizaci bojoval o pozici i se zraněními. V létě podle informací iSport.cz zvedne kotvy směr Česko.

7+22
Tolik gólů a asistencí Radim Šimek nashromáždil během 5 sezon v NHL

Kalous by měl manažersky posílit štáb Varů
Pozici sportovního manažera karlovarské Energie by měl nově obsadit Jiří Kalous, stávající asistent trenéra Radima Rulíka u národního mužstva. Na západě Čech nutně potřebují najít člověka, odpovědného za transferovou politiku, do této doby se dělila mezi trenéry… Klub vůbec potřebuje zprofesionalizovat, na extraligové poměry v něm pracuje málo lidí, prakticky tu nefunguje skautingové oddělení. Podle zdrojů iSport.cz byla manažerská pozice nabízena i Václavu Nedorostovi, ten by však měl setrvat v roli šéftrenéra mládeže v budějovickém Motoru.

15
Tolik let uplyne od karlovarského titulu a také od poslední účasti týmu ve čtvrtfinále play off

Furch na radaru Mladé Boleslavi
Zdá se, že k velkému posilování v brankovišti spějí v Mladé Boleslavi. Za oponou proudí informace o možném přesunu Dominika Furcha z Komety do Bruslařského Klubu. V Brně 33letému gólmanovi běží kontrakt do konce příští sezony, mluví se však o značné ochotě Středočechů vyplatit hráče ze smlouvy a získat jej do svých služeb. Věc není stavěná tak, že by zkušený a vynikající brankář utíkal z Brna, jde spíše o rodinné důvody pražského rodáka. V souvislosti s Boleslaví se do řečí dostává i jméno Petra Kváči (26), jemuž nevychází podle představ angažmá ve švédské Rögle, kde je dvojkou za Christoferem Rifalkem.

8
Tolik profesionálních klubů vystřídal během kariéry Dominik Furch

Abdul by mohl do Vítkovic
Litvínovu odvádí dobrou práci, v dosavadních 50 utkáních Jindřich Abdul pobral 38 bodů (12+16), což je jeho extraligové maximum. Po dvouleté spolupráci s Vervou je ve hře změna pracovní adresy. Na Abdula je evidován silný motiv z Vítkovic, pro vsetínského rodáka by šlo o návrat výrazně blíže k domovu. Osmadvacetiletý křídelník je v nejlepších letech a po hráče schopného zaevidovat 40 bodů je vždy velká poptávka. Abdul si může vybírat.

4
Čtvrtým nejproduktivnějším hráčem Litvínova je Jindřich Abdul, mezi asistenty je třetí

Zájem z NHL o Rychlovského a Hovorku
Výborné ligové výkony vystřelily Jakuba Rychlovského do reprezentace a stejně tak na seznam kandidátů na volná místa v klubech NHL. Dvaadvacetileté křídlo prožívá průlomový ročník, s 24 trefami zůstává ve hře o trofej pro nejlepšího střelce ligové sezony, navíc má slušné vyhlídky k účasti na MS v Praze. Už nyní se objevuje na transferovém listu několika organizací zámořské ligy, které Evropě hledají mladé vysokojakostní zboží za levný peníz. Podobně jako Rychlovský je na tom Mikuláš Hovorka. Na zápasy obránce budějovického Motoru se sjíždějí skauti mnoha celků NHL, mj. z Detroitu či z Bostonu.

25
O tolik bodů se oproti minulé sezoně zlepšil Jakub Rychlovský. Má ještě dvě utkání k dispozici.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Musím uznat, že to je nejlepší rozhovor co jsem s Petrem Dědkem četl. Myslím tím jeho odpovědi a taky se přidávám s gratulací k narozeninám.
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Pec92 píše: 29 úno 2024 09:51 https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... z-nhl.html

Dal by prosím někdo celé? Díky
Jestliže extraliga míří do finiše, pak vězte, že do cílové rovinky pádí i spousta jednání ohledně nových působišť extraligových hráčů. To samé platí i pro trenéry a další lidi z managementu. Nejde jen o přesuny v rámci elitní domácí soutěže, řeší se odchody ven i transfery opačným směrem. Deník Sport a web iSport.cz nabízejí letmý pohled do zákulisí, kde se pečou nové dohody.



