Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Mě se modrá varianta líbí. Možná předběhnu, ale tak nějak tuším, že tímto směrem se může podoba našich dresů ubírat směrem k nové hale.

Dovedu si představit čistější led a uhlazenější a modernější dresy - v nové hale by to do sebe zapadlo jak prdel na hrnec. :think:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Přidávám se, mě se ten modrý dres taky moc líbí
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Jelikož miluju modrou, tak mě se taky dresy líbí.... :dance:
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Peh
Příspěvky: 75
Registrován: 25 led 2024 18:55
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Peh »

Modry super, doufam ze pujde koupit
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Nicméně ta "hysterie" kterou jsou schopni někteří jedinci (na sociálních sítích) udělat kvůli jednomu zápasu v modré variantě dresů je šílená.
Jak kdyby to mělo být napořád a ne jen na jeden zápas.
Ale to se vyrojí vždy u dresů, loga, odchodu hráče, trenéra, ledu v září atd... Ale zvyknout si na to nějak neumím... Lidi hledají senzace i tam kde nejsou...

Jinak pátek a neděle 5 bodů, Dynamo "jede" !!! Hockeytown. A hlavně - klíííííd :dance: :dance:
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Modrá varianta je zajímavá a hezká.
Určitě bych se jí nebránil, modré, jako 3.variantě k "regulerním" dresům.
Jednou jsem si koupil dres - ten modrý ze sezóny 1999/00 a ještě jsem se ptal, jestli bude i se jmenovkou Morrison, bohužel :)
Modrá je přeci jen jedna z historických barev, trošku něco mezi Montrealem a NYR by to šlo zkusit.

Taky doufám, že se podaří dosáhnout kombinace 123/200+ :) ...ale už víc hledím k PO.

Jinak bengo - myslím, že ti si sezónu zkomplikovali těmi domácími prohrami (hrát před prázdnou halou ...) a to hlavně s Kolínem. Bude to ještě zajímavý, bod ze Zlína by byl zlatej!
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Valda píše: 26 úno 2024 15:11
Jinak bengo - myslím, že ti si sezónu zkomplikovali těmi domácími prohrami (hrát před prázdnou halou ...) a to hlavně s Kolínem. Bude to ještě zajímavý, bod ze Zlína by byl zlatej!
... já myslím, že Béčku to zkomplikovali ti nakoupení zkušení pralesaci (Žalčík, Hrníčko, Mikyska atd.), kteří zůstali za očekáváním. Přeci jenom ten prales nějakou kvalitu má a ti dvacetiletí kluci to prostě sami ještě neuhrajou....holt Rolas neměl úplně šťastnou ruku...🤷
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Pick píše: 26 úno 2024 16:18 ... já myslím, že Béčku to zkomplikovali ti nakoupení zkušení pralesaci (Žalčík, Hrníčko, Mikyska atd.), kteří zůstali za očekáváním. Přeci jenom ten prales nějakou kvalitu má a ti dvacetiletí kluci to prostě sami ještě neuhrajou....holt Rolas neměl úplně šťastnou ruku...🤷
Hm, to samozřejmě jo. U toho Žálčíka ...nevím, viděl jsem ho asi ve 3 zápasech a připadlo mi, že se snaží. Ale chybí centr/parťák. Určitě má na výkony "B" fakt, že "doma" hraje před prázdným zimákem ...na to si člověk musí zvyknout, a to i tam možná hledejme důvod, proč ty posily nezabraly.
Hlavně držme palce ať to tu můžeme řešit i příští rok! :))
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Slováci nevezmou Ružičku na MS... Prej "odsudzujeme správanie Adama Ružičku, ktoré nie je v súlade s hodnotami reprezentanta, a preto s ním v nominácii na prípravné zápasy a májové majstrovstvá sveta nepočítame.

OK, udělal blbost. A chování prodejných šulínů prohánějících se po ledě rusácký khl je v "súlade"...
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Valda píše: 26 úno 2024 18:52 Určitě má na výkony "B" fakt, že "doma" hraje před prázdným zimákem ...na to si člověk musí zvyknout, a to i tam možná hledejme důvod, proč ty posily nezabraly.
Souhlas. Za mě 100 Kč za pobyt v té ledové jeskyni s prdelí přimrzlou k železný sedačce je prostě moc. Loni taky začli na kilu, lidi nechodili, tak dali za 50 a lidí chodit začli...🤷
kedar
Příspěvky: 2026
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Stav B týmu,
nejsou špatný jen starší hráči jako Žalčík, Hrníčko , Mikyska, ale je vidět že ani naší mladí tu kvalitu nemají, Rohlík, Urban , Pochobradský, Hrádek a další mají na tragickou situaci svůj podíl, je tady dost lidí kteří by je chtěli mít v extralize, jenže většina z nich na to bohužel nemá.
JirkaPCE
Příspěvky: 3600
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 442 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Vypadá to, že Špaček sem buď nechce nebo o něj nemáme vůbec zájem.

subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... dneska o nás pořádně ani čárka. Rádoby odborník Antoš unešen ze 4. Lajny Sparty, že to bude v play off hrozba. To vypadá, jakoby první tým tabulky, asi play off hrát nebude :-)... Jo vlastně to je ten tým, co mu do po Vánocích dochází dech a přesto jde na rekord :-)

... a jeho pobočnik Zenit se může rozepsat k létajícímu Finovi v Kristovych letech ve 4. útoku, že dostane novou smlouvu, zda je to v souladu s koncepci českého hokeje :-)
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Sakra chlapi nechte ty kluky z béčka dejchat. U béčka je to furt o určitý nezkušenosti a hokejový nevyzrálosti. Oni nedostávají nějaký rychty, prohrávají o gól, dva. Stačí kouknout na celkový skóre, kdy jsou jen - 10, zatímco týmy v tabulce kolem nás jsou na tom výrazně hůř. Je to o týmový zkušenosti umět ty vyrovnaný zápasy překlopit. To se jim zatím bohužel moc nedaří, ale časem a nabranými zkušenostmi i tohle řada z nich zvládne...Kdyby se jim to ve dvou, řech zápasech povedlo už v týhle sezoně, mají teď o pět bodů víc a jsou v předklole... Bohužel to nevyšlo, nwdá se nic dělat. Teď je čeká zápas roku a veřme jim, že to uhrajou...A v příští sezoně to bude zase o něco lepší...
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

kedar píše: 26 úno 2024 20:04 Stav B týmu,
nejsou špatný jen starší hráči jako Žalčík, Hrníčko , Mikyska, ale je vidět že ani naší mladí tu kvalitu nemají, Rohlík, Urban , Pochobradský, Hrádek a další mají na tragickou situaci svůj podíl, je tady dost lidí kteří by je chtěli mít v extralize, jenže většina z nich na to bohužel nemá.
Jako pardon, ale zrovna Urban, Pochobradský, Herčík nebo do svého zranění Kaplan byli celou sezónu ti nejlepší. Tohle by k nim nebylo fér. Ti starší je měli táhnout. Místo toho zachraňují béčko zatím převážně ti, od kterých se to až tolik v managementu nečekalo. Vlastně ti nejlevnější..

Hlavně klid, ten tým má svou sílu. Možná teď pomohou nejvíce ti zkušení, ale podělaní být snad nemusíme.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Ve středu by to chtělo vyprodat zimák v Chrudimi a pořádně fandit. To bude pro naše hráče lepší než tísíc slov... I když samozřejmě kdo z nás je v průběhu těch dvou let nekritizoval. Já určitě taky a ne málo, ale teď je potřeba se semknout na ledě i v hledišti!! Bude to jako zápas play-off.. A nám stačí bod.. Znojmo venku neumí.
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Pce_lukas
Příspěvky: 505
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 92 krát
Obdržel "To se mi líbí": 142 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Sweník píše: 26 úno 2024 21:55 Jako pardon, ale zrovna Urban, Pochobradský, Herčík nebo do svého zranění Kaplan byli celou sezónu ti nejlepší. Tohle by k nim nebylo fér. Ti starší je měli táhnout. Místo toho zachraňují béčko zatím převážně ti, od kterých se to až tolik v managementu nečekalo. Vlastně ti nejlevnější..

Hlavně klid, ten tým má svou sílu. Možná teď pomohou nejvíce ti zkušení, ale podělaní být snad nemusíme.
Béčko nesleduji, takže nevím nic. Ale protože vás všechny čtu už nějaký ten pátek, mám své (doslova subjektivní) názory. Především na to, co píšete a jak asi přemýšlíte. To, co píše Sweník, je přesný popis toho, jak by to mělo vypadat. Rozhodují ti, o nichž by to nikdo dopředu neřekl. To jsou ty šance, to je to, proč se dělá sport. Měl by z toho ale někdo vzejít. Dostat šanci "nahoře". Určitě se objeví někdo, kdo tu šanci stoprocentně využije.
Podle mého názoru - obecně - není dobré sázet na vyčpělou zkušenost.
Bob1900
Příspěvky: 546
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

Promiňte za off topic, ale nemohu si pomoci. Jupiiii. Zmrde, do teplaku! Ale bojím se, že to zase vysumi do prázdna.
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Bob1900 píše: 27 úno 2024 09:25 Promiňte za off topic, ale nemohu si pomoci. Jupiiii. Zmrde, do teplaku! Ale bojím se, že to zase vysumi do prázdna.
Kaderka?
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

