Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Sezona Benga turbulentní, ale nakonec to dopadlo dobře.

Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Dobrá práce, Béčko! :clap: :clap:
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Mrzí mě, že jsme těmi katy zrovna my, ale Znojmo si prohrálo sezónu jinde a ne u nás.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Kéž by takhle šly důležité zápasy i mladšímu Kaulymu. Takže úleva. Ale vedení má nad čím přemýšlet. Hlavně Rolas si asi na koberečku vyslechne dost nepříjemných slov. Ovšem na sentiment nelze hledět, i on musí být v organizaci skvělý.

Navíc přiznejme si, že béčku nejvíce uškodil odchod Krále, který své kvality nakonec v Bolce ukázal, svým způsobem ještě hrají o play-off. Richard je velmi kvalitní trenér, pravděpodobně si získal trvalé místo na extraligové mapě. I přes výpadek Kladna. Na boleslavském fóru někdo psal, že být celou dobu pod Králem, bojovali by teď o čtvrté místo, nevím, nepočítal jsem to. Ale střed by hráli určitě..
Vakr
Příspěvky: 63
Registrován: 19 bře 2021 10:24
Dal "To se mi líbí": 13 krát
Obdržel "To se mi líbí": 16 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vakr »

tau píše: 28 úno 2024 20:24 A navíc ještě žije šance na předkolo....
Bohužel nežije, Slavia hraje s Kolínem a neexistuje výsledek, který by nám dával šanci. Se Sokolovem máme negativní bilanci.
Teda, pokud jsem něco nepřehlédl, tak šance neexistuje.
Ale skončit před Kolínem by bylo fajn.
Naposledy upravil(a) Vakr dne 28 úno 2024 20:33, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

tau píše: 28 úno 2024 20:24 A navíc ještě žije šance na předkolo....
Pokud máme lepší vzájemné zápasy se Slávkou nebo bysme zvítězili v minitabulce Slavia-Kolín-Sokolov- my tak ano...Ta šance je ale zřejmě teoretická... Každopádně gratulace k zachráně...příští rok to snad už bude klidnější
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.. gratulace panu Dědkovi k dnešním narozeninám. A hlavně béčku k záchraně. Tomáš Kaut vynikající!!!
.... #zadynamo
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Vakr píše: 28 úno 2024 20:31 Bohužel nežije, Slavia hraje s Kolínem a neexistuje výsledek, který by nám dával šanci. Se Sokolovem máme negativní bilanci.
Teda, pokud jsem něco nepřehlédl, tak šance neexistuje.
Ale skončit před Kolínem by bylo fajn.
Negativní urcite nemáme
Screenshot_20240228-203344_Flashscore.jpg
Vakr
Příspěvky: 63
Registrován: 19 bře 2021 10:24
Dal "To se mi líbí": 13 krát
Obdržel "To se mi líbí": 16 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vakr »

mach píše: 28 úno 2024 20:34 Negativní urcite nemáme
Screenshot_20240228-203344_Flashscore.jpg
Máš pravdu, blbě jsem koukal, tak v tom případě teoretická šance je.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Vakr píše: 28 úno 2024 20:31 Bohužel nežije, Slavia hraje s Kolínem a neexistuje výsledek, který by nám dával šanci. Se Sokolovem máme negativní bilanci.
Teda, pokud jsem něco nepřehlédl, tak šance neexistuje.
Ale skončit před Kolínem by bylo fajn.
Pokud klukům v pátek opravdu skončí sezona, tak můžou nahradit v posledním zápase v neděli některé borce z áčka a rovnou s nimi někteří vybraní začít trenovat na play-off. Určitě Rákos, Urban, Rohlík, Herčík, Hrádek..a možná ještě někdo další.. Budějovicím půjde o hodně a nerad bych viděl někoho z našich top hráčů zraněného. To páteční duel v Třinci bude asi jiný. Ani Třinec se nebude chtít nějak hnát aby se někdo zranil. Jim už o nic nejde.. Nám ale ještě jde o ten rekord....
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Vakr
Příspěvky: 63
Registrován: 19 bře 2021 10:24
Dal "To se mi líbí": 13 krát
Obdržel "To se mi líbí": 16 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vakr »

mach píše: 28 úno 2024 20:34 Negativní urcite nemáme
Screenshot_20240228-203344_Flashscore.jpg
Tak další pokus, jestli my hlava ještě funguje, ta šance je:
Sokolov - Pardubice = musíme vyhrát
Kolín - Slavia = nesmí být prodloužení (Pokud budeme vyhrávat, tak by teoreticky mohli postoupit, při remíze, Kolín i Slavia - oba mají se Sokolovem pozitivní bilanci, tak by jim pak bylo jedno, kdo by vyhrál v prodloužení)

