Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 837 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Ja si treba myslim, ze Vitky Sypace v predkole vyndaj. Maji formu dlouhodobe ted
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
pracj3am
Příspěvky: 56
Registrován: 06 bře 2023 16:16
Dal "To se mi líbí": 44 krát
Obdržel "To se mi líbí": 16 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pracj3am »

Pec92 píše: 23 úno 2024 20:40 Hájek fantastický průnik měl by hrát přesilovky místo Košťálka
Hájek dneska jedno střídání místo Košťálka při tý 4minutový přesilovce. A pálil to tam pěkně.
frysta
Příspěvky: 3472
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 55 krát
Obdržel "To se mi líbí": 292 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

digitalmouse píše: 23 úno 2024 22:07 Nečekal bych že to řeknu, ale škoda tý stopky pro Houdka. Stále jsem ještě neviděl průkazný záběr že ho trefil do hlavy (pokud ano, trest v pořádku). Dnes by se určitě hodil pro "uklidnění".

Ale kluci se nechali vyprovokovat dost zbytečně. Chápu, emoce, tep 200, .... Ale tohle musíme zvládat, jinak si ty zápasy zbytečně prohrajeme

Bouchače jinak máme dobrý, ale zároveň jsou platní ve hře. Na trestný jsou nám k ničemu.

V tomhle ohledu máme Houdka bohužel už jen na jedno použití. Jak něco přepískne, má po sezóně. Logicky se tedy bude spíš krotit a do případného finále stejně nezasáhne.
Uživatelský avatar
getro
Příspěvky: 27
Registrován: 20 lis 2019 14:55
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od getro »

IMG_3001.jpeg

Požádal jsem AI o dokreslení dnešního zápasu
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 654 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Teď jsem jen nakoukl.k sousedům... dobrá zábava, někteří opravdu žijí ve svým vlastním světě 🤣🤣🤣

"Perret lepší Musila - zas takovej bijec to není, když si s mrňousem neporadí" - Muska kdyby chtěl tak shodí rukavice a udělá z něj sekanou.

Nic, soustředme se na sebe. Bolístky tam stále jsou.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 837 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

digitalmouse píše: 23 úno 2024 22:23 Teď jsem jen nakoukl.k sousedům... dobrá zábava, někteří opravdu žijí ve svým vlastním světě 🤣🤣🤣

"Perret lepší Musila - zas takovej bijec to není, když si s mrňousem neporadí" - Muska kdyby chtěl tak shodí rukavice a udělá z něj sekanou.

Nic, soustředme se na sebe. Bolístky tam stále jsou.
Taky jsem mrknul a strasna zumpa. Budme radi za nase sofistikovane forum
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8627
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

dle Klubofky by mel mit Lakatoš vic kladnych bodů v +/-, když hraje presilovky 🤪
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 767
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 338 krát
Obdržel "To se mi líbí": 258 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Hokej jak břitva, gradovalo to parádně. Bod vem čert, hlavně že jsme se nenechali (se)řezat. Dneska to byl další Sedlův večer, Hájek byl kauf sezony, ještě víc než kdy dřív mě ale baví Poula. K tradiční bojovnosti a obětavosti letos přidal největší porci hokejovosti v kariéře. Nejlepší čtvrtej centr v lize v Evropě.
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1462
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

getro píše:
IMG_3001.jpeg

Požádal jsem AI o dokreslení dnešního zápasu
A AI ti moudře sdělila, že rozhodčí (Jeřábek) je pták (kokot) a tlačil sekačky. Asi se dívala :))
frysta
Příspěvky: 3472
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 55 krát
Obdržel "To se mi líbí": 292 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Tak on to byl Perret, kdo naháněl Hájka a zamotal se za bránou. Teda, ten měl hodně špatný den. :)
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 435 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Se divím, že ještě není v Blesku nadpis "Ruzicka z Pardubic vyhozen z Arizony" :))
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

jimmypop píše: 23 úno 2024 22:30 dle Klubofky by mel mit Lakatoš vic kladnych bodů v +/-, když hraje presilovky 🤪
No to si zas někdo neuvědomil, že přesilovky se nepočítají... mnohem víc mě ale trápí to, že jedinej Koště z našich hráčů co hrají dlouhodobě základ je při skore 183:106 v mínusu.. To snad ani není možný, Dvořák je hodně v plusu.. Já to nechápu, ten kluk bude muset v obraně přidat, Hájek už ho co do důležitosti předběhl. Měl by dostat přesilovku místo něj... Ale pro Koště mám slabost, řekl bych že je to hodnej kluk a docela srdcař, zbavovat se ho nechci.. jen si myslím že tak třetí obrana max. momentálně
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Gumid píše: 23 úno 2024 22:00 @fansDKnL Co jsem říkal? :grinning:

pardubice.jpg
Ano, čekal jsem to, že to vytáhnou
Dynamo-forever
Příspěvky: 476
Registrován: 30 říj 2014 20:25
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 66 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamo-forever »