Šimek má blízko domů: Sparta? Liberec?
Po sedmi letech v zámoří se pracuje na návratu Radima Šimka do extraligy. Nejvíc se hovoří o Spartě a Liberci. Jednatřicetiletý bek krájí poslední rok kontraktu u San Jose Sharks, ovšem zatím celý jej tráví na farmě v týmu Barracudy (4+12 v 39 zápasech), kde se v průběhu sezony stal kapitánem. Do Kalifornie se boleslavský rodák vydal před sedmi roky, v NHL mu dali čuchnout k 209 partiím, ale nikdy neodehrál kompletní sezonu, maximem je 48 duelů v ročníku 2019/20. Šimek v organizaci bojoval o pozici i se zraněními. V létě podle informací iSport.cz zvedne kotvy směr Česko.

7+22
Tolik gólů a asistencí Radim Šimek nashromáždil během 5 sezon v NHL

Kalous by měl manažersky posílit štáb Varů
Pozici sportovního manažera karlovarské Energie by měl nově obsadit Jiří Kalous, stávající asistent trenéra Radima Rulíka u národního mužstva. Na západě Čech nutně potřebují najít člověka, odpovědného za transferovou politiku, do této doby se dělila mezi trenéry… Klub vůbec potřebuje zprofesionalizovat, na extraligové poměry v něm pracuje málo lidí, prakticky tu nefunguje skautingové oddělení. Podle zdrojů iSport.cz byla manažerská pozice nabízena i Václavu Nedorostovi, ten by však měl setrvat v roli šéftrenéra mládeže v budějovickém Motoru.

15
Tolik let uplyne od karlovarského titulu a také od poslední účasti týmu ve čtvrtfinále play off

Furch na radaru Mladé Boleslavi
Zdá se, že k velkému posilování v brankovišti spějí v Mladé Boleslavi. Za oponou proudí informace o možném přesunu Dominika Furcha z Komety do Bruslařského Klubu. V Brně 33letému gólmanovi běží kontrakt do konce příští sezony, mluví se však o značné ochotě Středočechů vyplatit hráče ze smlouvy a získat jej do svých služeb. Věc není stavěná tak, že by zkušený a vynikající brankář utíkal z Brna, jde spíše o rodinné důvody pražského rodáka. V souvislosti s Boleslaví se do řečí dostává i jméno Petra Kváči (26), jemuž nevychází podle představ angažmá ve švédské Rögle, kde je dvojkou za Christoferem Rifalkem.

8
Tolik profesionálních klubů vystřídal během kariéry Dominik Furch

Abdul by mohl do Vítkovic
Litvínovu odvádí dobrou práci, v dosavadních 50 utkáních Jindřich Abdul pobral 38 bodů (12+16), což je jeho extraligové maximum. Po dvouleté spolupráci s Vervou je ve hře změna pracovní adresy. Na Abdula je evidován silný motiv z Vítkovic, pro vsetínského rodáka by šlo o návrat výrazně blíže k domovu. Osmadvacetiletý křídelník je v nejlepších letech a po hráče schopného zaevidovat 40 bodů je vždy velká poptávka. Abdul si může vybírat.

4
Čtvrtým nejproduktivnějším hráčem Litvínova je Jindřich Abdul, mezi asistenty je třetí

Zájem z NHL o Rychlovského a Hovorku
Výborné ligové výkony vystřelily Jakuba Rychlovského do reprezentace a stejně tak na seznam kandidátů na volná místa v klubech NHL. Dvaadvacetileté křídlo prožívá průlomový ročník, s 24 trefami zůstává ve hře o trofej pro nejlepšího střelce ligové sezony, navíc má slušné vyhlídky k účasti na MS v Praze. Už nyní se objevuje na transferovém listu několika organizací zámořské ligy, které Evropě hledají mladé vysokojakostní zboží za levný peníz. Podobně jako Rychlovský je na tom Mikuláš Hovorka. Na zápasy obránce budějovického Motoru se sjíždějí skauti mnoha celků NHL, mj. z Detroitu či z Bostonu.