Jestli jsem se zase překoukl, tak si dávám ban :-D
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Tady je to napsáno:
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Pan Dědek má dnes kulatiny - 50let. Tak snad ho udržení béčka aspoň trochu potěšilo. Že to je pro něj dárek od hráčů béčka, to ale radši tvrdit nebudu😄😆

Každopádně vše nejlepší a děkuji za vše co pro nás děláte Pane majiteli!!!
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Občas je fakt sranda číst komentáře až po zápase. Klasika ohledně prodávání zápasů se nikdy neochodí. :) Řekl bych, že hostovačky Urbana s Rohlíkem byly pro bégo velmi riskantní, ale naštěstí skončily tak akorát.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Jirka. píše: 28 úno 2024 21:12 Pan Dědek má dnes kulatiny - 50let. Tak snad ho udržení béčka aspoň trochu potěšilo. Že to je pro něj dárek od hráčů béčka, to ale radši tvrdit nebudu😄😆

Každopádně vše nejlepší a děkuji za vše co pro nás děláte Pane majiteli!!!
:thumbup:
killer46
Příspěvky: 87
Registrován: 14 lis 2018 15:31
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 18 krát

Re: Hokej

Příspěvek od killer46 »

Vakr píše: 28 úno 2024 20:51 Tak další pokus, jestli my hlava ještě funguje, ta šance je:
Sokolov - Pardubice = musíme vyhrát
Kolín - Slavia = nesmí být prodloužení (Pokud budeme vyhrávat, tak by teoreticky mohli postoupit, při remíze, Kolín i Slavia - oba mají se Sokolovem pozitivní bilanci, tak by jim pak bylo jedno, kdo by vyhrál v prodloužení)

Jestli jsem se zase překoukl, tak si dávám ban :-D
Chlapi nevím jak to počítáte :D. Mně vychází, že se Sokolovem máme negativní bilanci 5 vs 7 bodů. V tomto případě postup již není možný. Sestavil jsem si minitabulku a v každém případě to vychází v náš neprospěch pokud počítám správně. Tabulka níže:
https://postimg.cc/kBnkjDbq
Mates2010
Příspěvky: 11
Registrován: 03 led 2022 14:05
Dal "To se mi líbí": 71 krát
Obdržel "To se mi líbí": 7 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Mates2010 »

Se Sokolovem po třech zápasech máme pět bodů a oni čtyři . Před námi rozhodující zápas o tři body.
killer46
Příspěvky: 87
Registrován: 14 lis 2018 15:31
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 18 krát

Re: Hokej

Příspěvek od killer46 »

Mates2010 píše: 28 úno 2024 22:30 Se Sokolovem po třech zápasech máme pět bodů a oni čtyři . Před námi rozhodující zápas o tři body.
Pravda moje chyba. Nedošlo mi, že nás poslední zápas s nimi čeká...
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

ad) "b" tým
Záchrana ano, ale výsledek špatný. Mančaft, který má tolik "čekatelů" na extraligu se musí za sezónu naučit vyhrávat právě ty zápasy "o gól". Někdo z vás tady béčko jakoby omlouval, že spoustu zápasů prohrálo o gól. To je pravda a kdyby to byl absolutně nezkušený mančaft, určitě bych s tou omluvou souhlasil. Ale přece jen - je to profesionální tým, jehož hráči moc dobře vědí, o co mohou hrát a hlavně - do jaké organizace patří, jakou mají oporu v zádech. Že se klepali skoro až do konce je mínus. A přitom chybělo tak málo a mohli hrát v pohodě a bez čekání playoffs.
A možná, že kdyby zápasy o gól vyhrávali a lupeny do CHR byly za pajcku (já bych je dal za čtyřicet) celou sezónu, tak by je Chrudimští vzali za své. Odhaduji (za nepřesnost se předem omlouvám), že by se na zimák 800 lidí nacpalo...
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

