Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Peh
Příspěvky: 75
Registrován: 25 led 2024 18:55
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Peh »

fansDKnL píše: 19 úno 2024 11:11 Třeba na Spengleru ukazovali průběžně pět nejrychlejších bruslařů, pět nejtvrdších střelců, pět hráčů, kdo najezdil nejvíce km
Jojo, tam to meli hodne vymakany, a vsimnul sis, ze tam byl skoro ve vsem porad na prvnich mistech Čero?
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Peh píše: 19 úno 2024 12:58 Jojo, tam to meli hodne vymakany, a vsimnul sis, ze tam byl skoro ve vsem porad na prvnich mistech Čero?
Jo Čero měl vždy nejvíc naježděnejch km, něco kolem 6km a myslím i nejvíc přihrávek. V jednom zápase měl Vála nejtvrdší střelu 168km, Pochobradský měl v prvním zápase rychlost 37,8km
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

V tom mechově jsou obecně velký myslitelé a hlavy pomazaný...

"Do budoucna budou klubem zvážena další preventivní opatření – zákaz vnášení občerstvení do hlediště či zákaz prodeje alkoholických nápojů během rizikových utkání v sektoru určeném hostujícím fanouškům."

Sice jsem tam dlouho nebyl, ale z mých předchozích zkušeností vznik jakýchkoliv konfliktů mezi fanoušky z drtivé většiny případů začal ze strany domacích.

Evidentně opilýho mě nepustí na hokej ani u nás.

Jestli stále platí to, že dávají hostům namátkou dejchnout a kdo nemá nulu, toho na hokej nepustí, tak to je další absolutní kravina. Zaprvé nevidím problém když si dáš na pohodu dvě pivka. Zadruhé, přijdeš před zápasem, máš nulu. Na stadionu si dáš pivko, o pauze si třeba jdeš ven zakouřit. Jdeš zpět, nemáš nulu, nejsi vpuštěn. Davá to smysl, že jo?

Tak ať takto kontrolují i domácí...to ne, to by bylo moc, to by dostali čočku co si to dovolují.

Ale co tam po nich chtít, že jo...
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

tau píše: 19 úno 2024 11:47 Z Mechova:
Na základě zmíněné spolupráce klubu s bezpečnostními složkami a po detailním rozboru kamerových záznamů podal klub žádost Policii České republiky o ztotožnění aktérů konfliktu po skončení 35. kola mezi Mountfieldem HK a Dynamem Pardubice, na jehož základě udělil Mountfield HK třem osobám, které se v době incidentu pohybovaly v sektoru na stání určenému pro domácí fanoušky, zákaz vstupu na akce pořádané hokejovým klubem do ČPP Arény do konce kalendářního roku 2024, a to z důvodu závažného porušení Návštěvního řádu.

Co se po tom zápase stalo?
Byla tam mela mezi ochrankou a Mechfans. Ale byla to normální pouliční bitka, kde bylo štěstí, že se nikomu nic nestalo. Přemejšlel jsem, kdo tam je větší gauner...
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Plechy
Příspěvky: 92
Registrován: 04 říj 2021 18:46
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 29 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Plechy »

digitalmouse píše: 18 úno 2024 23:54 Blümel povolán nahoru

Bohužel se tam moc dlouho neohřál
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Plechy píše: 19 úno 2024 16:27 Bohužel se tam moc dlouho neohřál
Tohleto neustálý vyjebávání s mladými hráči vůbec nechápu... podělaná NHL👎👎👎

Třeba Jiříčkovi se ani moc nedivím, že řekl co řekl...
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Líbit se nám to nemusí, ale takhle to tam zkrátka mají nastavený a ti kluci moc dobře ví, do čeho jdou 🤷 Taky je to o jisté porci štěstí na trenéra, na tým i na nějaký okolností, který ti buď pomůžou nebo tě zašlapou....A o šanci, kterou buď za pačesy chytneš hned na první dobrou nebo už vubec. Ono i v podmínkách ELH je to někdy hodně podobný. Třeba takovej SVK reprezentant Bučko by mohl vyprávět, že? 😁
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Jirka. píše: 19 úno 2024 14:48
řekl bych, že fronta až do mechova ;-)
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Jirka. píše: 19 úno 2024 16:38 Tohleto neustálý vyjebávání s mladými hráči vůbec nechápu... podělaná NHL👎👎👎