25
O tolik bodů se oproti minulé sezoně zlepšil Jakub Rychlovský. Má ještě dvě utkání k dispozici.
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

A chlapi díky za druhý článek.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Zadina a spol. tady musí v našem zájmu vydržet aspoň dvě pětiletky. Jinýho kouče sem Petr Dědek v dohledné době nedostane asi ani heverem...😁
Samozřejmě, že se občas stane, že trenéři skončí, ale to proto, že nepracovali tak, jak měli pracovat.
🤷
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

S panem majitelem skvělý rozhovor. Vše do sebe zapadá.
Naladit na play-off a uvidíme kam až dojdeme !!! ZA DYNAMO. :dance: :dance:
(béčko super !!! A hlavně máme kam šáhnout v případě potřeby..) :whistle:
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... to béčko sice hrálo někdy špatně zápasy, že to bylo holomajzna, ale když kouknu, jak to má s rozdílem skóre, tak to nevypadá nebo si ani nevybavuji, že by dostávaly rychty. Spíše bude třeba vylepšit tu provázanost. Nevím třeba, proč Vondrc v době, než odešel na hostovačku, nechodil hrát za béčko a jen vysedaval na trubině. Vždyť lepší, když by hrál za B než seděl na tribuně.
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

subris píše: 29 úno 2024 12:03 ... to béčko sice hrálo někdy špatně zápasy, že to bylo holomajzna, ale když kouknu, jak to má s rozdílem skóre, tak to nevypadá nebo si ani nevybavuji, že by dostávaly rychty. Spíše bude třeba vylepšit tu provázanost. Nevím třeba, proč Vondrc v době, než odešel na hostovačku, nechodil hrát za béčko a jen vysedaval na trubině. Vždyť lepší, když by hrál za B než seděl na tribuně.
On je rozdíl posílat mezi áčkem a béčkem mladší kluky a pak starší mazáky. Prostě to tak je.
Pro Vondrce například byly lepší Vítky než "B" - a ještě nám na ně poradí taktiku na čtvrtfinále. :whistle: :whistle:
Tedy i ta tribuna před hostováním byla lepší než "B" (v tomto případě)...
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Pick píše: 29 úno 2024 10:45 Zadina a spol. tady musí v našem zájmu vydržet aspoň dvě pětiletky. Jinýho kouče sem Petr Dědek v dohledné době nedostane asi ani heverem...😁
🤷
Když bude šikovný a pohlídá si smlouvu, tak to může být naopak velmi lákavé. :)
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Pár dnů zpět tady někdo psal, "aby jsme se nedivili, když klubový kanadský bodování vyhraje Hyka".... A Hyčmen má nakročeno. Posledních 10 zápasů 3+9...

Naopak Kloudy v Plzni nezačal dobře. Tři zápasy, tři prohry a čísla podprůměrný...
OnPce
Příspěvky: 267
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

Orosená_desítka píše: 29 úno 2024 10:55 S panem majitelem skvělý rozhovor. Vše do sebe zapadá.
Naladit na play-off a uvidíme kam až dojdeme !!! ZA DYNAMO. :dance: :dance:
(béčko super !!! A hlavně máme kam šáhnout v případě potřeby..) :whistle:
No, skvělý, po delší době nic v rozhovoru nepokazil, ale taky v podstatě nic neřekl. Za stylistiku, ale pochvala.
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

