Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
denyip
Příspěvky: 664
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Je realna sance na 200 golu za sezonu , chybi 7 .. vloni jsme pri vitezstvi v zakladni casti meli 159 golu .. slusny posun , temer golu na zapas
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Sali67 píše: 27 úno 2024 18:55 Neměli by se převlíknout? Mě přijde, že o sobě vůbec nevědí 🤔
Správný postřeh. Byl jsem na zápase. Ty dresy byly velice divný. A měly asi i nějaký podivný střih, protože za ta léta v normálních dresech koukneš koutkem oka a dle postavy ihned poznáš hráče. V tomhle vypadali všichni úplně stejně. Nevím, jak je to možný, ale říkalo to v hale víc lidí. Jinak to ty dresy nijak extra nevypadaly, věřím tomu, že hráčům se v tom opravdu dobře nehrálo. Jsou zvyklí periferně vidět červené či bílé a teď tmavě modrý panďulák. Myslím, že kdyby tu byl VV, určitě by to nedopustil. Já se přiznám, že vůbec nechápu, proč ty dresy vypadaly takto. A za mně tedy vůbec nic hezkého na nich nebylo.
Stingy
Příspěvky: 176
Registrován: 20 lis 2019 11:00
Dal "To se mi líbí": 214 krát
Obdržel "To se mi líbí": 48 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stingy »

pepa píše: 28 úno 2024 09:31 Správný postřeh. Byl jsem na zápase. Ty dresy byly velice divný. A měly asi i nějaký podivný střih, protože za ta léta v normálních dresech koukneš koutkem oka a dle postavy ihned poznáš hráče. V tomhle vypadali všichni úplně stejně. Nevím, jak je to možný, ale říkalo to v hale víc lidí. Jinak to ty dresy nijak extra nevypadaly, věřím tomu, že hráčům se v tom opravdu dobře nehrálo. Jsou zvyklí periferně vidět červené či bílé a teď tmavě modrý panďulák. Myslím, že kdyby tu byl VV, určitě by to nedopustil. Já se přiznám, že vůbec nechápu, proč ty dresy vypadaly takto. A za mně tedy vůbec nic hezkého na nich nebylo.
Za mě třeba jen dodám, že z fotek se mi dost líbily, ale reálný pohled z balkónu při zápase teda hrůza. Slepej zatím úplně nejsem, ale dělalo mi kolikrát problém vůbec hráče poznat :wave:
Peh
Příspěvky: 75
Registrován: 25 led 2024 18:55
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Peh »

pepa píše: 28 úno 2024 09:31 Správný postřeh. Byl jsem na zápase. Ty dresy byly velice divný. A měly asi i nějaký podivný střih, protože za ta léta v normálních dresech koukneš koutkem oka a dle postavy ihned poznáš hráče. V tomhle vypadali všichni úplně stejně. Nevím, jak je to možný, ale říkalo to v hale víc lidí. Jinak to ty dresy nijak extra nevypadaly, věřím tomu, že hráčům se v tom opravdu dobře nehrálo. Jsou zvyklí periferně vidět červené či bílé a teď tmavě modrý panďulák. Myslím, že kdyby tu byl VV, určitě by to nedopustil. Já se přiznám, že vůbec nechápu, proč ty dresy vypadaly takto. A za mně tedy vůbec nic hezkého na nich nebylo.
Proc na vsem hledat mouchy. Tyhle dresy byly jen na tento zapas, marketingove to vyslo, v aukci se prodaj a o to tady jde. Koupej to treba lidi, kterym se libi ten maskot. A ja budu jeden z nich, tohle doma jeste nemam. Jen takovy dovetek. Letos jsem vzal poprve na hokej vnuka. Je mu rok a pul, takze hokej ho bavi tak minutu, ale z toho modryho mimozemstana je nadsenej jeste ted, jiste bude za par mesicu nadsenej i z dresu.
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