Třeba Jiříčkovi se ani moc nedivím, že řekl co řekl...
Vědí, že jsou jako liga nejprestižnější adresa a že nabídka je větší než poptávka. Každej rok přicházejí noví a noví. V takový výchozí situaci si můžou dovolit být takhle tvrdí. Šance u většiny prospektů přijde jen jedna, někteří z nižších kol draftu nedostanou ani tu jednu. Nechceš to podstupovat, zbal se a můžeš jít. Máme za tebe další tři ve frontě.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

tomaso25 píše: 19 úno 2024 17:15 Vědí, že jsou jako liga nejprestižnější adresa a že nabídka je větší než poptávka. Každej rok přicházejí noví a noví. V takový výchozí situaci si můžou dovolit být takhle tvrdí. Šance u většiny prospektů přijde jen jedna, někteří z nižších kol draftu nedostanou ani tu jednu. Nechceš to podstupovat, zbal se a můžeš jít. Máme za tebe další tři ve frontě.
Chápu, jenže pak ti hráči jako M. Kaut či Blumel projebou třeba 2 roky v rozvoji a vlastně hovno z toho. Nakonec se vrátí a hledají se v ELH.. Není tedy lepší z naší ELH nejdříve přestoupit do něktére z prestižních evropských lig a tam čekat na šanci z NHL? Nevím.. (obzvlášť se mi zdá že na české hráče jsou krutopřísní, protože pro ně už nejsme elita jako kdysi)

Jenže oni tohle udělají i hráči který již pár let stabilně hraje některou z nejlepších soutěží na světě a má na účtu už několik nul na konci. Třeba Kubu Nakládala si vytáhli v 28 letech z KHL, kde hrál svůj nejlepší hokej a nechali ho sedět na tribuně... Nechápu, na co ho teda chtěli.. Kuba to samozřejmě nevydržel a ihned se jim tam na to vysral, když zjistil že nebude hrát...
NHL teď díky tomu jak se rusko chová nemá takovou konkurenci, ale dokuď fungoval nějakej mír a KHL byla v plným rozkvětu(i když víme že ty penízenebyly nikdy čistý) tak hráč mohl klidně americe ukázat 🖕 a jít třeba do evropského klubu KHL nebo rovnou do Ruska kde si vydělal třeba i více peněz. NHL teď nemá konkurenci, proto se chová jak se chová.. Hlavně že si stále drží bohatýra nebo jako LA dá tříletou smlouvu marnýmu Kovalchukovi za zenitem. I Tomáš Nosek si podle mě zasloužil daleko více šancí ve vyšších řadách a nezakazovat mu útočit. atd. atd.
Naposledy upravil(a) Jirka. dne 19 úno 2024 17:50, celkem upraveno 1 x.
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8628
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1213 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

tohodle borce nejde nemít rád :)

lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Nenašel někdo někde los se zapasovymi dny čtvrtfinále play off??
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 252 krát
Obdržel "To se mi líbí": 218 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

jimmypop píše: 19 úno 2024 17:50 tohodle borce nejde nemít rád :)

Mas pravdu!! A navic presny opak toho svaba Oveckina!
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1707
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 79 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

lucas003 píše: 19 úno 2024 18:03 Nenašel někdo někde los se zapasovymi dny čtvrtfinále play off??
https://www.apklh.cz/files/media_files/ ... 3-2024.pdf
Vždy jen Dynamo!
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Přerov zkušeně pro Frýdek.
Peh
Příspěvky: 75
Registrován: 25 led 2024 18:55
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Peh »

Jirka. píše: 19 úno 2024 17:31 Chápu, jenže pak ti hráči jako M. Kaut či Blumel projebou třeba 2 roky v rozvoji a vlastně hovno z toho. Nakonec se vrátí a hledají se v ELH.. Není tedy lepší z naší ELH nejdříve přestoupit do něktére z prestižních evropských lig a tam čekat na šanci z NHL? Nevím.. (obzvlášť se mi zdá že na české hráče jsou krutopřísní, protože pro ně už nejsme elita jako kdysi)

Jenže oni tohle udělají i hráči který již pár let stabilně hraje některou z nejlepších soutěží na světě a má na účtu už několik nul na konci. Třeba Kubu Nakládala si vytáhli v 28 letech z KHL, kde hrál svůj nejlepší hokej a nechali ho sedět na tribuně... Nechápu, na co ho teda chtěli.. Kuba to samozřejmě nevydržel a ihned se jim tam na to vysral, když zjistil že nebude hrát...
NHL teď díky tomu jak se rusko chová nemá takovou konkurenci, ale dokuď fungoval nějakej mír a KHL byla v plným rozkvětu(i když víme že ty penízenebyly nikdy čistý) tak hráč mohl klidně americe ukázat 🖕 a jít třeba do evropského klubu KHL nebo rovnou do Ruska kde si vydělal třeba i více peněz. NHL teď nemá konkurenci, proto se chová jak se chová.. Hlavně že si stále drží bohatýra nebo jako LA dá tříletou smlouvu marnýmu Kovalchukovi za zenitem. I Tomáš Nosek si podle mě zasloužil daleko více šancí ve vyšších řadách a nezakazovat mu útočit. atd. atd.
Neprojebou zadny 2 roky, teda pro sebe. Matej hraje AHL, videl jsi to nekdy? To ti je jinej ficak nez jakakoliv soutez v Evrope. Jedine odtamtud se muze obcas podivat a mozna jednou i trvale dostat do NHL. Byl draftovanej myslim 282, coz treba taky znamena, ze pred nim slo ciste teoreticky 281 lepsich kluku ( i kdyz to je opravdu teoreticky, nechytej me za slovo, draft funguje trochu jinak), no a z tech 281 takzvane lepsich jich hraje NHL kolik? Vsichni urcite ne. Nhl proste nevezme do svych tymu 300 hracu rocne, to by jich muselo 300 skoncit. Ale vsichni ti kluci maj chut si o to zabojovat, aby toho jednou nemuseli litovat. Nebo proc myslis ze Nosek tam hraje obranare. Protoze jinak by tam misto nemel, na body tam naj pri vsi ucte k nemu lepsi hrace, hlavne s lepsi smlouvou, o tom to je totiz asi nejvic
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Jirka. píše: 19 úno 2024 16:38 Tohleto neustálý vyjebávání s mladými hráči vůbec nechápu... podělaná NHL👎👎👎