OnPce píše: 29 úno 2024 13:17 No, skvělý, po delší době nic v rozhovoru nepokazil, ale taky v podstatě nic neřekl. Za stylistiku, ale pochvala.
To jsme kolego asi četli každý jiný rozhovor ne ?
Po přečtení tohoto článku napsat, že p.Dědek nic neřekl ? Naopak věcně a srozumitelně na vše odpověděl.
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Pogba doping též z doplňků stravy4 roky zakaz a co hůř on do toho zápasu ani nenastoupil najdi pár rozdílu 🤔
https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-z ... tartu.html
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Jakub82 píše: 29 úno 2024 10:18 Musím uznat, že to je nejlepší rozhovor co jsem s Petrem Dědkem četl. Myslím tím jeho odpovědi a taky se přidávám s gratulací k narozeninám.
Musim uznat, že podle mě taky. Jediný co bych brzdil je to, vyhrát Spengler cup, ligu mistrů a titul najednou.. To je tolik zápasů a málo času na odpočinek, že by se to muselo fakt sejít, aby to vyšlo. Tím myslím, že by se musela zajistit i rotace hráčů jako to dělá Slavie či Sparta ve fotbale, mít prostě širší kádr..

Jinak to všechno ostatní klobouček. Máme fakt skvělýho majitele, kterému klub není jedno, narozdíl od třeba zahraničních majitelů Litvínova..
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Mně nevadil ani rozhovor, kdy majitel jasně řekl důvody, proč byl Varaďa odvolán, i když někteří jeho konec zřejmě ještě nepřekousli.
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Jirka. píše: 29 úno 2024 14:53 Musim uznat, že podle mě taky. Jediný co bych brzdil je to, vyhrát Spengler cup, ligu mistrů a titul najednou.. To je tolik zápasů a málo času na odpočinek, že by se to muselo fakt sejít, aby to vyšlo. Tím myslím, že by se musela zajistit i rotace hráčů jako to dělá Slavie či Sparta ve fotbale, mít prostě širší kádr..

Jinak to všechno ostatní klobouček. Máme fakt skvělýho majitele, kterému klub není jedno, narozdíl od třeba zahraničních majitelů Litvínova..
Manchester City nebo Real Madrid chtějí také vyhrát ligu, anglický či španělský pohár i Ligu mistrů.... :whistle: :whistle:
Proč se nepokusit o jakoukoliv dostupnou trofej ?
Nepřipadají mi naši kluci aktuálně víc unavení než naši konkurenti (TRI, SPA a další)
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Statistiky Cera na hokej.cz:
Směrem do obrany je dle různých metrik nejlepším bekem. V přepočtu na čas je Čerešňák na ledě pouze u 0,9 inkasovaného gólu, když mají soupeři šance na 1,4 očekávaného gólu a v průměru se dostanou pouze ke 12 střelám ze slotu. V těchto ukazatelích je mezi obránci první, první a zase první.

V absolutních číslech modelu Game Score nemá žádný jiný hráč při hře 5 na 5 větší vliv na defenzivu než právě slovenský obránce ve službách Pardubic.

Kromě hry 5 na 5 má Čerešňák velký vliv také na to, jak vypadají přesilové hry Pardubic, kde patří k hlavním tvůrcům hry. Nasbíral v nich letos už 17 bodů a Hockey Logic Index ho hodnotí jako téměř nejlepšího přesilovkového beka s percentilem 99.

A celkové hodnocení? To má letos Čerešňák nejlepší. Ne pouze mezi obránci, ale celkově v celé extralize nevidí náš model lepšího hráče.

Za me, nejlepsi kauf mezi obranci za dlouha leta, neodpustim si, pri pohledu jak muze vypadat bek smerem dopredu aniz by horel v zadu, letosni statistika - bodu u Kostalka: - 4, docela tragedie v porovnani se zbytkem teamu a s celkovym skore, ktere mame..
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Danik23 píše: 29 úno 2024 15:39 Statistiky Cera na hokej.cz:
Směrem do obrany je dle různých metrik nejlepším bekem. V přepočtu na čas je Čerešňák na ledě pouze u 0,9 inkasovaného gólu, když mají soupeři šance na 1,4 očekávaného gólu a v průměru se dostanou pouze ke 12 střelám ze slotu. V těchto ukazatelích je mezi obránci první, první a zase první.