Dnes nakonec spokojenost. Výhra na hřišti i v hledišti. Těch pár zoufalců z mechu nebylo slyšet ani na 215, žebráci. Nakonec krásnej hokejovej večírek. Zebry budou takto pískat celé play off, na to se musíme připravit. Houdek se ještě bude hodit. V případný další konfrontaci s mechem, bych doporučil pořadí Blain, Okuliar, Perret 👊
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8627
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Jirka. píše: 23 úno 2024 23:21 No to si zas někdo neuvědomil, že přesilovky se nepočítají... mnohem víc mě ale trápí to, že jedinej Koště z našich hráčů co hrají dlouhodobě základ je při skore 183:106 v mínusu.. To snad ani není možný, Dvořák je hodně v plusu.. Já to nechápu, ten kluk bude muset v obraně přidat, Hájek už ho co do důležitosti předběhl. Měl by dostat přesilovku místo něj... Ale pro Koště mám slabost, řekl bych že je to hodnej kluk a docela srdcař, zbavovat se ho nechci.. jen si myslím že tak třetí obrana max. momentálně
mně tu jeho působení začíná neblaze připomínat vykony Tronči. Ze začátku WAU a pak už spíš jen BUM BUM ŠKYT. Popisuju čistě dění na ledě.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Dynamo-forever píše: 23 úno 2024 23:31 Dnes nakonec spokojenost. Výhra na hřišti i v hledišti. Těch pár zoufalců z mechu nebylo slyšet ani na 215, žebráci. Nakonec krásnej hokejovej večírek. Zebry budou takto pískat celé play off, na to se musíme připravit. Houdek se ještě bude hodit. V případný další konfrontaci s mechem, bych doporučil pořadí Blain, Okuliar, Perret 👊
a kde máš toho zhovadilce Klímu? tomu snad i za ten jeho ksicht😂🤣 jasnej bobulář😎🤮🤣😂
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 654 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Mimo dnešní zápas, ty modré dresy na Dynamický den v tom videu nevypadají špatně. Zajímavý odstín modré, použití lesklých nití na Déčku na hrudi a dále (ale to asi dělá barevnost videa).

Jinak se z toho ale dalo podle mě vystříkat víc. Zastaralý střih, bez nějakých propracovaných detailů, za mě špatný font jména a čísla hráčů.

Víc až uvidím dresy naživo "v akci".
Obrázek Za Dynamo!
Dynamo-forever
Příspěvky: 476
Registrován: 30 říj 2014 20:25
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 66 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamo-forever »

Jirka. píše: 23 úno 2024 23:36 a kde máš toho zhovadilce Klímu? tomu snad i za ten jeho ksicht😂🤣 jasnej bobulář😎🤮🤣😂

No joo na tohodle zmrda jsem zapomněl 😂
Ten je samo první na seznamu.
Imho, to jako z mechova bude už jezdit jen hrstka jejich fop fans? Já že bych to přehodnotit a začal se těšit víc na krásný hokeje třeba s Libercem, těch přijelo alespoň 200 🙏
Dynamo-forever
Příspěvky: 476
Registrován: 30 říj 2014 20:25
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 66 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamo-forever »

Ti zoufalci nedokázali už ani zkazit děkovačku
🤣👎
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1121 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

digitalmouse píše: 23 úno 2024 22:23 Teď jsem jen nakoukl.k sousedům... dobrá zábava, někteří opravdu žijí ve svým vlastním světě 🤣🤣🤣

"Perret lepší Musila - zas takovej bijec to není, když si s mrňousem neporadí" - Muska kdyby chtěl tak shodí rukavice a udělá z něj sekanou.

Nic, soustředme se na sebe. Bolístky tam stále jsou.
Jako David je tak hodný člověk, já celou dobu čekal, jestli mu dá klasické dělo nebo ho jen zmlátí do krve.

Ovšem David asi dostal nabídku na degustaci nejlepších francouzských vín i pro manželku, co tak ráda vaří speciality. :-)

A teď vážně, jsem na něj pyšný, že se nenechal hloupě vyprovokovat do nesmyslného masakru toho francouzského obličeje.