pepa píše: 28 úno 2024 09:31 Správný postřeh. Byl jsem na zápase. Ty dresy byly velice divný. A měly asi i nějaký podivný střih, protože za ta léta v normálních dresech koukneš koutkem oka a dle postavy ihned poznáš hráče. V tomhle vypadali všichni úplně stejně. Nevím, jak je to možný, ale říkalo to v hale víc lidí. Jinak to ty dresy nijak extra nevypadaly, věřím tomu, že hráčům se v tom opravdu dobře nehrálo. Jsou zvyklí periferně vidět červené či bílé a teď tmavě modrý panďulák. Myslím, že kdyby tu byl VV, určitě by to nedopustil. Já se přiznám, že vůbec nechápu, proč ty dresy vypadaly takto. A za mně tedy vůbec nic hezkého na nich nebylo.
Už se prosím tě na toho VV vybodni. Nějaké coby kdyby a jestli by povolil speciální sadu dresů? Jako kdyby potřeboval zrovna na tohle p. Dědek nějaké svolení. Dresy byly na jeden zápas, někomu se nelíbí (většinou starším konzervám - bez urážky prosím). Většině fanoušků se naopak dresy líbí, včetně mě. Jak už tady někdo napsal - Když si vzpomenu na bobra, tak tohle je proti tomu super. Ale i kdyby se mi nelíbily, tak je to na jeden zápas, který jsme vyhráli a symbolicky zrovna získali prvenství po základní části a to je pro mě důležité.
Maskot se mi nijak zvlášť nelíbí, ale je mi to buřt, ať tam poskakuje, jak chce, to jde úplně mimo mě. Nicméně pro děti super.
Naposledy upravil(a) acrylic dne 28 úno 2024 10:24, celkem upraveno 1 x.
Tesla a Devils
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Za mě maskot super, pro malé děti to je neskutečný magnet, budoucí fanoušky, tohle se povedlo....celkově se marketing a vše okolo posunulo úplně někam jinam než to bylo.... :thumbup:
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 768
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 342 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Ta obluda neměla nikdy vzniknout, ale mohly se nevydařit mnohem důležitější věci, vem ji čert. Mně bude stačit, když po titulu skončí aspoň to vzdychání po VV.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

To jo. Snad to dobre dopadne a nebude tady vzdychot po VV, ktery by to urcite udelal vsechno lip
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

pepa píše: 28 úno 2024 09:31 Správný postřeh. Byl jsem na zápase. Ty dresy byly velice divný. A měly asi i nějaký podivný střih, protože za ta léta v normálních dresech koukneš koutkem oka a dle postavy ihned poznáš hráče. V tomhle vypadali všichni úplně stejně. Nevím, jak je to možný, ale říkalo to v hale víc lidí. Jinak to ty dresy nijak extra nevypadaly, věřím tomu, že hráčům se v tom opravdu dobře nehrálo. Jsou zvyklí periferně vidět červené či bílé a teď tmavě modrý panďulák. Myslím, že kdyby tu byl VV, určitě by to nedopustil. Já se přiznám, že vůbec nechápu, proč ty dresy vypadaly takto. A za mně tedy vůbec nic hezkého na nich nebylo.

Ty jo, tak to mají hráči asi docela problém, když hrají např. v bílých dresech proti červené Olomouci. Vidí všude spoluhráče nebo jak to dělaj? :)
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

acrylic píše: 28 úno 2024 09:52 Už se prosím tě na toho VV vybodni. Nějaké coby kdyby a jestli by povolil speciální sadu dresů? Jako kdyby potřeboval zrovna na tohle p. Dědek nějaké svolení. Dresy byly na jeden zápas, někomu se nelíbí (většinou starším konzervám - bez urážky prosím). Většině fanoušků se naopak dresy líbí, včetně mě. Jak už tady někdo napsal - Když si vzpomenu na bobra, tak tohle je proti tomu super. Ale i kdyby se mi nelíbily, tak je to na jeden zápas, který jsme vyhráli a symbolicky zrovna získali prvenství po základní části a to je pro mě důležité.
Maskot se mi nijak zvlášť nelíbí, ale je mi to buřt, ať tam poskakuje, jak chce, to jde úplně mimo mě. Nicméně pro děti super.
V žádným případě bych si bez relevantních dat netroufl tvrdit, že většině fanoušků se dresy líbí.
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Tvl, to je reakcí. :) neberte to tak vážně. VV jsem zmínil ne proto, abych po něm vzdychal, ale proto, že si myslím že zrovna tohle by mezi ním a majitelem byl asi boj.
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