V absolutních číslech modelu Game Score nemá žádný jiný hráč při hře 5 na 5 větší vliv na defenzivu než právě slovenský obránce ve službách Pardubic.

Kromě hry 5 na 5 má Čerešňák velký vliv také na to, jak vypadají přesilové hry Pardubic, kde patří k hlavním tvůrcům hry. Nasbíral v nich letos už 17 bodů a Hockey Logic Index ho hodnotí jako téměř nejlepšího přesilovkového beka s percentilem 99.

A celkové hodnocení? To má letos Čerešňák nejlepší. Ne pouze mezi obránci, ale celkově v celé extralize nevidí náš model lepšího hráče.

Za me, nejlepsi kauf mezi obranci za dlouha leta, neodpustim si, pri pohledu jak muze vypadat bek smerem dopredu aniz by horel v zadu, letosni statistika - bodu u Kostalka: - 4, docela tragedie v porovnani se zbytkem teamu a s celkovym skore, ktere mame..
Čero za mne možná nejlepší bek mimo NHL, tentokrát by měl Zbyněk asi pravdu. :-)
av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1537 krát
Obdržel "To se mi líbí": 953 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Je tu opět ta část sezony, kdy je radost mít permici :-)
https://www.hcdynamo.cz/clanek.asp?id=V ... o-ID-13544
24cenda
Příspěvky: 272
Registrován: 28 pro 2018 10:09
Dal "To se mi líbí": 74 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 24cenda »

No tak nám ceny na čtvrtfinále trošku poskočily. Radši ani nemyslet kolik budou na finále 😂. Ale stejně to člověk koupí. Přeci si to nenecháme ujít.
Uživatelský avatar
Tesla102
Příspěvky: 156
Registrován: 03 kvě 2023 16:34
Dal "To se mi líbí": 64 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Tesla102 »

Hmmm ceny na čtvrtfinále začínají teda pěkně z ostra, ale i tak bude o vstupenky slušný boj mezi lidmi, na tohle jsou ty permice super.
Pamatuji, že v roce 2005 jsem na poslední finálový zápas dával u překupníka za lupen do kotle 500 a byl jsem rád, že jsem ho sehnal.
av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1537 krát
Obdržel "To se mi líbí": 953 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

24cenda píše: 29 úno 2024 17:39 No tak nám ceny na čtvrtfinále trošku poskočily. Radši ani nemyslet kolik budou na finále 😂. Ale stejně to člověk koupí. Přeci si to nenecháme ujít.
Snad to kluci v zájmu našich peněženek všechno ukončí ve 4 zápasech :grinning:
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

“A” permice o 150Kc více než v základní části, to celkem jde, čekal jsem start horší.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Tesla102 píše: 29 úno 2024 17:53 Hmmm ceny na čtvrtfinále začínají teda pěkně z ostra, ale i tak bude o vstupenky slušný boj mezi lidmi, na tohle jsou ty permice super.
Pamatuji, že v roce 2005 jsem na poslední finálový zápas dával u překupníka za lupen do kotle 500 a byl jsem rád, že jsem ho sehnal.
Ja pamatuju finale, jak jsme s kamosem prisli pred pokladny cca ve 3-4 rano, ze tam budem prvni. V tu dobu tam uz bylo nekolik desitek lidi a cekalo se az rano otevrou pokladny :))
Uživatelský avatar
Ardy75
Příspěvky: 170
Registrován: 18 úno 2020 21:25
Dal "To se mi líbí": 79 krát
Obdržel "To se mi líbí": 35 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ardy75 »

Možná hloupá otázka, ale kde se dá resp.jakým způsobem lze udělat registraci Dynamo ID? děkuji za vysvětlení
Žij tak,aby Ti v pekle bylo dobře
Odpovědět