PL8 píše: 28 úno 2024 23:42 ad) "b" tým
Záchrana ano, ale výsledek špatný. Mančaft, který má tolik "čekatelů" na extraligu se musí za sezónu naučit vyhrávat právě ty zápasy "o gól". Někdo z vás tady béčko jakoby omlouval, že spoustu zápasů prohrálo o gól. To je pravda a kdyby to byl absolutně nezkušený mančaft, určitě bych s tou omluvou souhlasil. Ale přece jen - je to profesionální tým, jehož hráči moc dobře vědí, o co mohou hrát a hlavně - do jaké organizace patří, jakou mají oporu v zádech. Že se klepali skoro až do konce je mínus. A přitom chybělo tak málo a mohli hrát v pohodě a bez čekání playoffs.
A možná, že kdyby zápasy o gól vyhrávali a lupeny do CHR byly za pajcku (já bych je dal za čtyřicet) celou sezónu, tak by je Chrudimští vzali za své. Odhaduji (za nepřesnost se předem omlouvám), že by se na zimák 800 lidí nacpalo...
Za mne sezónu rozběhli dobře. Jak píšete..

Ale změna trenérů nebyla v plánu. Král většinu těch kluků znal dlouho a uměl toho využít. Pod ním jsme hráli to, co si asi všichni představovali.

Je mi líto, pokud mé příspěvky zní proti jeho nástupci. Ba naopak, moc mladým trenérům fandím. Jen tady zkrátka došlo k šokové náhradě, takže ani nemohl být využitý všechen potenciál, co někteří kluci mají.

Mám takový vnitřní pocit, že novému trenérovi asi všichni dost diktovali sestavu. A to i bez VV..

Snad bude mít v příští sezoně větší klid na svou práci.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Hele jak nám to vyšlo dobře na dnešek:)))))))

https://www.hokej.cz/tohle-je-vas-den-h ... ce/5079690
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

PL8 píše: 28 úno 2024 23:42 ad) "b" tým
Záchrana ano, ale výsledek špatný. Mančaft, který má tolik "čekatelů" na extraligu se musí za sezónu naučit vyhrávat právě ty zápasy "o gól". Někdo z vás tady béčko jakoby omlouval, že spoustu zápasů prohrálo o gól. To je pravda a kdyby to byl absolutně nezkušený mančaft, určitě bych s tou omluvou souhlasil. Ale přece jen - je to profesionální tým, jehož hráči moc dobře vědí, o co mohou hrát a hlavně - do jaké organizace patří, jakou mají oporu v zádech. Že se klepali skoro až do konce je mínus. A přitom chybělo tak málo a mohli hrát v pohodě a bez čekání playoffs.
A možná, že kdyby zápasy o gól vyhrávali a lupeny do CHR byly za pajcku (já bych je dal za čtyřicet) celou sezónu, tak by je Chrudimští vzali za své. Odhaduji (za nepřesnost se předem omlouvám), že by se na zimák 800 lidí nacpalo...
Celkem souhlas, jinak kapacita v Chrudimi je podle stránek 1272 diváků. A dnes byla rekordní návštěva - 460 fanoušků, včetně tedy pár Znojemských, kteří také byli občas slyšet. Je to pořád ale málo...
Chrudimáci mají svůj krajskej přebor, na jejich fanoušky bych moc nespoléhal.. Určitě bych dal cenu zpátky jak říkáš na 50Kč. Ono nakonec vydělají skoro stejně, protože přijde víc lidí.. A je lepší aby přišlo víc lidí za méně peněz než naopak. To je bez debat.
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Boban
Příspěvky: 20
Registrován: 14 srp 2014 08:14
Bydliště: Choceň

Re: Hokej

Příspěvek od Boban »

Jinak průměrná návštěva za ZČ byla v Chrudimi na krajskou ligu 148 diváků.
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

🔴⚪
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

🔴⚪
Odpovědět