pepa píše: 28 úno 2024 13:08 Tvl, to je reakcí. :) neberte to tak vážně. VV jsem zmínil ne proto, abych po něm vzdychal, ale proto, že si myslím že zrovna tohle by mezi ním a majitelem byl asi boj.
Ty si myslíš, že by Dědka vůbec napadlo tyhle věci konzultovat s realizačním týmem A? Proč by to dělal? Tohle je věc úplně jinýho charakteru co se sportovním úsekem nemá nic společného.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

VojtaS píše: 28 úno 2024 00:44 Nepředbíhal bych - u Kautíka přišli minulý týden na nějakou blbou zlomeninu jedné ze tří kostí v kotníku, vypadá to, že si už v letošní sezoně nezahraje
Jako, když si psal že Salfický do dvou týdnu odejde z klubu? díval jsem se na tvou historii a je mi vše jasné...
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Štenkovan píše: 28 úno 2024 12:48 V žádným případě bych si bez relevantních dat netroufl tvrdit, že většině fanoušků se dresy líbí.
Dobře, pokud ty máš nějaké detailní statistiky, dotazníky, ankety a máš konkrétní výsledky, tak mě seznam s výsledky a v pořádku.
Abych teda upravil, co jsem si TROUFNUL tvrdit, tak v mém okolí a s lidmi s kterými jsem se o tom bavili (i z fanouškovských táborů jiných týmů), tak tam většina převládá pozitivní názor na dresy. Lepší?
Tesla a Devils
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Dresy super, na jeden zápas, já mám asi oči dobrý, protože jsem to i hezky přečetl, pravda jsem někde v 12 radě. To mne dělalo větší problém přečíst jména na zádech varanů, který je mají celou sezónu.

Maskot? Slyšel jsem vzdechy nad tím ze maskot má být kůň. Ale marketingově, s příběhem, koncepce, jednoznačně zásah do černého. Samozřejmě je to maskot pro děti, však se podívejte co za absurdity dnes pro děti letí v televizi, v obchodech, kůň to fakt není. Děti kolem toho “šílí”, dospělí nějak respektují, řekl bych oproti koňské hlavě která mne osobně přišla strašná, to má prostě cíl.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Peh
Příspěvky: 75
Registrován: 25 led 2024 18:55
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Peh »

in-spyder píše: 28 úno 2024 13:51 Dresy super, na jeden zápas, já mám asi oči dobrý, protože jsem to i hezky přečetl, pravda jsem někde v 12 radě. To mne dělalo větší problém přečíst jména na zádech varanů, který je mají celou sezónu.

Maskot? Slyšel jsem vzdechy nad tím ze maskot má být kůň. Ale marketingově, s příběhem, koncepce, jednoznačně zásah do černého. Samozřejmě je to maskot pro děti, však se podívejte co za absurdity dnes pro děti letí v televizi, v obchodech, kůň to fakt není. Děti kolem toho “šílí”, dospělí nějak respektují, řekl bych oproti koňské hlavě která mne osobně přišla strašná, to má prostě cíl.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Presne to si myslim, lip bych to nenapsal👍
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