Třeba Jiříčkovi se ani moc nedivím, že řekl co řekl...
Tohle je ve všech soutěžích co se hrajou, že s mladejma co nejsou na danou soutěž superhvězdy děje všude jen ty kluky nevidíš, protože ty soutěže následuješ. Ale stejně s tebou jebou mezi 1-2 u nás jako mez farmou a NHL.
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Budou se vůbec na Znojmo teď v Porubě a se Vsetínem vypisovat kurzy? :))
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Dík akorát teda nejsem moc chytrej, který qf je 1--8, 2-7 atd u SF stejně tak..
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

lucas003 píše: 19 úno 2024 20:18 Budou se vůbec na Znojmo teď v Porubě a se Vsetínem vypisovat kurzy? :))
A to ještě napsali v predikci že Znojmo to bude mít těžký, protože má Porubu a Vsetín. Asi si pánové nevšimli, že taková Poruba dost těch zápasů vypouští... Jenom proti nám se zápasy nevypouští, moravské týmy drží prostě spolu, ať si říká kdo chce co chce, máme to ve svých rukách, ale budeme si to muset uhrát sami...
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Peh píše: 19 úno 2024 18:43 Neprojebou zadny 2 roky, teda pro sebe. Matej hraje AHL, videl jsi to nekdy? To ti je jinej ficak nez jakakoliv soutez v Evrope. Jedine odtamtud se muze obcas podivat a mozna jednou i trvale dostat do NHL. Byl draftovanej myslim 282, coz treba taky znamena, ze pred nim slo ciste teoreticky 281 lepsich kluku ( i kdyz to je opravdu teoreticky, nechytej me za slovo, draft funguje trochu jinak), no a z tech 281 takzvane lepsich jich hraje NHL kolik? Vsichni urcite ne. Nhl proste nevezme do svych tymu 300 hracu rocne, to by jich muselo 300 skoncit. Ale vsichni ti kluci maj chut si o to zabojovat, aby toho jednou nemuseli litovat. Nebo proc myslis ze Nosek tam hraje obranare. Protoze jinak by tam misto nemel, na body tam naj pri vsi ucte k nemu lepsi hrace, hlavne s lepsi smlouvou, o tom to je totiz asi nejvic
Jo AHL jsem samozřejmě viděl, lítají tam sice rychle na bruslích, ale každý soluje, chce si dát gol, hraje na sebe.. aby byl co nejvíc viděn.. A u většiny hráčů není cílem hrát AHL, je to jen přestupní stanice(myslim pro evropany) jinak se radši vrátí do švýcarska, finska k nám nebo do švédska.
Jedine odtamtud se muze obcas podivat a mozna jednou i trvale dostat do NHL
- Tak to dovol abych se zasmál
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8628
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1213 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

pce1893
Příspěvky: 12
Registrován: 28 zář 2021 21:01

Re: Hokej

Příspěvek od pce1893 »

Neví někdo náhodou, kam bude mít namířeno po sezóně Lakatoš? Končí mu smlouva a ve Vítkách asi těžko podepíše, když ho minulý zápas vyndali ze sestavy. To by byl celkem dobrej kup za mě.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

pce1893 píše: 19 úno 2024 22:35 Neví někdo náhodou, kam bude mít namířeno po sezóně Lakatoš? Končí mu smlouva a ve Vítkách asi těžko podepíše, když ho minulý zápas vyndali ze sestavy. To by byl celkem dobrej kup za mě.
Můj názor? Zaprvé kam s ním s ohledem na případné posílení. Hajzlík to je a takový se do týmu hodí, ale třeba Vožuch aktuálně je zkrátka celkové jinde než Lakatoš a neviděl bych smysl ho mít.
Obrázek Za Dynamo!
Odpovědět