PL8 píše: 27 úno 2024 08:20 Béčko nesleduji, takže nevím nic. Ale protože vás všechny čtu už nějaký ten pátek, mám své (doslova subjektivní) názory. Především na to, co píšete a jak asi přemýšlíte. To, co píše Sweník, je přesný popis toho, jak by to mělo vypadat. Rozhodují ti, o nichž by to nikdo dopředu neřekl. To jsou ty šance, to je to, proč se dělá sport. Měl by z toho ale někdo vzejít. Dostat šanci "nahoře". Určitě se objeví někdo, kdo tu šanci stoprocentně využije.
Podle mého názoru - obecně - není dobré sázet na vyčpělou zkušenost.
Souhlasím.

Osobně mám celkem přísný názor na řadu "zkušených" hráčů, kteří roky hoblují Chance ligu. Mně u nich vždycky chyběla ta touha rvát se o lepší flek v ELH. A navrch tam zabírají místa mladším a hladovějším hráčům....

Chápu, pro někoho je lepší být neustále na ledě a možná i rozhodovat zápasy v Chance než brousit 4. pětku tam nahoře, ale potom jdou sportovní ambice stranou a jde hlavně o výdělek - a to mne prostě nevoní.

Za správné vidím, když do Chance zamíří matadoři typu Hruška, Svoboda nebo Výtisk - tihle kluci tomu prospějí mnohem více, odehrají tam 2 možná 3 sezóny a jdou do důchodu.
Peh
Příspěvky: 75
Registrován: 25 led 2024 18:55
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Peh »

Muf píše: 27 úno 2024 09:32 Souhlasím.

Osobně mám celkem přísný názor na řadu "zkušených" hráčů, kteří roky hoblují Chance ligu. Mně u nich vždycky chyběla ta touha rvát se o lepší flek v ELH. A navrch tam zabírají místa mladším a hladovějším hráčům....

Chápu, pro někoho je lepší být neustále na ledě a možná i rozhodovat zápasy v Chance než brousit 4. pětku tam nahoře, ale potom jdou sportovní ambice stranou a jde hlavně o výdělek - a to mne prostě nevoní.

Za správné vidím, když do Chance zamíří matadoři typu Hruška, Svoboda nebo Výtisk - tihle kluci tomu prospějí mnohem více, odehrají tam 2 možná 3 sezóny a jdou do důchodu.
Na druhou stranu, kazdy hraje soutez, na kterou ma, to jim nemej za zle. Mladsi kluci jsou urcite lacinejsi, presto to hraji vesmes ti starsi, proc asi, protoze jsou vesmes lepsi? My mame v Chance lize becko, ok, tam asi nejde uplne o vysledky, ale ostatnich 13 tymu tam ma svoje tzv. Acko, a tam jde hlavne to vyhravat, proto jim nekdo do toho dava penize, je to jejich hlavni tym.

A jeste teda k nasi rezerve. Ja tam nevidim nikoho, kdo by mohl hrat trvale v A tymu, vypomoc OK, ale naporad? Kdo by to mel byt?
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

S "B" to vidím podobně jako ostatní. Za mě tam nevidím ani jednoho hráče, který může (v současné době) nastoupit do áčka a být platný. Zatím ani u Tomáše Urbana, což je pro mě překvapení, ale je to tak.
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Muf píše: 27 úno 2024 09:32 Souhlasím.

Osobně mám celkem přísný názor na řadu "zkušených" hráčů, kteří roky hoblují Chance ligu. Mně u nich vždycky chyběla ta touha rvát se o lepší flek v ELH. A navrch tam zabírají místa mladším a hladovějším hráčům....

Chápu, pro někoho je lepší být neustále na ledě a možná i rozhodovat zápasy v Chance než brousit 4. pětku tam nahoře, ale potom jdou sportovní ambice stranou a jde hlavně o výdělek - a to mne prostě nevoní.

Za správné vidím, když do Chance zamíří matadoři typu Hruška, Svoboda nebo Výtisk - tihle kluci tomu prospějí mnohem více, odehrají tam 2 možná 3 sezóny a jdou do důchodu.
Mufe to se ale pak bavíme o jiném konceptu soutěže. Bohužel. Mně by se taky líbila nepostupová soutěž "farem" jako je za mořem AHL. Jenže to by pak bylo nutné změnit vše. I extraligu, i druhou národní.
Já jdu sveřepě a dlouhodobě proti proudu - extraligu bych zavřel a klidně i rozšířil.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Jakub82 píše: 27 úno 2024 09:29Kaderka?
Krplálkův zeťák je od pohledu křišťálově čistej funkcionář 🐷
Odpovědět