acrylic píše: 28 úno 2024 13:39 Dobře, pokud ty máš nějaké detailní statistiky, dotazníky, ankety a máš konkrétní výsledky, tak mě seznam s výsledky a v pořádku.
Abych teda upravil, co jsem si TROUFNUL tvrdit, tak v mém okolí a s lidmi s kterými jsem se o tom bavili (i z fanouškovských táborů jiných týmů), tak tam většina převládá pozitivní názor na dresy. Lepší?
Já nemám žádné analýzy ohledně toho jak byl dres přijat fanoušky a proto netvrdím, že se většině líbil, či nelíbil. Ovšem ty to tvrdíš v tom je mezi náma rozdíl. Já můžu říct jen za sebe, že jsem byl nespokojen. Nic víc nic míň.
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Pane Dědku : K Vašim narozeninám Vám přeji vše nejlepší, hlavně zdraví a spokojenost. Ať Vám i nám Dynamo dělá radost.
Moc děkuji, že díky Vám zažíváme nádherné okamžiky s Dynamem !!! :pivko: :dance:
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Štenkovan píše: 28 úno 2024 14:54 Já nemám žádné analýzy ohledně toho jak byl dres přijat fanoušky a proto netvrdím, že se většině líbil, či nelíbil. Ovšem ty to tvrdíš v tom je mezi náma rozdíl. Já můžu říct jen za sebe, že jsem byl nespokojen. Nic víc nic míň.
Jsem rád, že tak pečlivě analyzuješ slovo od slova, co píšu, tak patrně tvému bystrému oku neuniklo, že jsem se opravil, aby tě to tolik nedráždilo a nebylo potřeba mě vychovávat, co bych si měl a neměl dovolit tvrdit/napsat.
Tesla a Devils
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Za me dresy dobre, jasne je, ze nekomu se budou libit vice jinemu mene, rekl bych ze to je normalne rozlozeny vkus v populaci HC PCE fanousku :)
kdo sleduje NHL tak potvrdi, ze tyto akce jsou na beznem poradku a ruzne modifikace a design dresu se vyuziva jako klasicky marketing, casto s naslednym pouzitim pro charitativni ucely a ja na tom nevidim nic spatneho, naopak
vcera jsem nemohl na stadion, oci nemam nejmladsi tak me na tom vsem vlastne vadilo pouze to, ze jsem mel problem v TV na O2 rozeznat cisla nasich hracu, jmenovky bez sance, nevim jestli to tak mel jeste nekdo dalsi..
na co se tesim je PO, to bude jizda!!
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

in-spyder píše: 28 úno 2024 13:51 Dresy super, na jeden zápas, já mám asi oči dobrý, protože jsem to i hezky přečetl, pravda jsem někde v 12 radě. To mne dělalo větší problém přečíst jména na zádech varanů, který je mají celou sezónu.

Maskot? Slyšel jsem vzdechy nad tím ze maskot má být kůň. Ale marketingově, s příběhem, koncepce, jednoznačně zásah do černého. Samozřejmě je to maskot pro děti, však se podívejte co za absurdity dnes pro děti letí v televizi, v obchodech, kůň to fakt není. Děti kolem toho “šílí”, dospělí nějak respektují, řekl bych oproti koňské hlavě která mne osobně přišla strašná, to má prostě cíl.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jména na zádech Varanů nevím, ale na zadku mají Erotic City 🤣
denyip
Příspěvky: 664
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Dotknout se poharu nebo ne???
Stejna diskuze jako vloni.. Neee ze by to melo nejaky vliv.. Vloni bez dotyku a stesti se nenaklonilo... Presto se mne ta tradice libi - ve smyslu , jsme nastaveni , ze neni jeste co slavit ..za me NESAHAT ..
av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1537 krát
Obdržel "To se mi líbí": 953 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

denyip píše: 28 úno 2024 15:44 Dotknout se poharu nebo ne???
Stejna diskuze jako vloni.. Neee ze by to melo nejaky vliv.. Vloni bez dotyku a stesti se nenaklonilo... Presto se mne ta tradice libi - ve smyslu , jsme nastaveni , ze neni jeste co slavit ..za me NESAHAT ..
Za mě osahat, jeden večer si užít oslavu mimořádně vydařené ZČ a pak už s pokorou makat směrem k nejdůležitější části sezony.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Za mne osahat. Ten pocit se neomrzí.😁

Moje vlastní a ověřená zkušenost 😂
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Na babské pověry se vysrat. Za mě kbelík osahat, a v kabině odpovídajícím způsobem oslavit splnění dílčího cíle. A pokud se podaří rekord v bodech, tím spíš. Základní část je dlouhodobá soutěž, vítězství má bez debat svou váhu a už teď je na co být pyšný, byť k hlavnímu cíli ještě vede dlouhá a těžká cesta ✌️
Odpovědět