Ačkoliv jestli Perret chtěl změnit od základu svou vizáž a mít drsnější a větší čelisti i nos, asi je dnes zklamán. Ovšem bonus pro něj je, že si mohl normálně rozkousat večeři.. :wave:
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 654 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Sweník píše: 24 úno 2024 00:03 Jako David je tak hodný člověk, já celou dobu čekal, jestli mu dá klasické dělo nebo ho jen zmlátí do krve.

Ovšem David asi dostal nabídku na degustaci nejlepších francouzských vín i pro manželku, co tak ráda vaří speciality. :-)

A teď vážně, jsem na něj pyšný, že se nenechal hloupě vyprovokovat do nesmyslného masakru toho francouzského obličeje.

Ačkoliv jestli Perret chtěl změnit od základu svou vizáž a mít drsnější a větší čelisti i nos, asi je dnes zklamán. Ovšem bonus pro něj je, že si mohl normálně rozkousat večeři.. :wave:
Já toho Perreta nechápu. Do "vyššího levelu" hokeje jsme ho vytáhli my. Kde by jinak hrál, kdybychom ho tenkrát nepřivedli. V Dánsku na MS jsme se s ním a Sachou Treillem potkali u hotelu u arény a jak byli oba rádi že vidí "Pardubáky". A teď se chová jako bychom mu strašně ublížili. Jasně, hraje teď u "rivala", ale fakt to dost přehání.

Fakt může bejt dneska rád že ho Muska nechal.
Obrázek Za Dynamo!
mach
Příspěvky: 4385
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Sweník píše: 24 úno 2024 00:03 Jako David je tak hodný člověk, já celou dobu čekal, jestli mu dá klasické dělo nebo ho jen zmlátí do krve.

Ovšem David asi dostal nabídku na degustaci nejlepších francouzských vín i pro manželku, co tak ráda vaří speciality. :-)

A teď vážně, jsem na něj pyšný, že se nenechal hloupě vyprovokovat do nesmyslného masakru toho francouzského obličeje.

Ačkoliv jestli Perret chtěl změnit od základu svou vizáž a mít drsnější a větší čelisti i nos, asi je dnes zklamán. Ovšem bonus pro něj je, že si mohl normálně rozkousat večeři.. :wave:
Ty vole tohle těm komediantum jde ale objektivita nikde to že ten jejich Okuliar je takový Haraslín nebo Doudera v hokejovém podání už nikdo nezmiňuje.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1121 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

mach píše: 24 úno 2024 00:11 Ty vole tohle těm komediantum jde ale objektivita nikde to že ten jejich Okuliar je takový Haraslín nebo Doudera v hokejovém podání už nikdo nezmiňuje.
Jenže s tímhle v NHL nemá šanci. Trochu se obávám, že dostane laso od nás. I když faktem je, že nám přesně podobný "chcípáček" k úspěchu chyběl. Simuluje i prasí, nic lepšího v play-off není, ti rozhodčí i nechtěně na to stejně skočí. To je asi jediná jistota, a těžko je občas vinit.. ;-)
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

RockScissorsPaper píše: 23 úno 2024 20:26 tak to kamaráde asi moc hokeji nerozumíš, pokud Ti tohle přišlo čistý....
Podívej se na to ještě jednou, z pohledu zepředu kdy jedou oba hráči proti sobě, Hájek ho nenajel natvrdo, žádnej faul kolenem tam teda nevidím, jak hlásili pruhovanci trestoměřičům.. jen ho lehce štrejchnul a jak byl mechovák v tý pozici, tak se obrátil skoro sám, jako kdyby preventivně skočil plavmo, aby se střetu vyhnul. Žádnej přímej kontakt tam nebyl. pusť si to znovu a zpomaleně. Je to třetí video v tom článku.

https://www.sport.cz/clanek/hokej-extra ... .seznam.cz
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

První dvě třetiny jsme se postupně mírně zlepšovali, ale bylo to trochu bez větších emocí. Nebýt lacinky bylo to na nula nula. Mech bruslí, ale do slotu se moc nedostávají.

Třetí třetina emoce vynahradila, z obou stran asi pocit křivdy. Fyzicky jsme je pak přehráli.

Jejich support snad nejslabší za 10 let. Celej zápas chabí, i když vedli.

To, že někteří v čelu s Tučňákem přejí někomu fyzickou likvidaci, je taková perlička. Úroveň proklatě nízko.
Odpovědět